Setari Cookie-uri

rochie de mireasa

vand rochia de mireasa cine e interesat pote sa imi trimita un mesaj.Va multumesc
ema_corneanu
Postat pe 27 Iunie 2009 23:08
De la: grace003702, la data 2009-06-27 23:08:24vand rochia de mireasa cine e interesat pote sa imi trimita un mesaj.Va multumesc
manucostache
Postat pe 3 August 2009 21:41
Si eu imi vand rochia de mireasa! Este in stare impecabila. Mai multe poze si detalii gasiti la profilul meu. Cine este interesat(a) poate lasa un mesaj. Va multumesc!
evelinne
Postat pe 3 August 2009 23:17
Imi inchiriez rochia de mireasa..mai multe poze in profil:)
grace004978
Postat pe 15 Septembrie 2009 11:46
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrem,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:33
Vand rochie de mireasa, model deosebit, colectia 2009-Maya Fashion-model M409,formata din 2 piese. Voalul este lung cu o broderie deosebita, cumaparat o data cu rochia tot de la Maya Fashion. Cand le-am cumparat de la targul de nunti am cumparat rochia la 1500 ron, voalul la 400 ron, bolero la 100 ron, coronita+set(colier, cercei, bratara) la 130 ron si crinolina(gratis).Am bonuri sa certifice ceea ce am spus, insa pt. ca ar fi pacat ca o rochie superba de printesa sa o pastrez, as dori sa o vand unei domnisoare care vrea sa straluceasca. Rochia are masura 42, insa se potriveste de la 40-44, fiind pe corset, eu am 1.57 si 59 kg. Eu m-am simtit foarte bine in aceasta rochie de vis.(Sunt din Bucuresti).
fmirela82i
Postat pe 15 Octombrie 2009 11:36
VAND ROCHIE DE MIREASA DE CULOARE ALBA,MODEL UNICAT 2010,MARIME 38-40
IN ACELASI PRET INTRA SI CERCURILE,VOALUL SI PANTOFII(OPTIONAL).
vIITOARELE MIRESE SUNT RUGATE SA MA CONTACTEZE LA NUMARUL: 0721 465 264.
PRETUL E NEGOCIABIL!
Marry_grace
Postat pe 13 Martie 2010 10:32
miresici de 2010...si eu imi vand rochia de mireasa, e foarte frumoasa, agnes toma, din colectia de ceremonie 2009, marimea 40 - corespunde cu 36, e din matase naturala....daca va intereseaza-modelul il vedeti in profil- astept sa ma contactati (veratgv@yahoo.com)
veratgv
Postat pe 14 Martie 2010 11:34
Vand rochie de mireasa..culoare crem,inclus voalul si coronitza...pt detalii sunati la nr de tel 0748752592(sunt din jud cluj)
didianita
Postat pe 26 Martie 2010 14:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a decis sa ma inlocuiasca pentru cea care l-a parasit pentru altul 16 De la: pirania_1960 6 Noiembrie 2009 20:01
Este intoxicat??? 18 De la: Adika 2 Septembrie 2009 14:38
vacanta 1 De la: ___ 27 Mai 2009 23:20
Caut colega/colege de apartament 1 De la: grace000355 18 Martie 2009 19:14
fotografii 3 De la: fantome 23 Decembrie 2008 11:21