Setari Cookie-uri

cursuri de machiaj

fetelor am si eu o mare intrebare si rugaminte...stie cnva unde se pot face cursuri de machiaj care sa fie cat de cat ok si sa nu fie la un pret asa piperat? eu am 17 ani si am citit k la unele scoli nu poti sa te duci dak nu ai liceul terminat.....stiti cva despre asta?
chiar imi place sa machiez si mi-ar face placere sa vin la nuntile voastre si sa va machiez..promit ca nu va iau mult
danazuzu
Postat pe 31 Mai 2009 21:23
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras.......merita vazut......(nu e reclama).....:*:*:D:D
andra33_grace
Postat pe 15 Iulie 2009 23:35
Salutare!
Eu sunt ceva mai mare in varsta decat tine, insa tot asa, mi-am dorit sa fac un curs si sa invat tehnici de machiaj, mai mult practic ma interesa pe mine. Daca esti din Bucuresti, iti recomand pe tipa de la Whisper Makeup Moments. Este foarte buna profesionista, eu am mai facut un curs la o scoala de cosmetica si beauty, nu vreau sa ii fac antireclama aici, dar nu am invatat mare lucru de la ei si am dat si foarte multi bani, doar ca sa imi iau o diploma, care oricum nu ma ajuta la nimic...

In fine, daca vrei sa inveti tehnici - practica 100 %, atunci mergi la tipa asta de la Whisper Makeup, chiar e super, eu una am fost foarte multumita. Vezi ca poti alege intre cursuri individuale si cursuri de grup, eu iti recomand sa iei un curs individual, asa incat sa ti se acorde atentie doar tie, pe perioada intregului curs. A, preturile is mai mult decat decente, avand in vedere ca foloseste doar produse profesionale, de calitate...Eu am facut la ea o serie de 4 cursuri, pentru ca mi-a placut, 4 sambete la rand.

Succes! Sa-mi spui cum a fost!
Roxana.
Roxana__D
Postat pe 12 Septembrie 2009 20:50
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 19:52
Puteti deasemenea sa faceti un curs de cosmetician (include si partea de machiaf) la AJOFM (somaj) in orasul vostru. Cursurile dureaza intre 6 si 9 luni. Pentru someri sunt gratuite.
fantome
Postat pe 22 Decembrie 2009 20:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Guma zoftpt marirea sanilor 6 De la: camy 11 Aprilie 2010 13:29
APLIC UNGHII FALSE CU GEL UV IN CLUJ NAPOCA 4 De la: cj25har 4 Iunie 2010 13:30
Cursuri de Make-up 1 De la: inna_grace 9 Octombrie 2010 20:27
fetelor, ati folosit bruno vassari? vreau sa am un ten frumos in ziua nuntii 9 De la: kudika226898 14 Martie 2011 22:42
Am nevoie de informatii pentru o operatie. 4 De la: andra33 15 Iulie 2009 23:30