Setari Cookie-uri

ce stiti despre pastilele de slabit XL-S????

buna fetelor!m'am ingrasat vreo 5-6 kg shi ash vrea sa scap repede de ele mi'am cumparat pastile de slabit xl-s..da' inainte sa le iau vreau un sfat de la voi....dak ati incercat aceste pastile shi dak dau rezultate.....dak slabesti de la ele,dupa ce nu le mai iei te ingrashi la loc?pls rasp dak stiti cv...ms muuult
baby_pusha
Postat pe 25 Iulie 2010 12:12
Baga mare si fa sport...lasa pilulele...
kudika226898
Postat pe 26 Iulie 2010 20:23
".....dak slabesti de la ele,dupa ce nu le mai iei te ingrashi la loc?"

Nuuuu sigur!Poti sa mananci o oala intreaga ca nu se mai pune nimic pe tine!
Barbie30
Postat pe 26 Iulie 2010 20:27
incearca cu herbalife ca e mai sanatos.de aceste produse se ocupa laureati la premiul nobel.cu rezultate la mii de persoane.
gabriel_lva
Postat pe 31 Iulie 2010 00:03
Mamaaaa...ce de laureati ai premiului Nobel se ocupa de MLM-uri....si ce de chiulai la gramatica fac reclama la niste produsecu nimic mai bune decat altele de gen...doar ca sunt mai scumpe, ca sa poata trai toti MLM-eii....
kudika226898
Postat pe 31 Iulie 2010 07:40
Da, le-am folosit. Functioneaza pe principiul clasic: in primele 2 zile se elimina apa din celule,deci slabesti spectaculos. Apoi incepe topirea tesutului gras, iar slabirea e enervant de inceata (doar 20-50 grame pe zi).
Da, dupa aceea te ingrasi, daca nu iti stabilesti un regim alimentar.Eu mananc o zi pe saptamana doar fructe(1,5 Kg.)
kudika295005
Postat pe 31 Iulie 2010 10:08
Poate vrei sa spui: in primele 2 saptamani de dieta (pastilele sunt fix-pix, dar daca vrei sa arunci cu banii, nu te opreste nimeni) se elimina doar apa, deci efectele nu sint vizibile...dupa aceea, daca tii in continuare dieta si faci sport, incepe sa se vada...dupa cateva luni... ...si daca dupa ce ajungi la greutatea dorita revii la vechiul stil de viata, te ingrasi dublu...
kudika226898
Postat pe 31 Iulie 2010 11:19
De la: kudika295005, la data 2010-07-31 10:08:51 Da, le-am folosit. Functioneaza pe principiul clasic: in primele 2 zile se elimina apa din celule,deci slabesti spectaculos. Apoi incepe topirea tesutului gras, iar slabirea e enervant de inceata (doar 20-50 grame pe zi).
Da, dupa aceea te ingrasi, daca nu iti stabilesti un regim alimentar.Eu mananc o zi pe saptamana doar fructe(1,5 Kg.)


cat timp ai luat pastilele shi cat ai slabit?ai tzinut shi regim in timp ce luai pastilele sau ai mancat normal?
shi eu am inceput sa le iau de cateva zile(cate 2 pe zi)da nu am observat nici o schimbare.....shi mai am doar o folie.....nuj dak o sa'mi mai cumpar sau o sa tzin vreo dieta...:D
baby_pusha
Postat pe 31 Iulie 2010 19:59
Du-te, draguta, la sport si tine si putina dieta si o sa vezi schimbare...nu te mai lua dupa toate reclamele de pe net...
kudika226898
Postat pe 31 Iulie 2010 20:12
De la: kudika226898, la data 2010-07-31 20:12:09Du-te, draguta, la sport si tine si putina dieta si o sa vezi schimbare...nu te mai lua dupa toate reclamele de pe net...


"dieta" tzin de mult....pot sa spun k manank sanatos...fara prajeli,fara paine,multe salatae shi fructe....shi mishcare fac in fiecare zi cel putin o ora plus k shi muncesc.....m'am ingrasat in ultimul timp din cauza unei dereglari hormonale shi in urma unui tratament cu anticonceptionale(la care am renuntat,vazand k ma ingrash din ce in ce mai mult pe zi ce trece shi mancand la fel ca inainte) ...deasta am ajuns la metoda slabirii folosind pastilele .....(nu mai fitzi asa rautacioase)....
baby_pusha
Postat pe 31 Iulie 2010 21:57
Du-te la doctor si rezolva-ti dereglarea hormonala, pana n-o iei razna de tot de la pastilele astea..
kudika226898
Postat pe 1 August 2010 18:05
buna draga mea,

Pastilele de slabit nu sunt o solutie deloc, au contraindicatii ce-ti pot afecta sanatatea.Creaza stari de depresii si crede-ma cand incetezi administrarea lor, vei pune la loc.Cauta o dieta sanatoasa, miscare multa si vei slabi.Cu asta m-am confruntat toata viata, cu mentinerea greutatii ideale, dar n-am luat niciodata pastile si am 49 de ani ( sunt bunica).Ca artista( am cantat cu Cromatic show band- o trupa in care l-am avut coleg si pe Laurentiu Cazan), trebuia sa arat perfect pe scena, abdomen plat pentru rochii mulate, etc,in plus si acum cant cand am oferte si ma mentin doar avand grija. Cand am in plus, uneori:) si vreau sa slabesc:
beau doar apa plata( fara sucuri deloc) permis doar fresh orange
2 felii paine prajita la orice masa
excluse ciorbele
merg mult pe jos dupa fiecare masa, macar 30 min, in plimbare, cam 1, 5 km
putine exercitii zilnice
inotul este ideal
fara alcool deloc
Anul trecut la 48 de ani am cantat in Cipru, aveam 52 kg( 2kg in plus), ei bine, am slabit in 4 saptamani 5 kg, eram deja prea scheletica si asta respectand ce ti-am spus tie.Mergeam zilnic pe jos 3km.Pe urma m-am pus pe ingrasat :)) fiindca ajunsa acasa cu 47 kg, toti ai mei s-au speriat cat slabisem( prea mult).

te pup
cosmeticiana
Postat pe 3 August 2010 08:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Venit suplimentar 2 De la: 4Life 3 Decembrie 2009 00:39
crema depigmentanta eficienta 2 De la: colnago 5 Martie 2010 20:01
Make-up Artist Ramnicu Valcea 1 De la: kikiya 23 Februarie 2011 23:18
Cartea de vizita a unei femei... 1 De la: Lavini_Unghii_False 23 August 2010 15:13
Parul des sau rar 11 De la: rubya 21 Martie 2010 08:31