Setari Cookie-uri

Ai baga mana in foc pentru el?

"In special la cele un pic mai in varsta se observa comportamentul asta"
ce-o insemna la tine, un pic mai in varsta
miss_darine
Postat pe 23 Iulie 2010 12:33
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-07-22 15:36:07De ceva timp ma bate un gand, care tinde sa se transforme in obsesie. Sunt convinsa ca toti barbatii inseala. Nu vreau sa discut aici motivele sau circumstantele mai mult sau mai putin atenuante (ca de fapt e vina femeii ca nu se mai ingrijeste sau ca s-a intamplat o singura data si si-a pus cenusa in cap toata viata sau alte chestii din astea). Desigur, nici afirmatia nu e tocmai corecta, e o absurditate sa crezi ca TOTI barbatii inseala. Dar nu reusesc sa ma impac cu gandul ca vorbim despre o majoritate, ceea ce inseamna ca sansele de a gasi si a incepe o relatie cu un barbat care va ramane fidel se reduc considerabil.

Am citit si marturii ale unor cupluri fericite, femei care ar fi bagat mana-n foc ca n-au fost, nu sunt si nu vor fi inselate. O fi asa, n-o fi asa?...Adevarul nu-l stie nimeni, decat barbatul in cauza.

Nu vreau sa mi se demonstreze nici ca barbatii inseala, nici ca exista barbati pentru care se poate baga mana-n foc. Vreau doar sa fac un mic experiment:

Cate dintre voi sunteti dispuse sa va testati barbatii? Testul pe care il propun eu e simplu (si sper eu, nedureros). Va faceti cont pe una din retelele sociale pe care activeaza partenerul (hi5, netlog, facebook etc), un cont cu date false, evident, inclusiv poze, si...il agatati. Vedeti cat de interesat e si cat de departe ar merge cu o necunoscuta si..veniti sa ne povestiti si noua.

Ideea nu e noua, multe dintre voi ati incercat deja, unele au avut chiar surprize neplacute. Interesul meu nu este sa testez sau sa distrug relatii, insa vreau sa stiu. Si nu din povesti cu happy-end, nici din gura barbatilor (ca doar n-au niciun interes sa spuna adevarul, chiar si sub protectia anonimatului) ci vreau date cat mai apropiate de realitate.

Deci...cine are curaj sa inceapa?



Astea da ocupatii:) Scuza-ma, cand cauti nod in papura ( precum zicala) probabil ca-l si gasesti, nimeni nu-i perfect.
Aceste chestiuni le faci ( pe net, real, cum vrei tu) cand vrei sa inchei o relatie, altfel nu-i vad sensul.
Adica mi-e bine merci, am tot ce-mi trebuie, de la dragoste, intelegere, un copil frumos, punem banii la un loc, ne intelegem ce facem cu ei..etc.si eu ma apuc sa-i caut nod in papura:)))doar asa ca e la moda:))) .....Al meu sot de ex. are in telefon N colege de munca, ( si colegi) care-l deranjeaza de dimineata pana seara, pot sa caut eu mult si bine in telefon, m-as uita ca o curca-n lemne:)))))) ....n-am de ce, nu-si ascunde telefoanele, in calculator, e si mai fain, e un AS in soft, si sisteme:))))))) iar daca as intra pe un cont cum ai zis, sa-l agat, din trei miscari m-ar recunoaste ......astea's copilarii.
stem_29
Postat pe 23 Iulie 2010 12:56
Ar insemna sa imi fac singura rau........... Daca relatia mea e ok, de ce l-as testa eu agatandu-l pe net?.....Ideea topicului este deadreptul ridicola.Tu propui ca eu,sa fac tot posibilul sa-l indepartez de mine?? De ce as face asta?? asta nu mai e iubire.....e absurdita-te
butterfly_sound_of_love
Postat pe 23 Iulie 2010 17:08
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?



...mare dreptate ai !!!!!...dar poate ca mai sunt si femei normale pe aci...

