Setari Cookie-uri

oare o sa ma marit vreodata?

lumea zice ca-s frumoasa, dar pana acum n-am avut nici un pretendent . pozele mele: http://viatadebichon.blogspot.com/2010/01/cine-sunt-eu.html
marta_love
Postat pe 24 Ianuarie 2010 16:18
si care e faza?
grace006275
Postat pe 22 Februarie 2010 15:21
eu am avut pretendenti... dar nu s-a ales nimic de mine... am 20 de ani si nu am macar o relatie serioasa....
Vandcostumeorientale
Postat pe 23 Februarie 2010 06:10
dar cati ani ai??poate nu stii sa flirtezi...poate inca nu ai gasit o miresma de testosteron care sa te atraga ...sunt multe..dar nu iti fa griji ...important e sa nu ai alte inclinatii,..!!
aly_billi2007
Postat pe 23 Februarie 2010 07:43
mai fetelor voi nu v-ati uitat pe link-ul scris in anunt sa vedeti despre cine e vorba? este o catelusa si voi dati sfaturi care mai de care
oanaiullliana
Postat pe 23 Februarie 2010 08:21
grace007295 si eu care ma asteptam sa fie vorba despre tine, nu de catelusa ta.
Roxy1000
Postat pe 23 Februarie 2010 08:53
O sa te mariti.Nu mai fi stresata.Ai rabdare sa-ti gasesti partenerul potrivit.
kudika056836
Postat pe 23 Februarie 2010 10:36
dragutza catelusha
nico_pitik2005
Postat pe 23 Februarie 2010 12:59
Vsi Doamne.... intru eu pe forum ... am zis ca am dat peste nu stiu ce fata batrana ..... care la 20 de ani a iubit de nu a mai putut si abia la 41 de ani a realizat ca nu e maritata si ca a plans prea mult pt iubirea pierduta .... si cand colo peste ce dau .... peste o persoana care vrea sa'si potoleasca cainele care e in calduri suuuuper .. mda e destept cainele tau daca poate sa sparga si nuci :D:D (sper ca nu am fost prea acida )
yayame89
Postat pe 23 Februarie 2010 19:17
Vai* ... emotiile ma doboara
yayame89
Postat pe 23 Februarie 2010 19:18
Buna,am si eu o intrebare daca m-ar putea ajuta cineva cu o idee.
Am nunta anul acesta in septembrie si am vrea sa ne facem noi invitatiile de nunta dar problema este ca nu gasim foaie cu model pe ea ca invitatie pe care sa o putem scoate la imprimanta .Restul continutului l-am facut eu cat si motto-ul compus de mine.
Am cautat si pe internet si nu am gasit oare o sa gasesc ceva in librarie??s-au daca stie careva un sait.
va multumesc si astept un raspuns.
Ariana_25_grace
Postat pe 23 Februarie 2010 21:54
buna eu mi-am facut singura invitatiile si au iesit super
bine mie mi-a placut ceva mai simplist m-am folosit doar de programele uzuale .dar toata lumea a fost multumita de invitatii. hartie tip canron colorat si lucios am gasit la sel gros.
mihaelaonu
Postat pe 23 Februarie 2010 22:29
De la: Ariana_25, la data 2010-02-23 21:54:45Buna,am si eu o intrebare daca m-ar putea ajuta cineva cu o idee.
Am nunta anul acesta in septembrie si am vrea sa ne facem noi invitatiile de nunta dar problema este ca nu gasim foaie cu model pe ea ca invitatie pe care sa o putem scoate la imprimanta .Restul continutului l-am facut eu cat si motto-ul compus de mine.
Am cautat si pe internet si nu am gasit oare o sa gasesc ceva in librarie??s-au daca stie careva un sait.
va multumesc si astept un raspuns.



poti sa incerci la firmele care fac invitatii de nunta ca ti le da si neimprimate daca vrei neaparat textul tau .acum nu am idee daca costa mai putin decat cele deja imprimate .multa bafta
niki2007
Postat pe 24 Februarie 2010 09:57
tu iti tii catelusa pe sec? nu are si ea vecini, ceva? ;))
KALI03
Postat pe 5 Martie 2010 01:19
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl

cj25har
Postat pe 15 Iunie 2010 08:49
De la: Vandcostumeorientale, la data 2010-02-23 06:10:09eu am avut pretendenti... dar nu s-a ales nimic de mine... am 20 de ani si nu am macar o relatie serioasa....


