Setari Cookie-uri

unde comandati decoratiunile pentru nunta?

De la: sirena, la data 2009-07-28 23:23:14initial am vrut sa mi le fac singura insa...am facut deja cateva si pierd prea mult timp insa am gasit o firma care cu 1000 roni imi decoreaza toata sala si cu ajutorul careia am gasit sa cumpar trandafiri cu 1,5 roni firul...tare nu???ink nu-mi vine sa cred...e o persoana care are acasa o mica sera...mai trebuie sa imi decoreze biserica si am inteles ca ma mai costa in jur de 500 roni....

daca doriti date despre firma..doar spuneti...


Imi dai , te rog, un mesaj privat du datele agentiei cu care lucrezi tu?

Multumesc.
luminita_dinu
Postat pe 29 Iulie 2009 10:19
http://www.theperfectday.ro/Blank.html

salut...asta e site-ul ptr Brasov si Covasna...organizez nunti..mai e de lucru la el...sper sa va placa
Dyana_24
Postat pe 4 August 2009 21:07
tarot_healthy
Postat pe 24 August 2009 14:44
Hi, fetelor,

La ultima nunta la care am fost, acu' 2 sapt. - am primit ceva super dragutz. Chiar mi-a placut (si nu numai mie).
In loc de banalele bombonele, am primit un pandantiv din cristale Swarovski. Avea anou de agatat pe lantisor. Asa ca dupa nunta te alegi si cu o bijuterie si iti amintesti cu placere de eveniment. Este o idee .
grace002227
Postat pe 23 Septembrie 2009 17:11
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..
Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:09
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..
Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:10
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..
Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:10
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..
Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:10
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..
Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:10
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..
Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:10
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..
Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:10
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..

Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:11
Fetelor, fie ca aveti sau nu un buget mare pentru decoratiuni, apelati la o firma care sa isi dea interesul pentru nunta voastra, nu sa fiti a "n"-a nunta pe care o au weekendul ala, n-or sa isi dea interesul, o sa fie o nunta "pe banda" (credeti-ma din experienta). Dati o sansa si firmelor mici, care stiu ce fac si ale caror rezultate sunt "WOW"..pot veni cu idei originale care sa impresioneze toti invitatii..

Lilly_s
Postat pe 24 Septembrie 2009 12:12
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:01
De la: ully1986, la data 2008-08-20 10:54:51fetelor, voi ce florarii de incredere stiti pentru decoratiunile de nunta? eu am fost la cateva, insa... m-au cam dezamagit, ba sunt prea scumpe, ba am vazut cum faceau un buchet banal si m-au convins sa fac stanga imrejur, iar alta florarie mi-a zis ca trebuie sa importe florile pe care le vreu eu, adica niste trandafiri, ca cica sunt nu stiu ce rasa etc.... voi aveti sugestii de incredere?
Buna si felicitari.Daca vrei te ajut eu cu tot ce doresti la PRETURI F.F.MICI.Suna-ma si te voi ajuta cu cea mai mare placere.Ma numesc Mary 0727981478 sau la e-mail george_c47@yahoo.com.
grace_mary
Postat pe 29 Septembrie 2009 12:33
tarot_healthy
Postat pe 12 Octombrie 2009 06:20
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrem,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:24
va recomand firma uniquedecor,d-na calinescu este tinara,are experienta si puteti discuta onorebil,am avut nunta la sfrsitul lui oct si mi-au placut mult aranjamentele.
grace003710
Postat pe 30 Noiembrie 2009 10:37
Salut!Pe langa faptul ca ofer aranjamente florale la preturi foarte bune,in comparatie cu florariile,va pot ajuta sa gasiti cele mai bune magazine pt.achizitionarea marturiilor si a tuturor decoratiunilor necesare nuntii.In Bucuresti si imprejurimi.Mail:zahariaandreeea;nr telefon:0765012101
Anama_grace
Postat pe 5 Ianuarie 2010 19:28
buna fetelor si la multi ani.nu am mai intrat de f mult timp sa vad ce sb mai dezbateti,dar am o oferta pt voi,bineinteles pe cine intereseaza.....DORESC SA VAND HUSE DE SCAUNE IVOIRE,FUNDITE SCAUNE(8 CULORI),FETE DE MASA TAFTA SI SATEN,SFESNICE CU 3 BRATE PT LUMANARI FIER FORJAT.Daca va interesaza ,astept mesajele voastre pe adresa de email catalinacristea11@yahoo.com.
cata27
Postat pe 6 Ianuarie 2010 16:55
Buna ma intereseaza la ce pret vinzi tu tot ce ai zis ca ai de vanzare.
vetuta_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2010 19:38
De la: vetuta, la data 2010-01-12 19:38:18Buna ma intereseaza la ce pret vinzi tu tot ce ai zis ca ai de vanzare.





