Setari Cookie-uri

infectia cu HPV....HELP!

de curand am fost infectata cu acest virus. mi-au aparut condiloame,am fost la doctor de multe ori, am cheltuit foarte multi bani, am pierdut mult timp incercand sa scap de aceste condiloame. vreau sa intreb daca ati trecut prin asa ceva, si daca se pot vindeca aceste condiloame si in cat timp. le am de 4 luni, din pacate nu au disparut,asa cum ma asteptam. am dat cu condyline,am facut crioterapie, la recomandarea doctorului, am facut tratament pt imunitate. as fi vrut cauterizare,insa doctorul mi-a zis ca nu imi face asa ceva, ca-mi raman niste rani urate de nu mai pot umbla.HELP! astept niste sfaturi
dorina_77
Postat pe 31 August 2010 16:54
Buna, pot sa-ti dau eu un nr de tel dk vrei si mai esti interesata, este al doctoritei de la produsele naturiste Calivita. In caz ce vrei, anunta-ma delyiutza_p si te ajut
delyiutza_p
Postat pe 4 Octombrie 2010 13:12
Prostii...
kudika226898
Postat pe 4 Octombrie 2010 19:52
Sincera sa fiu nu stiu ce e de facut pt ca in aceeasi situatie ma aflu si eu... am aceste condiloame de aproape 3 luni si nu mai scap de ele :( . Partea proasta e ca incep sa se dezvolte tot mai multe... parca erup ca un vulcan :( la fel am folosit si eu condyline dupa cum a spus doctorul si degeaba.Pe langa faptul ca sunt multe si crescute in exterior asemenea unei conopide, ma mai si mananca din cand in cand ca imi vine sa le rup.Si sotul meu are asa ceva si este atat de jenant si deranjant incat refuz sa mai am vreun contact sexual cu el.Ajutati-ma va rog frumos cu ceva sfaturi...
kudika447042
Postat pe 17 Noiembrie 2011 12:43
vreau sa-ti spun ca am scapat de problema( nu si de virus). trebuie avuta rabdare.intr-un an se formeaza imunitatea si nu mai apar.trebuie insa mers la doctor.eu am cheltuit o gramada de bani. trebuie evitat contactul sexual pana iti dispar,atfel iti apar peste tot.
dorina_77
Postat pe 18 Noiembrie 2011 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alãturi de mine va rog,HPV 2 De la: Marinralucaelena 16 Mai 2016 14:50
boala venerica?! 7 De la: happy_face 5 Aprilie 2010 17:01
Cine de la cine a luat boala? 12 De la: Cassey 15 Mai 2009 14:10
am mers la muti ginecologi si tot nu-mi trece! 46 De la: pusha2 30 August 2009 19:47
ajutor 6 De la: kudika_974595 6 Octombrie 2014 18:41