Setari Cookie-uri

Hotel Regency Club Tenerife 3***/ cazare gratuita 7 nopti/

CAT TE COSTA SA-TI ASIGURI UN CONCEDIU EXOTIC IN TENERIFE?
Te inscrii ca MEMBRU in primul parteneriat comercial realizat prin asocierea dintre consumatori si comercianti (investitie 50 lei) si ai cazarea gratuita asigurata in perioada aleasa de tine in 2010 (pentru 2-4 persoane/ familie sau cuplu/ in apartamente de 2 camere).
DE CE SA FII MEMBRU?
- pentru a sprijini dezvoltarea retelei: -prin achizitiile tale de produse si servicii; -prin recomandarile tale de noi membrii.
CE AVANTAJE AI?
- pentru fiecare membru recomandat primesti garantat pe baza unui Contract de Comision sume intre 10 si 270 lei (functie de satutul solicitat)
- toate achiziþiile de produse si servicii de la firmele din grup, le vei face la pret de depozit (negociate de noi pentru tine cu firmele din grup).
- vei primi comisioane lunare din valoarea sumelor cheltuite in retea de catre cei pe care-i recomanzi
DETALII
www.kas-afaceri.ro
kastimisoara@yahoo.com
Trimite-mi adresa ta de e-amil pentru ati trimite dovada gratuitatii si copie dupa actul de proprietate.
[/quote]
kas_lazy
Postat pe 10 Decembrie 2009 23:19
CAT TE COSTA SA-TI ASIGURI UN CONCEDIU EXOTIC IN TENERIFE?
Te inscrii ca MEMBRU in primul parteneriat comercial realizat prin asocierea dintre consumatori si comercianti (investitie 50 lei) si ai cazarea gratuita asigurata in perioada aleasa de tine in 2010 (pentru 2-4 persoane/ familie sau cuplu/ in apartamente de 2 camere).
DE CE SA FII MEMBRU?
- pentru a sprijini dezvoltarea retelei: -prin achizitiile tale de produse si servicii; -prin recomandarile tale de noi membrii.
CE AVANTAJE AI?
- pentru fiecare membru recomandat primesti garantat pe baza unui Contract de Comision sume intre 10 si 270 lei (functie de satutul solicitat)
- toate achiziþiile de produse si servicii de la firmele din grup, le vei face la pret de depozit (negociate de noi pentru tine cu firmele din grup).
- vei primi comisioane lunare din valoarea sumelor cheltuite in retea de catre cei pe care-i recomanzi
DETALII
www.kas-afaceri.ro
kastimisoara@yahoo.com
Trimite-mi adresa ta de e-amil pentru ati trimite dovada gratuitatii si copie dupa actul de proprietate.
[/quote]
kas_lazy
Postat pe 10 Decembrie 2009 23:30
NUUUUU!!!!! Nu v-ati potolit sa inselati lumea?!!!! Nu v-ati saturrat de cata lume ati lasat fara bani?!!! Eu am fost printre norocosii care si-au recuperat banii(1000Euro) de la escrocii astia, cu mari presiuni dar stiu f multa lume care a ramas pe dinafara sau care s-a incumetat sa se duca si a avut probleme mari acolo. Ma mir cum nu mai zic nimic de hotelul Atlantic View din Lanzarote, care de fapt e o "fantoma", adica, era adevarata tzeapa pt cei care isi cumparau ambele saptamani.
Acum o dau ca e gratuit=))))) Au ei o metoda sa va insele, stati linistiti! Nu trimiteti nimic escrocilor astia! Au niste tehnici de vanzari si o putere de convingere extraordinare, sunt extrem de persuasivi si sigur au o metoda la care nu v-ati gandit, astfel incat sa va faca sa scoateti bani din buzunar! Nici gratis dc spun ca va da, sa nu nu aveti incredere, sunt doar vrajeli! Isi desfasoara activitatea sub numele de Atlantic Promotions, Options International (care si-a luat talpasita anul asta, dupa ce a dat mii de tzepe)si sub alte nume pe care nu mi le mai aduc aminte acum! Luati aminte la sutele de discutii de pe softpedia sau de pe iturism si vedeti acolo ce a postat lumea patita!
