Setari Cookie-uri

fetelor, ati folosit bruno vassari? vreau sa am un ten frumos in ziua nuntii

Buna fetelor! Ce parere aveti cremele bruno vassari? vreau sa incep niste tratamente pt ingrijirea fetei si a corpului si salonul la care obisnuiesc sa merg folosesc bruno vassari. am citit si pe alte forumuri si nu stiu ce sa fac. voi le ati incercat, cum sunt? am auzit ca sunt si f scumpe si nu as vrea sa dau banii degeaba..multumesc. va puuup
gyo85
Postat pe 26 Martie 2010 13:00
Tocmai mi am facut programare..ce m a uimit este faptul ca sunt foarte ieftine tratamentele si eu stiam ca au preturi mari.
Abia astept sa va spun cum a fost :-)
gyo85
Postat pe 26 Martie 2010 13:05
Hello! Eu iti recomand sa nu-ti strici tenul asa cu produse "no name"..nu sunt scumpe tratamentele, le dau scumpe dar sunt niste creme la 3 lei..iti recomand sa folosesti ceva la care mergi la sigur, Academie sau Guinot. Bruno Vassari sunt foarte slab calitative pentru pretul pe care il au...si te mai trezesti ca cine stie ce patesti. Eu am folosit de la Bruno Vassari un ser cu extract de caviar si pur si simplu mi-a ars pielea din jurul ochilor.
CoraTheLady
Postat pe 26 Martie 2010 13:16
nici eu nu iti recomand....o prietena si-a cumparat o crema modelatoare de la ei si ori umblase cineva in ea ori era expirata ca arata oribil. a returnat-o si nu si-a mai luat nimic de la ei. eu nu ma mai risc cu produse din astea unde nu e decat reclama de ele, ca in rest sunt de foarte proasta calitate si nu sunt deloc de incredere.
EricaMartin
Postat pe 26 Martie 2010 13:46
am revenit cu raspunsul...din pacate nu este unul pozitiv. La salonul "Chic" la care am fost am fost tratata mai rau decat trateaza orice om un caine comunitar, in general, la noi in romania, sunt astfel de oameni ignoranti dar nu ma asteptam sa fiu tratata cu atata sictir si indiferenta. I-am explicat cosmeticenei de acolo, Mirela pe numele ei, ce imi doresc eu si ca acum vreau sa incep tratamentele pana cand voi ajunge la tenul mult dorit in ziua nuntii. S-a apucat de treaba...in afara de faptul ca nu-mi explica ce-mi pune pe fata, ce creme foloseste...cand ma demachia si imi facea tratamentele...se apasa pe pieptul meu..e normal asa ceva???? Stiu ca e un salon de cartier, dar ma asteptam totusi sa fie mai evoluati mai ales la cat se lauda.Despre tratamentele cu bruno vassari...aplicare de crema peste crema...desi nu sunt profesionist, stiu si eu ca la 10 straturi de crema dupa niste extractii, tenul nu mai respira...si fetelor...asta e motivul pentru care apar bubite si iritatii...si marea mea prostie e ca nici macar nu stiu cu ce m-a dat Mirela asta pe fata. Dar cert e ca m-am trezit cu pete rosii si urme de la extractii si cosuri, ceea ce e normal, avand in vedere faptul ca o crema iti intra in golul lasat de extractie. Atat am de spus...nu mai vreau sa aud in vecii vecilor de bruno vassari
gyo85
Postat pe 30 Martie 2010 15:21
am auzit despre acest produs abia acum 2 luni cand am inceput sa merg la tratamente faciale.sincer,eu nu am tenul cu probleme,nici cosuri,dar mi se parea ca ma ''ofilesc''.........,aveam tenul cam deshidratat,inceput de riduri si putina roseata pe obraji.am fost de 3 ori la tratament,si sunt foarte multumita,cand ies de acolo am un ten curat ,fin si foarte luminos.acum,ultima data am primit niste mostre de la salon,si chiar sunt multumita.
kudika373003
Postat pe 2 Martie 2011 11:58
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:29
kudika226898
Postat pe 14 Martie 2011 22:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VAND CEAI ZEIN 4 De la: ramonaminca 21 Iulie 2010 10:11
Cursuri de dans pt adulti sunt si la Oradea?Unde? 2 De la: CristiApatean 18 Septembrie 2011 21:22
gene false 4 De la: gracemakeup 16 Iunie 2010 13:27
GENE FALSE 8 De la: gracemakeup 10 Iulie 2013 22:37
INSCRIU REPREZENTANI AVON DIN TOATA TARA!!!!!! 1 De la: VICNICO2010 22 Ianuarie 2011 10:03