Setari Cookie-uri

topic pt toti cei interesati de horoscop, compatibilitati si altele

incepe circu !!!
bombonik_babardik
Postat pe 3 August 2010 11:47
De la: babyboomboom, la data 2010-08-03 11:47:20 incepe circu !!!

logic m-am asezat in public ...iti astept reprezentatia!
size_back
Postat pe 3 August 2010 11:53
nu ma cobor la nivelul tau , sorryy , vad ca nu iti ajunge sa te certi cu yumy, mai cauti victime, nu ai sanse cu mine
bombonik_babardik
Postat pe 3 August 2010 11:58
Iata si un horoscop real si funny - august 2010
Scoateti eventualele spatii libere din link:

http://www.verze.ro/Horoscop/Horoscop-Lunar/horoscop-august-2010.html


peppermint
Postat pe 3 August 2010 12:02
De la: babyboomboom, la data 2010-08-03 11:58:51 nu ma cobor la nivelul tau , sorryy , vad ca nu iti ajunge sa te certi cu yumy, mai cauti victime, nu ai sanse cu mine


cata dreptate ai..nu poti cobori la un nivel mai inalt decat al tau..poti doar urca ceea ce te depaseste!
si parca nici ieri mai rozo nu te mai puneai la mintea mea.,..of of mai mai greu cu conturile!
ia ignora-ma!
size_back
Postat pe 3 August 2010 12:02
De la: size_back, la data 2010-08-03 12:02:31
De la: babyboomboom, la data 2010-08-03 11:58:51 nu ma cobor la nivelul tau , sorryy , vad ca nu iti ajunge sa te certi cu yumy, mai cauti victime, nu ai sanse cu mine


cata dreptate ai..nu poti cobori la un nivel mai inalt decat al tau..poti doar urca ceea ce te depaseste!
si parca nici ieri mai rozo nu te mai puneai la mintea mea.,..of of mai mai greu cu conturile!
ia ignora-ma!
bombonik_babardik
Postat pe 3 August 2010 12:04
De la: babyboomboom, la data 2010-08-03 12:04:08
De la: size_back, la data 2010-08-03 12:02:31
De la: babyboomboom, la data 2010-08-03 11:58:51 nu ma cobor la nivelul tau , sorryy , vad ca nu iti ajunge sa te certi cu yumy, mai cauti victime, nu ai sanse cu mine


cata dreptate ai..nu poti cobori la un nivel mai inalt decat al tau..poti doar urca ceea ce te depaseste!
si parca nici ieri mai rozo nu te mai puneai la mintea mea.,..of of mai mai greu cu conturile!
ia ignora-ma!

te-am lasat iar fara cuvinte rozo?
stiu nu ma poti ignora!
size_back
Postat pe 3 August 2010 12:05
Eu 23.09.1972, ora 10.30 El 1.12.1965, ora 08.30 Multumesc!
avallon
Postat pe 3 August 2010 17:03
yumy ce pregatire ai? dai in bobul de fasole?!
roz5blue6lila7
Postat pe 3 August 2010 17:10
De la: size_back, la data 2010-08-03 11:53:05
De la: babyboomboom, la data 2010-08-03 11:47:20 incepe circu !!!

logic m-am asezat in public ...iti astept reprezentatia!

si cand vine circul...???
roz5blue6lila7
Postat pe 3 August 2010 17:11
Buna! Yumy, imi poti descrie si mie ce evenimente importante se vor petrece in continuare in viata mea?
De ex.: cand ma voi casatori? Daca cunosc deja persoana, sunt in relatie cu ea, sau o voi intalni in viitorul apropiat?! In ce domeniu am sanse sa reusesc in cariera mult dorita?
Datele mele: 15. 09.1981, orele 09:(10-15 min)!
Multumesc anticipat!
korygirl
Postat pe 3 August 2010 17:11
De la: yumy, la data 2010-07-30 22:11:27
De la: ianna05, la data 2010-07-30 20:54:09buna yumy,
eu pe 5 mai 1986 la 04.30
el pe 25 octombrie 1981 17.45

si momentan nu ne e bine...va fi bine ever?

