Setari Cookie-uri

Fotografie si filmare profesionala - Bucuresti

Casa de piatra viitoarelor si proaspetelor mirese... si miri.

Daca sunteti in cautare de foto si video, va rog sa vintrati pe siteul www.4fotovideo.ro. Cateva poze sunt postate si pe profilul grace.

TEL: 0729910848
Numele meu este Cosmin si va astept cu drag.
Numai bine!

Suna si afla cum poti avea cea mai potrivita varianta foto&video pentru nunta ta!
4fotovideo
Postat pe 1 Iunie 2010 17:35
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 16 Iunie 2010 13:30
In cazul in care sunteti in cautarea unui fotograf profesionist pentru nunta, vi-l recomand pe Emanuel Zainea, de pe www.emanuelzainea.ro
corneliush
Postat pe 20 Ianuarie 2015 16:12
In viata este minunat sa ai o pasiune si sa investesti efort si energie pentru materializarea acesteia, rezultatul te va umple de satisfactie si bucurie sufleteasca: spiritul tau va vedea mai usor in bezna, vei fi mai creativ si iti vei dori mai mult...

Cu cat esti mai intelept, cu atat iti dai mai bine seama ca pe lume exista multi oameni deosebiti.
Oamenii de duzina nu observa nici o deosebire intre semenii lor.

Viata este mai frumoasa cand o privesti prin obiectivul unui aparat foto. Am invatat mult si pot spune ca inca mai invat in fiecare zi. Fotografiile care nu-si vor pierde niciodata valoarea sunt momentele reale, surpinse intr-un mod cat mai creativ…si asta incerc eu sa fac.

Blog: http://valigreceanuphotography.blogspot.com/
kudika_997504
Postat pe 8 Decembrie 2015 15:16
Salut!

Suntem tineri arhitecți îndrãgostiți de fotografie. Iubim frumosul, de aceea ne dorim sã-l suprindem în fotografiile noastre oriunde și oricând avem ocazia. Suntem de pãrere cã atunci când lucrurile sunt fãcute din dragoste, cu entuziasm și rãbdare, rezultatul este unul pe mãsura. Același lucru vã dorim și vouã în viațã, sã aveți rãbdare și sã faceți totul din inimã.

Portofoliul nostru il puteti vedea aici http://twinlens.ro/
sau puteti lua legatura cu noi pe pagina noastra de fb https://www.facebook.com/twinlens.studio

Suntem deschiși ideilor voastre legate de sesiuni foto, disponibili pentru a cãlãtori oriunde aveți nevoie de noi pentru ședinte foto în naturã sau pe straduțele oricãrui orașel sau sãtuc boem.

Dacã aveți întrebãri sau doriți sã luați legãtura cu noi nu ezitati sã ne scrieți la studio@twinlens.ro !
twinlens
Postat pe 7 Ianuarie 2016 21:40
Salut , suntem Happy Photo Booth si ne asiguram ca evenimentul tau va fi unul de neuitat !
Cum putem noi sa va oferim amintiri de neuitat, momente unice si multa distractie la evenimentul tau ? Este simplu: dupa ce am stabilit toate detaliile ne deplasam la evenimentul tau, fie ca este eveniment corporate, nunta, botez sau aniversare si instalam cabina foto in locul in care doresti tu. Aceasta va fi mereu insotita de o persoana specializata care va indruma invitatii sa isi faca cele mai vesele poze cu putinta.
Cum functioneaza ? Nu este nevoie decat de o simpla apasare de buton . Din acel moment posibilitatile sunt nelimitate iar momentul inedit va fi capturat pe loc intr-o fotografie Happy.

Afla si vezi mai multe pe :

www.happyphotos.ro
kudika_999748
Postat pe 14 Ianuarie 2016 16:38
Recomand Foto Dumbrava! Sunt profesionisti. Ei vor fi la nunta mea.
Mimi_Rose
Postat pe 14 Februarie 2016 23:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VAND REZERVAREA PE CARE O AVEAM PENTRU NUNTA MEA DE LA RESTAURANTUL AMADA BALLROOM PE ACEST AN 11 De la: Indiana_Jones 14 Noiembrie 2011 10:53
buna 1 De la: kudika371183 24 Februarie 2011 20:02
Analizele pt nunta 30 De la: Diamond_grace 26 Noiembrie 2016 15:50
la ce momente speciale v-ati gandit pt seara nuntii? 77 De la: redroxace 4 Noiembrie 2009 00:40
caut rochie de mireasa 13 De la: marry 30 Martie 2010 11:29