Setari Cookie-uri

de unde pot lua un pat etajat?

Am tot cautat si nu gasesc sa cumpar un pat etajat. A doi copii si spatiul este mic la ei in camera, deaceea dores sa creez cat mai mult spatiu de joaca in camera lor. Astept sugestii din partea voastra, care ma puteti ajuta.
mami_condo
Postat pe 10 Iunie 2009 12:23
noi am facut pe comanda. Ca idee iti recomand ca latimea celui de jos sa fie mai mare - ai loc sa te ridici sau sa stai in sezut fara sa stai cocosat sau sa faci "probe" cu capul la partea de sus
Am vazut si eu ideea asta la cineva si mi s-a parut super faina

Am mai vazut niste chestii foarte interesante la IKEA - nu stiu daca ai in zona. De ex. sunt niste rame metalice care se pot adapta fie pe ideea pat supraetajat, fie (cand copii cresc) pe ideea birou si pat sau alte idei. Daca ai ocazia iti recomand sa mergi si sa vezi. Succes.
andrei9
Postat pe 10 Iunie 2009 12:59
Am vazut ca are si la Bucur obor la etaj din lemn la 7 mil fara saltele,preturile sunt asemanatoare,noi am luat din fier anul trecut si acum cam scartaie cand se urca sau se misca,dar e practic si placut la copii.
leya_condo
Postat pe 13 Iunie 2009 05:46
De la: andrei9, la data 2009-06-10 12:59:25noi am facut pe comanda. Ca idee iti recomand ca latimea celui de jos sa fie mai mare - ai loc sa te ridici sau sa stai in sezut fara sa stai cocosat sau sa faci "probe" cu capul la partea de sus
Am vazut si eu ideea asta la cineva si mi s-a parut super faina

Am mai vazut niste chestii foarte interesante la IKEA - nu stiu daca ai in zona. De ex. sunt niste rame metalice care se pot adapta fie pe ideea pat supraetajat, fie (cand copii cresc) pe ideea birou si pat sau alte idei. Daca ai ocazia iti recomand sa mergi si sa vezi. Succes.
1--Mergi la un tamplar bun cu imaginatie comanda un model din lemn (nu pal )in functie si de dimensiunile saltelelor din comert . Din experienta proprie, comoditate si clasa ierarhica am cam fost nevoit sa urc la ETAJ cativa ani buni te sfatuiesc indiferent de nivelul patului acesta sa beneficieze de o zona foarte mare de odihna si miscare ; 2 Nu cunosc ofera de la IKEA nu ma intereseaza produsele lor ar fii ideal daca serveste ideiei de utilizare indelungata din pacate cam lipsite de frumusete
gigibrbr_condo
Postat pe 13 Iunie 2009 09:43
http://www.veldor.ro/shop/detalii-categorie/24-Paturi-suprapuse
daniel_patache
Postat pe 13 Iunie 2009 11:10
Pat supraetajat, in doua variante - lemn si metal - excelent, se gaseste in ikea.
octavian_branzei
Postat pe 15 Iunie 2009 10:27
vezi www.galtonia.ro -firma specializata in mobilier metalic,serioasa cu experienta si preturi bune.
Contact Laurentiu Dumitru 0722-369933
succes
dancer2002ro
Postat pe 16 Iunie 2009 10:20
De la: mami, la data 2009-06-10 12:23:27 Am tot cautat si nu gasesc sa cumpar un pat etajat. A doi copii si spatiul este mic la ei in camera, deaceea dores sa creez cat mai mult spatiu de joaca in camera lor. Astept sugestii din partea voastra, care ma puteti ajuta.



Am vazut pat etajat cei drep din furnir in Expomax parca la etajul 2 pe Soseaua Panduri in fostul UCR.
Avitop
Postat pe 16 Iunie 2009 11:57
buna ziua. am vazut ca va intereseaza un pat etajat. am cumparat asa ceva, de curand, de la IKEA si as vrea sa-l vand pentru ca trebuie sa ma mut. dimensiuni 140*200. la etaj este patul ,iar jos puteti sa va puneti o canapea sau cum am procedat eu un birou. este foarte practic si as putea sa vi-l las la un pret foarte bun. daca mai sunteti interesata va rog sa ma contactati la adresa de mail ama_200281@yahoo.com
multumesc
healthy016759
Postat pe 31 August 2009 17:10
Da o tura la BIFE (romexpo) intre 2-6 septembrie , poate gasesti ceva la pret bun
kbr
Postat pe 1 Septembrie 2009 19:17
DE LA IKEA .
roxi_toxi26_healthy
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:02
Au paturi etajate foarte frumoase la Bellona in Otopeni. Preturi accesibile
condo001933
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:26
Mobilleta , fiind fabrica de mobila , iti poate venii in ajutor. Poti vedea la noi pe site cateva modele. Ca un sfat cel mai bine e sa cauti materiale cat mai bune, eventual lemn masiv, mai ales daca prichindeii tai saunt nazdravani.