am deschis un sb tot la categoria aceasta din forum...poti sa vezi acolo mai multe
ms :)

tu o persoana incapatanata, uneori posesiva, el mai tacut, mai indiferent...
compatibilitatea dintre zodii nu este foarte mare insa pt ca relatia sa functioneze trebuie sa lasati unul de la celalt, insa problema apare la el care nu este o fire comunicativa, el este genul care tace si face
in plus iti pot spune ca nu veti ramane impreuna, insa iti vei gasi o persoana cu care te vei intelege ok insa peste 5-6 ani cu aceeas peraoana te vei casatori si vei avea 2 copii(2 baieti)



hmmm...pana la urma ai avut dreptate. NU am ramas impreuna. Mi-a spus ca el deja e interesat de altcineva...

Imi poti spune mai multe?
Despre el si aia? El va fi fericit?
Despre mine...si cum n**ba o sa trec peste despartirea asta?? Ce ma asteapta in viata ca toate planurile de viitor mi se legau de omul asta...Ce sa fac acum? Adica voi mai fi bine?
Poti sa spui orice...chiar de nu e de bine.
Azi e ziua vestilor proaste.
Scuze daca te-am bombardat cu intrebarile
dar...
sunt...pfffffff...nici nu am cuvinte

Multumesc!

Multumesc frumos!
ploidevise
Postat pe 3 August 2010 17:59
De la: avallon, la data 2010-08-03 17:03:31Eu 23.09.1972, ora 10.30 El 1.12.1965, ora 08.30 Multumesc!

aveti in comun simtul umorlui, va place sa va distrati sa glumiti sa va simtiti bine, insa tu spre deosebire de el tratezi situatiile de viata cu seriozitate poate si datorita faptului ca viata te-a invatat sa fii atenta la alegrile pe care trebuie sa le faci, el este unoeri indifirent insa in mintea sa are un plan bine pus la punct despre ce isi doreste de la viata, insa nu ii place sa isi expuna gandurile in fata partenerei de viata, considera ca doar bunul lui prieten poate avea acces la toate secretele sale
aveti o relatie ok, insa pe tine te nemultumeste indiferenta lui, uneori banalitatea relatiei te deranjeaza si nu prea stii cum sa discuti unele lucruri cu el, pt ca relatia voastra sa mearga mult mai bine comunicarea ar fii o solutie, avand in vedere ca el simte un profund respect fata de tine si tine la tine ca la o femeie speciala(nu esti marea lui dragoste insa tine sufient la tine pt a te asculta si a avea o relatie in limitele normale)
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:10
buna...ce poti sa-mi spui de 23.03.1988?ora nu o stiu...care ar fi relatia dintre aceasta persoana si un capricorn?multumesc.o zi buna iti doresc.
kudi_kami
Postat pe 3 August 2010 18:15
De la: korygirl, la data 2010-08-03 17:11:36Buna! Yumy, imi poti descrie si mie ce evenimente importante se vor petrece in continuare in viata mea?
De ex.: cand ma voi casatori? Daca cunosc deja persoana, sunt in relatie cu ea, sau o voi intalni in viitorul apropiat?! In ce domeniu am sanse sa reusesc in cariera mult dorita?
Datele mele: 15. 09.1981, orele 09:(10-15 min)!
Multumesc anticipat!

