Unde ne cazam in Croatia? Rezervari online, pensiuni, apartamente, case de vacanta pareri, comentarii

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

lazy000065 Avatarul lui lazy000065

2 mesaje

Buna,
m-am gandit sa facem o colectie cu siturile de rezervari online si cu situri care ne ofera informatii utile despre Croatia. Ideea ar fi sa adunam situri de calitate si de incredere, unde ne putem planifica sejurul si putem face rezervari fara nici o retinere.

Iata cateva sugestii:

Pensiuni, apartamente Croatia, inchirieri barci, excursii
www.uniline.ro
www.adriaticanet.ro

Astept parerile si sugestiile voastre!
lazy001795 Avatarul lui lazy001795

6 mesaje

Cea mai tare posibilitate in momentul asta e www.0800Holidays.com . Eu cazarile la hotel mi le fac pe siteurile cu care au parteneriate.Si e imposibil sa nu gasesti cel mai bun pret.Nicio agentie nu a putut sa-mi dea un pret mai bun ca cel care l-am gasit la astia.Totul e online.Nu isi pun comisioane.Ai si transferuri si tururi de oras si fel de fel de activitati locale,tot ce vrei.
Pt Croatia gasesti printe partenerii lor Adriatic.hr si General Turist pe pagina 0800holidays.com/ro/hotel_part.html.
Pentru excursii optionale au parteneriate cu VIATOR,ISANGO care sant cam cei mai mari furnizori de "THINGS TO DO" din lume.
Nu exista sa doresti ceva in turism si sa nu gasesti la ei pe site.Partea tare e ca-ti dau si bani la fiecare rezervare....
lavinia_sanda18 Avatarul lui lavinia_sanda18

1 mesaj

buna
eu am fost in croata.Este foarte frumos.Daca vrei cazare, eu am facut rezervari online printr-o firma din ploiesti in statiunea Umag ,unde cazarea este de 11 euro /noapte/persoana. masa te intereseaza. sunt si alte preturi in functie de optiunile tale. asta este valabil daca vrei sa stai in statiune,daca vrei sa faci circuit si sa vizitezi mai multe statiuni,gasesti cazare la particulari la pretul de 11-13 euro /persoana ,cazarea este super
daca vrei alte informatii iti stau oricand la dispozitie
kas_lazy Avatarul lui kas_lazy

17 mesaje
Oras: timisoara

Felicitari pentru initiativa!!!
Acceseaza:www.kas-afaceri.ro/
ai acces prin link, la 65 milioane de destinatii de vacanta in toata lumea, la jumatate din preturile practicate de agentiile din Romania sau Europa.Oferta cuprinde peste 1200 de cataloage.
Pentru orice destinatie achiziionata din reteaua globala de vacante, cumparatorii primesc ca BONUS (pentru intreaga familie 2-4 persoane)un voucher constand dintr-o cazare gratuita timp de 7 nopti,intr.un apartament de 2 camere al unui hotel de 3***
In plus daca cineva doreste sa devina promotorul retelei in Romania o poate face printr-o solicitare, folosind linkurile de pe site (sau una din adresele mele: kastimisoara@yahoo.com, office@kas-afaceri.ro caz in care prin obtinerea GRATUITA a unui cont de distribuitor de vacante, va obtine comisioane de 5% din vacantele achizitionate ca urmare a recomandarii sale.
tel.0723653093
Raporteaza abuz de limbaj
Kasza Sandor kastimisoara@yahoo.com 0723653093 www.kas-afaceri.ro
kudika118217 Avatarul lui kudika118217

8 mesaje

A fost cineva la hotelul Splendid din Dubrovnik?
kudika317162 Avatarul lui kudika317162

1 mesaj

NU RECOMAND firma www.uniline.ro; www.uniline.hr
Am rezervat cu 2 luni inainte un apartament in vila pe insula Murter. Pe 1 septembrie am rezervare teoretic dar pana astazi 26 august nu am primit voucerul desi am achitat totul acum 30 de zile. La telefon mi se promite ca maine primesc voucerul. Maine asta este de 2 saptamani... sper sa nu fi luat teapa altfel sunt nevoita sa merg peste ei la sediu... NU RECOMAND ACESTA FIRMA. Foarte neserioasa...
kudika_940799 Avatarul lui kudika_940799

1 mesaj

Vacane i sejururi n Croaia: www.istriasun.com