oare o sa ma marit vreodata?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

marta_love Avatarul lui marta_love

12 mesaje
Oras: bucuresti

lumea zice ca-s frumoasa, dar pana acum n-am avut nici un pretendent . pozele mele: viatadebichon.blogspot.com/2010/01/cine-sunt-eu.html
grace006275 Avatarul lui grace006275

8 mesaje

si care e faza?
Raporteaza abuz de limbaj
Vandcostumeorientale Avatarul lui Vandcostumeorientale

17 mesaje

eu am avut pretendenti... dar nu s-a ales nimic de mine... am 20 de ani si nu am macar o relatie serioasa....
aly_billi2007 Avatarul lui aly_billi2007

6 mesaje

dar cati ani ai??poate nu stii sa flirtezi...poate inca nu ai gasit o miresma de testosteron care sa te atraga ...sunt multe..dar nu iti fa griji ...important e sa nu ai alte inclinatii,..!!
oanaiullliana Avatarul lui oanaiullliana

79 mesaje
Oras: baia mare

mai fetelor voi nu v-ati uitat pe link-ul scris in anunt sa vedeti despre cine e vorba? este o catelusa si voi dati sfaturi care mai de care
Roxy1000 Avatarul lui Roxy1000

56 mesaje

grace007295 si eu care ma asteptam sa fie vorba despre tine, nu de catelusa ta.
kudika056836 Avatarul lui kudika056836

55 mesaje

O sa te mariti.Nu mai fi stresata.Ai rabdare sa-ti gasesti partenerul potrivit.
nico_pitik2005 Avatarul lui nico_pitik2005

10 mesaje

dragutza catelusha
yayame89 Avatarul lui yayame89

19 mesaje

Vsi Doamne.... intru eu pe forum ... am zis ca am dat peste nu stiu ce fata batrana ..... care la 20 de ani a iubit de nu a mai putut si abia la 41 de ani a realizat ca nu e maritata si ca a plans prea mult pt iubirea pierduta .... si cand colo peste ce dau .... peste o persoana care vrea sa'si potoleasca cainele care e in calduri suuuuper .. mda e destept cainele tau daca poate sa sparga si nuci :D:D (sper ca nu am fost prea acida )
yayame89 Avatarul lui yayame89

19 mesaje

Vai* ... emotiile ma doboara
Ariana_25_grace Avatarul lui Ariana_25_grace

6 mesaje
Oras: timisoara

Buna,am si eu o intrebare daca m-ar putea ajuta cineva cu o idee.
Am nunta anul acesta in septembrie si am vrea sa ne facem noi invitatiile de nunta dar problema este ca nu gasim foaie cu model pe ea ca invitatie pe care sa o putem scoate la imprimanta .Restul continutului l-am facut eu cat si motto-ul compus de mine.
Am cautat si pe internet si nu am gasit oare o sa gasesc ceva in librarie??s-au daca stie careva un sait.
va multumesc si astept un raspuns.
mihaelaonu Avatarul lui mihaelaonu

86 mesaje

buna eu mi-am facut singura invitatiile si au iesit super
bine mie mi-a placut ceva mai simplist m-am folosit doar de programele uzuale .dar toata lumea a fost multumita de invitatii. hartie tip canron colorat si lucios am gasit la sel gros.
niki2007 Avatarul lui niki2007

11 mesaje
Oras: galati

De la: Ariana_25, la data 2010-02-23 21:54:45Buna,am si eu o intrebare daca m-ar putea ajuta cineva cu o idee.
Am nunta anul acesta in septembrie si am vrea sa ne facem noi invitatiile de nunta dar problema este ca nu gasim foaie cu model pe ea ca invitatie pe care sa o putem scoate la imprimanta .Restul continutului l-am facut eu cat si motto-ul compus de mine.
Am cautat si pe internet si nu am gasit oare o sa gasesc ceva in librarie??s-au daca stie careva un sait.
va multumesc si astept un raspuns.

poti sa incerci la firmele care fac invitatii de nunta ca ti le da si neimprimate daca vrei neaparat textul tau .acum nu am idee daca costa mai putin decat cele deja imprimate .multa bafta
Fosta membra Kudika.ro
tu iti tii catelusa pe sec? nu are si ea vecini, ceva? ;))
cj25har Avatarul lui cj25har

375 mesaje
Oras: cluj

Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl

grace002227 Avatarul lui grace002227

58 mesaje

De la: Vandcostumeorientale, la data 2010-02-23 06:10:09eu am avut pretendenti... dar nu s-a ales nimic de mine... am 20 de ani si nu am macar o relatie serioasa....

