Setari Cookie-uri

firma de curatenie-timp scutit-merita !!!

Doamnele mele, o noua zi in jungla urbana, aceiasi rutina, timp putin...noi foarte obosite, stresate si epuizate...
Ce poti face sa castigi timp pentru a-l petrece cu familia?
Da, dragele mele. Despre ce scriu eu acum? Scriu despre curatenia si intretinerea casei.
Am realizat, analizand si calculand-ca orice femeie chibzuita-ca aceste ore, recunosc,, destul de multe, imi rapeau din timpul petrecut cu familia mea; dupa cateva zile de analiza am concluzionat ca este indicat sa apelez la o firma de curatenie care sa ma ajute si degreveze in acelasi timp de toate sarcinile casei.
Sa incerci sa te degrevezi de unele sarcini, sa incerci sa pui in balanta timpul si banii, sa observi ca in final, cel care castiga este copilul tau si toata familia, cred ca merita din plin.
La inceput am fost suspicioasa in ceea ce priveste firmele de curatenie, dar apoi am realizat ca totul se poate desfasura dupa conditiile impuse de mine.
Am apelat, bineinteles, la cunostinte, si astfel, prin recomandari am ajuns sa ii contactez pe cei de la Impecabil.
Incepand cu primul telefon am realizat ca cei care imi vor „elibera timpul” sunt foarte seriosi, dupa ce am vazut si personalul, am fost convinsa ca va fi totul asa cum imi doream.
Am iesit cu copilul meu la plimbare, asigurandu-ma ca am lasat si ultimele instructiuni celor care vor de astazi imi vor prelua sarcinile casnice.
Dupa cateva ore de zbenguiala in parc, am revenit „la locul faptei”-ce pot sa spun este ca intr-adevar totul era impecabil, remarcabil este faptul ca se respectasera toate instructiunile(unele dintre ele exagerate-recunosc, tot apartamentul fiind poate mult mai aranjat si dichisit decat as fi reusit eu sa il fac-in graba care ma caracterizeaza.
Acesta a fost inceputul unei frumoase colaborari, de atunci in fiecare saptamana imi fac programare la aceasta firma si am castigat ore-ore de stat cu copilasul meu.
Atat de multumita sunt de toata aceasta „afacere’, chiar ii pot spune astfel, incat i-am recomandat la diversi prieteni, nu am uitat niciodata sa ii invat si pe ei acea aritmetica— (-timp+bani+copil+sot-stres-agitatie+liniste) toate la puterea Impecabil.
Ies iarasi in jungla urbana, dar de aceasta data zambesc, sunt linistita si fericita, am timp deja sa ma pot gandi la multe lucruri frumoase pe care le uitasem.
Dragele mele, nu uitati jungla ne copleseste, este in puterea voastra sa reusiti sa smulgeti lianele ce va acapareaza.
Daca doriti ajutorul meu, sunt aici ....o Jane moderna si libera.
kudika098929
Postat pe 13 Iulie 2010 22:10
Firma Smart Clean Evolution va ofera o gama larga de servicii de curatenie de toate tipurile (curatenie generala, de intretinere, dupa constructor si deszapezire etc.) si pentru o gama vasta de clienti: de la locuinte, spatii de birouri, pana la parcari, zone rezidentiale si zone industriale.

Satisfacerea nevoilor clientilor reprezinta obiectivul principal al companiei noastre, iar personalul atent selectionat realizeaza cu succes de fiecare data fiecare interventie solicitata.

La 12 luni de abonament veti primi GRATUIT la alegere:

Curatarea covoarelor prin samponare uscata, cu masina monodisc, scoaterea petelor de pe suprafata acestora o data la 6 luni de abonament SAU O curatenie generala dupa 6 luni de abonament.

Preturi:

CURATENIE GENERALA: 4-6 lei/mp;
CURATENIE DE INTRETINERE: 3-5 lei/mp
CURATENIE DUPA CONSTRUCTOR: 5-7 lei/mp
SERVICII SUPLIMENTARE:

- Curatarea covoarelor si a mochetei cu spuma uscata, scoaterea petelor: 3-5 lei/mp
- Spalarea geamurilor interior / exterior (in zonele accesibile ): 3-5 lei/mp
- Spalarea parcarilor cu utilaje profesionale si solutii ecologice: 0.50 lei/mp
- Curatenie show-rooms, magazine, centre comerciale: 3-6 lei/mp
- Curatenie petrecere, evenimente, expozitii (înainte/dupa): 4-6 lei/mp
- Spalarea jaluzelelor cu solutii speciale pentru fiecare tip de material din care sunt confectionate: 2-3 lei/mp

TOTUL ESTE IN FAVOAREA DUMNEAVOASTRA!
PRETURI MINIME
CALITATE MAXIMA
SERIOZITATE DEPLINA

Firma Smart Clean Evolution va ofera o gama larga de servicii de curatenie de toate tipurile (curatenie generala, de intretinere, dupa constructor si deszapezire etc.) si pentru o gama vasta de clienti: de la locuinte, spatii de birouri, pana la parcari, zone rezidentiale si zone industriale.

Satisfacerea nevoilor clientilor reprezinta obiectivul principal al companiei noastre, iar personalul atent selectionat realizeaza cu succes de fiecare data fiecare interventie solicitata.

