Setari Cookie-uri

Vreau sa revin la culoarea mea naturala-saten deschis de la blond inchis Help PLS

Vreau sa va zic ca parul meu natural este saten mai deschis si nu de mult m-am vopsit.Am vrut o nuanta mai deschisa si mi-a iesit un blond inchis spre caramel insa nu imi place si vreua sa revin la culoarea naturala.Ce spuneti cu ce sa ma vopsesc?
kudika145609
Postat pe 14 August 2010 19:34
Buna,
presupun ca vorbesti de nunata alunei si nu cea a caramelei, deci vreis a ajungi saten deschis: hmmm mi-ar fi mai usor daca as vedea nuanta dar totusi hai ca incerc:

ai nevoie sa deschizi 2 nuante parul deci alege culoare care o vrei din gama profesionala si i-a un oxidant de 6 %!

sPER SA REUSETI SA FACI TOATE ASTEA IN CONDITII DE HOMEMADE:)
succes:)
Cristina_Cerga
Postat pe 17 Octombrie 2010 16:42
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tatal are Rh negativ si mama Rh pozitiv este vreo problema? 38 De la: maarinncik 18 Februarie 2016 17:38
extensii... 9 De la: kRsSSa 5 Martie 2013 18:45
Suvitare par 4 De la: kudika_928222 22 Iulie 2013 09:46
masti naturale pt par si ten 63 De la: balrog 14 Martie 2011 12:47
L'oreal SUBLIME MOUSSE 6 De la: kudika_11779 26 Iulie 2012 00:20