Postat pe 23 Iulie 2010 17:22
Nu bag mana in foc pt nimeni,nici macar pt mine!In legatura cu urmaritul si alte prostii......nu e genul meu.Merg pe incredere,nu vreau sa ma transform in detectiv.Daca descopar ceva spun bye si next.
kudika033765
Postat pe 23 Iulie 2010 18:18
Carmelyta,din cate mi-au vazut ochii pe aici,am realizat ca prostia e intr-o crestere rapida!
"In mana prostului,creionul devine mitraliera"-Vasile Ghica
Barbie30
Postat pe 23 Iulie 2010 18:27
On topic:atunci cand esti nesigura pe tine apelezi la urmariri!
Barbie30
Postat pe 23 Iulie 2010 18:27
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?


Tu
mdana
Postat pe 23 Iulie 2010 23:30
De la: mdana, la data 2010-07-23 23:30:58
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?


Tu


Sa inteleg ca te regasesti in una din categoriile de mai sus? Daca nu te deranja,raspunsul ar fi fost "Eu sunt o femeie normala la cap!'
Barbie30
Postat pe 23 Iulie 2010 23:42
Eu l-am testat o sg data pe iub meu sa ma conving ce gen de barbat e...eram la inceputul rel, colegi de fac...ieseam prin cluburi si mi-a venit mie ideea s-o pun pe prietena mea sa-l sune cu nr necunoscut si sa-i spuna ca l-a observat in club si ar vrea sa il cunoasca mai bine...el i-a spus ca nu e interesat si a intrebat de unde are ea nr lui ca sa-i franga gatul persoanei care ar fi dat nr fara voia lui..m-a amuzat teribil toata faza si am prins incredere in el...iar apoi cam dupa 3 ani de rel si-a uitat mailul deschis intr-o zi si, curioasa cum sunt m-am uitat pe acolo si nu am gasit nimik care sa il compromita, mai ales ca e atat de lenes incat nu sterge mailurile primite, decat spamurile. Iar altfel nu are conturi pe hi5 sau alte alea si nici nu s-a intamplat in cei 5 ani de rel sa fie sunat, cautat, sa intarzie acasa, sa se poarte ciudat, sa nu comunice, sa inceteze cu surprize, declaratii sau complimente...lucruri pe care le face ink de la inceput. Daca s-ar schimba ceva in atit lui as observa imediat si ar fi rau pt el pt k in rel asta nu are de ce sa se planga..i-am oferit numai iub intelegere si sustinere. Dar daca il bati la cap cu banuieli nejusificate si el nu e vinovat, s-ar putea sa se enerveze si chiar sa te insele, ca macar sa ai un motiv pt care il tot acuzi...am auzit multe pareri de genul asa ca atentie...s-ar putea ca tocmai prin atit ta sa-l impingi sa faca...de ce ti-e frica nu scapi...cum se zice. Numai bine!
anemma2002
Postat pe 24 Iulie 2010 02:18
ar trebui sa nu mai analizezi chestia asta "ma insala...nu ma insala"..
daca in timp ce tu te-ntrebi el insala?
hai serios...
din moment ce inca nu-s momente din alea stranii cu "ma duc la bere [des ]cu prietenii" sau "am uitat ca e ziua ta azi"...nu vad ceva de genul "f...-ti...ma inseli?!" si sa stai si protapita in pragul usii...
nu e deloc cool partea cu verificat mail, intrat pe unde el vb, verificat mesajele din telefon...toate astea duc la o indepartare de la 1/2 de definitie a iubirii[am zis 1/2...peiorativ...] ...
nu ai incredere in puterile tale de a tine un barbat langa tine, te simti inferioara unei alte femei care nu se compara cu tine..si dai cu biciul in ce [pbbl] face el...
cum te-ai simti daca ar fi invers?
"tace si face" nu ai de unde sa stii..decat daca ai stat cu aparatul de vidat, pus etichete si gata.."asta a iesit cu "tace si face", cu pretul de 5 lei-stie ceva prin pat...dar in rest, 100% insala.."
serios...
dragon_fly88
Postat pe 24 Iulie 2010 08:07
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?