banuiesc ca ora corecta de nastre este 9:15 pt ca daca ar fii fost si 10 deja ar fii trebuit sa fii casatorita :-)
te vei casatori peste 2-3 ani cu persoana cu care esti in relatia actuala si vei avea 2 gemene
in viata ta as putea sa marchez ca se vor intampla si alte evenimente importante decat casatoria ta, vei pierde o persoana la care tii foarte mul( din cauza acestei morti iti vei amana nunta)
actual nu lucrezi intr-un domeniu care sa s ecastige bine, insa vei lucra foarte mult timp in acest domeniu, daca ora este corect vei urma un master cu predare intr-o limba straina, pt ca iti doresti foarte mult sa avansezi in plan profesional
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:17
De la: ianna05, la data 2010-08-03 17:59:30
De la: yumy, la data 2010-07-30 22:11:27
De la: ianna05, la data 2010-07-30 20:54:09buna yumy,
eu pe 5 mai 1986 la 04.30
el pe 25 octombrie 1981 17.45

si momentan nu ne e bine...va fi bine ever?

am deschis un sb tot la categoria aceasta din forum...poti sa vezi acolo mai multe
ms :)

tu o persoana incapatanata, uneori posesiva, el mai tacut, mai indiferent...
compatibilitatea dintre zodii nu este foarte mare insa pt ca relatia sa functioneze trebuie sa lasati unul de la celalt, insa problema apare la el care nu este o fire comunicativa, el este genul care tace si face
in plus iti pot spune ca nu veti ramane impreuna, insa iti vei gasi o persoana cu care te vei intelege ok insa peste 5-6 ani cu aceeas peraoana te vei casatori si vei avea 2 copii(2 baieti)



hmmm...pana la urma ai avut dreptate. NU am ramas impreuna. Mi-a spus ca el deja e interesat de altcineva...

Imi poti spune mai multe?
Despre el si aia? El va fi fericit?
Despre mine...si cum n**ba o sa trec peste despartirea asta?? Ce ma asteapta in viata ca toate planurile de viitor mi se legau de omul asta...Ce sa fac acum? Adica voi mai fi bine?
Poti sa spui orice...chiar de nu e de bine.
Azi e ziua vestilor proaste.
Scuze daca te-am bombardat cu intrebarile
dar...
sunt...pfffffff...nici nu am cuvinte

Multumesc!

Multumesc frumos!

normal ca perioada care va urma va fii una mai grea, important este sa te gandesti intai la tine si sa nu-ti mai pese de viitorul lui chiar daca tii la el, dupa cum vad eu lucrurile se vor indrepta in viata ta, vei intlani o persoana care te va iubi foarte mult si te va ajuta si in profesie, in curand o sa vezi ca tot ce credeai ca este legat de prietenul tau, de fapt tin doar de tine, iti dorecs sa treci peste aceasta despartire, viata o sa iti pregateasca multe surprize si bune si rele, trebuie sa fii pregatita, mai ales ca tu esti o fire puternica nu poti ceda atat de usor
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:21
De la: yumy, la data 2010-08-03 18:17:01
De la: korygirl, la data 2010-08-03 17:11:36Buna! Yumy, imi poti descrie si mie ce evenimente importante se vor petrece in continuare in viata mea?
De ex.: cand ma voi casatori? Daca cunosc deja persoana, sunt in relatie cu ea, sau o voi intalni in viitorul apropiat?! In ce domeniu am sanse sa reusesc in cariera mult dorita?
Datele mele: 15. 09.1981, orele 09:(10-15 min)!
Multumesc anticipat!

banuiesc ca ora corecta de nastre este 9:15 pt ca daca ar fii fost si 10 deja ar fii trebuit sa fii casatorita :-)
te vei casatori peste 2-3 ani cu persoana cu care esti in relatia actuala si vei avea 2 gemene
in viata ta as putea sa marchez ca se vor intampla si alte evenimente importante decat casatoria ta, vei pierde o persoana la care tii foarte mul( din cauza acestei morti iti vei amana nunta)
actual nu lucrezi intr-un domeniu care sa s ecastige bine, insa vei lucra foarte mult timp in acest domeniu, daca ora este corect vei urma un master cu predare intr-o limba straina, pt ca iti doresti foarte mult sa avansezi in plan profesional


