Setari Cookie-uri

cameramanul si fotograful iti fac amintirile de nunta

Un montaj din cele mai frumoase momente.

http://www.youtube.com/watch?v=kWCY2yw_xCc
info0
Postat pe 4 Noiembrie 2009 10:24
Un video montaj, momente mai iute




http://www.youtube.com/watch?v=qyN7K8I3zpU
info0
Postat pe 20 Noiembrie 2009 19:44
fotografinuntipro.wordpress.com este o lista cu cei mai buni fotografi de nunti din tara.Aici puteti vedea diferite stiluri de fotografie de nunta si puteti alege ce va place si ce vi se potriveste cel mai mult.
grace004481
Postat pe 29 Noiembrie 2009 12:08
http://www.filmarinuntigalati.ro/

Alegeti cameramanul si fotograful potrivit pentru acest moment din viata voastra nu dupa superpretul la care va ofera pachetul foto-video dorit sau dupa bonusul pe care vi-l acorda.
www.filmarinuntigalati.ro apeciaza clientii care vor calitate.

Casa de piatra!
CmnPhotography
Postat pe 3 Decembrie 2009 11:30
Subscriu, cu toate ca sunt vreo doua care n-au ce cauta acolo. Parerea mea

De la: grace004481, la data 2009-11-29 12:08:17fotografinuntipro.wordpress.com este o lista cu cei mai buni fotografi de nunti din tara.Aici puteti vedea diferite stiluri de fotografie de nunta si puteti alege ce va place si ce vi se potriveste cel mai mult.
rodan
Postat pe 28 Decembrie 2009 12:14
De la: nic0lle, la data 2009-10-30 09:33:33eu am avut 3in 1 :o) foto-video-DG
la pret f bun si profesionisti
am cele mai frumoase poze si album
sunt tineri sot si sotie f de treaba si inca un pusti
filmul e foarte frumos realizat si filmarea schimbarea cadrelor
au aparatura de calitate si binenteles pozele sunt de calitate am fost la 7 nunti anul asta la nimeni nu sunt pozele asa declare ca ale mele
plus ca albumul zici ca e catalog cu rochie de mireasa si ginere
nu le fac reclama dar merita laudati


CASA DE PIATRA SI MULTA MULTA FERICIRE. Poti sa ne spui te rog cu cine ai lucrat?
irinailie82
Postat pe 30 Decembrie 2009 11:56
De la: irinailie82, la data 2009-12-30 11:56:20
De la: nic0lle, la data 2009-10-30 09:33:33eu am avut 3in 1 :o) foto-video-DG
la pret f bun si profesionisti
am cele mai frumoase poze si album
sunt tineri sot si sotie f de treaba si inca un pusti
filmul e foarte frumos realizat si filmarea schimbarea cadrelor
au aparatura de calitate si binenteles pozele sunt de calitate am fost la 7 nunti anul asta la nimeni nu sunt pozele asa declare ca ale mele
plus ca albumul zici ca e catalog cu rochie de mireasa si ginere
nu le fac reclama dar merita laudati


CASA DE PIATRA SI MULTA MULTA FERICIRE. Poti sa ne spui te rog cu cine ai lucrat?


Si eventual... daca ai timp ...sa mai adaugi niste poze in album, ca sa le putem vedea. Merci
irinailie82
Postat pe 30 Decembrie 2009 11:57
iti pot recomanda un fotograf bun daca esti interesata scrie-mi pe mindroxy2005@yahoo.com sa iti trimit poze facute de el. numai bine
midroxy2005
Postat pe 2 Ianuarie 2010 16:38
Impare ráu ce saintimplat cu tine!
De multe ori aud asemea cazuri!

