Setari Cookie-uri

CARE ESTE CEA MAI MARE DORINTA A VOASTRA?

SALUT CARE ESTE CEA MAI ASCUNSA DORINTA A VOASTRA SAU CE DORITI CU ARDOARE
kudika076978_iasomie
Postat pe 5 August 2010 09:43
chiar vrei sa sti ce doresc?
doresc "cu ardoare" sa-ti postezi toate dilemele intr-un singur topic!
fante_de_dorobanti
Postat pe 5 August 2010 09:51
pai?care'i baiul ...ce e cu curiozitatea asta?
sweet_sugar
Postat pe 5 August 2010 09:53
corioasa mica ce esti!
vino sa iti spun la ureche ca in public imi este rusine!
size_back
Postat pe 5 August 2010 09:56
Sa invie Vlad Tepes si sa-i ia la rand pe toti tradatorii , hotii si prostituatele care au dus tara asta de rapa !!
diana1981
Postat pe 5 August 2010 23:11
De la: diana1981, la data 2010-08-05 23:11:44Sa invie Vlad Tepes si sa-i ia la rand pe toti tradatorii , hotii si prostituatele care au dus tara asta de rapa !!


wow...dar esti suparata, nu gluma...
grasshopper
Postat pe 5 August 2010 23:13
De la: diana1981, la data 2010-08-05 23:11:44Sa invie Vlad Tepes si sa-i ia la rand pe toti tradatorii , hotii si prostituatele care au dus tara asta de rapa !!



vai da ce supi esti!!!! lasa-l pe VT !!! gaseste si tu unul care mai are respiratie!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 5 August 2010 23:13
cine a spus ca e criza/? suntem un popor vesel si fericit
utad
Postat pe 5 August 2010 23:15
De la: utad, la data 2010-08-05 23:15:55cine a spus ca e criza/? suntem un popor vesel si fericit



pana la ce ora ai stat in berarie?
_oktober_
Postat pe 5 August 2010 23:27

sa nu pierd niciodata persoanele pe care le iubesc
clau19
Postat pe 5 August 2010 23:38
De la: grasshopper, la data 2010-08-05 23:13:26
De la: diana1981, la data 2010-08-05 23:11:44Sa invie Vlad Tepes si sa-i ia la rand pe toti tradatorii , hotii si prostituatele care au dus tara asta de rapa !!


wow...dar esti suparata, nu gluma...


Cum sa nu fiu cand vad atata nedreptate in jurul meu !!!!Chiar nu mai pot sa inchid ochii si sa ma prefac ca totul este bine !!Nimic nu mai e bine ! Nu vreau sa fiu pesimista dar din tot ce se intamla,in toata lumea, nu doar la noi in tara, pot spune ca nu prea mai exista cinste si dreptate pe lumea asta.Si asta nu e bine deloc !!
diana1981
Postat pe 6 August 2010 20:56
rautate putin spus diana ..am ajuns la concluzia ca uni oamenii sant cei mai infecti virusi de pe TERRA si din univers pe unde trec ei infecteaza tot ucid nimicesc mai rau ca BARBARI
kudika076978_iasomie
Postat pe 7 August 2010 08:10
se aduna razboinicele pe aici?
Shhh
Postat pe 7 August 2010 08:50
De la: Shhh, la data 2010-08-07 08:50:58se aduna razboinicele pe aici?


DC nu ? Dacia stramosii nostrii nu s-ar fi luptat sa-si apere tara si dreptatea acum am fi purtat cearceafuri din cap pana-n picioare avand doar ochiul drept descoperit si am fi mers la 4 pasi in spatele barbatilor ca niste femei nevrednice si pacatoase ce suntem !!Sau poate am fi vorbit cu totii ungureste :))) !!!
Tara noastra are toate avantajele geografice si climatice pentru a se sustine singura din toate punctele de vedere.Dc mancam rosii din Olanda si pepene din Turcia ?!! Dc importam faina din America, noi care eram granarul Europei?!! Ca sa faca hotii burta mare, sa-si plateasca prostituatele si sa-si puna odraslele retardate in posturi importante ca sa asigure continuitatea exploatarii multimii, adica a noastra care am ajuns mai rau ca iobagii pe vremea boierilor!!
Probabil credeti ca exagerez, uitati-va atent la ce se intampla in jurul vostru si o sa vedeti ca din nefericire nu exagerez deloc !!
diana1981
Postat pe 7 August 2010 14:29
De la: diana1981, la data 2010-08-07 14:29:55
De la: Shhh, la data 2010-08-07 08:50:58se aduna razboinicele pe aici?


DC nu ? Dacia stramosii nostrii nu s-ar fi luptat sa-si apere tara si dreptatea acum am fi purtat cearceafuri din cap pana-n picioare avand doar ochiul drept descoperit si am fi mers la 4 pasi in spatele barbatilor ca niste femei nevrednice si pacatoase ce suntem !!Sau poate am fi vorbit cu totii ungureste :))) !!!
Tara noastra are toate avantajele geografice si climatice pentru a se sustine singura din toate punctele de vedere.Dc mancam rosii din Olanda si pepene din Turcia ?!! Dc importam faina din America, noi care eram granarul Europei?!! Ca sa faca hotii burta mare, sa-si plateasca prostituatele si sa-si puna odraslele retardate in posturi importante ca sa asigure continuitatea exploatarii multimii, adica a noastra care am ajuns mai rau ca iobagii pe vremea boierilor!!
Probabil credeti ca exagerez, uitati-va atent la ce se intampla in jurul vostru si o sa vedeti ca din nefericire nu exagerez deloc !!