Buna,

Ai incredere in tine.
Timpul nu este pierdut.
Cu cat vei sta mai mult "setata " pe aceasta idee , cu atat secundele ce trec pana sa fii iubita ti se vor parea o vesnicie.

Zambeste vietii, iesi cu amcii sau prietenii tai si mai ales nu cauta cu disperare o relatie.

Lasa totul sa vina de la sine .
Fii deschisa , acorda atentie cum arati , cum te comporti .
Cred eu ,ca barbatii isi doresc fete frivole ptr. o relatie de scurta durata, pe cand cele " la locul lor " au mai multa cautare pentru relatii trainice.

Nici noi nu ne dorim "golani " ( scuze ptr. expresie ) pentru o canicie.

Vrem pe cineva care sa ne iubeasca, sa ne respecte si mai ales sa ne fie alaturi la bine si la greu.

Ai incredere in tine !
grace002227
Postat pe 21 Iunie 2010 09:37
De la: grace007295, la data 2010-01-24 16:18:23lumea zice ca-s frumoasa, dar pana acum n-am avut nici un pretendent . pozele mele: http://viatadebichon.blogspot.com/2010/01/cine-sunt-eu.html


Reao ce esti !

Ne-ai facut sa ne rusinam . Multe ti-am raspuns crezand ca este vorba de tine si cand colo sufera catelusa ta.


Noi ne jenam, tu razi si iata ca am incput saptamana intr-un mod placut.