vreau si eu sa imi zici ceva despre mine .. sunt pe 08.01.1989,23:30.. si despre noi- el :05-10-1988 dar nu stiu ora undeva dimineata stiu atat.
yogeolove
Postat pe 3 August 2010 18:23
O pers binevoitoare pe aici ma bucur!
uite, eu sunt rac si el e pesti, eu in ultimul decan-17 iul, el in primul decan-24 feb. ce ne poti spune? zodiile zic ca suntem perechea perfecta, dar mno...nu stiu cum e d fapt :))) ma intereseaza daca pestii sunt fideli...teoretic sunt cam duali, dar iubitul meu pare f monogam...avem 4 ani impreuna. Numai bine!
anemma2002
Postat pe 3 August 2010 18:24
De la: yogeolove, la data 2010-08-03 18:23:19

vreau si eu sa imi zici ceva despre mine .. sunt pe 08.01.1989,23:30.. si despre noi- el :05-10-1988 dar nu stiu ora undeva dimineata stiu atat.

el o fire calma, mai tacuta tu mai vorbareata si mai vesela(posibil sa cochetezi cu modelingul) iti place sa arati bine, sa te aranjezi si nu ai iesi nemachiata nici pana la coltul strazii, pt tn banii sunt foarte importanti, de aceea vei munci foarte mult ca sa ii ai, iti vei face o familie destul de taziu( te vei casatori dupa 35 de ani si pe la 37 vei face un copil)
el nu pune foarte mare pret pe bani, prefera distractiile si sa-si traiasca viata, va fii un tatic exemplar si va avea 3 copii :-)
relatia voastra va mai dura maxim 2 ani va veti desparti de comun acord pt a va urma drumurile voastre, tu vei cunoaste pe altcineva, insa nu vei fii implicata sentimental in relatie, tu punand mai mult accept asupra carierei, vei cunoaste un alt barbat cu care la scurt timp te vei casatori
la batranete vei avea probleme de sanatate, vei suferii probabil de boala secolului(cancer)
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:33
De la: yumy, la data 2010-08-03 18:21:47
De la: ianna05, la data 2010-08-03 17:59:30
De la: yumy, la data 2010-07-30 22:11:27
De la: ianna05, la data 2010-07-30 20:54:09buna yumy,
eu pe 5 mai 1986 la 04.30
el pe 25 octombrie 1981 17.45

si momentan nu ne e bine...va fi bine ever?

am deschis un sb tot la categoria aceasta din forum...poti sa vezi acolo mai multe
ms :)

tu o persoana incapatanata, uneori posesiva, el mai tacut, mai indiferent...
compatibilitatea dintre zodii nu este foarte mare insa pt ca relatia sa functioneze trebuie sa lasati unul de la celalt, insa problema apare la el care nu este o fire comunicativa, el este genul care tace si face
in plus iti pot spune ca nu veti ramane impreuna, insa iti vei gasi o persoana cu care te vei intelege ok insa peste 5-6 ani cu aceeas peraoana te vei casatori si vei avea 2 copii(2 baieti)



hmmm...pana la urma ai avut dreptate. NU am ramas impreuna. Mi-a spus ca el deja e interesat de altcineva...

Imi poti spune mai multe?
Despre el si aia? El va fi fericit?
Despre mine...si cum n**ba o sa trec peste despartirea asta?? Ce ma asteapta in viata ca toate planurile de viitor mi se legau de omul asta...Ce sa fac acum? Adica voi mai fi bine?
Poti sa spui orice...chiar de nu e de bine.
Azi e ziua vestilor proaste.
Scuze daca te-am bombardat cu intrebarile
dar...
sunt...pfffffff...nici nu am cuvinte

Multumesc!

