Setari Cookie-uri

ajutati-ma cu un sfat...

dupa o relatie cu un sfarsit tragic si dureros(doar pentru mine), m-am aruncat in bratele cui nu trebuia pentru a scapa de durere...in aprox o luna nu mai plangeam seara din cauza lui, dar imcepeam sa ma indragostesc. Lucrurile nu au ramas asa simple, am inceput sa ne iubim, voiam aceleasi lucruri, voiam amandoi copii...pana cand intr-o seara, dupa o cearta cu el, am plecat sa ma plimb..singura..intamplator m-a vazut, a oprit masina langa mine, am urcat si apoi m-a lovit...si nu odata....iar dupa o noapte alba, din cauza durerilor provocate de el pe plan sentimental..acum, dimineata, am intrat pe messenger si am vazut un mesaj de la el : "te iubesc viata mea"... Ce ar trebui sa fac...?
anisia___
Postat pe 7 August 2010 09:55
Te-a lovit si nu odata...asta ar trebui sa-ti dea de gandit.In viata poti face multe compromisuri,mai ales cand iubesti,dar niciodata cand este vorba de bataie.Cand ajungi la lovituri,deja nu mai exista dragoste.Poate exista obisnuinta,atractia fizica,sentimentul de posesiune...pentru ca exista oameni ce considera ca esti un bun al lor,un obiect fara viata,fara dorinte...
Cred ca ar trebui sa te gandesti bine.Dragostea si bataia nu au facut nicicand casa buna.
vise_ratacite
Postat pe 7 August 2010 10:04
parerea mea, game over !!!!
bombonik_babardik
Postat pe 7 August 2010 10:11
ce ar trebuii sa faci ar fi sa stai singura o perioada, o data c ti-a dat o palma , urmeaza infernul si sincer nu o zic de nebuna, stiu c vorbesc, sunt atatia barbati care t bat si apoi plang in genunchi si isi cer iertare, aia sunt cele mai mari jigodii posibile
camy_se
Postat pe 7 August 2010 10:22
daca vrei sa umbli machiata natural..poti sa mai rami cu el!
ps: tine si mai mult si nu trebuie sa te demachezi in fiecare seara!
roz5blue6lila7
Postat pe 7 August 2010 10:30
Cum ce ar trebui sa faci? Stai, fetita, cu el, ca doar te iubeste de nu mai poate! Din prea multa iubire te-a altoit, sa stii! Nu cumva sa-l parasesti, ca altul mai bun nu gasesti! S-au terminat barbatii tocmai la el, e ultimul reprezentant al speciei! Cand vezi ca a obosit sa te loveasca cu palma, fa-i rost de o bata, sa-i fie mai usor, ca doar esti "viata lui", ce naiba! Trezeste-te, nu esti sac de box si nici carpa de sters pe jos!!!
kitty_na
Postat pe 7 August 2010 12:47
""te iubesc viata mea"... Ce ar trebui sa fac...? "
sa intorci si celalalt obraz
miss_darine
Postat pe 7 August 2010 12:50
De la: anisia___, la data 2010-08-07 09:55:39dupa o relatie cu un sfarsit tragic si dureros(doar pentru mine), m-am aruncat in bratele cui nu trebuia pentru a scapa de durere...in aprox o luna nu mai plangeam seara din cauza lui, dar imcepeam sa ma indragostesc. Lucrurile nu au ramas asa simple, am inceput sa ne iubim, voiam aceleasi lucruri, voiam amandoi copii...pana cand intr-o seara, dupa o cearta cu el, am plecat sa ma plimb..singura..intamplator m-a vazut, a oprit masina langa mine, am urcat si apoi m-a lovit...si nu odata....iar dupa o noapte alba, din cauza durerilor provocate de el pe plan sentimental..acum, dimineata, am intrat pe messenger si am vazut un mesaj de la el : "te iubesc viata mea"... Ce ar trebui sa fac...?


Te mai intrebi ce sa faci?
Barbie30
Postat pe 7 August 2010 12:53
De la: anisia___, la data 2010-08-07 09:55:39dupa o relatie cu un sfarsit tragic si dureros(doar pentru mine), m-am aruncat in bratele cui nu trebuia pentru a scapa de durere...in aprox o luna nu mai plangeam seara din cauza lui, dar imcepeam sa ma indragostesc. Lucrurile nu au ramas asa simple, am inceput sa ne iubim, voiam aceleasi lucruri, voiam amandoi copii...pana cand intr-o seara, dupa o cearta cu el, am plecat sa ma plimb..singura..intamplator m-a vazut, a oprit masina langa mine, am urcat si apoi m-a lovit...si nu odata....iar dupa o noapte alba, din cauza durerilor provocate de el pe plan sentimental..acum, dimineata, am intrat pe messenger si am vazut un mesaj de la el : "te iubesc viata mea"... Ce ar trebui sa fac...?





thuamne ....ce ''tare'' stiu uni sa iubeasca!

