Setari Cookie-uri

cartoane pentru rezervari

buna fetelor eu ma aflu intr-o mare dilema ,mi-as dori ca fecare invitat sa stea unde isi gaseste cartonasul cu numele sau.in schimb parintii mei au zis ca nu este asa de recomandat deoarece fiecare invitat se va aseza unde se va simti bine.voi ce ma sfatuiti?
mihaelaonu
Postat pe 15 Martie 2009 18:47
s-ar putea ca unii sa fie nemultumiti, exista si locuri unde nimeni nu prea vrea sa stea, vrei sa-ti asumi riscuk sa se supere?
una e sa se aseze unde mai e loc daca vin tarziu si una e sa-i asezi tu langa boxe de exemplu, poti cel mult sa stabilesti ce persoane stau la o anumita masa
alina
Postat pe 15 Martie 2009 19:58
Salutare
Si eu sunt de acord cu parerea parintilor tai. Poti sa lasi un spatiu mai mare de alegere, in concluzie sa para ca sta unde vrea el si nu unde ii impui tu pe biletel parerea mea. La nunta mea toata lumea sa asezat cum a vrut aproximativ i-am ghidat spere masa si s-au asezat la care cum le-a placut si a iesit foarte bine. Fericire multa si casa de piatra.
laura02maria
Postat pe 17 Martie 2009 09:56
va multumesc pentru sfaturi.am sa tin cont de ele.
mihaelaonu
Postat pe 17 Martie 2009 22:22
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro

Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:36
De la: mihaelaonu, la data 2009-03-15 18:47:15buna fetelor eu ma aflu intr-o mare dilema ,mi-as dori ca fecare invitat sa stea unde isi gaseste cartonasul cu numele sau.in schimb parintii mei au zis ca nu este asa de recomandat deoarece fiecare invitat se va aseza unde se va simti bine.voi ce ma sfatuiti?


eu fac la mese rotunde si ii repartizez la mese, insa la acea masa nu ii pun exact..scriu numele pe dosul meniului a 10 persoane care vor sta acolo insa nu exact si scaunul...daca ii las sa se aseze cum ii taie capul o sa o dau in bara ca raman din loc in loc locuri libere si stau unii care se cunosc cu altii care nu se cunosc..asa eu ii repartizez dupa prietenii si grad de rudenie ...
micki23
Postat pe 16 Mai 2009 00:10
kjn,
grace000739
Postat pe 16 Mai 2009 06:26
pai o sa am numere la mese si place carduri pe mese de exemplu familia popescu cu stefanescu si ionescu stau la masa 1.eu o sa am 90 de invitati rude si prietenii apropiati asa ca stiu cum or sa vrea sa stea ca doar nu o sa imi pun colegii de facultate cu bunicii mei :)).nu prea vreau sa ii las sa se aseze cum vor ei ca dupa la o masa se aseaza prea multa lume si raman spatii goale.
kudika007717
Postat pe 20 Mai 2009 12:21
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 20:13
Oricat te-ai stradui, nu poti multumi pe toate lumea. Fa cum iti place tie.
fantome
Postat pe 22 Decembrie 2009 20:42
tarot_healthy
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:01
Spuneti-va parerea...

http://www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata-in-floraria-Iris-de-la-Universitate.html

Multumesc anticipat.
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 21:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cameramanul si fotograful iti fac amintirile de nunta 99 De la: kudika_1034395 22 Octombrie 2018 15:28
Restaurante in Iasi? 6 De la: Cassey 24 August 2009 14:57
NU MERGETI LA ACEASTA CLINICA 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:23
Obiceiuri in Arad ... 5 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:22
Monotonia mi-a acaparat casnicia. 47 De la: miky_aurash 13 Iulie 2010 15:10