Multumesc frumos!

normal ca perioada care va urma va fii una mai grea, important este sa te gandesti intai la tine si sa nu-ti mai pese de viitorul lui chiar daca tii la el, dupa cum vad eu lucrurile se vor indrepta in viata ta, vei intlani o persoana care te va iubi foarte mult si te va ajuta si in profesie, in curand o sa vezi ca tot ce credeai ca este legat de prietenul tau, de fapt tin doar de tine, iti dorecs sa treci peste aceasta despartire, viata o sa iti pregateasca multe surprize si bune si rele, trebuie sa fii pregatita, mai ales ca tu esti o fire puternica nu poti ceda atat de usor


si totusi...scuza-ma ca sunt insistenta. (si incapatanata) :))
Pt el cum va fi? se va insura? Ca el avea ganduri din astea...
Eu nu am mers niciodata pe ideea asta..El asta isi dorea.
Scza-ma ca insist (again)dar crede-ma ca iti pica in cap cand afli dintr-o relatie ff serioasa unde sunt si anumite neintelegeri si intr-o luna te trezesti ca parca esti in alta viata.
In fine...
oricum...daca nu vrei sa imi mai raspunzi...iti multumesc mult :)
ploidevise
Postat pe 3 August 2010 18:38
De la: anemma2002, la data 2010-08-03 18:24:20O pers binevoitoare pe aici ma bucur!
uite, eu sunt rac si el e pesti, eu in ultimul decan-17 iul, el in primul decan-24 feb. ce ne poti spune? zodiile zic ca suntem perechea perfecta, dar mno...nu stiu cum e d fapt :))) ma intereseaza daca pestii sunt fideli...teoretic sunt cam duali, dar iubitul meu pare f monogam...avem 4 ani impreuna. Numai bine!

da un barbat foarte sigur pe sine, nu ii place sa se complice cu lucruri pe care nu le poate face si se tine intotdeauna de promisiuni, este un barbat fidel, si tu esti o persoana fidela, la baza relatie voastre exista foarte multa iubire, insa una cam cu nabadai, el ia decizii care tie nu-ti convin de cele mai multe ori, desi lasa impresia ca nu-i pasa de tine el tine la tine, insa tu trebuie sa fii cea care sa-l inteleaga si un punct important sa comunici cu el, sa vorbesti despre tot ce nu-ti convine sau te deranjeaza
insa dupa cum vad relatia nu este destinata unei concretizari in casatorie, te vei casatori cu altcineva, insa nu vei avea copii
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:39
Ok...o sa dau si orele noastre de nastere ca sa fie mai clar...eu-17 iul 1984, ora 11 am, el 24 feb 1984,ora 4.30 am....deci dimineata amandoi :)) as vrea cateva informatii despre cariera profesionala si viitorul rel noastre. iti multumesc!
anemma2002
Postat pe 3 August 2010 18:39
Ai zis de bine pana acum, dar noi avem planuri de casatorie si imi doresc f mult copii. Cum afli info astea, sunt posibile, probabile sau sigure? Vreau sa stiu un procent realistic, pt ca evident nu am cum sa cred absolut totul, cum nici horoscopul saptamanal nu se potriv prea bine de fiecare data. Nu te sup pe mine si multumesc mult!
anemma2002
Postat pe 3 August 2010 18:43
De la: ianna05, la data 2010-08-03 18:38:43
De la: yumy, la data 2010-08-03 18:21:47
De la: ianna05, la data 2010-08-03 17:59:30
De la: yumy, la data 2010-07-30 22:11:27
De la: ianna05, la data 2010-07-30 20:54:09buna yumy,
eu pe 5 mai 1986 la 04.30
el pe 25 octombrie 1981 17.45

si momentan nu ne e bine...va fi bine ever?

am deschis un sb tot la categoria aceasta din forum...poti sa vezi acolo mai multe
ms :)

tu o persoana incapatanata, uneori posesiva, el mai tacut, mai indiferent...
compatibilitatea dintre zodii nu este foarte mare insa pt ca relatia sa functioneze trebuie sa lasati unul de la celalt, insa problema apare la el care nu este o fire comunicativa, el este genul care tace si face
in plus iti pot spune ca nu veti ramane impreuna, insa iti vei gasi o persoana cu care te vei intelege ok insa peste 5-6 ani cu aceeas peraoana te vei casatori si vei avea 2 copii(2 baieti)



hmmm...pana la urma ai avut dreptate. NU am ramas impreuna. Mi-a spus ca el deja e interesat de altcineva...

