Setari Cookie-uri

A fi confuza

Cred ca asta e verbul care ma defineste...simt cum tot ce am trait pana acum vine cu putere din spate...ma izbeste..si desi pana acum am avut puterea de a continua de nenumarate ori..in momentul de fata nu stiu cum sa mai trec peste.Sunt..sau eram..genul de fata care trecea peste tot cu zambetul pe fata...chiar daca inauntru rupeam tot..plangeam..sufeream ..mereu eram cu capul sus si plina de viata.Putine persoane stiau ce mi se intampla cua devarat.Acum nu stiu de unde as putea lua din nou puterea de a merge mai departe.
Fiecare zi e la fel...iar noaptea am trezesc din ora in ora...de parca as avea ceva pe constiinta [nu m-am mai simtit asa de cand am luat 2 in teza la mate ]
o_parte_din_rai
Postat pe 4 August 2010 08:04
De la: o_parte_din_rai, la data 2010-08-04 08:04:23Cred ca asta e verbul care ma defineste...simt cum tot ce am trait pana acum vine cu putere din spate...ma izbeste..si desi pana acum am avut puterea de a continua de nenumarate ori..in momentul de fata nu stiu cum sa mai trec peste.Sunt..sau eram..genul de fata care trecea peste tot cu zambetul pe fata...chiar daca inauntru rupeam tot..plangeam..sufeream ..mereu eram cu capul sus si plina de viata.Putine persoane stiau ce mi se intampla cua devarat.Acum nu stiu de unde as putea lua din nou puterea de a merge mai departe.
Fiecare zi e la fel...iar noaptea am trezesc din ora in ora...de parca as avea ceva pe constiinta [nu m-am mai simtit asa de cand am luat 2 in teza la mate ]


pai eu nu am inteles unde e confuzia ????????
anastasia_m
Postat pe 4 August 2010 09:00
"..mereu eram cu capul sus si plina de viata.Putine persoane stiau ce mi se intampla cua devarat.Acum nu stiu de unde as putea lua din nou puterea de a merge mai departe"

Puterea ai pierdut-o undeva pe drum in momentul in care ai ales sa te concentrezi mai mult masca.O sa o gasesti in interior daca iti pui ordine in ganduri si daca reusesti catusi de putin sa te accepti pe tine cu bune si rele.

Barbie30
Postat pe 4 August 2010 11:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
suflet pierdut 1 De la: kree_kee 24 Mai 2007 11:52
CUM SA AM INCREDERE IN MINE 15 De la: lollitta 13 Aprilie 2009 15:27
cryn 7 De la: Ramon3l 28 Mai 2008 15:27
posibil Capitol 2 2 De la: rodicapiu 31 Mai 2007 21:09
super 2 De la: SORICA18 20 Septembrie 2007 13:40