cumpar rochie de mireasa tip printesa

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent cumpar rochie de mireasa tip printesa: (5 din 1 vot)

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
felicia16 Avatarul lui felicia16

45 mesaje
Oras: bucuresti

buna fetelor imi doresc o rochie de mireasa stil printese cu corset cu decolteu nu din acela drept imbracat in dantela si fusta din straturi de tull iar cel de deasupra sa fie tot din dantela.in principiu doresc alba dar merge si ivoire..despre pret..max 10 mil .astept cu drag propunerile voastra...si inca ceva as prefera sa fie din bucuresti,ilfov,buftea ca sa o pot proba.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Buna
Rochita mea nu este alba dar sper sa fie pe gustul tau. Este din 2 piese, toata broderia este lucrata manual si este un model unicat.
Daca nu este pe gustul tau bafta la cautat
rochiidemireasa Avatarul lui rochiidemireasa

8 mesaje

Buna,

ma numesc Raluca si ma ocup de vanzarea de rochii de mireasa ale unui producator din UK. Daca esti inca in cautarea rochiei perfecte te rog contacteaza-ma la adresa de e-mail ralup2004@yahoo.com si iti voi pune la dispozitie un catalog on line cu poze si detalii legate de aceste rochii. Preturile sunt intre 1000-1800 Ron.
O zi buna,
Raluca
grace008255 Avatarul lui grace008255

2 mesaje

sunt elena.rochita mea este alba tip printesa facuta pe comanda la salonul adeline dupa modelul de la demetrios.Daca te intereseaza suna-ma la tel 0726261180
mihaelabrincoveanu_grace Avatarul lui mihaelabrincoveanu_grace

12 mesaje

buna!
Nu stiu daca rochita mea este ceea ce cauti, dar poti arunca o privire la pozele pe care le am la profil.
Ambitiesivarf Avatarul lui Ambitiesivarf

36 mesaje

Rochita mea a fost alba si corespunde cerintelor tale. Arunca o privire la pozele de la profilul meu
LARYSA_grace Avatarul lui LARYSA_grace

10 mesaje
Oras: ploiesti

buna!si eu am o rochita de vanzare,gen printesa,alba,din 2 piese!!poze vezi la profiul meu!pret 1000 ron negociabil.contact lyssa_flo@yahoo.com
grace007215 Avatarul lui grace007215

13 mesaje

Vezi rochia mea!
grace008419 Avatarul lui grace008419

1 mesaj

Buna, sunt Andreea si iti trimit si eu poza cu rochia mea. Este o rochie Demetrios, culoare ivory. Daca esti interesata, contacteaza-ma pe adresa mea de mail: mino600_sel@yahoo.com.
Te pup
Fosta membra Kudika.ro
Buna, Am o rochide de mireasa tip printesa NOUA cumparata de la adree salon.Evenimentul s-a anulat si am ramas cu ea.pt mai multe detalii ym saritiberiu
bestbride_grace Avatarul lui bestbride_grace

17 mesaje

Buna

Daca ai timp poti arunca o privire pe site-ul www.bestbride.ro,avem 3 modele stil printesa de inchiriat pretul lor variaza intre 750-900 ron.Rochiile sunt din colectia noua si sunt NE PURTATE!!!cea de 750 este o creatie Dale Lindsay,una de 800 VEROMIA collection,iar cea de 900 Ron este o superba rochie creatie PRONUPTIA PARIS!!
Avem si o promotie la inchirierera unei rochii primiti GRATIS unul di accesoriile noastre la alegere.
bestbride_grace Avatarul lui bestbride_grace

17 mesaje

Agentia BestBride va ofera spre inchiriere rochii si accesorii de mireasa cu preturi cuprinse intre 350-1000 RON.La Agentia BestBride puteti gasi rochii de mireasa stil printesa,rochie de mireasa alba sau ivory,rochii de mireasa cu flori,rochii de mireasa cu margele,cristale Swarovski sau paiete,rochii de mireasa cu trena lunga,medie sau scurta.Toate aceste rochii poarta semnatura unor designer celebri,Maggie Sottero,Benjamin Roberts,Pronuptia Paris,Mori Lee,Scarlett Collection......

Inchiriaza o rochie de mireasa si primesti GRATIS unul din accesoriile noastre la alegere!!!

WWW.BESTBRIDE.RO
danielaadryana Avatarul lui danielaadryana

2 mesaje

Buna. Iti ofer o colectie minunata de rochii de mirese superbe. www.rochia-de-mireasa.ro
mihaela_birjoveanu Avatarul lui mihaela_birjoveanu

3 mesaje
Oras: piatra neamt

vezi si rochia mea, nu stiu daca e chiar ceea ce cauti dar merita vazuta.
mihaela_birjoveanu Avatarul lui mihaela_birjoveanu

3 mesaje
Oras: piatra neamt

Buna,
eu imi vand rochia de mireasa, nu stiu daca e chiar ceea ce cauti dar merita vazuta. Mult succes in cautarea rochiei visate!!!
kretzofon Avatarul lui kretzofon

2 mesaje
Oras: dej

Buna,

Si eu imi vand rochia de mireasa, sunt din buftea si daca inca mai cauti, da-mi un semn la adresa de mail kretzofon@yahoo.com
deeutza_deedee Avatarul lui deeutza_deedee

4 mesaje

pentru rochia de mireasa da un tel la nr 0745678951 sau mail la deeutza_deedee@yahoo.com
vlad_anka Avatarul lui vlad_anka

5 mesaje

Buna!