Nu pot decat sa-ti multumesc . Am reusit sa ma amuz la prima ora a diminetii si


grace002227
Postat pe 21 Iunie 2010 09:40
te iau eu de sotie
sorincluj
Postat pe 21 Iunie 2010 09:55
Asa e! Nu prea au fost fetele atente. Chiar sa dau anunt ca sa-mi marit cainele?!? Asa am ajuns? O zi buna!
alinutzalove_grace
Postat pe 21 Iunie 2010 14:13
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
Deasemenea servicii de Foto Video, porumbei voiagiori, si UNGHII TEHNICE (extensii)
cj25har
Postat pe 21 Iunie 2010 16:18
buna ce zice lumea? ...ca esti frumoasa?..si tu ...nu te mariti?..tu ce crezii? esti s-au te vezi frumoasa? daca da .. si esti frumoasa asa cum zici tu pe dinafara ..ansemna ca esti urata pe dinauntru ..de .nu se lipeste nik de tine ..maama omida ..s-au horoscoape s-au etc..poate crezi ca te vor ajuta?s-au omul nostrul ..gresit draga mea.daca vrei neaparat sa te mariti e simplu gasesti pe tot drumul drumurile scuze barbati ..problema e pt cat timp vrei sa te mariti?1 2 3 ..ani .pt ce?ati asumi o responsabilitate ..nu? trebuie sa te implici .ex..sa faci copii etc .oare tu ce caut?familie s-au frumusete carnala.. s-au o vieata ... ca te crezi frumoasa ..nu?asa zice lumea ..nu?asa ai zis,daca mergi cu ..lumea..cu lumea traiesti.SFATUL ..MEU? NU M-AI TRAI CU LUMEA 1..2 FRUMUSETEA E TRECATOARE..3 CAUTATI CALEA ..ROAGATE PT TINE PT TOTI LASA MITURILE SI ALTE PROSTII .LASAL PE DUMNEZEU SA LUCREZE PT TINE.. CE E AL TAU A L TAU RAMANE DACA ASA E SCRIS NIMENI NU ATI POATE LUA CE DUMNEZEU ATI DA SI NIMENI NU ATI VA DA CE DUMNEZEU VOIESTE NU POTI FORTA CE NU SE VEDE STI DRAGUTUL DE DUMNEZEU A LASAT NISTE CUVINTE PT NOI..CERE ..SI TI SE VA DA. DAR ASTA DEPINDE CUM CERI ..DACA ESTI FATA DESTEAPTA STII UNDE AM VRUT SA BAT ..BATE SI TI SE VA DESCHIDE, .DACA STI UNDE SA CERI UITA CA ESTI FRUMOASA CA AI SA PIICI MULT M-AI RAU ASTA NU E O MARE PROBLEMA PT TN S-AU ALTE FETE SUNT ALTELE MARI SI TOTUSI DACA ..........SUNT MICI LE FACEM.. NOI ..MARI S-AU MICI ...NOI OAMENI NE ANCURCAM AN VIEATA ASTA SI NE TREZIM CA SUNTEM DISPERATI ETC ..NU E ASA CREDEMA DACA VREI ..TE POT AJUTA CU NISTE CUVINTE DE FOLOS PE CARE LE.AM .AUZIT .VAZUT CREZUT ..EU
FANICRISS
Postat pe 21 Iunie 2010 20:22
De la: FANICRISS, la data 2010-06-21 20:22:49buna ce zice lumea? ...ca esti frumoasa?..si tu ...nu te mariti?..tu ce crezii? esti s-au te vezi frumoasa? daca da .. si esti frumoasa asa cum zici tu pe dinafara ..ansemna ca esti urata pe dinauntru ..de .nu se lipeste nik de tine ..maama omida ..s-au horoscoape s-au etc..poate crezi ca te vor ajuta?s-au omul nostrul ..gresit draga mea.daca vrei neaparat sa te mariti e simplu gasesti pe tot drumul drumurile scuze barbati ..problema e pt cat timp vrei sa te mariti?1 2 3 ..ani .pt ce?ati asumi o responsabilitate ..nu? trebuie sa te implici .ex..sa faci copii etc .oare tu ce caut?familie s-au frumusete carnala.. s-au o vieata ... ca te crezi frumoasa ..nu?asa zice lumea ..nu?asa ai zis,daca mergi cu ..lumea..cu lumea traiesti.SFATUL ..MEU? NU M-AI TRAI CU LUMEA 1..2 FRUMUSETEA E TRECATOARE..3 CAUTATI CALEA ..ROAGATE PT TINE PT TOTI LASA MITURILE SI ALTE PROSTII .LASAL PE DUMNEZEU SA LUCREZE PT TINE.. CE E AL TAU A L TAU RAMANE DACA ASA E SCRIS NIMENI NU ATI POATE LUA CE DUMNEZEU ATI DA SI NIMENI NU ATI VA DA CE DUMNEZEU VOIESTE NU POTI FORTA CE NU SE VEDE STI DRAGUTUL DE DUMNEZEU A LASAT NISTE CUVINTE PT NOI..CERE ..SI TI SE VA DA. DAR ASTA DEPINDE CUM CERI ..DACA ESTI FATA DESTEAPTA STII UNDE AM VRUT SA BAT ..BATE SI TI SE VA DESCHIDE, .DACA STI UNDE SA CERI UITA CA ESTI FRUMOASA CA AI SA PIICI MULT M-AI RAU ASTA NU E O MARE PROBLEMA PT TN S-AU ALTE FETE SUNT ALTELE MARI SI TOTUSI DACA ..........SUNT MICI LE FACEM.. NOI ..MARI S-AU MICI ...NOI OAMENI NE ANCURCAM AN VIEATA ASTA SI NE TREZIM CA SUNTEM DISPERATI ETC ..NU E ASA CREDEMA DACA VREI ..TE POT AJUTA CU NISTE CUVINTE DE FOLOS PE CARE LE.AM .AUZIT .VAZUT CREZUT ..EU


tu esti prost nativ , sau te-ai educat in sensul asta ???
tonim69
Postat pe 22 Iunie 2010 22:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu ma pot duce la cununie 2 De la: kudika_999542 12 Ianuarie 2016 07:22
Cele mai frumoase urari de Craciun! 6 De la: BAZOOKAXXXXX 24 Decembrie 2011 22:59
Munca la domiciliu 2 De la: grace001304 5 Mai 2009 12:45
M-a cerut!!!! 18 De la: cj25har 19 Iunie 2010 10:40
Craciun Fericit! 16 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:18