Setari Cookie-uri

Make-up profesioanal nu este un moft este un "necesar"

buna fetelor,daca aveti nevoie de un make-up profesionist realizat cu produse de cea mai buna calitate (MAC) va stau la dispozitie atat in Bucuresti cat si in afara Bucurestiului.....Ma numesc Georgiana Anghel si ma puteti contacta la nr de tel 0732642129 sau geo_geo822000@yahoo.com
SUNT MOMENTE IN VIATA IN CARE NU NE PERMITEM SA DAM GRES SI VREM CA TOTUL SA FIE PERFECT,MAKE-UP ESTE FOARTE IMPORTANT DECI NU STA PE GANDURI SI LASATE PE MAINILE UNUI PROFESIONIST
papusica82
Postat pe 15 Octombrie 2009 20:01
sunt total DE ACORD!!! make-un profesional nu este un moft!!!
iulik_flore
Postat pe 12 Ianuarie 2010 20:46
Buna ma numesc Petra si sunt make up artist, realizez machiaj la domiciliu clientei cu produse profesionale cum ar fi: Bobbi Brown, Christian Dior, Kiko Milan.Preturile sunt accesibile: respectiv, 200 ron machiaj mireasa iar 100 proba.Pentru mai multe detalii www.beautifuleyes-romania.com. De mentionat, ma deplasez oriunde in tara contra cost, pentru minim 3 persoane.
petramakeup
Postat pe 21 Ianuarie 2010 17:35
Intr-adevar nu va machiati singure in ziua cea mai frumoasa din viata voastra, deoarece emotiile si stresul din ziua respectiva, o sa te impiedice sa-ti realizezi perfect machiajul!
Sunt make-up artist si in acelasi timp am fost si mireasa si nu m-am machiat singura in ziua respectiva!
Pentru inceput ar trebui sa realizati cateva tratamente faciale pentru a avea un ten pregatit pt ziua cea mare, apoi in ziua respectiva sa se aplice o masca ( se gaseste la sephora) si apoi baza de machiaj de calitate ( MAC, MAKE- UP FOREVER)si dupa se incepe machiajul propiu-zis, plus ca la ochii ca sa nu se stranga fardul nu este nevoie doar de baza de machiaj sunt anumite trucuri ca si la buze sa reziste rujul, gloss-ul cat mai mult exista tehnica buzelor perfecte... sunt anumite trucuri care un make-up artist le foloseste ca machiajul sa reziste pana a doua zi.
Fardurile nu se aplica oricum ci in conformitate cu morfologia ochilor in concordanta cu cerintele si personalitatea miresei, a rochiei, etc..... Daca doriti sa discutam mai multe ma puteti contacta la irenne_p@yahoo.ca, de asemenea va pot trimite si poze cu machiaje realizate de mine cat si link-ul cu mai multe machiaje.
Ma deplasez si la domiciul clientei chiar si inafara Bucurestiului.

inna_grace
Postat pe 1 Martie 2010 15:23
realizez machiaj profesional mirese cu produse Dior Lancome etc ofer peroba si poze in orice oras ma deplasez pe mirese si minim 3 persoane pt programari 0723065330
cris_make_up_artist
Postat pe 6 Martie 2010 15:30
Buna am nunta in mai si inca nu am gasit pe cineva care sa se ocupe de machiaj.Ai poze facute cu machiajele realizate?
Ms
corutza
Postat pe 7 Martie 2010 12:52
Buna,
Cui adresai aceasta intrebare, mie sau lui Criseric?
Eu am poze sa iti trimit daca doresti ... astept sa ma contactezi pe irenne_p@yahoo.ca.
O zi buna!
inna_grace
Postat pe 7 Martie 2010 23:14
Puteti vedea cateva machiaje profesioniste pe www.monette.ro, la sectiunea Make-up si Hair-style!
Lilly_s
Postat pe 22 Martie 2010 12:14
Buna fetelor!
Ma alatur multitudinii de make-up artisti existenti pe piata dintre care voi aveti libertatea de a alege...
Frumusetea unei femeii poate fi descrisa in diverse moduri,acest lucru devenind chiar un cliseu,de exemplu, ”orice femeie are frumusetea ei” sau “frumusetea vine din interior” si multe alte afirmatii asemanatoare.Dar totusi,mireasa e mireasa si evident, doreste sa fie admirata de catre cei din jur,sa i se spuna cat e de frumoasa si sa se simta o regina.Si aici intervine machiajul,care,daca este corect realizat,are puterea de a accentua frumusetea naturala a chipului sau corecta imperfectiunile acestuia atunci cand este cazul.
Calitatea produselor cu care lucrez(MAC,Makeup Forever,Artdeco,Max Factor),la care se adauga talentul, creativitatea si un pret rezonabil,va pot garanta machiajul si imaginea pe care o visati.
Va astept cu drag!
0722646284
perfectlook.gabriela@gmail.com
perfectlook
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:08
buna
am poze daca te intereseaza.....
unde sa iti trimit?
si iti ofer un pret ff bun
si in plus si o proba....sa te convingi
iti multumesc si ms mult

cris_make_up_artist
Postat pe 7 Aprilie 2010 18:21
poti sa trimiti poze cu machiajul si costul pe adresa katalinasimionescu@yahoo.com
multumesc si eu
corutza
Postat pe 8 Aprilie 2010 20:18
Pentru ca vrei sa fi cea mai frumoasa mireasa, pentru ca vrei ca la nunta ta sa fi perfecta, ajutorul unui machiaj profesional al unui make-up artist ce iti accentueaza frumusetea naturala este cea mai buna alegere.
Nu exista greseli in machiaj doar posibilitati infinite.... Creativitatea si experienta mea sunt cele mai bune recomandari in a va conginge sa apelati la serviciile mele.
Fie ca lucrez cu o persoana publica pentru o sedinta foto sau cu o tanara mireasa emotionata pentru mine machiajul ramane o provocare.
Machiajul nu inseamna numai experinta si pasiune inseamna si produse de top care vor transforma o persoana frumoasa intr-o persoana si mai frumoasa!!!! Lucrez cu produse Chanel, Lancome, Dior, MAC, Estee Lauder, Clinique si Make-up Forever.
Daca doriti sa va convingeti de serviciile mele va rog contactati-ma la adresa de e-mail irenne_p@yahoo.ca.
inna_grace
Postat pe 14 Aprilie 2010 15:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
coafura miresei - tendinta spre neglijenta? 23 De la: aaggnnyy 8 Octombrie 2009 19:26
Invitatie la rasfat! 1 De la: grace008091 17 Martie 2010 09:36
Recomandare Make-up Artisit :D 1 De la: kudika378665 25 Martie 2011 11:34
Rinoplastie inainte de nunta? 8 De la: kudika_29225 24 Martie 2013 14:57
COSMETICE NOI !!! 1 De la: silverglamour 12 Septembrie 2009 09:40