Setari Cookie-uri

firma de constructie ieftina

am primit mostenire casa in afara capitalei si am vrea sa o daramam si sa construim o casuta noua. am dori datele de contact ale unei firme cu preturi bune.
Sofia_condo
Postat pe 1 Iulie 2008 16:55
De la: july64, la data 2008-08-06 11:04:36as dori sa-mi trimiteti coordonatele firmei dvs - ma intereseaza sa gasesc o firma care are autorizatie atat sa intocmesca un proiect complet, cat si sa si construieasca ce a proiectata.
Multumesc anticipat,
Iuliana Balogh
europol_prod
Postat pe 8 August 2008 09:15
Cunosc o firma BAU CONCEPT IMMOBILIEN.Partener Lindab, care va poate ajuta in aceasta situatie. Spuneti ca v-a recomandat-o Vasilica Onofrei si veti primi o oferta mult mai speciala. Va rog sa contactati in acest sens pe Ovidiu Onofrei-Sales Manager tel.0742 848 582 sau 0720 222 013, contact@bauimmobilien.ro.

Tot pentru casa domniei voastre, personal va recomand cateva tratamente ecologice pentru fosa septica, toaleta (eliminarea mirosurilor neplacute,dezincrustarea instalatiilor etc.), pentru intretinerea gazonului si a spatiilor verzi, a florilor si plantelor ornamentale etc.
www.bioma.ro
Vasilica Onofrei, tel. 0741 706 602

Sucees in activitatile domniei voastre!

Postat pe 11 August 2008 07:54
Constructii case blocuri www.constructii-locuinte.ro

Firma de constructii executa case la rosu, case la cheie,blocuri,vile,case din lemn,tencuieli,sape,termosistem,acoperisuri,rigips,pavaje,zugraveli,faiantari,gresie,parchet laminat,instalatii electrice si sanitare.TEL:0744981385 www.constructii-locuinte.ro
CONSTRUCTIICASE
Postat pe 11 August 2008 09:14
cunosc si eu o firma care executa lucrari mult mai ieftin decat ceilalti de forum contactati va rog pe GIGI VRAJEALA la firma NOI SI HOTII Spaga Relatii Lache (SRL) si va facem casa aproape moaca dati si voi o bere la muncitori gasim mai ieftin niste materiale ne dati niste banii si vorbim cu baietii destepti nu fiti fraieri veniti la noi ca va facem IPOCRITILOR NU VA MAI FACETI RECLAMA PE FORUM STIM CU TOTII CA NIMENI NU IA LUCRARI DIN CARE SA NU CASTIGE CE MUNCITORI AVETI VOI DIN TUNBALAO FREACANICA HOPSINOIGASTAN CU CAT II PLATITI DE FACETI ASA IEFTIN O LUCRARE IN CAT SA VA TOT LAUDATI CU BODEGILE VOASTRE
gigibrbr_condo
Postat pe 15 August 2008 18:43
AM INCERCAT SI EU SITE-UL WWW.CONSTRUCTII-LOCUINTE.RO O MARE VRAJEALA NU AM VAZUT NICI UN PROIECT DE CASE POATE MA DESCURCI MATA CUM STA TREABA CU CONSTRUCTIILE IEFTINE CA IMI FAC SI EU O CASA ACUM CATEVA SFATURI CA EU FAC IN REGIE PROPRIE SI MA COSTA FOARTE MULT CE SA FAC ZIMI SA ADUC NISTE SCLAVI SA VAD DE UNDE FUR NISTE MATERIALE TERENUL SA-MI SPUI CUM SA IL AMENINT PE PROPIETAR SA IL IAU MAI IEFTIN SPUNEMI CA SANT DISPERAT VREAU SA FAC CASA MOACA
gigibrbr_condo
Postat pe 15 August 2008 19:06
BAI FRATILOR CEA MAI IEFTINA FIRMA DE CONSTRUCTIE ESTE A DUMNEAVOASTRA GASITI UN ARHITECT BUN UN INGINER CONSTRUCTOR SI ANGAJATI 10 -15 MESERIASI SI SALAHORI CATIVA CUMPARATI SCULE USTENSILE INCHIRIATI O POMPA SI O BETONIERA CAND AVETI NEVOIE PENTRU LUCRARI MARUNTE PUTETI CUMPARA O BETONIERA MICA DE 500 DE KG CRED SI ASA VETI DESCOPERI CA PUTETI FACE SI VOI AFACERI IN CONSTRUCTII
gigibrbr_condo
Postat pe 15 August 2008 19:12
De la: Sofia, la data 2008-07-01 16:55:12am primit mostenire casa in afara capitalei si am vrea sa o daramam si sa construim o casuta noua. am dori datele de contact ale unei firme cu preturi bune.