Mi-e greata de voi, escrocilor, care va hraniti inseland alti oameni! Probabil ca dupa acest post, se va gasi cineva sau aceeasi persoana, cu alt nume, care sa posteze ca a fost in Tenerife pe gratis si ca a fost minunat, paradisul intruchipat, deci s ava duceti si voi, ca locurile la acest hotel sunt nelimitate in tot timpul anului, pt mii de persoane:)))))!
codrutza_lazy
Postat pe 18 Decembrie 2009 08:14
MULTUMIM FRUMOS, CODRUTZA !!!SA LE FIE RUSINE!!!
babalica
Postat pe 18 Decembrie 2009 08:50
eu am fost acolo. De fapt am fost cu familia.
E adevarat . Nu iti platesti decat avioul . Cazarea e super.
Conditia e sa participi intr-o zi la o prezentare a programului timesharing.
(care dureaza 2-3 ore maxim cu masa si bauturi gratuite la bar)
diulia399
Postat pe 18 Decembrie 2009 13:36
Si eu am fost acolo cu sotul meu in luna mai 8zile,am avut cazarea gratis,am platit doar avionul!A fost cea mai frumoasa vacanta!
Deosebite conditiile de cazare,primirea deosebita din partea ghizilor romania si din partea personalului hotelului!
Nu a fost pacaleala si "nu am luat teapa"!Este adevarat ca am asistat la o prezentare,dar oricum nu ne-a obligat nimeni la nimic!
Vrem sa ne mai ducem si anul viitor,dar dorim sa stam mai mult ptca merita!!!
Am auzit si noi despre tot felul de fraude, care se fac pe baza acestor excursii,dar noi am fost "pe bune",depinde cine te trimie acolo!
Daca doriti mai multe informatii va stam la dispozitie!
Sincer, este ceva deosebit si merita vazut,macar o data in viata!

Luminita,Timisoara
lazy001291
Postat pe 18 Decembrie 2009 15:14
Si eu am fost acolo.Nu e pacaleala! Am prieteni care au fost trimisi de mine.Nu le-am luat nici un leu .Voi pune poze cu ei in pagina proprie www.caius.biz Daca doriti sa mergeti va stau la dispozitie,GRATIS!Am si forum iar daca cineva a fost inselat o poate scrie,insa sigur,sigur nu exista.
caiustravel
Postat pe 18 Decembrie 2009 15:25
Hello lume. Si eu am fost, si am devenit membru. E adevarat, cazarea e gratuita, transportul si-l plateste fiecare si mancarea, in cazul in care nu mai sunt oferte cu demipensiune :D. Daca e cineva interesat, eu personal mai merg in februarie sau martie cu inca un grup de familii si prieteni, daca sunteti interesati.....se pare ca sunt destul de multe persoane care va stau la dispozitie :)
Sarbatori fericite tuturor!
anutza696
Postat pe 18 Decembrie 2009 17:54
Si eu am fost acolo.Nu e pacaleala! Am prieteni care au fost trimisi de mine.Nu le-am luat nici un leu .Voi pune poze cu ei in pagina proprie www.caius.ro Daca doriti sa mergeti va stau la dispozitie,GRATIS!Am si forum iar daca cineva a fost inselat o poate scrie,insa sigur,sigur nu exista.Pacalelile sint tipice Romaniei si poti fi pacalit chiar de "firme".Am revenit cu postul fiindca domeniul meu www.caius.biz cumparat si PLATIT la ROMARG www.romarg.ro sa dovedit a fi o pacaleala mi-au luat banii ,mi-au dat si factura si ma trezesc fara pagina.Va doresc la toti :Sarbatori fericite ! si un concediu cit mai cald.
caiustravel
Postat pe 21 Decembrie 2009 14:38
pagina este www.caius.ro cu .biz am fost inselat de catre ROMARG
caiustravel
Postat pe 21 Decembrie 2009 14:39
CAZARE GRATUITA IN TENERIFE TIMP DE 7 NOPTI!
Draga Codruta
In general sunt de acord cu tine. A existat si in Timisoara o firma din Anglia First Choice, care intr-adevar nu opera tocmai corect si cinstit (ca sa nu fiu prea dur in afirmatii). Firma in cauza, prezenta in fata unor grupuri de patroni CD-ul promo al Grupului de Hoteluri Regency Resorts, dar vindea "pe loc" sejururi in Insul Lanzarote, la hotelul despre care vorbesti. La un moment dat, ofereau prin licitatie la sume de 800 euro sejurul la hotelul Regency Club din Tenerife...sau il dadeau ca bonus, celor care cumparau dreptul de folosinta pe 1 sau 2 saptamani in Lanzarote.
