Setari Cookie-uri

aplic unghii false cu gel

aplic unghii false cu gel la domiciliul mea sau al clientului,modele ,picturi si strasuri
elena_moisa
Postat pe 25 Februarie 2009 22:22
la ce bani?
mihamedlife
Postat pe 23 Aprilie 2009 21:22
De la: elena_moisa, la data 2009-02-25 22:22:13aplic unghii false cu gel la domiciliul mea sau al clientului,modele ,picturi si strasuri



As fii interesata..pentru nunta! Cam cat m-ar costa?
cookie-tatata
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:31
Spune-mi te rog frumos cat costa aplicarea unghiilor false si daca se poate si pt pedichiura sa aplici.
Da-mi te rog frumos si un id de mess.
mersi

Postat pe 29 Aprilie 2009 22:03
Si mie imi place sa-mi fac singura unghiile cu gel si strasuri.Am de vanzare un studio de manichiura cu aparat cu lampa UV , pila electrica cu accesorii,gel uv transparent,gel uv french , pensula,pile,cutii cu strasuri,la 200 lei.
ella21
Postat pe 30 Aprilie 2009 21:52
aplic unghii false q gel sau cu acryl pret 80 ron + model, intretinerea 40 ron + model, ptr mai multe detalii id: barbye_fulgutza sau tel: 0767254048
barbye_fulgutza
Postat pe 12 Mai 2009 22:57
Buna!

Imi poti spune,te rog niste preturi?

Multumesc!
Id-ul meu de mess este laly_dol,poate poti sa ma adaugi in lista!
Sau adresa de mail"mihaela.tolea@gmail.com
sweet_laly
Postat pe 14 Mai 2009 23:07
Acest Set contine tot ce aveti nevoie pentru a putea imediat sa modelati unghii dupa cum doriti. Lasati-va imaginatia sa zboare. Chiar daca sunte-ti la primul modelaj de unghii sau doriti doar sa reimprospatati gelul sau sa intariti unghiile naturale, cu acest Set de Start sunteti excelent dotati.

Setul contine urmatoarele produse:

1. 1x LAMPA UV cu 4 TUBURI !!! Produs german. Dispozitiv profesional, pentru uscarea gelurilor UV.
Interiorul complet oglindit pentru o uscare mai eficienta a gelurilor UV. Timer 120 sec. sau continu.
Suprafata aparatului este rezistenta la lacuri, geluri si acizi.
Calitate germana. 12 luni garantie de la producator.

2. 1x Gel de baza 5ml. pt. o priza foarte buna a urmatoarelor straturi de gel.

3. 1x Gel constructie 5ml. si pt. umplut.

4. 1x Gel French alb/roz.

5. 1x Gel sigilare si protectie a lucrarii executate, da un luciu deseobit.

6. 1x Primer – pt. priza optimala a unghiilor false pe unghia naturala.

7. 1x Cutie cu 100 Tipsuri profesionale din material special, flexibil. 10 marimi a 10 buc. culoare naturala.

8. 1x Lipici special pt tipsuri 3gr. Priza rapida si de lunga durata.

9. 1x „Cutter“ Cleste special pt. taierea unghiilor false (Tipsurilor).

10. 1x „Buffer“ - Pila (burete) speciala pt. uniformizarea suprafetei unghiei inainte de folosirea gelurilor.

11. 2 x Pile profesionale 100/180, desinfectabile, spalabile, concepute special pt folosirea repetata.

12. 1x 100 ml. „Cleaner“ Solutie speciala pt degresat, curatat, dezinfectat si pt curatarea stratului "de transpiratie a gelului dupa uscarea in aparatul UV. Indicata si pt curatirea pensulilor de gel.

13. 1x Pensula de Studio pt. gel Nr. 4 din par natural cu varful drept pt o usoara aplicare a gelurilor.

14. 1x Betisor din lemn de trandafir. Se foloseste la impingerea cuticulelor (pielitei).

15. 1x Rola (250 buc.)cu material medicinal special de sters unghiile,

nu lasa scame, nu se lipeste de unghii.

