Setari Cookie-uri

sa lupt pentru el sau sa ma resmnez:nu ma merita?

cu placere....sunt femeie si am trecut prin multe experiente neplacute dar mereu am luptat si am iesit bine din toate .....o sa reusesti si tu stai linistita,stiu ce e in sufletul tau dar nu merita nimeni,pastreaza-ti iubirea pt cine merita
kudika146732
Postat pe 28 Iulie 2010 23:28
Am citit povestea ta shi m'a impresionat pt k lafel de bine shi eu cunosc sentimentul de dependentza de o anume persoana shi suferintza de dupa o despartzire nedorita cauzata de indiferenta din partea celuilalt.
Sfatul gandit din partea mea ar fi evident sa te resemnezi,dar ce itzi spun din suflet este sa luptzi pt el shi shtiu k asta vrei chit k eshti conshtienta k nu asta ar trebui sa faci! Multa bafta shi multa rabdare!
mynerva
Postat pe 17 August 2010 04:31
eu zic ca e mai bine ca s-a intamplat acum decat mai tarziu. Te cred ca il iubesti dar e destul de evident ca el nu simte chiar la fel.
Si apoi fosta...daca era atat de entuziasmat de un telefon de la ea e clar ca inca mai exista sentimente...
Am avut si eu la un moment dat o astfel de relatie. Era un tip de care eram indragostita lulea...la fel genul ala bun rau. La un momentdat a reaparut fosta in viata lui si m-a inselat fara sa se gandeasca prea mult.
Eram de 9 luni impreuna si de 4 locuiam cu el. Eram si mai mica...iti dai seama ca a fost un soc pt mine. dar am realizat ca nu ma merita ...si in 3 luni deja imi trecuse.
Deci se poate...si crede-ma ca acum ca ma uit in urma ma gandesc sincer ca e mult mai bine ca s-a intamplat atunci si nu pesta mai mult timp. Oricum a fost o experienta din care am avut cva de invatat.

ploidevise
Postat pe 17 August 2010 08:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu daca se va mai intoarce... 31 De la: fall4u 11 Octombrie 2010 19:24
Ajutor 1 De la: Miuriel 29 Iulie 2011 23:38
nehotarare....poate un sfat 27 De la: kudika511269 14 Martie 2012 13:25
dati-va cu parerea ... mai pot face eu ceva... 25 De la: luminita_dy 11 Septembrie 2009 16:22
il iubesc dar vreau sa l parsesc 76 De la: alexandra0788 18 Decembrie 2012 10:18