Pentru ca firma englezeasca dezinforma (denaturand adevarul)si incasa de la oameni acele sume fara drept (Cazarea fiind oferita gratuit ca reclama de catre cei de la Regency pe baza de contract, - promo la vanzarile pe care le faceau celor dornici sa cumpere apartamente in hotelurile pe care le construiesc pe insula Tenerife), au avut probleme cu Garda Financiara si cu dese reclamatii depuse de "pagubitii" de buna credinta...care au platit pe imaginea unei locatii de lux, achizitia unui drept de folosinta intr-o alt locatie (apartinand unei firme concurente regency) pe o alta insula.
Regencyi le-a luat gratuitatea cu buna credinta, dar pentru ca englezi promovau o locatie apartinand concurentei lor au intrerupt contractul cu englejii
Acum promovarea locatiei este facuta in toata lumea (in Europa in mod special) printr-un program Ambassador initiat de administratia grupului. Pentru informatii poti suna la reprezentanzii Regency din Romania (Livia Calin 0748385548) sau poti suna la Regency Resorts Tenerife (Torviscas Alto, Costa Adeje, 38660 Tenerife Spain Tel: +34922713070; Fax: +34922761 104).
Exista 2 variante in care te poti convinge de onestitatea ofertei mele:
1. suni sau scrii un email la adresa Biroului Juridic de la regency (legalofficer.rom@regencyresorts.com) si ceri lamuriri despre veridicittea ofertei, respectiv poti intreba daca subsemnatul KASZA SANDOR in calitate de proprietar la Regency Club Tenerife, am sau nu dreptul sa ofer cazari gratuita timp de 7 nopti, in apartamentele grupului de Hoteluri Regency. (Regency Club Tenerife
2. i-mi trimiti o adresa de e-mail, pe kastimisoara@yahoo.com, si-ti voi furniya date si detalii (cerificatul de proprietate, programul Ambassador, si inclusiv poye si telefoanele celor care au fost trimisi GRATUIT de mine, acolo)
E in regula sa ai opinii despre lucruri, dar nu e corect sa bagi in aceasi oala oamenii.
Sa ai o zi frumoasa. Si oricum nu ar fi fost logic sa-mi dau datele reale, inclusiv adresa de acasa...daca ar fi o teapa.
Sa fii iubita.
kas_lazy
Postat pe 29 Decembrie 2009 15:45
Buna Caius
Am si eu o problema cu cei de la ROMARG si vreau sa-i pun cu botul pe labe. Cauta-ma dupa sarbatori la firma, pe Pomiculturii 46 in Timisoara sau suna-ma la 0723653093
Legat de Tenerife, sau in general despre a emite judecati in lipsa unor informatii este destul de josnic, mai ales cand cineva vine cu onestitate si ofera un CADOU din ceea ce poate oferii. De obicei judeca cei care judeca se raporteaza la propria persoana si la propriile valori. Acum cand traim in era informatiilor si e nevoie doar de cateva click-uri, consider ca e o rautate. Dar evolutia spiritului, si schimbarea de mentalitate e un proces care uneori necesita schimbari de generatii.
Kasza Sandor
www.kas-afaceri.ro
kas_lazy
Postat pe 29 Decembrie 2009 15:52
Si eu am fost acolo.Nu e pacaleala! Am prieteni care au fost trimisi de mine.Nu le-am luat nici un leu .Voi pune poze cu ei in pagina proprie www.caius.ro Daca doriti sa mergeti va stau la dispozitie,GRATIS!Am si forum iar daca cineva a fost inselat o poate scrie,insa sigur,sigur nu exista.Va astept pe pagina la mine puteti scrie fara probleme , e un forum liber insa sint convins ca nimeni dar absolut NIMENI trimis de mine nu a fost inselat!
caiustravel
Postat pe 30 Decembrie 2009 17:02
sunt din Brasov...nu am mai auzit pana acum...doresc DETALII
ritar
Postat pe 20 Ianuarie 2010 13:52
intra te rog pe www.caius.ro pentru detalii complete, poze ,filmulete, forum.Daca te intereseaza te rog un mail si te contactez.
caiustravel
Postat pe 21 Ianuarie 2010 19:26
Aveti dreptate sunt niste tepari ordinari plini de tupeu. Cum poti sa crezi ca se poate merge in excursie gratis ? Mai ales ca cer si 300 euro garantie !! Pentru ce ? Toate comentariile pozitive sunt scrise de ei. AVETI GRIJE SI NU VA LASATI PACALITI DE EXCROCII ASTIA. NIMIC NU E GRATIS.
