Setari Cookie-uri

Propuneri pt. luna de miere

Daca deja a-ti fost in luna de miere si aveti sugestii,
va rog sa ne da-ti si noua detalii,
Eu vreau sa plec undeva dar nu stiu unde si nu prea stiu cum sa procedez. Astept sfaturi....
margaritmariana
Postat pe 17 Iunie 2008 12:46
eu am niste prieteni care au plecat in franta si au avut o perioada f frumoasa... acum, na, depinde daca vreti plaje pustii sau locuri pline de civilizatie
elly_grace
Postat pe 17 Iunie 2008 16:14
eu am cumparat o excursie de 5 stele, de 8 zile in tenerife chiar saptamana asta..........ink nu i-am spus iubitului meu, vreau sa ii fac o surpriza........nunta noastra e in noiembrie si abia astept sa ne balacim in ocean la 30 grade afara, knd in romania vor fi 0 grade
narcisuka
Postat pe 21 Iunie 2008 03:30
cat te-a costat?
margaritmariana
Postat pe 21 Iunie 2008 09:05
pai am prins o oferta si m-a costat 700 euro. biletele de avion nu sunt incluse in pret dar costa 120 euro de pers, in plus qm o groaza de gratuitati, croaziere, acces gratuit orunde pe insula, in discoteci, baruri, spectaole, etc, un ghid romanesc va fi in permanenta cu noi dk avem nevoie de el, turul insulei pe camile, vom sta la o vila de 5 stele pe plaja. si in plus, putem sa luam inca 2 persoane cu noi dk vrem, si nu ne costa nici un cenat in plus, doar biletele de avoin. aaaa si nu avem mancarea asigurata. dar eu sunt super incantata de pret si de locatie si abia astept sa plecam.
narcisuka
Postat pe 21 Iunie 2008 19:32
corfu e ieftin si foarte frumos!

Postat pe 21 Iunie 2008 20:36
Fetelor,

Daca sunteti norocoase din fire, va recomand un concurs in care puteti sa va castigati voiajul pentru luna de miere:

http://www.besttourism.ro/concurs_nou.php?cat=subscribe&ref=38181d991caac98be8fb2ecb8bd0f166

Premile sunt SUPER!!!

Premiul saptamanal este o excursie in MALTA,

iar

MARELE PREMIU consta intr-un sejur pentru 2 persoane in TENERIFE!!!

Postat pe 25 Iunie 2008 17:49
Copiati in browser-ul vostru intreg link-ul: http://www.besttourism.ro/concurs_nou.php?cat=subscribe&ref=38181d991caac98be8fb2ecb8bd0f166

Postat pe 25 Iunie 2008 17:52
eu...m-am gandit sa plecam intr-o croaziera pe marea mediterana cu un vapor de lux...si daca nu ...o sa plecam pe vreo insula undeva... abia astepttt

Postat pe 21 Iulie 2008 22:08
hmmm.eu imi doresc sa petrec luna de miere pe o insula exotica...prima oara alesesem Bora Bora insa este o destinatie mult prea costisitoate... asa ca pana la urma ne-am indreptat atentia catre insulele maldive...o locatie f f frumoasa si mullt mai ieftina...dar mai e totusi pana atunci...
iulik_flore
Postat pe 25 Iulie 2008 21:00
Eu voi merge in Grecia, in nsula Thassos. Este o insula mica si hotelul de 3 stele la care ne vom caza e la 12km de Limeea, capitala insulei. Este un loc linistit, fara cluburi, fara mare aglomeratie.
fantome
Postat pe 5 August 2008 16:28
Pt ''fantome''- bravo.Ai facut o alegere foarte buna (din p-ctul meu de vedere)...eu sunt indragostita de insula Thassos!!
lilitunder2000
Postat pe 14 August 2008 10:28
Multumesc, lilitunder2000.
Este pentru prima data cand merg. La intoarcere va voi impartasi si voua impresiile mele despre partea de insula in care voi sta, deste hotel, preturi, etc.
fantome
Postat pe 19 August 2008 08:53
Stateam intr-o seara si ma gandeam... Daca nu o sa fie cine stie ce in Thassos? Apoi m-am uitat la Florin, dormea linistit langa mine. Si ce? Il am acolo langa mine, ma cuibaresc in bratele lui si gata. Ce-mi trebuie mai mult?
fantome
Postat pe 22 August 2008 16:32
Thasos este o insula de vis. Cu siguranta ne vom intoarce anul urmator. Desi am prins doar 2 zile de plaja, sunt atatea locuri de vizitat si oamenii sunt minunati. Am fost 3 perechi in luna de miere, toti am avut nunta in 20 sept: 2 perechi din Bv si o pereche din Bz.
fantome
Postat pe 13 Octombrie 2008 15:09
f frumos fantome, ma bucur ptr u
nu am fost in thassos
insa am vz poze si este f frumos
felicitari
poze ai pus?
hai k intru acum sa ma uit
poopici
iulik_flore
Postat pe 14 Octombrie 2008 10:49
Inca nu am avut timp sa pun poze din luna de miere, dar stii ca ma tin de promisiuni. Urmeaza...
fantome
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:20
Ma bucur ca ti-a placut!
lilitunder2000
Postat pe 14 Octombrie 2008 15:51
Azi am incercat sa pun si poze, dar n-am reusit.
fantome
Postat pe 15 Octombrie 2008 16:19
Am incercat si azi, fara succes.
fantome
Postat pe 16 Octombrie 2008 14:22
pai de ce nu ai reusit mai fantome????
iulik_flore
Postat pe 16 Octombrie 2008 17:27
Pt ca erau pozele prea mari...
Asa ca m-am incarcat cu rabdare si le-am pus una cate una. Vizionare placuta.
fantome
Postat pe 17 Octombrie 2008 16:18
bravo acum le vizionez.sunt ataea lucuri frumoase de vazut
iulik_flore
Postat pe 18 Octombrie 2008 15:31
pentru ca preferam sa fie cald in luna de miere, oscilam intre Dubai si Tunisia....daca mai aveti si alte destinatii "calde" pentru octombrie-noiembrie....
anka_hanneman
Postat pe 19 Octombrie 2008 11:48
PERU...
De curand am vazut un reportaj despre Peru. Absolut superb, o multime de locuri de vizitat si incarcate cu multa istorie.
O alta varianta exotica este Brazilia.
India mi se pare iarasi un colt de rai.