Imi poti spune mai multe?
Despre el si aia? El va fi fericit?
Despre mine...si cum n**ba o sa trec peste despartirea asta?? Ce ma asteapta in viata ca toate planurile de viitor mi se legau de omul asta...Ce sa fac acum? Adica voi mai fi bine?
Poti sa spui orice...chiar de nu e de bine.
Azi e ziua vestilor proaste.
Scuze daca te-am bombardat cu intrebarile
dar...
sunt...pfffffff...nici nu am cuvinte

Multumesc!

Multumesc frumos!

normal ca perioada care va urma va fii una mai grea, important este sa te gandesti intai la tine si sa nu-ti mai pese de viitorul lui chiar daca tii la el, dupa cum vad eu lucrurile se vor indrepta in viata ta, vei intlani o persoana care te va iubi foarte mult si te va ajuta si in profesie, in curand o sa vezi ca tot ce credeai ca este legat de prietenul tau, de fapt tin doar de tine, iti dorecs sa treci peste aceasta despartire, viata o sa iti pregateasca multe surprize si bune si rele, trebuie sa fii pregatita, mai ales ca tu esti o fire puternica nu poti ceda atat de usor


si totusi...scuza-ma ca sunt insistenta. (si incapatanata) :))
Pt el cum va fi? se va insura? Ca el avea ganduri din astea...
Eu nu am mers niciodata pe ideea asta..El asta isi dorea.
Scza-ma ca insist (again)dar crede-ma ca iti pica in cap cand afli dintr-o relatie ff serioasa unde sunt si anumite neintelegeri si intr-o luna te trezesti ca parca esti in alta viata.
In fine...
oricum...daca nu vrei sa imi mai raspunzi...iti multumesc mult :)

nu se va casatori prea repede pt ca nu-si va gasi persoana care sa ii indeplineasca cerintele, exista posibilitatea s aincerece sa mai vb cu tn insa va fii prea tarziu atunci vei dorii altceva de la viata, tu esti inca tanara si iti doresti foarte mult sa te realizezi profesional
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:43
yumi scuze ca insist,dar cred ca ai uitat de cerinta mea.multumesc inca o data.
kudi_kami
Postat pe 3 August 2010 18:45
De la: anemma2002, la data 2010-08-03 18:39:52Ok...o sa dau si orele noastre de nastere ca sa fie mai clar...eu-17 iul 1984, ora 11 am, el 24 feb 1984,ora 4.30 am....deci dimineata amandoi :)) as vrea cateva informatii despre cariera profesionala si viitorul rel noastre. iti multumesc!

in general noi oamenii reprezentam numere, avem o data de nastere pe care o purtam toata viata insemnata in buletin, consemnata in CNP
datele corespund intr-o porpotie destul de mare isna depinde cat de mult isi doresc oamenii anumite lucruri, nu este suficient ca va doriti un copil si sa va casatoriti, eista foarte multe evenimente exterioare care va pot impiedica sa faceti acest lucruri si depinde foarte mult de voi de modul in care veti gestiona problemele, de cum veti reactiona in anumite momente
pot sa spun ca relatia voastra va mai dura inca vreo 4 ani, si atunci cand totul se va incheia vei cadea intr-o depresie, insa in timp vei gasii puterea sa iti refaci alaturi de altcineva
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:48
De la: yumy, la data 2010-08-03 18:33:26
De la: yogeolove, la data 2010-08-03 18:23:19

vreau si eu sa imi zici ceva despre mine .. sunt pe 08.01.1989,23:30.. si despre noi- el :05-10-1988 dar nu stiu ora undeva dimineata stiu atat.

