Setari Cookie-uri

magazin de vacante

Buna
vreau sa ofer celor interesati o oportunitate de a calatorii aproape oriunde in lume, la jumatate din pretul agentiilor din Romania
Intrati pe site-ul meu, dati clik pe imaginea din stanga paginii. Pe pagina deschisa va veti putea convinge.
Daca va decideti in timp util, va pot activa inca gratuit un cont de distribuitor, cea ce inseamna ca veti avea acces nelimitat intr-o baza de date cu peste 65 milioane de destinatii, si de asemenea pe langa preturi de exceptie, veti obtine comision din vacantele celor la care la randul vostru, vei decide sa le deschizi cont.
Daca doriti sa aveti un magazin personal de vacante nu ezitati sa-mi transmiteti datele de mai jos. Daca va intereseaza, veti beneficia si de instruire adecvata.

Pentru cont, am nevoie de urmatoarele date:
nume utilizator
nume/prenume
CNP
localitate /judet
Telefon
e-mail

Daca nu va intereseaza un cont, puteti achizitiona orice destinatie fara costuri suplimentare, iar pentru vacanta achizitionata veti fi rasplatit si cu un voucher constand dintr-o cazare gratuita in Tenerife. Gasiti detalii pe site

Kasza Sandor
0723653093
kastimisoara@yahoo.com
www,kas-afaceri.ro

kas_lazy
Postat pe 15 Martie 2010 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
adventours travel ploiesti 1 De la: kudika452876 13 August 2012 09:08
vacante chartere 1 De la: crystyanno3 8 Februarie 2010 09:30
Roma, imprejurim, litoral 4 De la: Amelly 14 Martie 2010 13:07
VA RECOMAND AGENTIE EUROPA TRAVEL! MERITA! 8 De la: sweetheart_simy 2 Aprilie 2010 11:26
Recomandare hotel Bulgaria 3 De la: carmen_natural 3 August 2011 11:42