Setari Cookie-uri

Am nevoie de pareri.

Salut.

Din experienta voastra, este posibil ca sa fiu insarcinata daca am intretinut relatii sexuale pe la inceputul lunii februarie, sunt totusi 4 luni si ceva, ne-am protejat.

Faza este ca nu stiu daca s-a spalat dupa ce a ejaculat(din auzite stiu ca ar fi important, ca s-ar putea sa raman insarcinata daca nu s-a spalat. Ideea este ca ne-am jucat un pic pana sa isi puna prezervativul)

In tot timpul asta am avut ciclu menstrual, nu am simtit nimic pana acum o saptamana cand intr-o dimineata mi-a fost extrem de rau, de la 04.00 dimineata am vomat pana seara tarziu( seara mancasem cam mult, o mancare putin grasa).

Acuz dureri la sanul stang, mai ales dimineata, dureri de cap care trec de la sine, indiferent de ce mananc tot am o stare de voma(dar fara sa vomit), stari de somnolenta, nu am chef de nimic(dar ma gandesc ca ar putea fi si de la faptul ca imi autoinduc asta, si mi-e teama), usturimi la stomac zilnic.

Un test de sarcina o sa fac peste maxim 3 zile (motive financiare).

De consultat nu am cu cine sa ma consult, mama in nici un caz nu m-ar intelege, si ii dau dreptate, ea ma da la facultate si eu ii vin acasa cu un copil, nu o condamn.

Daca ar trebui sa fac avort, as face asta singura, fara sa afle nimeni .

Sper sa fie de la gastruoduodenita, de care sufar de multi ani(nu mai sunt sub tratament, din motive lesne de inteles), si sa nu fiu nevoita sa fac avort.

De pastrat copilul nici nu se pune problema, ca as ajunge chiar singura, mama m-ar da afara din casa, nu tu job, nu tu studii finalizate...nimic.

Va multumesc
Micsunica
Postat pe 13 Iulie 2010 01:45

De pastrat copilul nici nu se pune problema, ca as ajunge chiar singura, mama m-ar da afara din casa, nu tu job, nu tu studii finalizate...nimic.

Va multumesc[/quote]


cum adica singura?
da partenerul tau ce pazeste?hai ca pe parinti ii inteleg si eu dar pe el.......in loc sa te gandesti la avort mai bn te gandesti sa ajungi la intelegere cu iubitu tau si sa vedeti cu biata fiinta nevinovata care e pe cale sa nu vina vina din prostia voastra
cine suntem noi sa hotaram cine traieste si cn nu?
daca d-zeu ti la trimis parerea mea e ca ar trebui sa il accepti
ofee
Postat pe 6 Septembrie 2010 21:21
Mi se pare mie sau ai copiat textul?
Barbie30
Postat pe 6 Septembrie 2010 21:24
probleme tehnice barbie
ofee
Postat pe 7 Septembrie 2010 16:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ast parerea dvs 11 De la: Elyaa 19 Iulie 2011 11:09
masurarea temperaturi bazale 8 De la: kudika_2008 14 Martie 2012 19:26
Probleme Gastrice 10 De la: kudika_948139 16 Aprilie 2014 14:18
Artrostop este eficient pentru artroza? 11 De la: carmen_natural 20 Septembrie 2011 22:47
se pot lua anticonceptionalele impreuna cu vitamina A? 16 De la: _oktober_ 15 Noiembrie 2011 21:55