lazy002186
Postat pe 1 Mai 2010 21:12
Garantia se cere fiindca "romanii de bine " au plecat de acolo cu mp3, cu LCD-ul in geanta.Asta e adevarul iar ca sa nu se mai intimple DOAR ROMANILOR LI SE CERE GARANTIE!
caiustravel
Postat pe 3 Mai 2010 07:48
Nu cred ca e posibil ca cineva sa faca acte din astea caritabile,hai sa fim seriosi,toata lumea vrea sa castige,de unde pomana asta, am fost si noi la o prezentare de turism ,vrajeli,un fel de chirie (min.4000 Eur,max.120.000 Eur-platibili in max.2 ani)si ai toata viatza o sapt. cik mocca la tenerife si nu mai stiu unde,adik sa le dau o suma ca aia de bani si ma bazez ca am o camera mereu la disp.mea si a rudelor,prietenilor, nimeni niciodata nu se va gandi sa ai tu de castigat,sigur se gandesc la castigul lor,asa e si normal mai ales in ziua de azi cand toata lumea alearga dupa bani si avere.
babalica
Postat pe 3 Mai 2010 10:19
Eu nu am asistat in Romania la nici o prezentare si nici nu voi merge ca nu am incredere in firmele din Romania, cum merge sistemul va puteti informa pe www.rci.com sau interval-international. Precum veti vedea Romania nici nu e trecuta ca tara pentru a incheia contracte sau membri.Deci singurele prezentari reale se tin dincolo.insa pentru o vacanta de 7 zile nu va obliga nimeni sa cumparati nimic.Doar in Romania este cu obligatii ,dincolo nu se practica.Inca sintem in epoca de piatra , va recomand cocalaria de pe litoralul romanesc :mamiele,pitipoance, cocalari, romi, vedete.
caiustravel
Postat pe 3 Mai 2010 15:53
Ofer rezervare 365 zile / an in 1400 de hoteluri din Europa.Platiti rezervarea o singura data 198€ puteti folosi 365 zile orice hotel de oriunde in Europa detalii http://www.caius.ro/new_page_5.htm.
caiustravel
Postat pe 3 Mai 2010 22:39

Licenta de turism aveti ?
xxx_lazy
Postat pe 4 Mai 2010 08:02

Liniste ? Binenteles ca nu aveti pt. ca sunteti TEPARI ORDINARI.
xxx_lazy
Postat pe 4 Mai 2010 20:49
Oferta nu se adreseaza cocalarilor si pitipoancelor gen xxx, mondialul, copilul de rahat etc, intrati pe mess, facebuci, etc ca oricum in lumea civilizata nu aveti acces, iar bani de bilet pina in Congo ,patria voastra de origine sigur nu aveti, Si apoi din pacate pe avion nu se mai transporta animale...Imi pare rau pentru voi. Si apoi puneti si voi o poza de pe unde ati umblat( scorburi, galerii,trotuare), se accepta si cu tombleronul sau coltul blocului de mahala daca nu aveti alta.
caiustravel
Postat pe 5 Mai 2010 16:00
Se vede ce oameni sunteti. Nu mi-ai raspuns la intrebare LICENTA DE TURISM AVETI ? Nicio problema , o sa va trimit garda financiara pe cap. O sa vedeti voi. Cand ii jefiti pe fraieri ? La prezentare cand va dau cardurile si le goliti sau cand ajung in vacanta si ii jefuiti noaptea in camere ?
lazy002213
Postat pe 5 Mai 2010 16:33
Da ba avem si licenta si tot ce vrei da tu stii ce e aia licenta??? e ceva ca diploma ta de liceu la care visai ,clientii tai vin si ei tot la noi! dai faliment si pot sa-ti spun ca ma bucur.Apoi esti un papa-lapte fricos si complexat dai mailuri cu adresa anonima insa uiti de IP.mai invata cocalare...
