Setari Cookie-uri

Premiu foarte interesant - de nota 10

Felicitari pentru concurs ! Si mai ales pentru premiu.
pnicole
Postat pe 8 Septembrie 2008 13:34
Asa este, va multumim pt concurs! Bafta tuturor!
roxxana_dumitriu
Postat pe 8 Septembrie 2008 17:26
s-a anuntat castigatorul concursului?
catty_lazy
Postat pe 9 Septembrie 2008 18:15
cine a castigat concursul il rugam sa ne anunte si pe noi:)
carmenm23
Postat pe 9 Septembrie 2008 19:59
castigatorul este...
sumanarumihaela
Postat pe 10 Septembrie 2008 16:59
Cine este castigatorul concursului?Cred ca ar fi fost loial din partea site-ului Lazy sa anunte cine a castigat concursul ca sa stie toata lumea , mai ales cei care au participat cu poze.Nu credeti?Particip la multe concursuri pe site-uri de bucatarie, Dupa terminarea cincursului, apare numele castigatorului, asa toti participantii sunt multumiti.Aici,un intuneric total.Totul a disparut de pe site, ca si cum nici n-ar fi fost vorba de vre-un concurs.
Rosalba
Postat pe 10 Septembrie 2008 22:47
deacord cu tine acelasi lucru am zis si eu nu e nici un castigator e doar o relcalma mascata ,sa le fie rusine!!!!
angel333
Postat pe 11 Septembrie 2008 09:54
ai castigat tu premiu ca nu inteleg de ce ii feliciti ,scrie undeva cine a castigat?ca eu nu vad???
daca stii ceva spune-ne ca toata lumea vrea sa afle sau e asa de ochii lumii?
angel333
Postat pe 11 Septembrie 2008 09:59
a fost teapa probabil...
catty_lazy
Postat pe 11 Septembrie 2008 13:59
Nu inteleg cum pot cei de la Europe Travel sa se preteze la o astfel de mascarada.Cinstit vorbind, site-ul Lazy trebuia sa dea rezultatul concursului, sa arate fotografia castigatoare si toata lumea ar fi fost multumita , nu s-ar fi ivit suspiciuni in legatura cu veridicitatea acestui concurs.Asa cum a precizat catty , totul a fost o mare teapa.Nu-i asa?
Rosalba
Postat pe 11 Septembrie 2008 22:00
Din pacate si eu cred ca a fost o mare pacaleala, probabil ca sa isi faca trafic pe site..., mai ales ca le-am scris si nu au raspuns.
nataliamaria
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:32
Desi nu este treaba noastra, rolul agentiei fiind acela de a acorda premiul, va informam ca exista un castigator si ca acesta a intrat, practic, in posesia lui, urmand sa plece conform celor promise.
Este voba de Abramovici Mihaela, 39 ani, din Iasi.
Castigatorul a fost dsemnat de Lazy.ro.
Daca doriti si alte detalii despre premiu sau castigator, va rugam sa ne contctati la office@europatravel.ro
Despre modul cum a fost desemnat, va sugeram sa va adresati organizatorilor.

EUROPA TRAVEL
europatravel
Postat pe 12 Septembrie 2008 00:34
De la: europatravel, la data 2008-09-12 00:34:58Desi nu este treaba noastra, rolul agentiei fiind acela de a acorda premiul, va informam ca exista un castigator si ca acesta a intrat, practic, in posesia lui, urmand sa plece conform celor promise.
Este voba de Abramovici Mihaela, 39 ani, din Iasi.
Castigatorul a fost dsemnat de Lazy.ro.
Daca doriti si alte detalii despre premiu sau castigator, va rugam sa ne contctati la office@europatravel.ro
Despre modul cum a fost desemnat, va sugeram sa va adresati organizatorilor.