... Ce ar trebui sa fac...?..........sa-i oferi si tu o noapte alba .......da , la sectia de Politie !
anastasia_m
Postat pe 7 August 2010 20:18
De la: anisia___, la data 2010-08-07 09:55:39dupa o relatie cu un sfarsit tragic si dureros(doar pentru mine), m-am aruncat in bratele cui nu trebuia pentru a scapa de durere...in aprox o luna nu mai plangeam seara din cauza lui, dar imcepeam sa ma indragostesc. Lucrurile nu au ramas asa simple, am inceput sa ne iubim, voiam aceleasi lucruri, voiam amandoi copii...pana cand intr-o seara, dupa o cearta cu el, am plecat sa ma plimb..singura..intamplator m-a vazut, a oprit masina langa mine, am urcat si apoi m-a lovit...si nu odata....iar dupa o noapte alba, din cauza durerilor provocate de el pe plan sentimental..acum, dimineata, am intrat pe messenger si am vazut un mesaj de la el : "te iubesc viata mea"... Ce ar trebui sa fac...?


Ii raspunzi asa: Mergi si-o iubeste pe ma'ta, asa cum m-ai iubit pe mine aseara, boule incatat.
Asta sa-i raspunzi.
Si ia de curioasa intereseaza-te de la vecinii lui, de nu o altoieste si tata lui pe ma'sa.
Astia asa-s crescuti, precum animalele, n-au niciun Dumnezeu.
O sa-ti dea in gura asta precum a batut coasa Boc in direct la tv, intelegi?!
Seara o sa-ti dea in gura, ziua o sa-ti ceara scuze.
Parere?!
Esti cea mai mare fraiera daca-l mai bagi in seama.
Sunt rautacioasa, stii de ce?!
Daca o sa-l ierti, si o sa-l si iei de sot, si o sa mai si treaca vreo 4-5 ani de pumni, o sa-ti amintesti de mine cu siguranta.
stem_29
Postat pe 9 August 2010 09:18
De la: anisia___, la data 2010-08-07 09:55:39dupa o relatie cu un sfarsit tragic si dureros(doar pentru mine), m-am aruncat in bratele cui nu trebuia pentru a scapa de durere...in aprox o luna nu mai plangeam seara din cauza lui, dar imcepeam sa ma indragostesc. Lucrurile nu au ramas asa simple, am inceput sa ne iubim, voiam aceleasi lucruri, voiam amandoi copii...pana cand intr-o seara, dupa o cearta cu el, am plecat sa ma plimb..singura..intamplator m-a vazut, a oprit masina langa mine, am urcat si apoi m-a lovit...si nu odata....iar dupa o noapte alba, din cauza durerilor provocate de el pe plan sentimental..acum, dimineata, am intrat pe messenger si am vazut un mesaj de la el : "te iubesc viata mea"... Ce ar trebui sa fac...?


ha? deci cu o seara in urma te snopeste in bataie iar mai apoi iti spune ca te iubeste (nici macar "imi pare rau" - nu ca ar fi schimbat ceva, dar ca idee )..si tu te intrebi ce sa faci???? omu' asta e, clar, dezaxat..un om normal la cap nu procedeaza in felul asta. Lui nici macar nu ii pare rau ptr ce a facut, nu regreta nimic..i s-a parut firesc sa iti umfle ochii, asa cum i s-a parut firesc sa iti zica ca te iubeste...ce conteaza ca ti-a dat bataie..doar el te iubeste..e firesc sa iti mai aplice cate o "corectie" din cand in cand, nu? Ce sa faci? TRIMITE-L LA ORIGINI! iar daca o sa continui cu el..si o sa treci peste, esti la fel ..si iti meriti soarta! E plina lumea de barbati.. de ce sa il alegi pe cel mai rau?
TheMasquerade
Postat pe 11 August 2010 19:27
De la: anisia___, la data 2010-08-07 09:55:39dupa o relatie cu un sfarsit tragic si dureros(doar pentru mine), m-am aruncat in bratele cui nu trebuia pentru a scapa de durere...in aprox o luna nu mai plangeam seara din cauza lui, dar imcepeam sa ma indragostesc. Lucrurile nu au ramas asa simple, am inceput sa ne iubim, voiam aceleasi lucruri, voiam amandoi copii...pana cand intr-o seara, dupa o cearta cu el, am plecat sa ma plimb..singura..intamplator m-a vazut, a oprit masina langa mine, am urcat si apoi m-a lovit...si nu odata....iar dupa o noapte alba, din cauza durerilor provocate de el pe plan sentimental..acum, dimineata, am intrat pe messenger si am vazut un mesaj de la el : "te iubesc viata mea"... Ce ar trebui sa fac...?


Lasa-i si tu scris pe mess: "Arunca-te in cap de pe varful Omu viata mea!" Un barbat care iubeste o femeie nu o loveste,de fapt orice barbat care loveste o femeie e doar un bou necastrat!
BlueBubble
Postat pe 12 August 2010 17:27
adio si good bye;din pacate taurul e taur ca are falus,iar boul e bou ptr ca e castrat
utad
Postat pe 12 August 2010 17:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu stiu ce sa mai cred:-S:S...ast sfaturi:D 31 De la: kudika329894 20 Iulie 2011 22:36
tot despre o fosta a prietenului meu 131 De la: kudika_01 2 Iulie 2012 02:31
cum sa stiu sa reactionez? 79 De la: nightangel 14 Martie 2011 15:36
inselat de sotie 6 De la: lucius6 21 Octombrie 2016 15:25
Relatii part time, secretul iubirii moderne 148 De la: truelife 18 August 2014 23:44