Din pacate, cu cat te indepartezi de batrana Europa, este mult mai scump.
fantome
Postat pe 20 Octombrie 2008 14:56
De la: fantome, la data 2008-10-20 14:56:23PERU...
De curand am vazut un reportaj despre Peru. Absolut superb, o multime de locuri de vizitat si incarcate cu multa istorie.
O alta varianta exotica este Brazilia.
India mi se pare iarasi un colt de rai.

Din pacate, cu cat te indepartezi de batrana Europa, este mult mai scump.


problema nu este atat de bani ci de siguranta....locatiile despre care vorbesti sunt spledide...dar pentru excursii de lunga durata ( daca tot ajungi acolo nu prea iti vine sa pleci dupa o saptamana ) sau pentru reportaje exotice...si Africa ma tenteaza dar nu ptr luna de miere , poate ptr un safari
una e sa te uiti la tv si alta e sa fi acolo
anka_hanneman
Postat pe 21 Octombrie 2008 15:09
Asa este. Eu sunt o visatoare si sper sa ajung in cat mai multe locuri, chiat daca nu voi putea sta mult.
fantome
Postat pe 22 Octombrie 2008 09:28
De la: fantome, la data 2008-10-22 09:28:15Asa este. Eu sunt o visatoare si sper sa ajung in cat mai multe locuri, chiat daca nu voi putea sta mult.


noi am prefera un loc unde sa stam doar noi doi, daca e sa fie un loc unde exista obiective turistice....de la aeroport suntem cu harta in brate si....adio luna de miere!!!! vacantele in care alergam de dimineata pana noaptea tarziu sa vizitam cat mai mult....am vrea sa ramana vacanta iar luna de miere sa fie ceva special
anka_hanneman
Postat pe 22 Octombrie 2008 15:39
Nu in Tunisia am fost in Souse cu o prietena si nu ne-a placut, am caltorit foarte mult la viata mea si crede-ma a fost cel mai nasol concediu.
Daca vrei undeva cald mexic e misto si daca vrei undeva aproape Turcia, cele mai bune servicii hotel Rixos Antalya
andrees_grace
Postat pe 22 Octombrie 2008 19:28
da si eu am auzit de Ryxos Antalia, parca e la Belek nu?
sincer dc mi-as permite ptr aceasta perioada as pleca in luna de miere in vreo insula exotica dar...cam adio obicetive turistice
insa ce n-as da sa stau in bora-bora sau maldive
prima mi se pare cel mai frumos loc din lume
da mexic e ok, oriunde te-ai duce e superb, de asemenea f multa cultura
cancum este destinatia nr 1 in mexic
peru poate ptr machu pichu
si brazilia e o alternativa
verisoara mea a fost in luna de miere in Kenya, nu te sfatuiesc.nu este indicat ptr un asemenea tip de vacanta
ai grija de u si multa bafta
iulik_flore
Postat pe 23 Octombrie 2008 17:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
La nunta se pune sampanie la fiecare masa de invitat, sau numai la masa mirilor?? 11 De la: andreea25graversen 10 Iulie 2015 14:38
Luna de miere in Bali 7 De la: mydu83 22 Octombrie 2009 08:41
Pentru toate mamicile: Atentie cand mergeti la cumparaturi insotite de copii!!!!! 15 De la: cj25har 18 Iunie 2010 19:09
Luna de miere in Romania 22 De la: degetica86 27 Mai 2009 09:38
spania 44 De la: BarbieGirl 10 Aprilie 2010 09:17