Setari Cookie-uri

Planuri pentru noul an!

Ce ne dorim, ce nu ne dorim, ce am vrea sa facem, ce am vrea sa ni se intample... in 2009!
OanaTrifu
Postat pe 22 Decembrie 2008 15:24
E foarte simplu. eu imi doresc sa achizitionez ori o casa noua, ori o masina noua , in cazul in care prima varianta nu o voi putea realiza.
Imi doresc sa castig cat mai multi bani, ca sa pot sa imi cumpar tot ce mi-am propus, sa am succes pe plan profesional.
Imi mai doresc , binenteles, sa apara barbatul visurilor mele, omul acela deosebit, frumos, destept, cu situatie materiala buna, si cu un suflet la fel de bun ca al meu.
Si imi mai doresc sa fie sanatosi si voiosi toti cei pe care ii cunosc...
Mai vreau sa imi desavarsesc studiile, si mai vrea tot ce se poate obtine de la viata...
transdermal
Postat pe 31 Decembrie 2008 06:08
Pe plan material am tot ce imi doresc, locul de munca la care visez mai lipseste, desi intotdeauna e loc de mai mult
Ceea ce vreau sa imi aduca anul 2009 este pe plan spiritual sa zic asa...
Imi doresc mai multa fericire, iubire si implinire in viata mea...
Si sper sa va aduca si voua tot ce va doriti! LA MULTI ANI!
_alinaandreea_
Postat pe 31 Decembrie 2008 11:43
imi doresc ca in 2009 sa fiu sanatoasa, fericita, sa trec cu bine de sesiunea ce ma asteapta, sa reusesc sa ma angajez si cam atat...aaa si de asemenaea totii cei dragi mie sa fie sanatosi...
LA MUTLI ANI! si fie ca noul an sa va aduca numai impliniri si tot ce va doriti.

Postat pe 31 Decembrie 2008 17:55
BUNA!IN PRIMUL RAND VA DORESC UN 2009 MAI BUN SI PLIN DE REALIZARI!EU ...DE LA 2009 MA ASTEPT SA FIE ANUL CU MULTE REALIZARI;MA MARIT IN 16 AUGUST SI IN IULIE DAU LICENTA....SPER SA REUSESC CEEA CE MI'AM PROPUS ...NORMAL CU SANATATE...CA E MAI IMPORTANTA DECAT TOATE...NUMAI BINE!
elena_stanciu86
Postat pe 1 Ianuarie 2009 01:54
nu shtiu kre ar fi ordinea lor, insa marile mele dorintze in 2009 sunt:
1. sa`mi termin krtea shi s`o public[dak se poate]
2. sa`i ajut pe cei kre au nevoie[incerc sa`mi conving parintzii sa infiem un copil de la orfelinat. as infia eu insa ink nu am 18 ani]
3. sa fiu sanatoasa, sa ma tratez shi sa scap de mici "defecte"
cam asta e in mare.. caci dorintze am cu krul. v`am sarutat noroc shi un an bun;)
ale_glamour
Postat pe 1 Ianuarie 2009 15:08
Sune atatea lucruri la care visez si nu numai acum, poate dintotdeauna.
Imi doresc sa fiu sanatoasa si dupa testele si analizele de la sfarsitul lunii sa mi se dea voie sa concep un copil.
Imi doresc ca nimic sa nu umbreasca relatia mea cu sotul meu, sa ramanem la fel de indragostiti si fluturii din stomac sa nu-si ai zborul.
Imi doresc ca toti sa fie sanatosi si fericiti. Imi doresc ca parintii sa-mi fie alaturi, sa aibe o batranete linistita si vesela.
Imi doresc sa nu mai existe razboie, dezastre naturale, orgolii, invidii si rautate.
Imi doresc sa vad cel putin o tara noua.
Imi doresc prea multe....
Nu avem casa noastra, stam cu parintii. Ne dorim sa avem coltisorul nostru dar cele de mai sus, penrtu noi, sunt mult mai importante.
fantome
Postat pe 13 Ianuarie 2009 09:32
Un bebelus!!!!
caurea_grace
Postat pe 28 Ianuarie 2009 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce cafea mai beti ? 4 De la: Alina_A123 8 Decembrie 2014 13:10
nu stiu ce sa fac! 2 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:20
fetelor am nevoie de parerea si un sfat bun de la voi,si va rog nu fiti rautacioase 53 De la: tematoare 27 Noiembrie 2010 18:47
inchiriez porumbei pt nunti 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:50
Planuri in Noul An! 6 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:18