IMPORTANT: Se lucreaza cu 2 sisteme - GEL 1 Faza sau 3 Faze

GEL 1 Faza - se foloseste pt. toate straturile (inainte de aplicare se foloseste PRIMERUL)

GEL 3 Faze - pt. fiecare strat se foloseste alt gel (PRIMERUL este deja inclus in gelul 1, de baza)

Amandoua sistemele sunt la fel de bune si se folosesc dupa dorinta.

In cazul ca veti primii sistemul de gel 1 faza, veti primii si catitatea trimpla a sistemului 3 faze, adica in loc de 3 x 5 ml. veti primii 1 x 15 ml.

Acest SET de START IMEDIAT il poti avea cu doar 85 euro

plus taxele postale.

Pachetul il trimitem cu posta cu plata RAMBURS la primirea pachetului.

Pentru a lua legatura cu noi ne poti suna la tel: 0754 791 25

Postat pe 15 Mai 2009 08:44
Buna
intra pe site.ul meu am de vinzare tot ce doresti in legatura cu extensi de unghii la cele mai mici preturi de pe piata Ro
toate produsele sunt din Germany
pot fi contactata pe email pe messs sau la tel
id de pe mess unghii_perfecte
Acest Set contine tot ce aveti nevoie pentru a putea imediat sa modelati unghii dupa cum doriti. Lasati-va imaginatia sa zboare. Chiar daca sunte-ti la primul modelaj de unghii sau doriti doar sa reimprospatati gelul sau sa intariti unghiile naturale, cu acest Set de Start sunteti excelent dotati.

Setul contine urmatoarele produse:

1. 1x LAMPA UV cu 4 TUBURI !!! Produs german. Dispozitiv profesional, pentru uscarea gelurilor UV.
Interiorul complet oglindit pentru o uscare mai eficienta a gelurilor UV. Timer 120 sec. sau continu.
Suprafata aparatului este rezistenta la lacuri, geluri si acizi.
Calitate germana. 12 luni garantie de la producator.

2. 1x Gel de baza 5ml. pt. o priza foarte buna a urmatoarelor straturi de gel.

3. 1x Gel constructie 5ml. si pt. umplut.

4. 1x Gel French alb/roz.

5. 1x Gel sigilare si protectie a lucrarii executate, da un luciu deseobit.

6. 1x Primer – pt. priza optimala a unghiilor false pe unghia naturala.

7. 1x Cutie cu 100 Tipsuri profesionale din material special, flexibil. 10 marimi a 10 buc. culoare naturala.

8. 1x Lipici special pt tipsuri 3gr. Priza rapida si de lunga durata.

9. 1x „Cutter“ Cleste special pt. taierea unghiilor false (Tipsurilor).

10. 1x „Buffer“ - Pila (burete) speciala pt. uniformizarea suprafetei unghiei inainte de folosirea gelurilor.

11. 2 x Pile profesionale 100/180, desinfectabile, spalabile, concepute special pt folosirea repetata.

12. 1x 100 ml. „Cleaner“ Solutie speciala pt degresat, curatat, dezinfectat si pt curatarea stratului "de transpiratie a gelului dupa uscarea in aparatul UV. Indicata si pt curatirea pensulilor de gel.

13. 1x Pensula de Studio pt. gel Nr. 4 din par natural cu varful drept pt o usoara aplicare a gelurilor.

14. 1x Betisor din lemn de trandafir. Se foloseste la impingerea cuticulelor (pielitei).

15. 1x Rola (250 buc.)cu material medicinal special de sters unghiile,

nu lasa scame, nu se lipeste de unghii.

IMPORTANT: Se lucreaza cu 2 sisteme - GEL 1 Faza sau 3 Faze

GEL 1 Faza - se foloseste pt. toate straturile (inainte de aplicare se foloseste PRIMERUL)

GEL 3 Faze - pt. fiecare strat se foloseste alt gel (PRIMERUL este deja inclus in gelul 1, de baza)

Amandoua sistemele sunt la fel de bune si se folosesc dupa dorinta.

In cazul ca veti primii sistemul de gel 1 faza, veti primii si catitatea trimpla a sistemului 3 faze, adica in loc de 3 x 5 ml. veti primii 1 x 15 ml.

Acest SET de START IMEDIAT il poti avea cu doar 85 euro

plus taxele postale.

Pachetul il trimitem cu posta cu plata RAMBURS la primirea pachetului.