BUNA ZIUA.
CRED CA PENTRU CASA AVETI NEVOIE SI DE CORPURI DE ILUMINAT.
COMERCIALIZEZ CORPURI DE ILUMINAT FABRICATE IN SPANIA.
REL:0726317127
adrian@ledsromania.ro
adrianpopagheorghe
Postat pe 17 August 2008 20:38
pt sofia,am o firma de constructii,preturi acceptabile,poti vedea si ce lucram daca te mai intereseaza,am lucrare in popesti leordeni.daca te hotarasti poti suna la 0767975127.
dan_constructdd
Postat pe 24 August 2008 10:16
Am intrat pe un site recomandat de hotii aia de mai sus . O suta de mii de euro o casa simpla de 82 mp2 ? Nu spun ca sunteti hoti , mai mult , sunteti retardati si voi si cine apeleaza la voi .Va trebuie un sac pe cap si luati marunt cu bata de basebal sa va treaca de afaceri.

Postat pe 24 August 2008 10:39
prietene daca este vorba de constructii case eu sa stii ca m-am saturat de ei apoi o firma puternica si serioasa nu isi face asa jalnic reclama am zis si o mai zic cea mai ieftina firma de constructii pe care o poti gasi pe piata este chear firma ta cu cativa meseriasi si salahori vei descoperi ca poate oricine sa faca case daca are angajat un proiectant un inginer constructor vointa bani si cativa angajati
gigibrbr_condo
Postat pe 24 August 2008 16:56
pt florinalberto.
nu stiu ce firma de constructii ai gasit tu daca tia cerut atatia bani?probabil hoti cum ai spus?si eu am firma de constructii dar depinde si de proiect si ce vrea omul sa faca.sunt mai multe de discutat dar ai facut calculul cat a cerut acea firma?1219 eur mp.
poatenu ai inteles bine.la cheie se cere cel mul 600 eur mp.si apropo de reclama poti sa faci oriunde reclama la firma cine vrea lucreaza cu tine cine nu.................
dan_constructdd
Postat pe 24 August 2008 21:52
draga mea desigur ca poti sa iti faci reclama oriunde dar pe acest forum cred ca se cauta informatie opinii mai mult sau mai putin competente nu mi se pare corect ca pentru cineva care nu stie NIMIC sa vina cineva sa ai arate imediat SOLUTIA in plus anumite postari chear mi-au parut extrem de lipsite de bun simt si sincer cine face treaba serioasa nu are nevoie de reclama postata astfel exista ziare televiziuni si radio locale ieftine unde iti poti face decent reclama si nu pe un forum poate sant eu prea moral poate gresesc dar totusi eu daca as fii in situatia sa aleg o firma de constructii nu as fii impresionat de o reclama pe orice forum ar aparea
gigibrbr_condo
Postat pe 25 August 2008 18:20
Buna ziua,

Sant administartorul firmei Dekor Construct. Va putem ajuta in finalizarea proiectului . Preturile noastre sant moderate si seviciile de calitate. Avem multa experienta in domeniu. Oferim si garantie la lucrare. Daca va intereseaza detali le putem stabilii la un telefon.

Cu stima,
Talker Pauala
0726323494
undernet
Postat pe 3 Septembrie 2008 09:54
De la: gigi_braicovici, la data 2008-08-15 19:06:28AM INCERCAT SI EU SITE-UL WWW.CONSTRUCTII-LOCUINTE.RO O MARE VRAJEALA NU AM VAZUT NICI UN PROIECT DE CASE POATE MA DESCURCI MATA CUM STA TREABA CU CONSTRUCTIILE IEFTINE CA IMI FAC SI EU O CASA ACUM CATEVA SFATURI CA EU FAC IN REGIE PROPRIE SI MA COSTA FOARTE MULT CE SA FAC ZIMI SA ADUC NISTE SCLAVI SA VAD DE UNDE FUR NISTE MATERIALE TERENUL SA-MI SPUI CUM SA IL AMENINT PE PROPIETAR SA IL IAU MAI IEFTIN SPUNEMI CA SANT DISPERAT VREAU SA FAC CASA MOACA


AMICE CAUTA CEA MAI MICA OFERTA DA AVANSUL ("MESERIASII" cer avans 1000 euro iti lasa o ruleta si o mistrie )si "ITI CONSTRUIESTE CEA MAI IEFTINA CASA "
CONSTRUCTIICASE
Postat pe 7 Septembrie 2008 10:28
De la: Sofia, la data 2008-07-01 16:55:12am primit mostenire casa in afara capitalei si am vrea sa o daramam si sa construim o casuta noua. am dori datele de contact ale unei firme cu preturi bune.


firma de constructii cu preturi bune si serioasa NU EXISTAAAAAAAAAAAAA!
nuvola
Postat pe 12 Septembrie 2008 08:01
De la: iogamac, la data 2008-09-12 08:01:57
De la: Sofia, la data 2008-07-01 16:55:12am primit mostenire casa in afara capitalei si am vrea sa o daramam si sa construim o casuta noua. am dori datele de contact ale unei firme cu preturi bune.