el o fire calma, mai tacuta tu mai vorbareata si mai vesela(posibil sa cochetezi cu modelingul) iti place sa arati bine, sa te aranjezi si nu ai iesi nemachiata nici pana la coltul strazii, pt tn banii sunt foarte importanti, de aceea vei munci foarte mult ca sa ii ai, iti vei face o familie destul de taziu( te vei casatori dupa 35 de ani si pe la 37 vei face un copil)
el nu pune foarte mare pret pe bani, prefera distractiile si sa-si traiasca viata, va fii un tatic exemplar si va avea 3 copii :-)
relatia voastra va mai dura maxim 2 ani va veti desparti de comun acord pt a va urma drumurile voastre, tu vei cunoaste pe altcineva, insa nu vei fii implicata sentimental in relatie, tu punand mai mult accept asupra carierei, vei cunoaste un alt barbat cu care la scurt timp te vei casatori
la batranete vei avea probleme de sanatate, vei suferii probabil de boala secolului(cancer)


ma mai interesa un lucru.. mai am un an si termin facultatea fac ceva cu ea gasesc bine sau va trebui sa ma chinui putin?
yogeolove
Postat pe 3 August 2010 18:49
Sa inteleg ca eu nu o sa am copii niciodata? Ma deprima ceea ce imi spui macar pe plan profesional o sa fie bine? Eu cred sincer ca daca doi oameni se inteleg si se iubesc nu sunt motive reale sa se desparta, decat in cazuri extreme cum ar fi infidelitate, profesia in alta parte sau chiar moarte :( Stiu ca in viata nu iese totul asa cum vrem, insa macar intr-o rel care merge bine eu imi pun sperantele...macar atat! Multumesc
anemma2002
Postat pe 3 August 2010 18:54
De la: kudi_kami, la data 2010-08-03 18:15:56buna...ce poti sa-mi spui de 23.03.1988?ora nu o stiu...care ar fi relatia dintre aceasta persoana si un capricorn?multumesc.o zi buna iti doresc.
relatia dintre o astfel de persoana si un capricorn nu poate fii decat de natura profesionala, pt ca sunt persoane cu initiativa, carora le place sa muneasca, ai multe ideii pune si sunt persoane inteligente, intr-o relatie sentimentala ar fii undezastru, desi aparent s-ar intelege, fiecare in parte au gusturi diferite, sunt ambitiosi, orgolosi si lasa foarte greu de la ei, nativului berbec i-as putea spune sa fie atent la sanatate, totul trebuie tratat acum decat mai tarziu pt i-ar putea afecta foarte mult viata
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:55
De la: anemma2002, la data 2010-08-03 18:54:24Sa inteleg ca eu nu o sa am copii niciodata? Ma deprima ceea ce imi spui macar pe plan profesional o sa fie bine? Eu cred sincer ca daca doi oameni se inteleg si se iubesc nu sunt motive reale sa se desparta, decat in cazuri extreme cum ar fi infidelitate, profesia in alta parte sau chiar moarte :( Stiu ca in viata nu iese totul asa cum vrem, insa macar intr-o rel care merge bine eu imi pun sperantele...macar atat! Multumesc

da daca ora de nastere este corecta nu vei avea copii, insa nefiind o ora f sigura nu se stie, poti avea un copil insa destul de tarziu si in urma unor indelugi tratamente
un motiv al desp tale de el ar fii ca nu poti sa ia un copil... vor aparea destul de multe situatii tensionate...
yumy
Postat pe 3 August 2010 18:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu pesti...el gemeni?! 28 De la: kijutza 6 Iunie 2010 22:49
NU STIU CE SA FAC ! 37 De la: iryseea 15 Noiembrie 2009 22:42
buna 2 De la: _oktober_ 10 Ianuarie 2010 16:21
Eu Berbec El Capricorn? 22 De la: kudika029282 22 Iunie 2009 16:27
Eu capricorn el Rac 3 De la: duphz 12 Noiembrie 2010 09:32