modele de rochii de ocazie

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent modele de rochii de ocazie: (4.2 din 5 voturi)

Fosta membra Kudika.ro
in acest an trebuie sa particip la o nunta si am un material de culoare rosie si as vrea sa imi fac o rochie insa nu stiu ce model sa aleg. aveti vreo idee? Unde pot vedea cateva modele de rochii de seara? eventual de culoare rosie
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: carmela, la data 2009-01-22 15:21:41in acest an trebuie sa particip la o nunta si am un material de culoare rosie si as vrea sa imi fac o rochie insa nu stiu ce model sa aleg. aveti vreo idee? Unde pot vedea cateva modele de rochii de seara? eventual de culoare rosie

Mie imi plac mult rochiile gen sirena, de altfel mi-am si facut una, rosie, pt banchetul de absolvire. POti sa o faci fie dintr-o bucata fie din corset si fusta si pe corset sa-ti aplici niste margelute, paiete, braoderii micute , tot rosii, cusute fantezist.
O alta varianta ar fi s-o faci evazata jos, eventual despicata pe un picicor, iar partea de sus s-o imbraci intr-o dantela (eventual mai putin densa)cu rosu si negru. Ceva de genul asta a avut mama la noi la nunta si k sa-ti faci o idee uite-te la profilul meu pt k gasesti acolo poza.
Fosta membra Kudika.ro
De la: iulika_flore, la data 2009-02-10 12:33:34draga carmela

uite aici rochii de vis. sa dai click si unde scrie "click aici ptr galeria foto"

www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Rochii_de_seara_superbe_pentru_...

www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cum_ne_imbracam_la_cununia_civi...

aici de asemenea,gasesti modele superbeeeeeeeeeee

merci,
sunt superbe modelele
cred ca de aici o sa-mi aleg un model.
elitemariaj Avatarul lui elitemariaj

14 mesaje
Oras: bucuresti

Modele de rochii de seara foarte frumoase: www.inchirieri-rochiimireasa.ro

Cred ca o sa va placa
tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dac ai ajuns s citii aceste rnduri i v strnesc interesul, nu este o pur ntmplare; ci este posibil ca tocmai eu s fiu persoana care v poate ajuta cu anumite rspunsuri referitoare la viaa dumneavoastr, fr s mi dezvluii detalii despre viaa personal, ca apoi s presupunei c m-am inspirat. Rmne doar s v convingei! Dac suntei interesat/, lsai un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com i v voi contacta n cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O sptmn frumoas, v doresc!
energiccom_grace Avatarul lui energiccom_grace

51 mesaje

Foto-vis, video-miraj

- Daca v-a dezamagit fotograful pe care la-ti avut la nunta, sau daca, pur si simplu, doriti ceva plin de mister si savoare, de poezie si candoare, dati-ne un semn si vom gasi un peisaj deosebit, un parc, o ferma in camp, o apa, o cetate, o stanca plesuva, sau orice altceva pe care a-ti dori sa va transpuneti imaginea de miri minunati, si vom face o sedinta foto, sau si video, deosebita. A va imbraca din nou in miri poate fi chiar o provocare. Nu ezitati!
V-au dezamagit fotograful si cameramanul? Trimiteti-ne DVD-ul si noi il vom prelucra, imbunatatindu-i calitatea si claritatea, si un foto sau videoclip minunat va vom oferi din materialul d-tra brut. Totul prin posta daca distanta este prea mare.
Iar daca evenimentul inca nu a avut loc, si doriti sa ramaneti, de la acesta, cu amintiri vii si minunat de proaspete, contactati-ne. Vom fi partenerii d-tra fideli.

Phone 0744580054 sau 0742577082
fotografie_dragosp@yahoo.com sau eunescu09@yahoo.com
Ne puteti gasi pe www:// dragospopescuphotography.blogspot.com sau pe eunescu09 sunphoto