Dacá aveti cefi uitativá la un nou montaj, de cea frumoase momentele, din ziua cea mai mare.

http://www.davideo.hu/index_main.php?p=002&video_item=99
info0
Postat pe 13 Ianuarie 2010 11:50
Apropo de fotografi si fotografii...am fost astazi la targul de nunti de la romexpo si am primit un fluturas cu un site www.albumdeamintiri.ro care ne ajuta cu o pagina web personalizata cu pozele si filmari;e noastre de la nunta.Ce mi s-a parut mie interesant la ei a fost ca pe un singur cont pot intra si invitatii de la nunta sa-si puna pozele facute cu aparatele lor.E tare ca asa putem si noi sa strangem toate pozele de la nunta,chiar si cele "neoficiale".Cel mai important e ca asa putem sa dam si noi invitatilor pozele de la nunta pt ca eu una n-as avea timp sa ma intalnesc cu toti cei 200 de invitati sa le dau :).Voi ce credeti,merita sa dau un mail ceva?
alymiau
Postat pe 31 Ianuarie 2010 20:03
Buna ziua tuturor si nu in ultimul rand felicitari pentru pasul facut ori pe care urmeaza sa-l faceti. De ceva timp ..lucrez la http://dorinbalanescu.multiply.com . Cand aveti timp .. puteti arunca o privire si sa imi mai dati cate un sfat ori idee. Mai am putin de lucru la el .. insa in maxim jumatate de luna va fi gata. Am ales sa-mi fac un blog si nu un site datorita interfetei mult mai prietenoase cu clientul. va multumesc pentru atentie!
Merlin_grace
Postat pe 7 Februarie 2010 08:50
Buna fetelor,

Fiind o perioada de criza si cu toate ca pt majoritatea nunta se face doar o data in viata nu de fiecare data calitatea primeaza, ci pretul.
In cazul in care doriti un fotograf bun si f dedicat meseriei lui, dar f important cu o oferta avantajoasa, imi puteti trimite un msg si va raspund cu mai multe informatii.

Casa de piatra!
Grace_ro
Postat pe 10 Februarie 2010 10:21
Filmare HD(posibilitate 3D),format 1920X1080,camera semiprofesionala + minim 500 poze digitale + 100 poze imprimate 19X13 = 400euro.Suntem alaturi de tine la orice eveniment important(nunta,botez,aniversare,petrecere).Contactati-ma pe stefanovcristian@yahoo.com .Petrecere frumoasa si filmari+foto cat mai reusite indiferent de echipa cu care alegeti sa lucrati!
FILMARI_FOTO
Postat pe 11 Februarie 2010 11:23
Oferte speciale pentru filmari High Definition si fotografii pana pe data de 28 februarie 2010, pentru Calarasi si judetele vecine.
Va invitam sa ne vizitati portofoliul la adresa
www.binecuvantare.ro
si daca suntem pe aceesi unda, va invitam la o intalnire unde sa discutam detaliile legate de evenimentul dumneavoastra.
binecuvantare_ro
Postat pe 11 Februarie 2010 15:32
www.iancucristi.ro/wedding/index.html
jedi_grace
Postat pe 12 Februarie 2010 15:47
sau
www.iancucristi.ro
va dau un sfat , daca vreti calitate , meseriasii costa
jedi_grace
Postat pe 12 Februarie 2010 15:48
Cea mai frumoase momente de la Maria si Tamás in HD 16:9

http://www.youtube.com/watch?v=TdDEjYwesMw

Vá ofer serviciul "Davieo Foto-Video" in Full HDV 1920"1080 scrisá Blue-Ray camere profesionale I.

www.davideo.hu


astept intrebárile
info@davideo.hu
info0
Postat pe 18 Martie 2010 18:58
SALUT . SUNT www.pannamik-video.ro din CLUJ-N. Am avut placerea sa lucrez cu davideo.hu din ungaria, am filmat o nunta impreuna la cluj , era peste 350 de persoane, am reusit impreuna nunta am editat impreuna in cluj la mine, mirri au fost multiumiti 100%.
puteti apela cu incredere la davideo sau la mine pentru ca impreuna putem face ceva extraordinar.
nu ezitati cautati cu incredere paginile web......www.davideo.hu si www.pannamik-video.ro
pannamik
Postat pe 18 Martie 2010 20:03

edeti linkul de mai jos si in cazul in care doriti informatii despre oferta fotografului puteti sa ma contactati!