nu mi vine sa cred cata dreptate ai:P:D


tzuqghy
Postat pe 24 Iulie 2010 08:16
Gaseste ceva mai util, interesant, dacat sa faci pe "Sherlock" :)...
Spre exemplu pune mana si citeste : "CE VOR BARBATII" . Autori : Christopher Pizzo, Richard Seldes, Bradley Gerstman. Sau, "CE NU VOR BARBATII SA STIE FEMEILE" , autori: Smith & Doe. Te vei distra si totodata, vei afla si toate raspunsurile la intrebarile tale.
Lecturare placuta tuturor celor interesati!
Ingridd_Ingridd_71
Postat pe 24 Iulie 2010 09:01
De la: Ingridd_Ingridd_71, la data 2010-07-24 09:01:28Gaseste ceva mai util, interesant, dacat sa faci pe "Sherlock" :)...
Spre exemplu pune mana si citeste : "CE VOR BARBATII" . Autori : Christopher Pizzo, Richard Seldes, Bradley Gerstman. Sau, "CE NU VOR BARBATII SA STIE FEMEILE" , autori: Smith & Doe. Te vei distra si totodata, vei afla si toate raspunsurile la intrebarile tale.
Lecturare placuta tuturor celor interesati!


ai uitat ,,de ce barbatii se insoara cu scorpii"

la urma urmei ce ma intereseaza pe mine ce vor ei ?!!!!!!!!! e suficient sa stiu ce vreau eu de la un barbat ; e in stare sa-mi ofere ceea ce vreau , bine ; nu e in stare , la revedere .
vorba Rashel-ei , sunt atat de mute topicuri pe aceleasi teme ca , la un moment dat ai sentimentul de placa stricata
perce_neige
Postat pe 24 Iulie 2010 09:28
Chestia asta cu mancatul este valabila si la parter si la etajul zece.Singura deosebire este in cine pe cine mananca sau unde te mananca, la care se adauga mijloacele tehnice din dotare necesare pentru o scarpinare eficienta.
kudika023770
Postat pe 24 Iulie 2010 09:53
bravo .niciodata nu poti avea incredere oarba in nici un barbat.nu se merita.eu nu bag mana in foc pt. nimeni.
kudika104590
Postat pe 24 Iulie 2010 10:15
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-07-22 15:36:07De ceva timp ma bate un gand, care tinde sa se transforme in obsesie. Sunt convinsa ca toti barbatii inseala. Nu vreau sa discut aici motivele sau circumstantele mai mult sau mai putin atenuante (ca de fapt e vina femeii ca nu se mai ingrijeste sau ca s-a intamplat o singura data si si-a pus cenusa in cap toata viata sau alte chestii din astea). Desigur, nici afirmatia nu e tocmai corecta, e o absurditate sa crezi ca TOTI barbatii inseala. Dar nu reusesc sa ma impac cu gandul ca vorbim despre o majoritate, ceea ce inseamna ca sansele de a gasi si a incepe o relatie cu un barbat care va ramane fidel se reduc considerabil.

Am citit si marturii ale unor cupluri fericite, femei care ar fi bagat mana-n foc ca n-au fost, nu sunt si nu vor fi inselate. O fi asa, n-o fi asa?...Adevarul nu-l stie nimeni, decat barbatul in cauza.

Nu vreau sa mi se demonstreze nici ca barbatii inseala, nici ca exista barbati pentru care se poate baga mana-n foc. Vreau doar sa fac un mic experiment:

Cate dintre voi sunteti dispuse sa va testati barbatii? Testul pe care il propun eu e simplu (si sper eu, nedureros). Va faceti cont pe una din retelele sociale pe care activeaza partenerul (hi5, netlog, facebook etc), un cont cu date false, evident, inclusiv poze, si...il agatati. Vedeti cat de interesat e si cat de departe ar merge cu o necunoscuta si..veniti sa ne povestiti si noua.

Ideea nu e noua, multe dintre voi ati incercat deja, unele au avut chiar surprize neplacute. Interesul meu nu este sa testez sau sa distrug relatii, insa vreau sa stiu. Si nu din povesti cu happy-end, nici din gura barbatilor (ca doar n-au niciun interes sa spuna adevarul, chiar si sub protectia anonimatului) ci vreau date cat mai apropiate de realitate.

