Setari Cookie-uri

cameramanul si fotograful iti fac amintirile de nunta

eu cred ca e f imp sa avem la nunta si camerama si fotograf, astfel sunt convinsa ca vor fi surprinse cat mai multe momente... cred ca de treaba lor depind amintirile noastre...

Postat pe 7 Iulie 2008 15:21
sa stii ca asa este... si invitatii sunt de asemenea multumiti sa vada poze si cu ei bine facute:D oricum... eu vreau un album superbbb!!! atunci cand sunt depresiva, mai ales din cauza trecerii anilor, sa ma uit prin albumul nuntii si sa retraiesc acele momente superbe
elly_grace
Postat pe 9 Iulie 2008 20:53
Sa fiti foarte atente la alegerea cameramanului! Eu am avut unul ... super nasol! Bine ca au fost foarte multi prieteni cu aparate de fotografiat, ca altfel ... era un dezastru!!! Nu vreau sa fiu rea dar ... am facut greseala sa o la pe soacra mea sa se ocupe de alegerea cameramanului!!! :((((
crisu_maria
Postat pe 31 Iulie 2008 14:17
profesionistii costa, dar amintirile raman
tu le vei avea intiparite in minte si in inima, dar daca vrei sa le impartasesti cu ceilalti, investeste in profesionisti pentru a surprinde toate momentele frumoase
fantome
Postat pe 19 August 2008 14:10
STIE CAREVA VREUN CAMERAMAN SI UN FOTOGRAFD BUN???? RECOMANDATIMI L VA ROG !!!!!!!!
my_chocolat
Postat pe 31 August 2008 11:51
buna laurika,
poate iti raspund un pic cam tarziu, dar am avut nunta la final de septembrie si acum am vazut rezultatele fotografului.
Crede-ma, merita toti banii! ...si eu sunt pretentioasa cand e vorba de amintiri....
dc mai ai nevoie si vrei sa vezi poze facute de el, iti dau mailul meu: mzorila@yahoo.com
te pup
mzorila
Postat pe 13 Octombrie 2008 17:46
Buna fetelor!
Am avut si eu nunta-n august, pozele au iesit exact pe gustul meu, desi sunt destul de pretentioasa. L-am avut ca fotograf pe Andrei Eugen (poate-ati auzit de el), tipul e supermeserias. Daca nu v-ati gasit pana acum pozar, va pot da adresa lui de mail, are eugenandrei31@yahoo.com, ca la telefon il prindeti mai greu. Bine, in perioada asta e cam aglomerat, dar puteti incerca, poate aveti noroc...

Postat pe 20 Octombrie 2008 16:59
Buna,

Vreau si eu cameraman si fotograf pentru la anul! Daca spui ca ai fost multumita ma poti ajuta?

Postat pe 29 Octombrie 2008 15:42
E bine sa ai un fotografcameraman profesionist la nunta. Am vazut pe la cunostinte nunte filmate de varul nush care, care si-a luat camera sony, care are aparat nush de care...In fine. NUSE MERITA. Pentru ca ..in fond..cu astea ramai de la nunta. fotografii..filmare. M-a costat ceva cameramanul...la nunta..dar sunt foarte f f multumita de ce a iesit. Am niste poze superbe...In toate am iesit superb...si eu si el.... Filmarea...a stiut sa filmeze si mireasa..si socrul mare cand trebuia filmat..si socrul mic cand trebuia...impecabila!
lady_me
Postat pe 29 Octombrie 2008 21:22
Eu nu am fost in ultimii ani la vreo nunta la care sa nu filmeze/ fotografieze un profesionist.
fantome
Postat pe 30 Octombrie 2008 15:44
pentru cele din Cluj, pot sa va recomand fotograf si cameraman. sunt profesionisti (au lucrat ani buni in mas-media) si au preturi ok.
Lasati doar un mesaj
florinagatea
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:28
pentru cele care doresc un fotograf cu adevarat special si profesionist o recomand pe theo manusaride. ce mi-au vazut ochii si auzit urechile despre fotografii de nunta mi-au schimbat parerea despre nivelul din romania. cred ca ar trebui schimbate perceptiile. majoritatea fotografilor care se numesc profesionisti isi iau aparat si ce le mai trebuie, dau rateuri cu el la cateva nunti pt ca nu stiu sa-l foloseasca si nici nu se gandesc sa citeasca manualul si dupa aia incep sa invete sa-l foloseasca, trag 1000-2000 de cadre pe nunta, scot cardul din aparat, copiaza pozele pe cd si asta e! atat! nu prelucreaza nimic, nu imbunatatesc pozele in nici un fel, nu le verifica, nu sterg ce a iesit prost, nu gandesc nici un cadru, nu fac nimic special. fac exact ce ar face prietenii nostri la nunti dar cu un aparat mai scump. nu sunt fotografi, sunt prietenii nostri care si-au strans bani sa-si ia scule! eu sper ca genul acesta de fomisti sa dispara in curand de pe piata, sper ca adevaratii profesionisti, cei cu studii, expozitii, cei care fac arta din fotografia de nunta sa fie cu adevarat apreciati...