Vand rochie de mireasa tip sirena de la Magic Bride, marimea 36-38, cu trena care se poate prinde la spate, este foarte usor de purtat ( am dansat toata noaptea fara probleme).

Model VSM7012 detalii pe site

Pret 1200 lei negociabil

Pentru poze si alte informatii adresa de messenger este: vlad_anka iar de mail vlad_anka@yahoo.com
jade84 Avatarul lui jade84

5 mesaje

Si eu imi vand rochita:

picasaweb.google.ro/jade24aprilie/24Aprilie2010?feat=directlink#

laura_buc Avatarul lui laura_buc

16 mesaje

Buna,nu stiu daca rochita mea e ceea ce cauti si nici macar ce numar porti dar uita-te la rochia mea care e mai mult decat frumoasa ,eu m-am simtit extraordinar in ea,este ALfred Angelo si am anuntul ma jos.Iti urez succes.
Laura
valentina_v Avatarul lui valentina_v

46 mesaje
Oras: iasi

Cum poti utiliza o pereche de patofi cu toc, o geanta si un nud gratios pentru a intra la scoala? www.facebook.com/photo.php?pid=30851931&id=1332832643&subject=12... Aici gasiti raspunsul:D Un raspuns neconventional si indraznet;) Daca va place, dati un Like la pagina Scoala ADC si apoi un LIke la poza. E o concurenta mare pentru Scoala de Publicitate:( :*:* Va multumesc!!!
laura_buc Avatarul lui laura_buc

16 mesaje

De la: felicia16, la data 2010-03-14 11:52:52buna fetelor imi doresc o rochie de mireasa stil printese cu corset cu decolteu nu din acela drept imbracat in dantela si fusta din straturi de tull iar cel de deasupra sa fie tot din dantela.in principiu doresc alba dar merge si ivoire..despre pret..max 10 mil .astept cu drag propunerile voastra...si inca ceva as prefera sa fie din bucuresti,ilfov,buftea ca sa o pot proba.

Buna

Eu sunt din Bucuresti,uita-te la anuntul meu,am si mai jos anunt "vand rochie mireasa Alfred Angelo' depinde ce marime porti etc.Rochia e bsolut superba si vei fi o mireasa minunata cel putin,dar depinde acum.Nu o sa gasesti la sub 10 milioane ceva de calitate adica sigur dai de vreo "firma" romaneasca si rochia din material nu mai zic de care,ma rog treaba ta pentru mine rochia a fost cea mai importanta parte a nuntii si in asta am investit cel mai mult.Uita-te totusi la anunt si la pozele mele de la profil

Laura
julianaaa Avatarul lui julianaaa

13 mesaje

rochii-de-mirese.blogspot.com/
adriana_d2007 Avatarul lui adriana_d2007

2 mesaje

Poate iti place rochia mea.
Cand ai nunta?
Fosta membra Kudika.ro
De la: laura_buc, la data 2010-08-18 22:31:34
De la: felicia16, la data 2010-03-14 11:52:52buna fetelor imi doresc o rochie de mireasa stil printese cu corset cu decolteu nu din acela drept imbracat in dantela si fusta din straturi de tull iar cel de deasupra sa fie tot din dantela.in principiu doresc alba dar merge si ivoire..despre pret..max 10 mil .astept cu drag propunerile voastra...si inca ceva as prefera sa fie din bucuresti,ilfov,buftea ca sa o pot proba.

vind rochie mireasa....0741016936 / 0745182915.
bine ne pot face doar unii oameni , rau ne pot face toti !
angelo_micnegrusiurat Avatarul lui angelo_micnegrusiurat

5305 mesaje

executam lucrari de styling pentru miri si mirese

la salonul lacoquette super atmosfera,super servicii,preturi...nu sunt super

0723943045 www.lacoquette.ro siteul nu contine preturi deoarece ....era facut cand am cumaparat salonul si nu mai pot sa schimb... va dam orice detalii la tel

P.S. preturile sunt afisate la mine la profil,la poze dar nu sunt batute in cuie,mereu avem promotii si discounturi
http://www.facebook.com/Salon.LaC0quette
Fosta membra Kudika.ro
ma coafezi si pe mine cand o sa fiu mireasa?
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty
kudika321311 Avatarul lui kudika321311

1 mesaj

Buna!Daca te intereseaza rochie de mireasa ,model printesa intra pe adresa mea de mes anddy_anddy23@yahoo.com si iti trim poze cu rochia pe care o am de vanzare.este model unicat
kudika228359 Avatarul lui kudika228359

10 mesaje

hei! Daca vrei o rochie mai atipica|: moda-rochiiocazie.blogspot.com/2010/07/teodora-baciu_08.html
ratzzuska1 Avatarul lui ratzzuska1

6 mesaje

vand rochie de mireasa masura 36-38 dintr-o singura bucata,corsetul reglabil...mai multe detalii si poze la profil!
" CARPE DIEM"
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: