Setari Cookie-uri

O coafura perfecta!

Vindem si aplicam extensii din par 100% natural la cel mai mic pret din tara. Produsele noastre sunt de cea mai buna calitate oferindu-va de asemenea si o garantie. Dispunem de o gama variata de culori pentru extensii cu keratina, microring si clipsuri. Pretul este de 4 RON/ suvita + montare gratuita. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la nr de tel:0754906417 corina_ext@yahoo.com
zelda4
Postat pe 25 Martie 2009 12:26
buna vroam sa stiu si eu din ce oras sunteti. eu sunt din braila si as vrea sa stiu daca sunteti de aici ca sa ma pot programa si eu la voi
dadivio_lazy
Postat pe 31 Martie 2009 15:41
Sunt din Bucuresti dar am persoane care se ocupa cu aplicatul si in alte orase: sibiu, brasov, rm valcea in braila nu am pe nimeni. Eventual poti veni tu in bucuresti sau iti trimit pe cineva la Braila contacteaza-ma daca te hotarasti. O zi buna
zelda4
Postat pe 1 Aprilie 2009 13:24
multumesc pentru raspuns.cand ma voi hotara am sa te anunt.
dadivio_lazy
Postat pe 8 Aprilie 2009 07:57
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro







Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:28
BUNA,
ma intereseaza extensii de par in sibiu. Eu am probleme majore cu parul,mi-a cazut f mult, dar daca aceste extensii nu dauneaza parului care a mai ramas, as apela la aceasta metoda. ai putea sa imi dai un numar de tel al persoanei care se ocupa de extensii de par in Sibiu ?
e-mailul meu e bangellac@gmail.com
grace001783
Postat pe 17 Mai 2009 09:46
Buna! Aveti cumva si in Timisoara pe cineva care aplica extensii ?
kudika031413
Postat pe 4 Iunie 2009 00:33
am un par aiurea tare..rar,firul subtire...se pot pune extensii pt a parea mai des?
adinaelena_grace
Postat pe 10 Iunie 2009 16:02
extensiile distrug parul !!!!!! asa ca nu le-as pune nici pe gratis :))
micki23
Postat pe 11 Iunie 2009 13:19
De la: grace000599, la data 2009-03-31 15:41:16buna vroam sa stiu si eu din ce oras sunteti. eu sunt din braila si as vrea sa stiu daca sunteti de aici ca sa ma pot programa si eu la voi
algehmym
Postat pe 11 Iunie 2009 18:29
cat costa o aplicare de suvite pentru tot parul? nu vrei o persoana si in tg mures pt aplicare extensi/
algehmym
Postat pe 11 Iunie 2009 18:30
Buna ,

Ai idee cum poti primi cadou : o geanta , un portofel , bijuterii si o esarfa ?
Vei afla raspunsul daca ma vei contacta !!

Si iata si motivele pentru care tu iti doresti sa faci parte din echipa AVON :

- Vei fi motivata de comisioane 15-30 % , cadouri lunar si numeroase competitii in cadrul Companiei Avon.

- Vei fi sustinuta de experienta noastra in vanzari + mostre care sa convinga clientii /potentialii clienti de calitate produselor noastre;

- Primii dvs clienti sunt familia , rudele, prietenii si colegii de servici/scoala.Acestia la randul lor va pot recomanda alti clienti si tot asa .

- Inscrierea este gratuita. La inscriere vei primi un set de cataloage . Dupa primirea brosurilor nu esti obligata sa faci comanda + daca te vei inscrie , AVON nu te obliga sa dai comanda in fiecare campanie !

- Avon iti faciliteaza modalitatea de a plasa comenzi creand un cont al tau pe internet unde iti poti plasa online comenzile ( aveti detalii cu privire la produsele comandate, statusul comenzii dvs , soldul debitelor fata de companie , promotii, etc) -astfel castigand timp fara sa mai fie nevoie sa veniti la sediul Avon.

- In sprijinul tau Avon s-a gandit si la plata facturilor ce vin odata cu produsele comandate-plata se poate face fie la unitatile CEC fie la Bancomatele Citi Financial , Banca Transilvania , CEC , Posta Romana - avand o scadenta de 15 zile de la data facturii.

* Comanda plasata de tine se poate livra si la o adresa specificata , costul transportului fiind suportat numai de Compania Avon . (valabil pentru Bucuresti , pentru cei din provincie prima livrare este gratuita iar de la a doua pe factura apare si serviciu livrare in valoare de 6 lei).

??? De ce sa nu va comandati dvs produsele mai ieftin sau chiar gratuit decat cele din catalog avand chiar si livrare la adresa dorita ???

In primele campanii primesti CADOURI constand in produse cosmetics !


Va asteptam pentru programari inscrieri : 0745.185.731 sau pe adresa de mail : floryna_l@yahoo.com / la id de messanger floryna_l .
DACA SUNTETI DIN ALT ORAS TRIMITETI ADRESA COMPLETA , NUMELE DVS , NUMARUL DE MOBIL ( in cateva zile lucratoare veti primi prin posta plicul cu setul de inscriere gratuit ).



Cu stima ,



Florina Leach
Reprezentant
AVON Cosmetics Cluj
Tel : 0745.185.731

floryna_l_lazy
Postat pe 16 Iunie 2009 16:09
buna...as dori sa stiu si eu daca e un nr minim de suvite pe care trebuie sa le cumperi.eu de ex as dori sa completez,k mai am.mi-ar mai trebui 10 suvite.de fapt,depinde si cum sunt.subtiri,groase si inca o problema,sunt din c-ta.puteti trimite prin posta? ms...poop
adeleena
Postat pe 18 Iunie 2009 09:11
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras.......merita vazut......(nu e reclama).....:*:*:D:D
andra33_grace
Postat pe 15 Iulie 2009 23:30
Buna! Aveti idee cat mai costa o coafura de miresa? dar o proba?
AURA_FLOREA
Postat pe 20 August 2009 16:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rinoplastie inainte de nunta? 8 De la: kudika_29225 24 Martie 2013 14:57
De ce este bine sa iei zilnic ulei de peste? 1 De la: sanatatee 17 Septembrie 2009 13:37
Machiaj profesional 2 De la: perfectlook 25 Iulie 2012 16:02
cristina 3 De la: cikita66 24 Iulie 2009 09:36
machiaj profesional 1 De la: gracemakeup 21 Aprilie 2010 23:25