Postat pe 18 Noiembrie 2008 01:50
Vreau si eu u cameraman si un fotograf bun!!!!!va rog AJUTATI-MA!
Bulina_grace
Postat pe 18 Noiembrie 2008 13:44
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:31
De la: laurika, la data 2008-08-31 11:51:07STIE CAREVA VREUN CAMERAMAN SI UN FOTOGRAFD BUN???? RECOMANDATIMI L VA ROG !!!!!!!!

Eu am lucrat cu vm studio si am fost ff multumita, va puteti face o idee vazand videoclipul nostru si cateva dintre poze.
Dak sunteti interesate aruncati o privire pe WWW.VMSTUDIO.RO,
0740.194.722 , lucreaza in Bucuresti, Buzau, Ploiesti, Galati, Braila, Iasi, Constanta, Brasov, Focsani, Tulcea, Calarasi, Slobozia
bastiuta
Postat pe 9 Decembrie 2008 16:48
Stau in Ungaria si má ocupi cu fimári mai ales de nunti.
La cerere máduci si in Romania.
Seitul meu in curind va fi si in limba románá,piná atunceai uitativá in video galeria aproape 30 filme sunt,cu cele mai frumoase momente.
Si dacá poti ajuta cu ceva,linistitt apelatimá.

www.davideo.hu

un video clip din video galerie.

http://www.davideo.hu/index_main.php?p=002&video_item=75
info0
Postat pe 22 Decembrie 2008 10:49
Eu o sa lucrez tot cu VMSTUDIO,sunt super dupa parerea mea(de aia i-am si ales )si nu costa f mult,iti face videoclip,dvd-uri personalizate, poze cate vreti,depinde de care pachet alegeti,eu zic k eu tot ce va doriti de la camere profesionale pana la imaginatie!
Accesati cu incredere www.VMSTUDIO.ro
criss_d_21
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:44
De la: cristina_dajboc, la data 2009-01-22 14:44:10Eu o sa lucrez tot cu VMSTUDIO,sunt super dupa parerea mea(de aia i-am si ales )si nu costa f mult,iti face videoclip,dvd-uri personalizate, poze cate vreti,depinde de care pachet alegeti,eu zic k eu tot ce va doriti de la camere profesionale pana la imaginatie!
Accesati cu incredere www.VMSTUDIO.ro


Si eu am fost foarte multumita de colaborarea cu ei ! Ai vazut videoclipul nostru? ti-a placut?
bastiuta
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:46
De la: alina_hahuie, la data 2009-01-22 14:46:56
De la: cristina_dajboc, la data 2009-01-22 14:44:10Eu o sa lucrez tot cu VMSTUDIO,sunt super dupa parerea mea(de aia i-am si ales )si nu costa f mult,iti face videoclip,dvd-uri personalizate, poze cate vreti,depinde de care pachet alegeti,eu zic k eu tot ce va doriti de la camere profesionale pana la imaginatie!
Accesati cu incredere www.VMSTUDIO.ro


Si eu am fost foarte multumita de colaborarea cu ei ! Ai vazut videoclipul nostru? ti-a placut?

buna alina ..iti raspund eu cristina este cea mai buna prietena a mea si mi-a fost si domnisoara de onoare...da a vazut videoclipul...bineinteles dupa ce s-a hotarat sa-l ia pe d-nul vasilache....parerea mea...ar tb sa ne plateasca ptr cata reclama ii facem...:)))-glumesc evident.
coffecream
Postat pe 5 Februarie 2009 15:49
Alina, cam cat v-a costat cameramanul si fotograful asta? Mi-a placut f mult videoclipul!!!
cookie-tatata
Postat pe 6 Februarie 2009 11:10
eu am avut un bou de cameraman, care mi-a fost si fotograf,,,,deci prin urmare am ramas decat cu pozele facute de prieteni si familie:(
simi_2007
Postat pe 13 Februarie 2009 15:39
Mie sincer nu imi plac filmarile facute de astia de la VMStudio, destul de kitchoase, no ofense!! nu am ce sa va recomand, mie pozele astea de cuplu mi le-a facut theodora manusaride si imi plac la nebunie