Deci...cine are curaj sa inceapa?
dragalaso pentru a pastra un barbat langa tine, trebuie sa-l inseli si tu fara sa stie o iubire de-o vara .. si o plecare la cineva uk londra .. undeva in europa 20 zile concediu:) e o rezolvare pentru orice cuplu ... fie barbat fie femeie daca exista iubire se va intoarce la tine s-au tu la el din experienta ti-o spun ... dupa 15 ani de casnicie ,... totul intre noi e de nota 10 , doar ca ne mai debarasam unul de altul cate o luna pe an;))restul las la imaginatia ta .... noi ne iubim ca in prima zi!
laramira
Postat pe 24 Iulie 2010 10:16
buna
angelica74nicu
Postat pe 24 Iulie 2010 10:35
De la: adrianaadytza, la data 2010-07-24 08:16:23
De la: Barbie30, la data 2010-07-22 16:34:39Fantoma,eu am ajuns la o concluzie,pe kudika sunt numai obsedate!
1.obsedate ca le inseala
2.obsedate de amant
3.obsedate de iubiri pe net
4.obsedate de sex oral
5.obsedate sa slabeasca
6.obsedate de zodii
7.obsedate de vise
Mai exista oare si femei normale la cap pe aici?




nu mi vine sa cred cata dreptate ai:P:D

Eu nu fac parte din nici o categorie.

angelica74nicu
Postat pe 24 Iulie 2010 10:37
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-07-22 15:36:07De ceva timp ma bate un gand, care tinde sa se transforme in obsesie. Sunt convinsa ca toti barbatii inseala. Nu vreau sa discut aici motivele sau circumstantele mai mult sau mai putin atenuante (ca de fapt e vina femeii ca nu se mai ingrijeste sau ca s-a intamplat o singura data si si-a pus cenusa in cap toata viata sau alte chestii din astea). Desigur, nici afirmatia nu e tocmai corecta, e o absurditate sa crezi ca TOTI barbatii inseala. Dar nu reusesc sa ma impac cu gandul ca vorbim despre o majoritate, ceea ce inseamna ca sansele de a gasi si a incepe o relatie cu un barbat care va ramane fidel se reduc considerabil.

Am citit si marturii ale unor cupluri fericite, femei care ar fi bagat mana-n foc ca n-au fost, nu sunt si nu vor fi inselate. O fi asa, n-o fi asa?...Adevarul nu-l stie nimeni, decat barbatul in cauza.

Nu vreau sa mi se demonstreze nici ca barbatii inseala, nici ca exista barbati pentru care se poate baga mana-n foc. Vreau doar sa fac un mic experiment:

Cate dintre voi sunteti dispuse sa va testati barbatii? Testul pe care il propun eu e simplu (si sper eu, nedureros). Va faceti cont pe una din retelele sociale pe care activeaza partenerul (hi5, netlog, facebook etc), un cont cu date false, evident, inclusiv poze, si...il agatati. Vedeti cat de interesat e si cat de departe ar merge cu o necunoscuta si..veniti sa ne povestiti si noua.

Ideea nu e noua, multe dintre voi ati incercat deja, unele au avut chiar surprize neplacute. Interesul meu nu este sa testez sau sa distrug relatii, insa vreau sa stiu. Si nu din povesti cu happy-end, nici din gura barbatilor (ca doar n-au niciun interes sa spuna adevarul, chiar si sub protectia anonimatului) ci vreau date cat mai apropiate de realitate.

Deci...cine are curaj sa inceapa?


1. Pe mine nu ma intereseaza majoritatea, sotul meu e unic si atat.Alfel nu ma maritam cu el.
2. De ce trebuie sa stiu ce s-ar intampla daca..........., cand de fapt am o relatie buna din toate punctele de vedere
3. Cat priveste fidelitatea , este un concept ce poate fi interpretat in multe feluri.Depinde de felul tau de a fi.
4. Toti barbatii gandesc despre femei ca majoritate se gandesc doar la sex, marime si toate implicatiile.E adevarat?
angelica74nicu
Postat pe 24 Iulie 2010 10:42
De la: Narcisa_tesfio, la data 2010-07-22 20:37:33
De la: rashela, la data 2010-07-22 19:28:44
Este adevarat ca exista barbati care tac si fac. Din punctul meu de vedere, este foarte greu sa-l prinzi. Ori, aici intervine exact ce am spus si mai sus: femeia din prima categorie il va prinde si-si va transforma viata intr-un cosmar. Cea din a doua categorie, neavand motive... va trai in continuare bine mersi. Asemenea barbati, cei care tac si fac, sunt genul care isi "respecta" relatia de acasa si care nu se schimba absolut deloc in comportament. Prin urmare, ce ai avea sa le reprosezi daca totul este foarte bine?