Pentru a lua legatura cu noi ne poti suna la tel: 0754 791 25

Postat pe 15 Mai 2009 08:46
buna
am de vinzare la cel mai mic pret de pe piata aparate de exetensi unghii false ig meu de pe mes este unghii_perfecte
Acest Set contine tot ce aveti nevoie pentru a putea imediat sa modelati unghii dupa cum doriti. Lasati-va imaginatia sa zboare. Chiar daca sunte-ti la primul modelaj de unghii sau doriti doar sa reimprospatati gelul sau sa intariti unghiile naturale, cu acest Set de Start sunteti excelent dotati.

Setul contine urmatoarele produse: care costa doar 85 DE EURO

1. 1x LAMPA UV cu 4 TUBURI !!! Produs german. Dispozitiv profesional, pentru uscarea gelurilor UV.
Interiorul complet oglindit pentru o uscare mai eficienta a gelurilor UV. Timer 120 sec. sau continu.
Suprafata aparatului este rezistenta la lacuri, geluri si acizi.
Calitate germana. 12 luni garantie de la producator.

2. 1x Gel de baza 5ml. pt. o priza foarte buna a urmatoarelor straturi de gel.

3. 1x Gel constructie 5ml. si pt. umplut.

4. 1x Gel French alb/roz.

5. 1x Gel sigilare si protectie a lucrarii executate, da un luciu deseobit.

6. 1x Primer – pt. priza optimala a unghiilor false pe unghia naturala.

7. 1x Cutie cu 100 Tipsuri profesionale din material special, flexibil. 10 marimi a 10 buc. culoare naturala.

8. 1x Lipici special pt tipsuri 3gr. Priza rapida si de lunga durata.

9. 1x „Cutter“ Cleste special pt. taierea unghiilor false (Tipsurilor).

10. 1x „Buffer“ - Pila (burete) speciala pt. uniformizarea suprafetei unghiei inainte de folosirea gelurilor.

11. 2 x Pile profesionale 100/180, desinfectabile, spalabile, concepute special pt folosirea repetata.

12. 1x 100 ml. „Cleaner“ Solutie speciala pt degresat, curatat, dezinfectat si pt curatarea stratului "de transpiratie a gelului dupa uscarea in aparatul UV. Indicata si pt curatirea pensulilor de gel.

13. 1x Pensula de Studio pt. gel Nr. 4 din par natural cu varful drept pt o usoara aplicare a gelurilor.

14. 1x Betisor din lemn de trandafir. Se foloseste la impingerea cuticulelor (pielitei).

15. 1x Rola (250 buc.)cu material medicinal special de sters unghiile,

nu lasa scame, nu se lipeste de unghii.

IMPORTANT: Se lucreaza cu 2 sisteme - GEL 1 Faza sau 3 Faze

GEL 1 Faza - se foloseste pt. toate straturile (inainte de aplicare se foloseste PRIMERUL)

GEL 3 Faze - pt. fiecare strat se foloseste alt gel (PRIMERUL este deja inclus in gelul 1, de baza)

Amandoua sistemele sunt la fel de bune si se folosesc dupa dorinta.

In cazul ca veti primii sistemul de gel 1 faza, veti primii si catitatea trimpla a sistemului 3 faze, adica in loc de 3 x 5 ml. veti primii 1 x 15 ml.

Acest SET de START IMEDIAT il poti avea cu doar 85 euro

plus taxele postale.

Pachetul il trimitem cu posta cu plata RAMBURS la primirea pachetului.