Buna,

Ai incredere in tine.
Timpul nu este pierdut.
Cu cat vei sta mai mult "setata " pe aceasta idee , cu atat secundele ce trec pana sa fii iubita ti se vor parea o vesnicie.

Zambeste vietii, iesi cu amcii sau prietenii tai si mai ales nu cauta cu disperare o relatie.

Lasa totul sa vina de la sine .
Fii deschisa , acorda atentie cum arati , cum te comporti .
Cred eu ,ca barbatii isi doresc fete frivole ptr. o relatie de scurta durata, pe cand cele " la locul lor " au mai multa cautare pentru relatii trainice.

Nici noi nu ne dorim "golani " ( scuze ptr. expresie ) pentru o canicie.

Vrem pe cineva care sa ne iubeasca, sa ne respecte si mai ales sa ne fie alaturi la bine si la greu.

Ai incredere in tine !
grace002227 Avatarul lui grace002227

58 mesaje

De la: grace007295, la data 2010-01-24 16:18:23lumea zice ca-s frumoasa, dar pana acum n-am avut nici un pretendent . pozele mele: viatadebichon.blogspot.com/2010/01/cine-sunt-eu.html[/quote]

Reao ce esti !

Ne-ai facut sa ne rusinam . Multe ti-am raspuns crezand ca este vorba de tine si cand colo sufera catelusa ta.

Noi ne jenam, tu razi si iata ca am incput saptamana intr-un mod placut.

Nu pot decat sa-ti multumesc . Am reusit sa ma amuz la prima ora a diminetii si

sorincluj Avatarul lui sorincluj

2 mesaje

te iau eu de sotie
alinutzalove_grace Avatarul lui alinutzalove_grace

11 mesaje
Oras: suceava

Asa e! Nu prea au fost fetele atente. Chiar sa dau anunt ca sa-mi marit cainele?!? Asa am ajuns? O zi buna!
cj25har Avatarul lui cj25har

375 mesaje
Oras: cluj

Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
Deasemenea servicii de Foto Video, porumbei voiagiori, si UNGHII TEHNICE (extensii)
FANICRISS Avatarul lui FANICRISS