www.mobilleta.ro
mobilleta
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:21
puteti sa sunati la nr de telefon 0723674083 si va pot executa un pat la comanda daca pana acum nu ati gasit ceea ce doreati.
viorel_prundis
Postat pe 6 Octombrie 2009 20:37
Intra pe mobila Slava.ro la mobila din import pentru tineret.Ai mai multe modele.
Luigia_2006
Postat pe 11 Octombrie 2009 14:59
- Daca v-a dezamagit fotograful pe care la-ti avut la nunta, sau daca, pur si simplu, doriti ceva plin de mister si savoare, de poezie si candoare, dati-ne un semn si vom gasi un peisaj deosebit, un parc, o ferma in camp, o apa, o cetate, o stanca plesuva, sau orice altceva pe care a-ti dori sa va transpuneti imaginea de miri minunati, si vom face o sedinta foto, sau si video, deosebita. A va imbraca din nou in miri poate fi chiar o provocare. Nu ezitati!
V-au dezamagit fotograful si cameramanul? Trimiteti-ne DVD-ul si noi il vom prelucra, imbunatatindu-i calitatea si claritatea, si un foto sau videoclip minunat va vom oferi din materialul d-tra brut. Totul prin posta daca distanta este prea mare.
Iar daca evenimentul inca nu a avut loc, si doriti sa ramaneti de la acesta cu amintiri vii si minunat de proaspete si peste multi ani, contactati-ne. Vom fi partenerii d-tra fideli.

- Daca doriti si 12 porumbei albi la cununie, cu mare placere.

Phone 0744580054 sau 0742577082
fotografie_dragosp@yahoo.com sau eunescu09@yahoo.com
Ne puteti gasi si pe www:// dragospopescuphotography.blogspot.com sau pe eunescu09 sunphoto


eunescu09_condo
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:33
Buna ziua, nu stiu daca este intirziat raspunsul meu. In magazinele Dedeman am vazut paturi etajate, schelet metalic.....


slz
Postat pe 1 Decembrie 2009 13:29
SC.DANY MOB DESIGN SRL este o firma dinamica,specializata in proiectarea si fabricarea de mobilier in functie de solicitarile clientilor si de spatiul disponibil.
Mobilierul se executa la comanda intr-o gama variata de forme si culori,este realizat din PAL melaminat ,cant ABS,cu utilaje performante si personal calificat.
Confectionam mobilier pentru:
*Bucatarii;
*Camere de zi;
*Dormitoare;
*Camere de tineret;
*Holuri;
*Baie;
*Birouri;
*Sedii de firma si magazine;
*Insitutii(crese,scoli,gradinite);
*Hoteluri.
Serviciile oferite include consultanta,transport si montaj gratuit.
Telefon:: 0765.260.374
Mail: soradanny@yahoo.com
Id messenger: soradanny
sora_flory
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:54
buna seara eu va pot ajuta pentru pat etajat daca sunteti interesata,eu va pot face la comanda in functie de spatiul disponibil si masuratorile dorite.Pentru mai multe detalii va las un nr de contact : 0765.260.374 sau mail:soradanny@yahoo.com si un site : web site: www.danymob.page.tl.
sora_flory
Postat pe 13 Ianuarie 2010 18:53
Corect, la spatii mici trebuie proiectat 3D ca sa poti folosi cat mai bine, dar la copii mai mult din lemn mai moale si nu din PAL
Miklos
Postat pe 16 Februarie 2010 11:12
Buna. oare mai aveti varianta de pat etajat pe care ati dorit sa-l vindeti? eu as fi interesata de acest pat in ideea de a pune sub el o canapea. daca doriti scrieti-mi pe puiucris@yahoo.com. Multumesc!
puiucris
Postat pe 21 Februarie 2014 00:21
De la: puiucris, la data 2014-02-21 00:21:20Buna. oare mai aveti varianta de pat etajat pe care ati dorit sa-l vindeti? eu as fi interesata de acest pat in ideea de a pune sub el o canapea. daca doriti scrieti-mi pe puiucris@yahoo.com. Multumesc!


Gasesti si la Ikea astfel de paturi.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 21 Februarie 2014 06:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
problema centrala termica 1 De la: kudika_978219 20 Decembrie 2014 16:34
Manopera constructie casa la cheie - astept oferte! 3 De la: kudika_5013 15 Februarie 2013 08:50
sa izolez sau doar sa decorez? 4 De la: istrate_marius2001 18 Februarie 2010 20:56
si eu am probleme cu mucegaiu 12 De la: vasilecroitoru 11 Decembrie 2009 19:26
Cum montam masina de spalat? 41 De la: gabyjojo 16 Iulie 2012 08:52