La 12 luni de abonament veti primi GRATUIT la alegere:

Curatarea covoarelor prin samponare uscata, cu masina monodisc, scoaterea petelor de pe suprafata acestora o data la 6 luni de abonament SAU O curatenie generala dupa 6 luni de abonament.

Preturi:

CURATENIE GENERALA: 4-6 lei/mp;
CURATENIE DE INTRETINERE: 3-5 lei/mp
CURATENIE DUPA CONSTRUCTOR: 5-7 lei/mp
SERVICII SUPLIMENTARE:

- Curatarea covoarelor si a mochetei cu spuma uscata, scoaterea petelor: 3-5 lei/mp
- Spalarea geamurilor interior / exterior (in zonele accesibile ): 3-5 lei/mp
- Spalarea parcarilor cu utilaje profesionale si solutii ecologice: 0.50 lei/mp
- Curatenie show-rooms, magazine, centre comerciale: 3-6 lei/mp
- Curatenie petrecere, evenimente, expozitii (înainte/dupa): 4-6 lei/mp
- Spalarea jaluzelelor cu solutii speciale pentru fiecare tip de material din care sunt confectionate: 2-3 lei/mp

TOTUL ESTE IN FAVOAREA DUMNEAVOASTRA!
PRETURI MINIME
CALITATE MAXIMA
SERIOZITATE DEPLINA
Firma Smart Clean Evolution va ofera o gama larga de servicii de curatenie de toate tipurile (curatenie generala, de intretinere, dupa constructor si deszapezire etc.) si pentru o gama vasta de clienti: de la locuinte, spatii de birouri, pana la parcari, zone rezidentiale si zone industriale.

Satisfacerea nevoilor clientilor reprezinta obiectivul principal al companiei noastre, iar personalul atent selectionat realizeaza cu succes de fiecare data fiecare interventie solicitata.

La 12 luni de abonament veti primi GRATUIT la alegere:

Curatarea covoarelor prin samponare uscata, cu masina monodisc, scoaterea petelor de pe suprafata acestora o data la 6 luni de abonament SAU O curatenie generala dupa 6 luni de abonament.

Preturi:

CURATENIE GENERALA: 4-6 lei/mp;
CURATENIE DE INTRETINERE: 3-5 lei/mp
CURATENIE DUPA CONSTRUCTOR: 5-7 lei/mp
SERVICII SUPLIMENTARE:

- Curatarea covoarelor si a mochetei cu spuma uscata, scoaterea petelor: 3-5 lei/mp
- Spalarea geamurilor interior / exterior (in zonele accesibile ): 3-5 lei/mp
- Spalarea parcarilor cu utilaje profesionale si solutii ecologice: 0.50 lei/mp
- Curatenie show-rooms, magazine, centre comerciale: 3-6 lei/mp
- Curatenie petrecere, evenimente, expozitii (înainte/dupa): 4-6 lei/mp
- Spalarea jaluzelelor cu solutii speciale pentru fiecare tip de material din care sunt confectionate: 2-3 lei/mp

TOTUL ESTE IN FAVOAREA DUMNEAVOASTRA!
PRETURI MINIME
CALITATE MAXIMA
SERIOZITATE DEPLINA
Valabil pentru Bucuresti si Ilfov.

Contact: 0737.360.238
Persona: Florin Mihale
kudika516899
Postat pe 28 Martie 2012 13:02
SC. General Interseas S.R.L este un furnizor de servicii complete pentru proprietati care ofera asistenta proprietarilor in vederea optimizarii si maximizarii exploatarii de:

-Servicii de curatenie profesionale
-Cladiri de birouri
-Birouri individuale
-Complexe rezidentiale
-Vile
-Apartamente
-Complexe comerciale
-Magazine
-Tratament acustic pentru studio,club,bar,cu burete cofrat,burete piramidal sau basotect

http://www.interseas.ro/
http://www.interseas.ro/clienti.html
http://www.interseas.ro/contact.html
kudika_27675
Postat pe 26 Ianuarie 2013 23:33
SC. General Interseas S.R.L este un furnizor de servicii complete pentru proprietati care ofera asistenta proprietarilor in vederea optimizarii si maximizarii exploatarii de:

-Servicii de curatenie profesionale
-Cladiri de birouri
-Birouri individuale
-Complexe rezidentiale
-Vile
-Apartamente
-Complexe comerciale
-Magazine
-Tratament acustic pentru studio,club,bar,cu burete cofrat,burete piramidal sau basotect

http://www.interseas.ro/
http://www.interseas.ro/clienti.html
http://www.interseas.ro/contact.html
kudika_27675
Postat pe 26 Ianuarie 2013 23:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Echipa Healthy iti ureaza Paste fericit! 28 De la: vali_gavriliu 22 Aprilie 2009 09:55
AJUTORRRRRRRRR 9 De la: hystria1 26 Ianuarie 2011 20:40
teatru de papusi 1 De la: gesicu 3 Ianuarie 2010 09:32
oportunitate 2 De la: kudika029270 5 August 2013 16:03
cel mai bun insecticid contra gandacilor de bucatarie 2 De la: cornelia_leia 27 Septembrie 2010 19:37