Setari Cookie-uri

surprize pentru miri

ce surpriza as putea face mirilor? sunt domnisoara de onoare si sora in acelasi timp
gabri87
Postat pe 17 August 2009 12:57
De la: gabri87, la data 2009-08-17 12:57:49ce surpriza as putea face mirilor? sunt domnisoara de onoare si sora in acelasi timp

INCEARCA SA AFLI CAM CE LE-AR PLACEA CEL MAI MULT SA VADA ..POATE UNU SAU 2 CUPLURI DE DANSATORI SAU STIU IO...CAM GREU ....ASTEPTAM SI PE CELELALTE FETE DE P SITE CU PARERI ....SAU POTI SA LE ADUCI UN CADOU CE ISI DORESC EI FOARTE MULT ...SI NU AU AVUT OCAZIA SA IL CUMPERE (BINEINTELES SA NU FIE PREA SCUMP :d) ...NUSH CE SA ITI ZIC..UN TABLOU CU EI DOI DE CAND ERAU COPII MICI ..CHESTI DARGUTE SI FRUMOASE ..DEPINDE DE GUSTURILE FIECARUIA :p MULTA BAFTA SI CASA DE PIATRA CELOR CE URMEAZA SA SE CASATOREASCA SI MULTA FERICIRE TUTUROR :*
sweetcrazy
Postat pe 17 Septembrie 2009 21:12
fiica mea a avut nunta anul acesta si le-am facut mai multe surprize :
-cand a venit ginerele meu sa ia mireasa ,dupa ce a ,,gatit-o" nasa , am inlocuit-o cu o matusa mai in varsta imbracata cu o jupa alba , cu un voal maroniu si fardata strident . am asezat-o pe un scaun rotativ si am intors-o cu spatele la usa . ginerelui meu i-am spus ca trebuie sa se aseze in genunchi pe o pernuta si apoi i-am intors scaunul . a fost foarte haios .
-de acasa si pana la biserica au mers cu o masina de epoca ( nu limuzina ) decapotabila , superba . a costat cam mult dar a fost frumos . se faceau poze de catre oamenii dupa strada pentru ca pareau din poveste .
- au avut dansatoare de bellydance care au inviorat atmosfera
- un alt lucru haios a fost cand i-a dat nasa voalul jos fiicei mele . eu , ca soacra mica , i-am dat bani ( cum se dau ) , o oala si un polonic ,,sa nu spuna soacra ei ca nu e gospodina " ( fie vorba intre noi , fiica mea nu prea are timp sa gateasca pt ca e studenta ) si un facalet ,, pentru disciplinarea sotului " ( ca tot se spune ca femeile sunt rele .
Mama ginerelui meu a gustat gluma si la o alta nunta a unor prieteni de-ai copiilor , am vazut ca cineva a copiat gestul . mie mi-a facut placere , consider ca a fost o gluma reusita .
-cand i-a scos jartiera ( cu dintii ) i-am legat mainile la spate ginerelui meu .
Saracu' bine ca e dragut si a luat totul in gluma si s-a pliat pe atmosfera .
- o alta surpriza pe care voiam sa o facem dar nu s-a putut erau lampioanele zburatoare ( sky-lantern) . sunt absolut uluitoare daca nu bate vantul .
Depinde foarte mult de relatiile care sunt , de ,,lumea " care participa la nunta pentru exista riscul ca unii mai ,,gomosi" sa nu guste glumele , sa se considere lezati sau sa se supere si sa se strice tot .
noi am avut noroc de oameni cu mintea deschisa .
kudika002201
Postat pe 18 Septembrie 2009 13:47
buna.anul asta ma casatoresc....ce surpriza sa-i fac viitorului meu sot la nunta?
grace007609
Postat pe 11 Februarie 2010 14:08
eu sunt organizaror ptr jocuri de artificii si asta ar fi o surpriza pentru miri si ar mai fi si cea cind se aduce tortul sa le faci un tort fals la care sa-l dai pe jos cind ajugi in fata lor cu el dupa care se aduce tortul lor adevarat,eu am facut la mai multe nunti a fost beton cand invitati au vazut tortul ca a cazut la fel si miri,este cea mai tare farsa,iar cea cu artificiile si mai tare pentru mai multe detalii scrietimi pe marianbiznu@gmail.com
grace000516
Postat pe 27 Februarie 2010 11:43
am nunta in august si as vrea sa aflu ce surprize se pot face la o nunta si cui
mari_ioana
Postat pe 18 Aprilie 2010 19:14
De la: grace007609, la data 2010-02-11 14:08:07buna.anul asta ma casatoresc....ce surpriza sa-i fac viitorului meu sot la nunta?
paraseste-l in ziua nuntii...
kudika_9420
Postat pe 13 Iunie 2012 15:05
Hey!

In curand imi lansez un site cu multe chestii originale...adica, ornamente pentru haine,pentru par, pantofi unicat( si pentru mirese)...dar pana atunci am lansat un video vlog despre moda si stil.Sper ca o sa va placa :)

http://youtu.be/DUtiAIxChXc
kudika_9973
Postat pe 18 Iunie 2012 15:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Darul de nunta! Cat se da la nunta ca si nuntas simplu ? 20 De la: cristinne83 17 Aprilie 2015 23:16
sugestii pt un playlist forte !!! 15 De la: paullyss 11 Ianuarie 2017 22:29
~23 sau ~32? care e varsta ideala pt facut bebei? 36 De la: grace009822 27 Iulie 2010 16:51
super sfat 18 De la: grace003710 26 Iulie 2009 13:45
Sonorizari Profesionale, Lumini, DJ Profesionisti Oriune in Tara 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:09