coasta de azur

Voteaza:

alex82_lazy Avatarul lui alex82_lazy

4 mesaje

Va salut! cred ca o sa ajung la nice pe coasta de azur vara asta...cine poate sa imi dea cateva ponturi...obiective de vizitat
Raporteaza abuz de limbaj
lazy001311 Avatarul lui lazy001311

1 mesaj

Poti sa mergi la Cannes,Marsilia ,la gradina botanica..da pt fiecare iti trebuie cite o zi...sunt foarte multe locuri frumoase si pacat ar fi sa nu le vizitezi!
jo123 Avatarul lui jo123

9 mesaje
Oras: bucuresti

in Nice nu sunt foarte multe lucruri de vizitat.dar merita o tura prin partea veche a orasului, place Massena, strada pietonala. Apoi la capatul promenadei se poate urca pe munte pana la ruinele unui castel..peisajul este superb si foarte frumos amenajat totul. In apropiere de aeroport poti vizita parcul Phoenix[gradina botanica].
In afara Nice-ului poti vizita Monaco.. nu e departe dar trebuie sa mergi cu o masina sau cu vaporul din port.
Vacanta placuta:)
Fosta membra Kudika.ro
eu locuiesc in Nice. Este f aproape de Monaco.Pt ati recomanda cateva puncte de atractie turistica sau detalii, poti sa imi lasi mesaj.O zi buna va doresc.
Fosta membra Kudika.ro
De la: alex82_lazy, la data 2010-02-26 08:46:30Va salut! cred ca o sa ajung la nice pe coasta de azur vara asta...cine poate sa imi dea cateva ponturi...obiective de vizitat

vreauuuu si euuuuuuu
carmen_natural Avatarul lui carmen_natural

504 mesaje
Oras: bucuresti

in orice agentie de turism ar trebui sa existe ghiduri...