Setari Cookie-uri

Le Chateau De Prestige Spa & Thalasso deluxe 5* - Goynuk , Kemer

A fost cineva acolo?Pe site arata bine dar as dori informatii de le cineva care chiar a fost acolo.
simona_gabriela_lazy
Postat pe 26 Februarie 2010 21:49
buna dimineata!
foarte buna alegere, daca te hotarasti pt.acest hotel. am fost in 2007, cand inca nu erau terminate toate lucrarile de amenajare si de atunci deja arata foarte bine, iar serviciile au fost fara cusur.
hotel luxos cu multe piscine, suprafata care apartine hotelului este mare si se imparte in 2. poze vei gasi cu siguranta pe www.holidaycheck.com - de la turistii care au fost acolo. eu din pacate, am pierdut toate pozele din acel sejur si am ramas doar cu cateva facute de niste prieteni, nereprezentative. singurul defect daca pot sa-i spun asa, e ca nu au foarte multa verdeata. dar am inteles ca asa ar fi toate hotelurile din zona - regiunea este mai arida.
oamenii draguti, servicii complete (mancare/bautura buna, divertisment super, au sauna, fitness, doar masajul se plateste), din pct meu de vedere, nu stiu ce s-ar mai putea cere.
asa ca nu pot decat sa-ti urez succes in luarea celei mai bune decizii. si...concediu placut!
coco_lazy
Postat pe 4 Martie 2010 08:59
coco, as vrea merg si eu acolo, dar impresiile de pe net nu m-au prea convins. as vrea sa stiu cum e plaja, adica daca e cu nisip fin si in mare la fel, pentru ca eu am mai fost in turcia si am nimerit o plaja cu pietricele iar in apa, pe fundul marii in loc de nisip erau stanci, foarte neplacut
lalely_lazy
Postat pe 12 Aprilie 2010 15:42
din pacate, plaja nu este din cea cu nisip fin, ca la noi la mamamaia. din cate imi aduc aminte, plaja este cu nisip+pietricele+scoici (adica nu prea comod pt.talpi), iar la intrare in mare pietricele. acum, depinde cred eu si de portiunea pe unde intri. daca vrei nisip fin, fin, nu e alegerea cea mai buna. si nici daca vrei verdeata multa. zona e destul de arida. in rest, piscina cat cuprinde (multi o prefera in locul marii), mancare foarte buna si pentru toate gusturile, divertisment super: si in timpul zilei si seara. acum, fiecare cu dorintele lui. mie una, mi-a placut. bafta!
coco_lazy
Postat pe 14 Aprilie 2010 08:31
merge cineva la hotelul Le Chateau de Prestige Kemer de pe 8.07.2010 ?Suntem o fam. de 2 adulti si un copil de 6 ani din Iasi si poate ne imprietenim.
lazy002339
Postat pe 9 Iunie 2010 12:11
Buna...vom merge 2 familii din cluj pe data de 9 iulie...stii ceva de hotel...m-0au speriat atre de tot opiniile citite pe net...inca cautam cu agentia variante dar cred ca vom risca cu acest hotel...pretul e bun si arata bine...in poze...daca aflati ceva noutati da-ti-ne de stire. Multumim
lazy002441
Postat pe 21 Iunie 2010 16:29
buna!nici noi nu mergem cu inima impacata dar poate anul asta va fi altfel.am citit pe toate forumurile si parerile sunt impartite.la ce ora ajungeti cu aproximatie la hotel poate suntem prin preajma si va vedem ?am inteles ca e plin hotelul de rusi si nemti si nu prea se vorbeste engleza.dar ce-o fi o fi Doamne ajuta.
lazy002339
Postat pe 22 Iunie 2010 14:43
Inca nu stiu toate detaliile...azi am decis ca vom merge la acest hotel. Ideea este ca anul trecut am fost la Queen Elizabeth care este vecin cu Chateau du prestige...si am fost tare dezamagit...e adevarat ca am mers in octombrie dar dupa o noapte am schimbat hotelul...nu e neaparat concludent.
Intr-adevar parerile sunt f impartite dar inclina spre negativ. Eu sper sa fie macar curatenie si in rest va fi bine...in 2 zile facem excursii. Merita un rafting si topoganele de la Rixos.

Ok. tinem legatura. Numai bine.
lazy002441
Postat pe 22 Iunie 2010 15:53
Suntem 2 familii(4 adulti si 2 copii de 14 si respectiv 5 ani)....plecam pe 5..adica maine...si daca e cine vine in perioada..5-12 iulie 2010...ne vedem acolo...sper sa fie bine..:D
lazy002505
Postat pe 4 Iulie 2010 18:44
salutare! v-as ruga dupa intoarcere sa postati impresiile ca urmare a vacantei petrecuta la Le CHATEAU DE PRESTIGE. am de ales daca sa merg sau nu la agest hotel la sfarsitul lunii august. multumesc si astept raspunsul
alexandra2008
Postat pe 6 Iulie 2010 18:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vacanta pe Valea Prahovei 17 De la: rodica_sucleanta 20 Mai 2009 21:08
ANTALYA 1 De la: lazy001957 27 August 2010 20:19
Feriti-va de Medeea Tours! Bucuresti 4 De la: kudika418875 29 Noiembrie 2014 21:01
agentie de turism din Cluj serioasa care organizeaza excursii in Insula Corsica 5 De la: lazy002525 20 Iulie 2010 10:03
low-cost weekend in Roma 8 De la: zsilvia18 5 Martie 2010 16:19