Setari Cookie-uri

A calatorit cineva cu Agentia Grafos?

Este a II -a oara cand calatoresc cu o agentie de turism si, la fel ca prima data, am ales-o dupa oferta si nu dupa barnd, respectiv circuit cu sejur Costa Brava 12 zile - itinerariul este unul incredibil.
As vrea sa stiu daca aveti detalii privind aceasta agentie, ghizii cu care lucreaza, detalii despre conditii, itinerarii...
Plecarea este pe 2 iunie 2010.
laurinda_lazy
Postat pe 12 Aprilie 2010 11:17
Sunt din Ploiesti si pot spune numai lucruri f.f.f.bune despre dansii.Excursia este superba si agentia este f.bine aleasa.Sunt foarte seriosi si nu lasa pe nimeni sa plece nemultumit. Sunt lucruri numai bune de spus.
zuzu_spa2006
Postat pe 26 Aprilie 2010 09:41
Multumesc mult. Aveti idee daca pt ANDORRA trebuie neaparat pasaport? La inscriere asa ni s-a spus, insa am cateva cunostinte care au fost anii trecuti in Andorra fara pasaport. Pasaportul vechi mi-a expirat, iar pt cel nou dureaza o luna de zile lucratoare - dupa calculele mele, l-as fi luat dupa ce plecam in excursie.Am inteles ca Andorra nu-i cine stie ce, insa n-as vrea sa ratez nimic.
laurinda_lazy
Postat pe 26 Aprilie 2010 10:46
Pentru Andora NU trebuie pasaport ! SIGUR !
bimby
Postat pe 26 Aprilie 2010 14:36
Am calatorit 3 ani cu Grafos. Am fost foarte multumit. A fost respectat programul, am vizitat si alte obiective, neincluse. Va doresc calatorie placuta, astept impresiile dumneavoastra. Iulian
vioreliulian52
Postat pe 1 Mai 2010 23:30
Am fost acum 2 ani cu ei in GRECIA in circuit. Pot sa spun ca totul se bazeaza doar pe comisioanele pe care trebuie sa le incaseze ghizii si soferii. Peste tot am platit cele mai scumpe tarife si am stat cel mai prost dintre toti(ex. croaziera). Mancarea a fost execrabila, nu mai vorbesc de masa de Paste care a fost un gunoi, respectiv ciorba din mate de oaie, iar cazarea la Delphi a fost intr/o mizerie de pensiune, fara apa calda si caldura. In rest, daca vreti sa auziti bancuri porcoase cu supt si lins de la soferi doar la dus....ca l/a intoarcere nu prezentati interes ca s/au terminat de incasat comisioanele si nu va mai baga nimeni in seama.........mult succes!
topaleaiuliancristian
Postat pe 19 Mai 2010 14:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Revelion 2009 4 De la: lazyEdi 11 Decembrie 2009 11:57
turul austriei cu masina 1 De la: lazy001957 28 Martie 2010 11:45
Ocoliti agentia CARAVELLE 1 De la: lazy002197 3 Mai 2010 16:10
Asistente medicale si infirmiere in Germania 4 De la: munca_europeana 11 Iulie 2010 19:03
SUPER IDEE DE AFACERE SI NU E VRAJEALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1 De la: yadydeea_puss 5 Martie 2009 15:01