Setari Cookie-uri

Despre american dent din brasov

Din nefericire, am fost ieri la ei sa imi scot o masea de minte, la o "doctorita" Irina. Dupa 2 anestezii si 30 de minute in care m-a chinut ptr a scoate maseaua si nu putea ptr ca anestezia era apa de ploaie iar eu simteam orice, m-am ridicat in dureri infernale si am plecat spre cristal Dent plangand pentru ca efectul a 2 anestezii trecusera in mai putin de 1 minut.

Nu recomand nimanui nici macar un control la clinica asta de 2 lei. Femeiea aia imi zicea ca defapt tin eu prea mult la masea, nu ca anestezia era apa curata. Credeti-ma ca a ..tras de masea si simtem orice!
La cristal dent dupa o anestezie, in care mi-a amortit jumatate de fata doctorita de acolo a facut ce n-a facut Irina in mai putin de 5 minute .
Specific ca intre timp, aceasta Irina a tipat la mine, si cand i-am cerut sa vad radiografia, sa vad ce radacina am la maseaua respectiva, mi-a zis ca nu e nevoie ptr ca eu nu stiu sa "citesc" acea radiografie! I-am cerut chiar sa imi faca o anestezie pentru a 3-a oara dar una serioasa, mi-a zis ca de fapt ei nu au asa ceva si chiar daca ar avea nu mi-ar face pentru ca, repet- tin prea mult la acea masea.
Mai ganditiva unde mergeti!
ramona_dulgheriu
Postat pe 10 Iulie 2010 10:18
A patit si fratele meu ceva asemanator acum cativa ani.Am fost cu el la American Dent pentru ca isi sparsese dintele din fata, iar acolo i-au facut o anestezie foarte puternica, tare, pentru varsta lui (11ani) cred ca a facut alergie sau a avut intoleranta la una din componentele din anestezic.I s-a umflat buza de sus foarte tare, cu cat efectul anesteziei trecea buza superioara i se umfla, ne-am intors cu el inapoi iar doctorii de acolo, dadeau din umeri, spunand ca nu au ce sa faca.
concluziille le trageti si voi!!!
CAMI2004
Postat pe 3 August 2010 21:22
La cum se face medicina in ziua de azi, o sa dam din ce in ce mai des de tampiti din astia...trist, dar adevarat....
kudika226898
Postat pe 3 August 2010 21:26
Si eu am fost la americandent si pot spune ca am fost foarte multumita de cum a lucrat insa era doctor. Foarte amabil si atent...
kristina84
Postat pe 28 Octombrie 2010 18:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
municipalul.... 10 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:18
Doctor ginecolog in Galati 1 De la: kudika093021 27 Octombrie 2011 19:28
Dr.Mateescu Razvan - Elias 2 De la: flori_cristinescu 6 Februarie 2011 13:06
dr endocrinolog 77 De la: Ilona_Cristina_1 23 Noiembrie 2016 15:20
Radiolog bun 3 De la: kudika483395 9 Decembrie 2011 17:44