Setari Cookie-uri

Christian Tour si Munamar o mare teapa

O sa fiu scurt acum , dar la sosirea in tara o sa mai comentez , daca mai este cineva interesat. Am cumparat un sejur la Marmaris , hotel Munamar 5 stele care de fapt sunt maxim 4.Prima teapa , au schimbat aeroportul si uite-asa am facut 3 ore in plus de la aeroport la hotel cu un harb de microbuz care a mers cu geamurile deschise.A doua,in loc de camere cu vedere la mare am primit altele si dupa indelungi tergiversari , a doua zi am primit camere cu vedere la mare.Asta cu toate ca am dat bacsis 10 euro.Ghidul de nota zero,la durut la basca de noi , a inchis telefonul si s-a culcat.A doua zi am fost in excursie si pe noi nu ne-a asteptat nici un autocar , asa ca ne-am intors cu autobuzul la hotel(9 km.)A doua excursie iar teapa , am avut ghid englez , ca de ,al nostru dormea , cu toate ca am primit asigurari ca va veni cu noi(defapt am fost"pasati" altui grup).Iar despre hotel , nu este nimic adevarat din ceea ce spune reclama.Putine feluri de mancare ,doar 2 feluri de frute(mere si pepene)si foarte mare caldura deoarece nu dau drumul la aer conditionat nici pe holuri nici in restaurant, iar afara te coci.Singura bila alba, curatenia in fiecare zi si aer conditionat individual.Daca cineva vrea sa ma intrebe ceva , raspund cu placere pentru ca sunt foarte multe de spus si cum spunea cineva ar trebui sa scriem cat mai multi despre necazurile pe care le avem cu agentiile de turism.Apropo , nota 10 pentru Kartago cu care am fost in Egipt, la Seagull in Hurghada. Va doresc tuturor concedii cat mai placute iar acum ma duc sa fac o baie si sa incerc sa ma relaxez pana la plecare. Sa auzim numai de bine !
claudiupsv
Postat pe 22 Iunie 2009 12:30
Eu m-am intors pe 13.10.2010 din Hurghada, Egipt. Sejurul l-am luat de la un partener Christian Tour. A fost extraordinar totul, nu-mi pare rau decat ca s-a terminat prea repede. Ghidul de la Christian Tour, Adina Maris, a fost extraordinar pentru noi, acolo. Pe langa cunostintele pe care le avea, s-a ingrijit tot timpul de noi, chiar si schimbarea orei de vara ne-a transmis-o in prealabil prin SMS,desi personalul hotelului avusese grija de acest lucru. Mai multe amanunte, pe Google-forum Iberotel Aquamarine-www.amfostacolo.ro. Va stau la dispozitie cu amanunte. Super cu Christian Tour!!!!
kudika321709
Postat pe 15 Septembrie 2010 23:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
circuit sejur costa brava-maresme-malgret de mar 1 De la: tavio 26 Martie 2010 10:53
o data in viata merita vazut BALCICUL!!!! 17 De la: papusik 19 Iunie 2009 11:01
concurs neotour 2 De la: mady22091980 11 Decembrie 2008 09:45
Nesebar un oras bulgaresc de standard occidental!! 10 De la: octeo 13 Iulie 2009 13:21
Klever travel 1 De la: n11mariana 19 Iunie 2010 08:09