http://www.flickr.com/photos/37582367@N08/sets/72157623273237849/



Felicitari pt momentul ce va urma
Grace_ro
Postat pe 19 Martie 2010 09:46
Salut ..da e super , poate cindva o sa ne colaboram impreuna...si facem ceva extraordinar..
pa...
pannamik
Postat pe 19 Martie 2010 14:45
buna!!
ai cumva un numar de contact de la cei doi fotogragi recomandati de tine?
stii cumva ce preturi au?
andreea_28
Postat pe 19 Martie 2010 15:56
Ma refer la
chitzuphoto.ro si bysergio.ro
andreea_28
Postat pe 19 Martie 2010 15:58
De la: grace007820, la data 2010-03-19 15:58:48Ma refer la
chitzuphoto.ro si bysergio.ro


oferta lor este de peste 1000 E...
Grace_ro
Postat pe 20 Martie 2010 22:02
dragele mele, nu stiu daca m-a facut mama frumoasa, dar fotograful a facut toti banii si cand spun asta sa stiti ca-s foarte serioasa. daca anul trecut eram disperata ca m-a lasat fotograful cu cateva luni inainte de nunta, acum cred ca asa a vrut dumnezeu. Am intrebat peste tot si cineva mi-a zis sa caut pe net klahan. Am cele mai frumoase poze de nunta si cred ca nu-s subiectiva! hai ca v-am facut curioase. dupa ce vedeti albumul, astept pareri! merci!
grace001107
Postat pe 21 Martie 2010 11:43

Buna, fetelor!

Eu lucrez de multi ani in organizari de evenimente cu 2 baieti absolut talentati, un cameraman si un fotograf de nota 10, profesionisti, cu foooarte multe idei si nu in ultimul rand, niste oameni deosebiti! Pe langa tot ce exista pe piata, ei cu siguranta sunt cea mai buna solutie pentru un rezultat exceptional, la un pret foarte bun! Bun gust, finete, sensibilitate, toate lucrurile ce ar trebui sa fie sinonime cu o nunta..ei stiu despre ce e vorba!Puteti sa vedeti cateva imagini pe www.monette.ro, sau imi puteti cere mai multe detalii pe office@monette.ro!
Lilly_s
Postat pe 22 Martie 2010 12:06
http://www.flickr.com/photos/37582367@N08/sets/72157623273237849/

pt detalii ma puteti contacta!

Grace_ro
Postat pe 22 Martie 2010 20:47
MAGIC ANGELS agentie servicii: nunti,botezuri,petreceri private,aniversari,decoratiuni spatii festive, huse scaune, esarfe, fete mese; inimi, arcade din tul si baloane; jumbo cu confetii; aranjamente florale; marturii, decoratiuni auto si multe altele. REDUCERI PANA LA 15%
Tel 0730026685/ 0767.50.77.30 www.magic-angels.ro E-mail: magic_angels.event@yahoo.com sau id messenger magic_angels.event buzzz



www.magic-angels.ro
magic_angels
Postat pe 26 Aprilie 2010 00:05
Foto Video Trash The Dress, Poezia asezata in rama


- Trash The Dress este o tehnica noua si interesanta in fotografia de nunta, un adevarat ritual artistic, care incanta si surprinde ochiul.
Cu Trash the Dress puteti fi liberi, extrem de liberi, caci TTD nu e altceva decat arta, rafinament, libertate de expresie, vers si savoare, originalitate, frumos si unicitate!
Astfel, mireasa si mierele pot poza in cele mai neobisnuite locuri, in afara nuntii, pe pamant, pe nisipul plajei, jucandu-se in apa, catarati pe stanci, intinsi intr-o poiana, alergand pe strazile vechi, langa case parasite, pe santiere, pe malul unui rau, in pesteri ori grote, in padure, in ploaie sau tavaliti in zapada dar si in mijlocul naturii rurale, langa animale, langa capite de fan, in ferme, intr-o barca cu peste si in oricare alt loc care poate incununa poezia momentului.
De data aceasta nu numarul mare de cadre este important ci finetea acestora, filozofia libertatii absolute pe care trebuie sa o exprime. Avantajul cel mare al acestui curent este acela ca, desi in marea majoritate a cazurilor, TTD-ul se realizeaza dupa nunta, nimic nu va impiedica sa o faceti peste o saptamana, o luna, un an. Cei care au pierdut aceasta oportunitate cu ocazia evenimentului, pot realiza un TTD, oricand dupa aceea. Nimic nu va opreste, iar pentru ca albumul sa fie minunat si inedit, puteti “fugi” in mai multe locuri diferite, nu distanta conteaza, ci savoarea si expresivitatea peisajului.
Nici nu mai are importanta daca ati fost mireasa ieri sau acum sase luni, daca sunteti in luna de miere sau doar in weekend. Descatusati-va energiile fiind extremi de liberi si de joviali intr-un peisaj de voi ales
Evident, o astfel de sedinta are loc in alta zi decat cea a nuntii, a doua zi, peste o saptamana, o luna, cand doriti . De obicei, aceste sedinte au loc fara alti martori care pot inhiba atat de necesara dezinvoltura a celor participanti. Sesiunile TTD pot fi individuale (o singura mireasa) sau colective (un grup mai numeros de miresici).
Cameramanii care prelungesc acest curent si pe taram video, o fac pentru arta si fantezie in incercarea de a crea ceva si memorabil si remarcabil si artistic in acelasi timp.