http://theomanusaridephotography.blogspot.com/
http://www.theomanusaride.ro/
Bafta tuturor!
dalegal
Postat pe 16 Februarie 2009 15:28
Un video montaj nou.
Tinári care tráia deja 10 ani inpreuná si au doi báieteli, nu de mult au fácut nunta.
Aveau pretenti destul de interesant, dacá vá uitati la film o sá-l vedeti.
Eu mai mult as vreau sá atrag atentia la "HD" Videos in High Definition.
La ecranul largá 16:9 ! cá nu se mai fabricá televizoare standarde pátrate in 4:3.
Filmul HD este fácutá intre 1440X720 si Full HD 1920X1080, iar filmele normale DVD-sunt numai 720X560!
Si dacá filmul a fost fácutá in mod standard vechi 4:3 si o sá vá uitati in 16:9 LCD sau televizori Plasma toate lumea va fii gras pe ecran, sau in mod corect, dar atuncea pe marginile va fii douá dungi negre groase.
Dacá intrati, si vá uitai la film, si vreti sá vedeti filmul in HD, atuncea lingá butonul sunetului, apásati butonul HD!
Si dacá seitul voastre este lent atuncea lásati sá meargá odatá la capát si a doua oare va merge corect redarea.
Deci ulterior vorbiti cu camerani voastrá sá ia filmul in 16:9 cá asta vitorul! si dacá se poate in HD.
Bine inteles asta depinde si de calitatea videocamerei.

http://www.youtube.com/watch?v=1pS1JP71UQI

Speri cá nam fost plisititor, scuze pentru greseli, dar inportantul sá aveti o amintire neuitatá!
info0
Postat pe 15 Martie 2009 09:50
info0
Postat pe 15 Martie 2009 10:22
eu zic sa aruncati o privire pe site-ul asta! e cel mai bun dintre toate si ceea ce fac la fel- www.imagineanuntiitale.ro
pufuletz_6
Postat pe 13 Aprilie 2009 15:15
De la: laurika, la data 2008-08-31 11:51:07STIE CAREVA VREUN CAMERAMAN SI UN FOTOGRAFD BUN???? RECOMANDATIMI L VA ROG !!!!!!!!



www.imagineanuntiitale.ro- sunt cei mai buni
pufuletz_6
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:03
De la: iulia1, la data 2008-10-29 15:42:51Buna,

Vreau si eu cameraman si fotograf pentru la anul! Daca spui ca ai fost multumita ma poti ajuta?


www.imagineanuntiitale.ro- ti-i recomand cu incredere
pufuletz_6
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:03
alina_hahuie super videoclipul tau, cred ca sunt foarte buni

viitoarelor mirese parerea mea: in cameraman si fotograf tb sa investiti cel mai mult la nunta voastra

albume super http://www.albume-nunti.ro/galerie_video_album_lux.php

laura02maria
Postat pe 13 Aprilie 2009 19:42
De la: laura02maria, la data 2009-04-13 19:42:39alina_hahuie super videoclipul tau, cred ca sunt foarte buni

viitoarelor mirese parerea mea: in cameraman si fotograf tb sa investiti cel mai mult la nunta voastra

albume super http://www.albume-nunti.ro/galerie_video_album_lux.php



m-am uitat si eu pe site-ul lor si sunt varza cei de la VMSTUDIO, nu pot sa cred, sunt niste cocalari, sa ma scuzati . . . . dar nu sunt profesionisti deloc. astfel de oameni strica piata! ala e clip? si foto? nu pot sa cred . . . daca i-as fi avut la nunta as fi regretat toata viata . . . sau mai bine luam un amator . . . .
pufuletz_6
Postat pe 13 Aprilie 2009 22:19
MYCOLI de ce spui ca nu sunt profesionisti, ce argumente aduci?, ce nu ti-a placut exact la videoclip sau poze, eu chiar am intrat din nou pe siteu-l lor dar e foarte OK.

Si sa stii ca poti sa-ti faci prelucrarile care le vrei tu important e rezolutia digitala si claritatea filmarii.


laura02maria
Postat pe 14 Aprilie 2009 09:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ofer ajutorul meu miresicilor care nu au timp 1 De la: gabielle88 8 Februarie 2010 22:40
nunta cu dj 12 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:17
valsul mirilor 10 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:16
bauturile pt nunta 52 De la: Gobeaja_Alex_1 30 August 2013 11:46
Restaurante in Craiova!! 6 De la: andreyca 7 Decembrie 2010 00:34