am vazut ca sunt multe femei care continua, desi sunt inselate si o stiu. In special la cele un pic mai in varsta se observa comportamentul asta, pentru ca ajunge sa primeze familia (sa le fie bine copiilor) si gura lumii (vai, ce-o sa zica tzatza Leana de la colt). In legatura cu barbatul care-si "respecta" relatia, teoretic nu e nimic de reprosat. Dar practic...eu am cunoscut un astfel de specimen si afland tot ce face, si cum are o grija imensa sa nu afle sotia, am stat si m-am gandit ca poate pana la urma nu-i atat de rau, femeia aceea nu era aproape deloc afectata. Zic "aproape" pentru ca de un singur lucru n-avea grija: ce boli ii aduce sotiei acasa . Din pacate, am o vaga banuiala ca un astfel de barbat "grijuliu" nu e chiar unic.


Exista prezervativ.Un barbat grijuliu nu lasa urme.
angelica74nicu
Postat pe 24 Iulie 2010 10:52
Si ce -i daca "inseala"? frica va e ! Respecta-i libertatea si nu te va mai insela. Cand iubesti pe cineva, nu-l tii in cusca , il lasi liber. Iubirea nu e posesie. Si daca te temi ca -l pierzi, deja l-ai pierdut ! . N-aveti de lucru decat sa va urmariti barbatii! Am depasit demult acest nivel pt ca am inteles ce e iubirea!
ianacosanziana
Postat pe 24 Iulie 2010 15:31
Si ce -i daca "inseala"? frica va e ! Respecta-i libertatea si nu te va mai insela. Cand iubesti pe cineva, nu-l tii in cusca , il lasi liber. Iubirea nu e posesie. Si daca te temi ca -l pierzi, deja l-ai pierdut ! . N-aveti de lucru decat sa va urmariti barbatii! Am depasit demult acest nivel pt ca am inteles ce e iubirea!
ianacosanziana
Postat pe 24 Iulie 2010 15:32
Draga mea barbatii sunt cuceritori prin nastere,iar faptul ca nu-si refuza o aventura nu e ceva atit de periculos ei sunt mai superficiali ,ei chiar fac sex ,ceia ce nu poti spune despre o femeie ,ea cind o face e mult mai profund si periculos pentru o relatie.Si apoi tot noi femeile gresim cind ne bagam unde nu ne e locul din cine stie ce motive mai mult sau mai putin motivate in relatia altei femei.Eu cred ca daca esti stapina pe tine si relatia ta ,adica te simti implinita linga iubitul tau,respectata lasa lucrurile asa ,trebuie sa fi o naiva sa crezi ca nu te va insela macar o data din curiozitate dar daca o face discret fa-te ca ploua pentru-ca altfel vei fi noua domnisoara CUCU .Trist dar asa stau lucrurile.
kudika197408
Postat pe 24 Iulie 2010 16:07
In ultima vreme am vazut foarte multe filme in care femeile purtau pistoale.Cred ca am inteles.Erau filme cu femei care isi pazeau relatia.
kudika023770
Postat pe 24 Iulie 2010 17:18
Un bãrbat care-și iubește femeia,indiferent cã este soție sau prietenã ,o va face fãrã ca aceasta sã simtã ceva,pentru cã hai sã recunoaștem dupã o anumitã perioadã de conviețuire intervine o situație de monotonie în viața de cuplu.Nu cred cã trebuie cineva judecat pentru aceastã situație,pur și simplu se întâmplã.O femeia la fel ar face,dar deosebirea este,cã eu cred cã o femeie ar înșela mai greu decât un bãrbat.O femeie poate simți când bãrbatul înșeala,dar dacã vrea sã treacã și simte cã este ceva trecãtor o va face,ãsta este spiritul unei femei.Este un subiect de discutat...știm cã barbații sunt predispuși sã înșele mult mai ușor decât femeile,întrebarea este ce vor face femeile în acest sens...
romulus_lazy
Postat pe 24 Iulie 2010 18:10
Cele care stau toata ziua sa-si faca griji daca le inseala sau nu sotul, acelea sunt femei foarte nesigure pe propriul farmec, si sunt demne de compatimire.
Eu nu zic ca as baga mana in foc, dar atata timp cat eu de 8 ani il cunosc mai bine decat oricine, e normal sa-i stiu toate punctele "sensibile", si astfel sa stiu sa-l pastrez langa mine. Sincer, nu cred ca ar reusi alta sa-l cucereasca, atata timp cat are langa el tot ce-si doreste.