EUROPA TRAVEL
Cum mereu, ne trimite ti mesaje ,pe forum, normal era sa anuntati ;numele castigatorului, sa-i faceti ;reclama, sa vada concurentii, cum a castigat!! Pt, ca unele extrageri, la multe concursuri, sunt doar;; de fatada;!! fiind ;aranjate!Sa nu fie suspiciuni, normal ar fi sa fie totul; la vedere si ;anuntat! Eu n-am participat., acum la concurs, dar intentionez sa ;particip; la altele! '''Sa va mearga bine!!! Sa faceti multe concursuri! Maria, pens.
sirsof
Postat pe 12 Septembrie 2008 07:16
mda, sunt si mai dezamagita. adica a fost totul aranjat, din moment ce pe site-ul lazy.ro nu a aparut nimic. sa vedem si noi, domnule, poza care a castigat!
nataliamaria
Postat pe 12 Septembrie 2008 15:56
O fi fost premiul de nota ;10' pt, cine l-a castigat! Felicitari!
sirsof
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:55
De la: Celina, la data 2008-09-13 15:55:46O fi fost premiul de nota ;10' pt, cine l-a castigat! Felicitari!
Am vrea sa vedem si noi ;pozele;! Se poate?? Multumesc!!
sirsof
Postat pe 13 Septembrie 2008 15:57
nu inteleg ce legatura are poza? poza era doar asa un criteriu pentru a participa. Cine a avut timp sa citeasca a vazut ca regulamentul specifica foarte clar ca premiul se va castiga prin tragere la sorti, nu a fost un concurs de genul " cea mai frumoasa/artistica poza". Nu inteleg de ce sunteti atat de suparati, erau multi concurenti si nu putea fi decat un singur castigator. Asta nu inseamna ca a fost concursul aranjat.

Postat pe 15 Septembrie 2008 13:54
Am revenit pentru a va asigura ca cel putin castigatorul este real si ca nu au fost aranjamente intre noi; mai jos aveti un fragment din mesajul primit la agentie:

"From: Mami Mamita [mailto:cactusul@yahoo.com]
Sent: Saturday, September 13, 2008 11:25 AM
To: marius@europatravel.ro
Subject: Mihaela Abramovici

Buna ziua domnule Marius Carlan

Ne-am bucurat nespus de mult la aflarea vestii ca suntem castigatorii concursului "Cea mai frrumoasa fotografie de vacanta" si ca plecam intr-o vacanta de 6 nopti in Turcia.
Va multumim pentru acest premiu.
Am si inceput sa ne gandim la locurile pe care vroiam sa le vizitam, sa ne facem bagajele, asigurarea de viata pentru calatorie iar pasapoartele sa ni le facem la urgenta ca timpul era prea scurt...."

Speram ca acest mesaj sa mai inlature suspiciunile

EUROPA TRAVEL
europatravel
Postat pe 16 Septembrie 2008 10:31
Buna ziua,

In primul rand multumim EuropaTravel atat pentru parteneriat cat si pentru sustinerea de pe acest forum :)

In al doilea rand au existat pe acest forum mai multe subiecte deschise de utilizatori despre acelasi subiect. Unul dintre ele (la care administratorii forumului au raspuns) se afla in sectiunea "Generalitati"-> Concurs Kusadasi.

Castigatorul concursului a fost anuntat la data stabilita prin regulament. Dupa ce numele a fost extras, conform procedurii, a trebuit sa luam legatura direct cu respectivul "norocos" pentru a verifica autenticitatea datelor. Imediat dupa aceea - adica in ziua urmatoare inchiderii sistemului de concurs - pe prima pagina a siteului Lazy a fost anuntat castigatorul cu link direct care pagina de profil a acestuia. Acolo puteti vedea si fotografia castigatoare.

Ne pare rau daca au existat mistere, nelamuriri sau reprosuri, dar, cum zicea cineva mai sus, din nefericire nu a fost decat un singur premiu disponibil si, intradevar, foarte multi concurenti.

Va multumim si va dorim o saptamana cat mai buna!

Postat pe 16 Septembrie 2008 15:33
Buna ziua tuturor. Imi pare rau ca s-a ajuns aici, adica "mister asupra concursului", "teapa..." s.a.m.d..... Pot sa va spun ca totul a fost corect cu privire la concurs si nu a existat nici o intelegere intre mine si organizatori. EU sunt castigatoarea acestui premiu si m-am bucurat foarte mult sa aflu acest lucru. Cei ce au organizat concursul au anuntat la timp pe site-ul Lazy.ro cine a iesit castigator chiar imediat dupa ce au luat legatura cu mine. Chiar am si primit felicitari de la o doamna imediat dupa ce s-a postat pe site numele meu. As vrea sa rog pe toti cei care au acuzat organizatorii sa-si ceara scuze de la ei. Poza norocoasa o puteti vizualiza pe profilul meu Lotus. Succes, mult noroc si voua pentru urmatoarele concursuri!
farahh
Postat pe 16 Septembrie 2008 16:10
Hai sa fim seriosi! Sa ne cerem scuze ca am butonat in zilele acelea din ora in ora si NU ERA NIMIC pe pe prima pagina a site-ului? Ca informatii despre concurs sunt postate de adminstratorii site-ului pe nu stiu ce pagina de pe forum? Ca un concurs numit "Cea mai frumoasa poza" isi desemneaza castigatorul printr-o desemnare facuta intamplator de un calculator?
Sa fim seriosi!
Si dvs. dna Lotus, se presupune ca sunteti in Turcia din moment ce postati mesaje pe 16 septembrie. Cum de nu ne spuneti cum e vremea pe acolo?
nataliamaria
Postat pe 17 Septembrie 2008 16:53
Buna ziua,

Revin cu lamuriri.

