Setari Cookie-uri

Vand rochie de mireasa Lorange

dragi viitoare miresici,
eu am avut la nunta rochia visurilor mele(chiar daca fiind pe gat nu este pe placul tuturor...este ceea ce mi am dorit...mai ales dupa c am vazut la niste prietene cu rochie doar cu corset c erau sa pateasca la aruncatul buchetului..erau cat p c sa ramana cu corsetul p post de curea...nasol moment )..deci...chiar daca mi as dori k fiica mea(pe care inca nu o am ) sa mi poarte rochia de mireasa la nunta ei..asa cum este obiceiul prin filme..sunt convinsa k peste vreo 20-25 de ani rochita care este de un alb impecabil nu va mai arata atat d bine in culoarea galbena...astfel incat m am hotarat sa o vand...deci..dupa cum spuneam este p gat si are aplicata o floare in partea dreapta a gatului la fel k in stanga jos a corsetului..iar p fusta sunt aplicate din loc in loc flori d acelasi model doar k mai mici..eu am 1,68...si am purtat tocuri de 8 cm, dar se pot lua tocuri mai mici in cazul in care se ridica mai sus crinolina..deci nu necesita croitoreasa..crinolina este p 7 cercuri..deci rochia este foarte voluminoasa...rochia este marimea 42 dar eu port 40 mi am luat o asa k sa fiu sigura k o sa mi vina fie k o sa ma ingras fie k o sa slabesc pana la nunta.rochia a costat 2100 ron si am luat o din magazinul Lorange din mall iasi in ianuarie...o vand cu 1000 ron,iar in pret intra si voalul,boleroul(p care l am avut in biserica) si gentuta...pentry poze intrati p profilul meu
ank_blej
Postat pe 9 Iunie 2010 09:11
buna! sunt interesata sa cumpar o rochie de seara lorange.stie cineva cat costa una noua?
kudika479964
Postat pe 2 Decembrie 2011 11:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie de mireasa 1 De la: kudika317585 23 Noiembrie 2010 12:45
vand rochie de mireasa white lady 1 De la: ancabaran_yahoo_com 12 August 2009 16:30
vand rochie de mireasa 1 De la: grace004969 26 August 2009 01:20
VIND ROCHIE DE MIREASA NOUA 2 De la: cristina_88 6 Iulie 2010 20:29
Vand rochie de mireasa, model Calin Events 2011 1 De la: Iustyna 23 Octombrie 2011 19:52