3 mesaje
Oras: botosani

buna ce zice lumea? ...ca esti frumoasa?..si tu ...nu te mariti?..tu ce crezii? esti s-au te vezi frumoasa? daca da .. si esti frumoasa asa cum zici tu pe dinafara ..ansemna ca esti urata pe dinauntru ..de .nu se lipeste nik de tine ..maama omida ..s-au horoscoape s-au etc..poate crezi ca te vor ajuta?s-au omul nostrul ..gresit draga mea.daca vrei neaparat sa te mariti e simplu gasesti pe tot drumul drumurile scuze barbati ..problema e pt cat timp vrei sa te mariti?1 2 3 ..ani .pt ce?ati asumi o responsabilitate ..nu? trebuie sa te implici .ex..sa faci copii etc .oare tu ce caut?familie s-au frumusete carnala.. s-au o vieata ... ca te crezi frumoasa ..nu?asa zice lumea ..nu?asa ai zis,daca mergi cu ..lumea..cu lumea traiesti.SFATUL ..MEU? NU M-AI TRAI CU LUMEA 1..2 FRUMUSETEA E TRECATOARE..3 CAUTATI CALEA ..ROAGATE PT TINE PT TOTI LASA MITURILE SI ALTE PROSTII .LASAL PE DUMNEZEU SA LUCREZE PT TINE.. CE E AL TAU A L TAU RAMANE DACA ASA E SCRIS NIMENI NU ATI POATE LUA CE DUMNEZEU ATI DA SI NIMENI NU ATI VA DA CE DUMNEZEU VOIESTE NU POTI FORTA CE NU SE VEDE STI DRAGUTUL DE DUMNEZEU A LASAT NISTE CUVINTE PT NOI..CERE ..SI TI SE VA DA. DAR ASTA DEPINDE CUM CERI ..DACA ESTI FATA DESTEAPTA STII UNDE AM VRUT SA BAT ..BATE SI TI SE VA DESCHIDE, .DACA STI UNDE SA CERI UITA CA ESTI FRUMOASA CA AI SA PIICI MULT M-AI RAU ASTA NU E O MARE PROBLEMA PT TN S-AU ALTE FETE SUNT ALTELE MARI SI TOTUSI DACA ..........SUNT MICI LE FACEM.. NOI ..MARI S-AU MICI ...NOI OAMENI NE ANCURCAM AN VIEATA ASTA SI NE TREZIM CA SUNTEM DISPERATI ETC ..NU E ASA CREDEMA DACA VREI ..TE POT AJUTA CU NISTE CUVINTE DE FOLOS PE CARE LE.AM .AUZIT .VAZUT CREZUT ..EU
NU
Fosta membra Kudika.ro
De la: FANICRISS, la data 2010-06-21 20:22:49buna ce zice lumea? ...ca esti frumoasa?..si tu ...nu te mariti?..tu ce crezii? esti s-au te vezi frumoasa? daca da .. si esti frumoasa asa cum zici tu pe dinafara ..ansemna ca esti urata pe dinauntru ..de .nu se lipeste nik de tine ..maama omida ..s-au horoscoape s-au etc..poate crezi ca te vor ajuta?s-au omul nostrul ..gresit draga mea.daca vrei neaparat sa te mariti e simplu gasesti pe tot drumul drumurile scuze barbati ..problema e pt cat timp vrei sa te mariti?1 2 3 ..ani .pt ce?ati asumi o responsabilitate ..nu? trebuie sa te implici .ex..sa faci copii etc .oare tu ce caut?familie s-au frumusete carnala.. s-au o vieata ... ca te crezi frumoasa ..nu?asa zice lumea ..nu?asa ai zis,daca mergi cu ..lumea..cu lumea traiesti.SFATUL ..MEU? NU M-AI TRAI CU LUMEA 1..2 FRUMUSETEA E TRECATOARE..3 CAUTATI CALEA ..ROAGATE PT TINE PT TOTI LASA MITURILE SI ALTE PROSTII .LASAL PE DUMNEZEU SA LUCREZE PT TINE.. CE E AL TAU A L TAU RAMANE DACA ASA E SCRIS NIMENI NU ATI POATE LUA CE DUMNEZEU ATI DA SI NIMENI NU ATI VA DA CE DUMNEZEU VOIESTE NU POTI FORTA CE NU SE VEDE STI DRAGUTUL DE DUMNEZEU A LASAT NISTE CUVINTE PT NOI..CERE ..SI TI SE VA DA. DAR ASTA DEPINDE CUM CERI ..DACA ESTI FATA DESTEAPTA STII UNDE AM VRUT SA BAT ..BATE SI TI SE VA DESCHIDE, .DACA STI UNDE SA CERI UITA CA ESTI FRUMOASA CA AI SA PIICI MULT M-AI RAU ASTA NU E O MARE PROBLEMA PT TN S-AU ALTE FETE SUNT ALTELE MARI SI TOTUSI DACA ..........SUNT MICI LE FACEM.. NOI ..MARI S-AU MICI ...NOI OAMENI NE ANCURCAM AN VIEATA ASTA SI NE TREZIM CA SUNTEM DISPERATI ETC ..NU E ASA CREDEMA DACA VREI ..TE POT AJUTA CU NISTE CUVINTE DE FOLOS PE CARE LE.AM .AUZIT .VAZUT CREZUT ..EU

tu esti prost nativ , sau te-ai educat in sensul asta ???
be yourself