Setari Cookie-uri

Exclusiv pentru femei... despre o sala de fitness este vorba

De vreo cateva luni, de cand ajut la partea referitoare la publicitate a unei sali de fitness, incerc sa-mi dau seama ce anume isi doresc femeile de la o sala de fitness. Este un plus daca aceasta este exclusiv pentru femei? Dar daca si instructorii sunt de fapt doar instructoare, adica tot femei? Sau poate un suflu de aer masculin, poate un instructor plin de muschi, atent la cerintele clientelor sale le poate face pe femei sa paseasca pragul salii mai des? Am cantarit destule variante si acum va intreb si pe voi: ce v-ar face, in ciuda crizei sa mergeti la sala, mai ales daca aceasta este nou deschisa? Si daca doriti sa aruncati o privire: www.missfitness.ro, iar pentru cele din Cluj-Napoca, de ce nu?, o vizita la fata locului
criss_me
Postat pe 20 Iulie 2010 15:59
Nu te supara, dar doream si eu sa vad cum arata o sala din afara Bucurestiului si ce tarife aveti. Ori eu nu mai stiu sa utilizez internetul ori chiar pe site-ul ala nu este nimic legat de costul abonamentelor si poze cu interiorul salii (aparate, vestiare, dusuri etc.)...
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Iulie 2010 01:16
De la: criss_me, la data 2010-07-20 15:59:55De vreo cateva luni, de cand ajut la partea referitoare la publicitate a unei sali de fitness, incerc sa-mi dau seama ce anume isi doresc femeile de la o sala de fitness. Este un plus daca aceasta este exclusiv pentru femei? Dar daca si instructorii sunt de fapt doar instructoare, adica tot femei? Sau poate un suflu de aer masculin, poate un instructor plin de muschi, atent la cerintele clientelor sale le poate face pe femei sa paseasca pragul salii mai des? Am cantarit destule variante si acum va intreb si pe voi: ce v-ar face, in ciuda crizei sa mergeti la sala, mai ales daca aceasta este nou deschisa? Si daca doriti sa aruncati o privire: www.missfitness.ro, iar pentru cele din Cluj-Napoca, de ce nu?, o vizita la fata locului




... din ce am vazut pe afara ... o sala de fitness pentru si cu femei fidelizeza clientele mai mult ... vin pentru aspect nu pentru vreun don juan de instructor ... iar niste happy day (adica gratuitati) nu fac decit bine moralului chiar si in vremuri de criza ...

marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 01:24
Ete na...ba din contra eu zic ca vin ptr don juan

[url=http://www.sportmaniax.ro/video/aerobic/how-to-do-low-a-high-impact-aerobic-exercises-hamstring-curl-high-a-low-impact-aerobic-exercises/]Aerobic[/url]
erhabe
Postat pe 22 Noiembrie 2010 20:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SALA DE FITNESS MATRIX GYM,CRANGASI,PODUL GRAND 1 De la: kudika161313 3 Aprilie 2010 09:04
Ce sutiene folosim la fitness.... 10 De la: dyene 29 Martie 2010 08:17
Leg magic !!! 1 De la: kudika513162 4 Martie 2012 03:22
DREAM FITNESS - IASI SOS. BUCIUM NR. 25 ANGAJEAZA RECEPTIONERA 1 De la: kudika198399 15 Iulie 2010 16:24
nu skin si pharmanex 13 De la: NuSkin 7 Ianuarie 2012 21:01