Si daca nu stiai si cei de la garda merg in vacanta tot cu noi fraiere.Apoi garda se ocupa de cu totul altceva vezi dexul sau goagle
Cum ti-am spus, ai gresit pagina aici nu e facebuci.Daca ai luat teapa este pentru ca ai fost un prost.Insa nu te plinge aici, mergi la ala de ti-a dat teapa , insa cum esti un complexat nu ai curaj sa vezi adevarul in fata .Cum iti spuneam esti un anonim ratat , nu ai poza, nu ai nume esti nimeni , nu existi...Puna barem si tu ceva poze din copilarie, poti incepe cu "amintiri din cocina" se accepta.
caiustravel
Postat pe 5 Mai 2010 18:29
ba vierme mucegait, cine gatu' mati vrei sa te creada cand folosesti un limbaj de cocalar? ii jignesti pe oameni , dar te-ai vazut pe tine , mai mate de broasca ? Jegurile de oameni ( asa ca tine) merita sa le fie aruncata mancarea cu prastia printre gratiile camerei de "hotel" , puscaria sa va manance ratatilor! vai de mama voastra, cum va atrageti clientii.... Dar uite .... si asa tot mai atrageti cate un fraier si ii luati banii ! rusine !
andreyoutzza
Postat pe 12 Martie 2011 11:05
Ati auzit de First Choice Marketing? Excursie in Tenerife 14 zile 4 persoane 1000 euro!!! Am refuzat sa cred ca este o teapa, pana cand am cautat firma la adresa de pe site. Stupoare: nu mai era acolo! inclusiv scrisul de pe panoul firmelor ce aveau sediul acolo era sters... se vedeau urmele. Asadar, nu ma voi opri din "treaba". si o intreb pe codruta-lazy cum si'a recuperat banii?
kudika382627
Postat pe 10 Aprilie 2011 17:51
pentru cine se incumeta sa mearga in tenerife la invitatia unor indivizi de genul (7 zile gratis in tenerife )treaba sta in felul urmator . plecati de la inceput cu premiza ca NIMIC NU E GRATIS ... 100 % adevarat . vi se va propune o excursie de 2 pers gratis in tenerife la un hotel de 4-5 stele . unii va arata si poze , pliante etc . uneori sunt asa de disperati ca sa mergeti "gratuit " la ei ca va ofera si demipensiune in aceeasi bani . trebuie sa stiti de la inceput ca persoana care va invita este un idiot care a pierdut o mare suma de bani inaintea dvs si incearca sa va prosteasca pe dvs sa mergeti pentru a-si mai recupera din paguba .daca acceptati sa mergeti idiotul care va invita primeste 50 euro . in tenerife vi se va propune sa va cumparati un apartament in regim part time ( sunteti propietari 7 zile / an ) cu preturi intre 10 k- 25 k euro . asta e adevarata teapa care vi se pregateste . va garantez ca sute de cupluri au fost pacalite . fetele de acolo au scoala si stiu exact ce sa faca sa va convinga .au raspunsuri la absolut toate intrebarile dvs si totul va parea o super afacere . ex daca dvs o sa spuneti " pai da dar noi nu avem 500 euro sa platim rata in fiecare luna . la problema asta fata are deja raspunsul pregatit cu mult timp in urma . daca dvs o sa ziceti " pai da dar venim 1 data , de 2 ori ... si ne plictisim de aceeasi locatie .. lafel raspunsul e pregatit . cam la tot ce va trece prin cap fata are raspunsuri pregatite ca doar asta face toata ziua PROSTESTE PROSTI .ideea e ca daca faceti prostia sa cumparati apartament acolo va pot garanta din experienta proprie ca ATI LUAT TEAPA .nu va obliga nimeni sa cumparati dar din cate am auzit eu 1 cuplu din 4 cumpara asa ca indivizilor le comvine sa duca 3 cupluri gratis si de la al4lea sa incaseze 12 000 euro . cam asta e in mare . ar mai fi multe de zis dar ma dor degetele :))) ..
o ultima precizare ... individul din romania care va ofera excursia gratis primeste un bonus de 500 euro de la gaste in cazul in care dvs cumparati apartament .in felul asta spera el sa-si recupereze paguba prostind alti oameni . el nu o sa va zica nimic din ce v-am descris eu mai sus ...
kudika_975094
Postat pe 16 Octombrie 2014 21:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
agentie de turism din Cluj serioasa care organizeaza excursii in Insula Corsica 5 De la: lazy002525 20 Iulie 2010 10:03
Bilete Turcia 4 De la: fenechiu_marian 25 Februarie 2010 11:09
kirman club sidera turcia 2 De la: ANCA1 5 Iulie 2010 08:02
Craciun 2009 12 De la: ritaradu 30 Octombrie 2009 20:15
excursie 6 De la: nicole65 25 Ianuarie 2009 16:44