Buna.Daca imi dai o adresa de email ,iti pot trimite o oferta de preturi.
cata27
Postat pe 13 Ianuarie 2010 16:08
Buna adresa mea este mariasuta12@yahoo.com
vetuta_grace
Postat pe 14 Ianuarie 2010 10:11
Buna fetelor,

Din februarie apare pe piata Monette Events, o agentie de organizari evenimente pe care au conceput-o si la care au lucrat oameni cu experienta in domeniu, talentati si plini de pasiune pentru ceea ce fac, dornici sa asculte si sa inteleaga ce isi doresc mirii si sa le redea intocmai visele. Incercam sa excludem de pe piata kitchul, fadul si sa promovam creatiile, handmade-ul,finetea, lucruri care ar trebui sa fie sinonime cu "nunta". Preturile sunt foarte bune, pentru toate bugetele si va suntem aproape in a va recomanda nu ce e mai scump, ci ceea ce vi se potriveste..
In februarie apare si site-ul www.monette.ro!
Pana atunci ne puteti contacta pe asugaroasis@yahoo.com sau bajenaru_khalet@yahoo.com
Lilly_s
Postat pe 14 Ianuarie 2010 16:32
BUNA FETELOR.....OFER SPRE VANZARE SAU INCHIRIERE HUSE SCAUNE,FUNDITE SCAUNE(8 CULORI),FETE DE MASA,SFESNICE FIER FORJAT CU TREI BRATE PT LUMANARI SI SUPORT ARANJAMENT FLORAL,STALPISORI INTRARE CU SUPORT LUMANARE SAU ARANJAMENT FLORAL.catalinacristea11@yahoo.com
cata27
Postat pe 14 Ianuarie 2010 18:09
buna poti sa incerci la floraria Dalmi , desi este in Amzei , pe langa ca au niste chesti foarte frumoase nu mi se par nici foarte scumpi
carmen1983
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:26
daca ma poti ajuta as fi interesata ca sincer nu am gasit nimik atat de ieftin
carmen1983
Postat pe 19 Ianuarie 2010 17:27
De la: Diana14, la data 2009-07-29 09:30:44un buchet de mireasa poate varia ca pret...depinde de flori....am facut unul de cale week-endul trecut si a costat 120 ron...
Florile mi le aduce cineva direct de-afara.
uitati-va bine cine le face, si vb cuiva de mai sus , mergeti la o alta nunta sa vedeti cum lucreaza, eu pe chestia asta am avut de castigat.Imi chem toate miresele sa vina sa vada o alta nunta pe care o fac, si asa isi pot schimba optiunile si au o idee cum va arata si nunta lor.
Eu fac nunti in Brasov si Covasna: 0744.380.437- Perfect Day




BUNA.....ESTE EXCELENTA IDEEA PE CARE O APLICI CU CLIENTII TAI,ACEEASI METAODA O PRACTIC SI EU,DAR CATEODATA DEPINDE SI DE CLIENT.....
grace007131
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:28
De la: grace007131, la data 2010-01-20 19:28:27
De la: Diana14, la data 2009-07-29 09:30:44un buchet de mireasa poate varia ca pret...depinde de flori....am facut unul de cale week-endul trecut si a costat 120 ron...
Florile mi le aduce cineva direct de-afara.
uitati-va bine cine le face, si vb cuiva de mai sus , mergeti la o alta nunta sa vedeti cum lucreaza, eu pe chestia asta am avut de castigat.Imi chem toate miresele sa vina sa vada o alta nunta pe care o fac, si asa isi pot schimba optiunile si au o idee cum va arata si nunta lor.
Eu fac nunti in Brasov si Covasna: 0744.380.437- Perfect Day




BUNA.....ESTE EXCELENTA IDEEA PE CARE O APLICI CU CLIENTII TAI,ACEEASI METAODA O PRACTIC SI EU,DAR CATEODATA DEPINDE SI DE CLIENT.....


DECORATIUNI CONSTANTA-0735748950.
grace007131
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:30
De la: grace007131, la data 2010-01-20 19:30:12
De la: grace007131, la data 2010-01-20 19:28:27
De la: Diana14, la data 2009-07-29 09:30:44un buchet de mireasa poate varia ca pret...depinde de flori....am facut unul de cale week-endul trecut si a costat 120 ron...
Florile mi le aduce cineva direct de-afara.
uitati-va bine cine le face, si vb cuiva de mai sus , mergeti la o alta nunta sa vedeti cum lucreaza, eu pe chestia asta am avut de castigat.Imi chem toate miresele sa vina sa vada o alta nunta pe care o fac, si asa isi pot schimba optiunile si au o idee cum va arata si nunta lor.
Eu fac nunti in Brasov si Covasna: 0744.380.437- Perfect Day




BUNA.....ESTE EXCELENTA IDEEA PE CARE O APLICI CU CLIENTII TAI,ACEEASI METAODA O PRACTIC SI EU,DAR CATEODATA DEPINDE SI DE CLIENT.....


DECORATIUNI CONSTANTA-0735748950.


http://BestMOMENT-S.hi5.com
grace007131
Postat pe 20 Ianuarie 2010 19:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IN 2009 CAND NU SE FAC NUNTI ???? SI CAND CADE PASTELE ??? 20 De la: grace003710 30 Noiembrie 2009 21:04
urgent:( 6 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:19
Nu uita de bijuterii! 1 De la: carla10 25 August 2010 11:07
Nunta de la A la Z 4 De la: nebunicaz 1 Iulie 2009 23:26
mese cu nume, nu numere 11 De la: adeana 19 Februarie 2010 12:25