Pentru a lua legatura cu noi ne poti suna la tel: 0754 791 25

Postat pe 15 Mai 2009 08:48
buna fetelor ! vind produse profesionale pentru unghii false ! lampa uv 36w , produse ibd , gel transparent si roz, intense seal, primer stick, pensule pentru gel ibd round #6.
oxana_c
Postat pe 28 Mai 2009 10:02
Aplic si unghii false! garantez calitate...0751926538
oxana_c
Postat pe 28 Mai 2009 10:03
http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=424420376
oxana_c
Postat pe 28 Mai 2009 10:07
De la: oxana_c, la data 2009-05-28 10:07:20http://www.hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=424420376
AICI PUTETI VIZUALI LUCRARILE MELE...
oxana_c
Postat pe 28 Mai 2009 10:07
in ce zona stai dak e sa venim la tine?
iordyutza
Postat pe 9 Iunie 2009 19:43
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras.......merita vazut......(nu e reclama).....:*:*:D:D
andra33_grace
Postat pe 15 Iulie 2009 23:18
Aplic unghii false cu gel, extensii unghii, protectie unghii naturale cu gel, nail art, design special pentru mirese. 0729026733 id mess: home_nails
home_nails
Postat pe 16 Iulie 2009 15:18
buna..imi cer scuze daca te deranjez...mai este valabil mesajul cu studiuol de manichiura?il mai ai de vanzare>? m-ar interesa
grace004579
Postat pe 5 August 2009 20:50
http://super-nails.hi5.com aici puteti gasi modele facute de mine. anuntul meu se refera la fetele din Ploiesti
home_nails
Postat pe 6 Octombrie 2009 10:49
Buna, Mai ai de vanzare trusa??? a fost folosita de multe ori???
grace006259
Postat pe 6 Noiembrie 2009 23:51
Buna,
Mai este valabil anuntul???
te rog sa imi trimiti un mail pe adresa : alinavartik@yahoo.com

Merci!
grace006259
Postat pe 6 Noiembrie 2009 23:54
Aplic unghii false cu gel,acrylic,swarovsky.tel.0720232012
atid
Postat pe 7 Noiembrie 2009 07:29
APLIC EXTENSII DIN PAR NATURAL CU MICRORING SAU KERATINA.VAND EXTENSII CLIP ON,MICRORING,KERATINA.Tel.0720232012.
atid
Postat pe 7 Noiembrie 2009 07:38
Buna ziua,s-a deschis magazin online www.eunghiifalse.ro cu livrari la domiciliu.
atid
Postat pe 7 Noiembrie 2009 07:41
Aplic unghii tehnice cu produse de calitate la cele mai mici preturi!Gel pe unghia naturala - 50 ron,+ model, Constructie cu gel - 70 ron, +model, Constructie cu tips - 70 ron, Umplut unghii - 40 ron + model, Manichiura clasica - 15 ron, Pedichiura cu gel - 50 ron, Pedichiura clasica - 20 ron, Orice model este inculs in pret: sclipici, pietricele, perlute, dantela, actipilde, foite, cercei(pierce unghie), french de diferite culori, paiete, flori uscate,modele in relief(fluturi,floricele),strass,scoici pisate si mai ales nails art!
yingreed
Postat pe 12 Noiembrie 2009 00:24
http://unghii-cu-stil.hi5.com
GALATI
yingreed
Postat pe 12 Noiembrie 2009 00:28
buna lasa si mie un id daca ai e valabil anuntzu pls
andutsa_grace
Postat pe 22 Noiembrie 2009 21:06
imi las un id sa vb si eu cu tine pe mess
andutsa_grace
Postat pe 22 Noiembrie 2009 21:09
Pentru fetele din Ploiesti: Aplic unghii false cu gel, extensii unghii, protectie unghii naturale cu gel, modele 3D,nail art, design special pentru mirese. 0729026733, pentru detalii si preturi
id mess este home_nails.
home_nails
Postat pe 22 Ianuarie 2010 19:41
O manichiura si o pedichiura spun mai multe despre o femeie decat o mie de cuvinte. Rasfata-te si alege lacul, culoarea si modelul care ti se potrivesc. Manichiura Pedichiura Aplicat unghii tehnice cu gel Uv Extensii cu gel Uv pentru unghii naturale Ojat creativ French permanent Decor unghii
Cluj Napoca : techniciannail@yahoo.com Tel: 0741/601907
Nailtechnician
Postat pe 10 Martie 2010 16:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
urasc manichiura aia french modificata 19 De la: ully1986 19 August 2013 22:19
Viitorii nasi nu sunt tocmai familia perfecta, el e cam "afemeiat" 17 De la: banalulanonim 6 August 2010 13:08
Magazin ON-LINE de MANICHIURA 1 De la: grace004363 27 Iulie 2009 11:03
Vopsea de par :-? 11 De la: Maria_Alexandra_2 18 Iunie 2015 21:53
CREMA CU CAVIAR SI COLAGEN PENTRU TEN MATUR 1 De la: DR_TEMT 13 Ianuarie 2011 07:04