Setari Cookie-uri

Sejur in Croatia din luna mai/ de la 32 EUR/7 nopti cazare/ hotel 3***

Incepand din luna mai. pentru linck si detalii doresc o adresa de e/mail
Categorie: 3 stele.

Lage: Ruhig. Locatie: Liniºte. Zum Fels-/Kiesstrand ca. 200 m. Pentru Fels-/Kiesstrand aproximativ 200 m. Zum Ortszentrum ca. 300 m. Pentru a centru de aproximativ 300 m.

Ausstattung: Familiär geführtes Hotel mit 75 Zimmern. Facilitati: family-run hotel cu 75 camere. Rezeption mit Safes, Restaurant, Bar, Parkplatz ohne Gebühr. De primire cu safeuri, un restaurant, bar, parcare fara taxa.

Ihr Zimmer: Modern eingerichtet, mit Telefon, Sat-TV, Kühlschrank, Klimaanlage, Föhn und Dusche/WC. Dvs. de camera: modern mobilate cu telefon, TV prin satelit, frigider, aer conditionat, uscator de par si dus / WC. FZ: Zusätzlich mit einem optisch abgetrennten Bereich mit Etagenbett und kleiner Sitzecke. FZ: În plus, cu o zonã separatã, cu paturi supraetajate ºi de suprafaþã micã ºedinþe.

Verpflegung: Frühstück oder Halbpension. Mese: micul dejun sau demipensiune. Frühstücks- und Abendbuffet. Mic dejun ºi cinã bufet.

Kinder: Spielplatz. Pentru copii: Loc de joaca. Animation (3 bis 12 Jahre, von Juni bis September). Animaþie (3 la 12 ani), din iunie pana in septembrie. Babybett ohne Gebühr (nach Verfügbarkeit). Patut pentru copii gratuit (în funcþie de disponibilitãþile).

Tipps & Hinweise: Anreise ab 27.3. Tips & Sugestii: Noþiuni de bazã de la 27.3. möglich. este posibil. Sportzentrum mit Tischtennis, Minigolf, Tauchschule, Wasserski und Angelmöglichkeit in ca. 500 m Entfernung. Centru sportiv cu tenis, mini golf, scufundãri, schi de apã ºi de pescuit în jur de 500 de metri distanþã. Haustiere nicht gestattet. Animalele de companie nu sunt permise.

Postat pe 10 Ianuarie 2010 11:38
Cum suna oferta in limba romana? Sau suntem toti germani?

Postat pe 26 Ianuarie 2010 08:12
Interesant.Astept detalii domidoc2005@yahoo.com

Postat pe 26 Ianuarie 2010 10:47
Chiar credeti tot ce zboara?
Ia vedeti ce mai posteaza nenea care e "AS" in excursii moka prin Tenerife:)...

Postat pe 26 Ianuarie 2010 11:17
Ma intresreaza oferte referitoare la acest subiect

Postat pe 26 Ianuarie 2010 18:09
stai linistit, nimic nu e ieftin in croatia.am experimentat de 2 ori:odata la porec ,totul se plateste, inclusiv trecerea peste pod sau tunel, iar apoi la kastela-split de nevoie,fica mea a fost la un concurs european de majorete in oct si am tocat 400 euro pe o vila naspa si jegoasa si pe manare si transport.E frumoasa Croatia dar costa...

Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:11
Noi am fost in Croatia pe cont propriu si nu am fost dezamagiti deoarece totul a fost cum am organizat. Am stat pe insula Korkula, in Vela Luka. Am inchiriat un apartament intr-o vila, am fost 4 persoane, am avut 2 dormitoare, baie, kicineta, aer conditionat, terasa cu vedere la mare .... 69 E/noapte. Apoi, la intoarcere, am vizitat Parcul Krka si Parcul Plitvice, am stat cate o noapte in camping pentru fiecare parc. La un camping am nimerit f. bine, era particular si am fost cazati in camera cu baie si kicineta +AC la 35 E, in cel de-al doilea camping la acelasi pret am avut doar camera si 2 paturi. Cel de-al doilea era cred ca de stat sau luat in locatiune ca la noi. Dar de pe internet nu am reusit sa ne dam seama de asta. Eh, o noapte nu conteaza! La restaurante preturile sunt ca si la noi in restaurante .... In supermarket alimentele sunt cu putin mai scumpe dar nu ceva care sa te doara la buzunar. Nu am platit la trecerea prin tuneluri si am trecut prin multe pe autostrada. Cred, ca sunt doar 2 tuneluri in care se plateste. Daca ai rabdare afli cautand pe internet. Autostrada e normal sa o platesti, nu? Si dupa ce vezi ce autostrada au si ce tuneluri .... iti dai seama ca noua chiar ca ne mai trebuie cel putin 100 de ani ca sa avem asa ceva, poate chiar 200 de ani. Croatia e superba!

Postat pe 28 Ianuarie 2010 11:13
ia vedeti mai bine pe www.businessjet.ro cat costa Croatia.

Postat pe 8 Aprilie 2010 09:09
Si daca aveti nelamuriri ma puteti contacta la fenechiu_marian@yahoo.com. Si asta nu este time sharing

Postat pe 8 Aprilie 2010 09:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ANTALYA Kemer cu masina Iunie 2010 3 De la: 73rid 21 Iunie 2010 15:56
Excursie in Bulgaria cu masina proprie 14 De la: Joha 14 Iulie 2010 16:52
pt distractie 4 De la: ofsummer 3 Septembrie 2008 16:24
BELEK , ANTALYA 20 De la: lazy002462 24 Iunie 2010 14:14
adaptor priza londra 8 De la: hangiul 16 Noiembrie 2009 08:02