Pe de alta parte, curiozitatea este normala pentru oricine, si uneori toti putem calca stramb, dar asta nu e sfarsitul lumii. Daca se repeta, la revedere. Daca insa e genul de greseala "blonda supermodel platita de sotie sa-si testeze sotul", sa fim seriosi.... voi ati rezista tentatiei unui tip iesit din filme? Dar asta nu e inselat, e pacaleala. Persoana care testeaza nu e reala, nu cucereste prin personalitate, ci prin insistenta.

In concluzie, daca stii sa fii tot ce isi doreste el, fara a-ti pierde personalitatea sau vointa, poti baga mana in foc ca nu te va insela, pentru ca majoritatea barbatilor (si aici ma refer ca cei care au ceva experienta de viata, nu la cei abia iesiti de pe bancile scolii, plini de hormoni) nu vor da viata frumoasa pe care o au pentru o aventura de o noapte.
lioredana
Postat pe 24 Iulie 2010 18:13
Sincer,daca m`ar insela macar sa fie destept si sa faca in asa fel incat sa nu aflu.ca daca am simtit ceva...e grav
d_m0oz
Postat pe 24 Iulie 2010 18:39
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-24 08:07:51ar trebui sa nu mai analizezi chestia asta "ma insala...nu ma insala"..
daca in timp ce tu te-ntrebi el insala?
hai serios...
din moment ce inca nu-s momente din alea stranii cu "ma duc la bere [des ]cu prietenii" sau "am uitat ca e ziua ta azi"...nu vad ceva de genul "f...-ti...ma inseli?!" si sa stai si protapita in pragul usii...
nu e deloc cool partea cu verificat mail, intrat pe unde el vb, verificat mesajele din telefon...toate astea duc la o indepartare de la 1/2 de definitie a iubirii[am zis 1/2...peiorativ...] ...
nu ai incredere in puterile tale de a tine un barbat langa tine, te simti inferioara unei alte femei care nu se compara cu tine..si dai cu biciul in ce [pbbl] face el...
cum te-ai simti daca ar fi invers?
"tace si face" nu ai de unde sa stii..decat daca ai stat cu aparatul de vidat, pus etichete si gata.."asta a iesit cu "tace si face", cu pretul de 5 lei-stie ceva prin pat...dar in rest, 100% insala.."
serios...



da' cand va face un baiat?
ce va zice aparatul?
bogdan76
Postat pe 24 Iulie 2010 18:45
De la: ianacosanziana, la data 2010-07-24 15:32:12Si ce -i daca "inseala"? frica va e ! Respecta-i libertatea si nu te va mai insela. Cand iubesti pe cineva, nu-l tii in cusca , il lasi liber. Iubirea nu e posesie. Si daca te temi ca -l pierzi, deja l-ai pierdut ! . N-aveti de lucru decat sa va urmariti barbatii! Am depasit demult acest nivel pt ca am inteles ce e iubirea!

subscriu fiecare cuvintel mai multa dreptate d atat nu puteai s ai
sweet_heart
Postat pe 24 Iulie 2010 18:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce e in capu`lui?! 38 De la: kudika329067 7 August 2012 10:55
asa sunt eu... 32 De la: caisa 15 Octombrie 2011 15:21
Am nevoie de ajutor! 4 De la: gina_alexa4u 24 Noiembrie 2010 14:18
merita un barbat sa ii oferi totul? 159 De la: luckyyyLuke 14 Martie 2009 11:36
strigat de ajutor!! 18 De la: kudika_13773 13 August 2012 10:10