Am vrut sa spun "Daca stramosii nostrii nu s-ar fi luptat..." dar din cauza avantului patriotic a iesit " Dacia" !
diana1981
Postat pe 7 August 2010 14:31
Eu imi doresc tare tareeeeeeeeeee mult sa intru cu bursa la Scoala de Publicitate ADC!!!!!!!!!! Pentru asta, am nevoie de putin ajutor. Pentru a castiga bursa, trebuie sa obtin cat mai multe Likes pe Facebook la poza pe care am inscris-o in concurs: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30851931&id=1332832643&subject=129389303749416 Aici gasiti poza:D e destul de neconventionala si indrazneta;) Daca va place, dati un Like la pagina Scoala ADC si apoi un LIke la poza. E o concurenta mare pentru Scoala de Publicitate:( :*:* Va multumesc!!!
valentina_v
Postat pe 18 August 2010 12:46
MOTAN M-AS FI DORIT SA FIU
Motan m-as fi dorit sa fiu,cu coada-n sus ,cu blana-n dungi
Cu geare si mustete lungi,c-un ochi verzui si-un ochi caprui
La ora cind tiris- grapis optii se aduna,eu cocotat pe-acoperis
Sa urlu a pustiu la luna
S-atuncea, sapte gospodine sa dea cu bolovani in mine
Si sa-njure surd de Domnul ,ca le-am stricat, urlind, tot somnul
De sus din virful saptaminii,sa le rinjesc urlat scirbos,
Iubesc doar locul,nu stapinii,precum fac ciinii pentr- un os.
Si iarasi, sapte gospodine sa dea cu dolovani in mine
Iar eu sa urlu,urlu-ntruna,atit cit n-o apune luna.
Motan m-as fi dorit sa fiu,cu coada-n sus ,cu blana-n dungi
Cu gheara si mustete lungi,c-un ochi verzui si-un ochi caprui.
Cind zorii ziua o deznoada, sa ma tot duc sa ma tot duc
Cu tinicheaua prinsa-n coada si s-o zdranganes pe strazi nauc.
Jegos si obosit,apoi,cu mitelein liturghie
Pisicile de prin vecini sa le gonesc pe la pricini
Sa-mi fete fiecare-un pui
C-un ochi verzui,si-un ochi cprui.
BEL_AMY1
Postat pe 10 Octombrie 2010 15:57
Probabil o sa te distreze dorinta mea, pentru ca e mult prea idealista si putin posibila , dar imi place sa amuz lumea, asa ca uite, o sa-ti spun dorinta mea. Imi doresc sa-i cer un autograf lui Roger Federer, marele jucator de tenis, dupa ce ma voi fi uitat la un meci de-al lui direct din arena de tenis (de preferat in Dubai sau la finala vreunui turneu de grand slam ), dupa ce voi fi baut ceva cu el, dupa ce voi fi facut deja schimb de numere de telefon si de adrese de mail cu el si dupa ce voi fi facut poze cu el.
Achillesluv
Postat pe 8 August 2011 16:58
hmmmm..... cata suparare pe aici...
steffy91
Postat pe 8 August 2011 17:02
De la: BEL_AMY1, la data 2010-10-10 15:57:19 MOTAN M-AS FI DORIT SA FIU
Motan m-as fi dorit sa fiu,cu coada-n sus ,cu blana-n dungi
Cu geare si mustete lungi,c-un ochi verzui si-un ochi caprui
La ora cind tiris- grapis optii se aduna,eu cocotat pe-acoperis
Sa urlu a pustiu la luna
S-atuncea, sapte gospodine sa dea cu bolovani in mine
Si sa-njure surd de Domnul ,ca le-am stricat, urlind, tot somnul
De sus din virful saptaminii,sa le rinjesc urlat scirbos,
Iubesc doar locul,nu stapinii,precum fac ciinii pentr- un os.
Si iarasi, sapte gospodine sa dea cu dolovani in mine
Iar eu sa urlu,urlu-ntruna,atit cit n-o apune luna.
Motan m-as fi dorit sa fiu,cu coada-n sus ,cu blana-n dungi
Cu gheara si mustete lungi,c-un ochi verzui si-un ochi caprui.
Cind zorii ziua o deznoada, sa ma tot duc sa ma tot duc
Cu tinicheaua prinsa-n coada si s-o zdranganes pe strazi nauc.
Jegos si obosit,apoi,cu mitelein liturghie
Pisicile de prin vecini sa le gonesc pe la pricini
Sa-mi fete fiecare-un pui
C-un ochi verzui,si-un ochi cprui.

super tare
steffy91
Postat pe 8 August 2011 17:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hairstylist 1 De la: kudika334634 12 Ianuarie 2011 13:39
Parchet peste mocheta 11 De la: ruxymaria 26 Ianuarie 2014 15:09
La multi ani! 32 De la: Dekore_Studio 24 Mai 2009 00:57
Despre videochat 50 De la: Noi_Doi_1 25 Noiembrie 2013 12:04
examen fac. de arhitectura ion mincu 2 De la: Mihaela09 2 Iulie 2010 21:17