firma de constructii cu preturi bune si serioasa NU EXISTAAAAAAAAAAAAA!
MERCY DE COMFIRMARE ASA ESTE :NU EXISTA TOATE URMEAZA ACEASI MARJA DE PRETURI DEOARECE MATERIALELE SI FORTA DE MUNCA ESTE ACEIASI IAR DACA O FIRMA DE CONSTRUCTII ADUCE INDIENI TURCI SOMALEZI CHINEZI SAU ORICE NATIE NU FACE DECAT SA INCERCE SA SUPLINEASCA UN PIC DIN NEVOIA DE FORTA DE MUNCA SI SA MAI CIUGULEASCA UN PIC POATE DIN PROFIT
gigibrbr_condo
Postat pe 12 Septembrie 2008 19:30
Casa la gata fara a fi inclusa fundatia -440 euro/mp.Contract ferm si plata pe etape de executie... www.girosconstruct.ro
giros
Postat pe 22 Septembrie 2008 05:57
vezi www poliprest.roeste firma unui foarte bun amic cu care eu colaborez de mult avreme.Ma puteti contacta si pe mine la 0733701459.
IULIAN
dragomir_condo
Postat pe 21 Noiembrie 2008 18:31
Buna,
iti pot indica o firma de constructii la care am fost eu as. manager si care practica un pret rezonabil.Directorul este un om serios si cumsecade.Mai multe detalii gasesti pe www.constructiecasa.ro Directorul este ing. Hacerian si ii spui ca Maria Constantin ti-a recomandat firma.
Telefon contact 0720054161-ing. Hacerian.
Bafta!
somera
Postat pe 22 Noiembrie 2008 11:03
Buna,
Incearca si www.constructiecasa.ro.poate ca vei constata ca nu toate firmele de constructii sunt la fel.
Daca vei fi interesat suna la 0720054161-ing Hacerian-poti sa precizezi ca suni din partea Mariei Constantin(eu am lucrat acolo).Sigur nu vei fi dezamagit.
somera
Postat pe 22 Noiembrie 2008 11:07

Buna,
Incearca si www.constructiecasa.ro.poate ca vei constata ca nu toate firmele de constructii sunt la fel.
Daca vei fi interesat suna la 0720054161-ing Hacerian-poti sa precizezi ca suni din partea Mariei Constantin(eu am lucrat acolo).Sigur nu vei fi dezamagit.
somera
Postat pe 22 Noiembrie 2008 11:10

Buna,
Incearca si www.constructiecasa.ro.poate ca vei constata ca nu toate firmele de constructii sunt la fel.
Daca vei fi interesat suna la 0720054161-ing Hacerian-poti sa precizezi ca suni din partea Mariei Constantin(eu am lucrat acolo).Sigur nu vei fi dezamagit.
somera
Postat pe 22 Noiembrie 2008 11:11
chiar vrei sa vezi o firma serioasa si la pret nu stiu ce sa spun pana nu vad proiectul casei.tot ai o mostenire pe langa bucuresti,vino la bragadiru sau popesti leordeni,si vei fi chiar surprins.....................mai multe nu pot sa spun sau sa ma laud cu preturi,sau altceva.te astept sa te convingi la fata locului.tel pt contact 0743929136sau o767975127,
dan_constructdd
Postat pe 22 Noiembrie 2008 21:18
ptr somera de ce ai plecat de la acea firma ca erau buni????!!!!!!vei spune ca ai plecat pentru bani mai multi dar daca firma este asa buna de ce nu ti-a dat mai multi bani ????
gigibrbr_condo
Postat pe 23 Noiembrie 2008 18:21
raspuns pt. Gigi B.
Am plecat de la acea firma din cauza programului prea incarcat inclusiv sambata.Program de santier,nu?Acum lucrez mult mai lejer,sunt la o scoala de soferi.E o mare diferenta.Din curiozitate intra pe site-ul pe care l-am recomandat:www.constructiecasa.ro si vezi daca practica preturi mari.
S-auzim de bine!
somera
Postat pe 23 Noiembrie 2008 18:44
D&C FUTURO SRL TE POATE AJUTA SA OBTZII CALITATE SUPERIOARA LA UN PRETZ INFERIOR REL 0762695906
cristi_tjb2000
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:59
ti-as recomanda o firma din tulcea, s.c.piramida decor srl ( tel. 0748190789)
lidiac
Postat pe 31 Ianuarie 2009 13:27
stiu ca este destul de tarziu pentru a rspunde mesajului tau,dar mai este valabil???daca da atunci eu am firma de constructii si proiectare.daca construiesti casa cu noi iti oferim planul de casa gratuit.contract,garantie la lucrare,preturi foarte bune.nu ezita!!!0720816831,claudiu,dambovita
claudiu_stavarache
Postat pe 5 Februarie 2009 09:38
O sa va las nr de telefon numarul unui prieten care se ocupa cu asa ceva si are preturi bune 0769 902 875 sau 0769 706 834.
andra_alexandra
Postat pe 12 Februarie 2009 18:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Autorizatie pentru ridicarea unui perete 21 De la: condo001470 4 Februarie 2010 21:29
am de ex. o fundatie de42M liniari 1 De la: condo003321 1 Martie 2010 10:59
De ce o casa din lemn ? 1 De la: caselemncasaneo 20 Februarie 2012 14:04
Salut 4 De la: kudika_985172 7 Aprilie 2015 11:21
Elemente arhitecturale din polistiren 1 De la: kokonet 23 Martie 2010 13:33