Asprovalta

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Asprovalta: (1.3 din 3 voturi)

danielagligor Avatarul lui danielagligor

6 mesaje

Se apropie concediul de vara, asa ca trebuie sa ne gandim unde il petrecem.
Eu iubesc apa si soarele , asa ca o parte din zilele vacantei le voi petrece la mare.
Ma voi duce tot in Grecia dar as vrea sa schimb locatia. De aceea va rog sa-mi furnizati si mie impresii, de toate felurile, despre Asprovalta.
Va multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

In sfarsit cineva care stie de Asprovalta! Am fost acum trei ani acolo si a fost minunat. Nu este la fel de aglomerat ca si in Halkidiki, nu ai prea mari sanse sa auzi manelele noastre (daca nu esti iubitoare de asa ceva) si pot sa iti spun ca sunt si magazine dragutze in zona. Mai poti vizita si Vrasna, care e la vreo 20min de mers agale pe jos pe faleza. Iar privelistea golfului este minuntata. Iti recomand zona cu caldura.
soare_emi Avatarul lui soare_emi

1 mesaj
Oras: ploiesti

ANUL ACESTA MERG SI EU IN GRECIA, IN ASPROVALTA. AM VAZUT POZE PE BLOGUL LUI ADRIAN DAMINESCU SI ESTE SUPERB. AM SI CITIT CATEVA SI SUNT HOTARATA.CAZAREA AM GASIT-O PRIN AGENTIA EUROPATRAVEL
danielagligor Avatarul lui danielagligor

6 mesaje

Va multumesc pentru informatii si ma bucur sa aud numai de bine despre Asprovalta, pentru ca eu m-am hotarat deja si am cumparat un sejur, tot prin Europa Travel, in luna august Raluca sunt incantata ca statiunea nu este aglomerata, pentru ca ma duc sa ma odihnesc si sa ma bucur de apa si soare. Locatia este in Nea Vrasna, inteleg ca este la o mica distanta de Asprovalta.
Numai bine.
dmx Avatarul lui dmx

29 mesaje
Oras: bucuresti

forumadria.ro

concursuri si raspunsuri la toate intrebarile
sorintat Avatarul lui sorintat

12 mesaje
Oras: tg jiu

Pt cei care au fost in Asprovalta ma intereseaza cum e plaja?