Dragos Popescu - fotografie_dragosp@yahoo.com sau eunescu09@yahoo.com
Ne gasiti pe: http://dragospopescuphotography.blogspot.com
Phone 0742577082 sau
0744580054
Casa de piatra!
energiccom_grace
Postat pe 9 Mai 2010 15:47
Oferta nostra:
Foto Video Trash The Dress, Poezia asezata in rama.


Nici o nunta, nici o petrecere, nu este prea mare sau prea mica, prea indepartata sau prea apropiata, pentru noi toate sunt la fel de impotante si le onoram cu aceeasi deplina placere.
Nici unul din pachetele noastre de servicii nu este gravat in marmura! Totul este deschis pentru schimbare, pentru discutii, pentru analiza, drept pentru care toate preturile noastre sunt negociabile. Calitatea si bunul simt au intotdeauna prioritate.

Fotografia se face cu echipamente profesionale marca NIKON:
- Nikon DSLR D5000
- obiective Nikkor dedicate
- blitzuri i-TTL dedicate Nikkon
- prelucrarile digitale se fac cu soft-ware dedicate
- printarile se fac cu masini de ultima generatie

Filmarile se fac cu camere profesionale marca SONY:
- Sony DCR VX2100E
- lumini profesionale Sony
- editarea, prelucrarea, montajul se fac cu soft professional

Se folosesc:
- trepiede pentru stabilizarea imagini (Trepied foto-video 152 cm TNB FTDC034880 )

- calculatoare de ultima generatie dedicate

Ce va oferim:
- fotografii printate format 13 x 18, 15 x 21, 20 x 30, etc.
- album foto
- dvd cu toate fotografiile avand disc si coperta personalizate
- fotografii prelucrate ( luminozitate, contrast, artistic )
- sedinta fota clasica in parc sau intr-o locatie aleasa de d-tra
- sedinta foto Trash The Dress ( TTD )
- slideshow cu 50-60 fotografii

- filmare digitala 6 h pe dvd
- prelucrare si montaj de televiziune
- aspect ratio 16:9 videscreen sau 4:3 fullscreen
- clip video: Momente Importante Eveniment
- intro si outro film
- clip video Trash The Dress ( TTD )
- discuri si coperti personalizate ( aspect cinema sau classic )
-rezumat de 1:20 min. al filmului nuntii ori petrecerii
- compresie a filmului pentru rularea pe calculator in format AVI sau MPEG


- Daca doriti si 12 porumbei albi la cununie, cu mare placere.


Dragos Popescu photography – Bucuresti - Phone 0742 577 082
E-mail: fotografie_dragosp@yahoo.com sau eunescu09@yahoo.com
Ne puteti gasi si pe http://dragospopescuphotography.blogspot.com



energiccom_grace
Postat pe 9 Mai 2010 15:47
http://www.youtube.com/watch?v=nl666a9Znis


Un montaj nou nunta amuzant
info0
Postat pe 15 Iulie 2010 11:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Plicuri de pus banii 3 De la: daniellem 24 August 2010 23:53
Din 180 de invitatii date, doar 30 de confirmari si doar 2saptamani pana la nunta mai sunt! 84 De la: paullyss 30 August 2010 13:23
unde va faceti unghiile? 1 De la: corinaxgym 7 Septembrie 2010 10:57
Tablouri de nunta pe panza - personalizate 4 De la: Diamond 24 Iulie 2010 22:08
Domisoarele de onoare??? 34 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 14:43