Setari Cookie-uri

modele de rochii de ocazie

in acest an trebuie sa particip la o nunta si am un material de culoare rosie si as vrea sa imi fac o rochie insa nu stiu ce model sa aleg. aveti vreo idee? Unde pot vedea cateva modele de rochii de seara? eventual de culoare rosie
carmela_grace
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:21
De la: carmela, la data 2009-01-22 15:21:41in acest an trebuie sa particip la o nunta si am un material de culoare rosie si as vrea sa imi fac o rochie insa nu stiu ce model sa aleg. aveti vreo idee? Unde pot vedea cateva modele de rochii de seara? eventual de culoare rosie

Mie imi plac mult rochiile gen sirena, de altfel mi-am si facut una, rosie, pt banchetul de absolvire. POti sa o faci fie dintr-o bucata fie din corset si fusta si pe corset sa-ti aplici niste margelute, paiete, braoderii micute , tot rosii, cusute fantezist.
O alta varianta ar fi s-o faci evazata jos, eventual despicata pe un picicor, iar partea de sus s-o imbraci intr-o dantela (eventual mai putin densa)cu rosu si negru. Ceva de genul asta a avut mama la noi la nunta si k sa-ti faci o idee uite-te la profilul meu pt k gasesti acolo poza.
bastiuta
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:31
De la: iulika_flore, la data 2009-02-10 12:33:34draga carmela

uite aici rochii de vis. sa dai click si unde scrie "click aici ptr galeria foto"

http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Rochii_de_seara_superbe_pentru_petrecerea_de_Revelion.html



http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cum_ne_imbracam_la_cununia_civila_.html

aici de asemenea,gasesti modele superbeeeeeeeeeee


merci,
sunt superbe modelele
cred ca de aici o sa-mi aleg un model.
carmela_grace
Postat pe 10 Februarie 2009 12:51
Modele de rochii de seara foarte frumoase: www.inchirieri-rochiimireasa.ro

Cred ca o sa va placa
elitemariaj
Postat pe 9 Aprilie 2009 10:03
tarot_healthy
Postat pe 24 August 2009 13:29
Foto-vis, video-miraj


- Daca v-a dezamagit fotograful pe care la-ti avut la nunta, sau daca, pur si simplu, doriti ceva plin de mister si savoare, de poezie si candoare, dati-ne un semn si vom gasi un peisaj deosebit, un parc, o ferma in camp, o apa, o cetate, o stanca plesuva, sau orice altceva pe care a-ti dori sa va transpuneti imaginea de miri minunati, si vom face o sedinta foto, sau si video, deosebita. A va imbraca din nou in miri poate fi chiar o provocare. Nu ezitati!
V-au dezamagit fotograful si cameramanul? Trimiteti-ne DVD-ul si noi il vom prelucra, imbunatatindu-i calitatea si claritatea, si un foto sau videoclip minunat va vom oferi din materialul d-tra brut. Totul prin posta daca distanta este prea mare.
Iar daca evenimentul inca nu a avut loc, si doriti sa ramaneti, de la acesta, cu amintiri vii si minunat de proaspete, contactati-ne. Vom fi partenerii d-tra fideli.

Phone 0744580054 sau 0742577082
fotografie_dragosp@yahoo.com sau eunescu09@yahoo.com
Ne puteti gasi pe www:// dragospopescuphotography.blogspot.com sau pe eunescu09 sunphoto



energiccom_grace
Postat pe 24 Noiembrie 2009 11:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
parintii mei nu dunt de acord cu el! 3 De la: georgy 15 Iulie 2010 15:04
Carti de vanzare 1 De la: laly_dol 20 Aprilie 2010 13:17
Table-dance 5 De la: grace009085 21 Iunie 2010 15:55
lamuriti-ma 14 De la: cosmilumi 29 Martie 2012 18:33
Marturii de nunta-miniaturi venetiene 1 De la: ElvenDesign 10 Ianuarie 2011 21:19