1 - Extras din Regulamentul concursului:

"7 – Acordarea premiului
Castigatorul premiului va fi desemnat in urma tragerii la sorti. Aceasta va fi facuta la sediul Internetcorp in data de 09.09.2008.
Sistemul va fi oprit la data de 09.09.2008. Ulterior, castigatorul va fi anuntat prin e-mail, urmand a i se comunica toate detaliile procedurii de intrare in posesie a premiului castigat."

Pentru ca procedura de identificare/validare a castigatorului a durat pana pe data de 10.09 abia atunci s-a facut public numele pe prima pagina a siteului Lazy. Prin urmare, a doua zi dupa terminarea concursului.

2 - TOATE informatiile despre concurs (inclusiv ca acesta isi va desemna castigatorul prin tragere la sorti) erau incluse in REGULAMENT. Subiectele din forum nu au fost deschise de catre administratorii siteului ci de catre utilizatori.

3 - nu pot raspunde in numele utilizatoarei castigatoare dar presupun ca si in Turcia exista internet.

O zi cat mai buna!

Postat pe 17 Septembrie 2008 18:44
Da, Rosalba, ai dreptate! Este revoltator pentru un site ca Lazy.ro, care ne incanta inimile plimbandu-ne prin lume, sa ne pacaleasca in asa hal toate eforturile facute pentru a posta fotografii sugestive pe site, pentru gasirea de prieteni si alte conditii puse de ei, evident pentru publicitate! Se pare ca aici nu exista respect pentru membrii clubului si nici pentru cititorii care ar fi dorit sa vada poza castigatoare si sa invete ceva din acest concurs.
Asa ca...Nu vad de ce am numi acest concurs "de nota 10 cu un premiu interesant!"...Probabil ca la aceasta ora, "castigatorul concursului"isi rade in barba de noi, de pe plaja de la Kusadasi.Asta cu toate dezmintirile pe care le-au dat organizatorii si ceilalti implicati. probabil ca anuntarea pe site s-a facut timp de cateva minute, cine a fost on line o fi vazut ceva, ceilalti au ramas nelamuriti, dovada multimea comentariilor care ar trebui sa dea de gandit celor cu musca pe caciula...Daca se mai continua asa. va pierdeti clientii, fratilor si mare pacat de turismul pe care il promovati!
glogojeanu2006
Postat pe 23 Septembrie 2008 12:51
Mai oameni buni. Voi sunteti normali cu capul?!?!? Au organizat oamenii concursul, l-a castigat cineva si acum INCA aveti probleme?!?!? S-a afisat poza, s-a afisat castigatorul, ati primit lamuriri de la toata lumea iar acum, dupa ce organizatorii vi l-au dat spunetyi ca "se simteau cu musca pe caciula" Geezzz!!! Cata rautate si egoism si in fond...cata nesimtire din partea voastra!

Postat pe 23 Septembrie 2008 16:03
De la: maria, la data 2008-09-23 16:03:32Mai oameni buni. Voi sunteti normali cu capul?!?!? Au organizat oamenii concursul, l-a castigat cineva si acum INCA aveti probleme?!?!? S-a afisat poza, s-a afisat castigatorul, ati primit lamuriri de la toata lumea iar acum, dupa ce organizatorii vi l-au dat spunetyi ca "se simteau cu musca pe caciula" Geezzz!!! Cata rautate si egoism si in fond...cata nesimtire din partea voastra!
Daca, o0mul isi spune ..opinia,, asta nu inseamna ca ,este ,,nesimtit!!!!!!M-ai usor cu epitele !!!
sirsof
Postat pe 31 Decembrie 2008 22:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
informatii despre Roma 14 De la: Mcherry 27 August 2010 12:25
cine a fost in muntenegru recent??? 18 De la: sdserban 7 Iulie 2012 17:40
transmarian agentie de incredere? 4 De la: lazy000028 22 Noiembrie 2014 23:06
blue lagoon hotel in corfu 3 De la: jenutza 19 August 2009 10:00
Parteneri MARMARIS 2 De la: ellyss 7 Iunie 2009 14:42