Setari Cookie-uri

pstilele de slabita "LIDA"...ati incercat?

a incercat cineva pastilele astea shi au davut vreun efect?eu am comandat super slim d pe net da' cred k nu erau alea bune k nu au avut nici un efect...le'am luat o sapt shi am renuntat...Acum cautand originalele super slim am dat peste aceste pastile LIDA,care ash vrea sa le incerc da' mai intai ash vrea sa aud nijte pareri dak sunt bune sau nu...sa nu arunc banii degeaba shi pe astea.oare shi astea sunt contrafacute?k pe site'u de pe care am comandat ss se numesc doar LIDA,iar pe net am mai cautat despre ele shi am gasit pareri da' era alata denumire LIDA DAI DAI HUA va rog sa'mi spuneti dak le'ati incercat shi au dat vreun rezultat
baby_pusha
Postat pe 19 Septembrie 2010 09:56
Si astea-s din lista celor retrase...
kudika226898
Postat pe 19 Septembrie 2010 12:51
ii boon.......
baby_pusha
Postat pe 19 Septembrie 2010 17:34
Astea sunt ceva in genul SuperSlim..as fi interesata daca a mai incercat cineva Lida Daidaihua,si ce rezultate au avut..daca au avut.
kudika505441
Postat pe 11 Februarie 2012 13:00
Alta din categotia celor care nu incap pe w*c cand se ca*ca .
Nu mai baga in tine toate prostiile,fa sport si ai sa slabesti,lasa toate tampeniile de pastile.
Broscaru
Postat pe 11 Februarie 2012 13:06
De la: Broscaru, la data 2012-02-11 13:06:20Alta din categotia celor care nu incap pe w*c cand se ca*ca .
Nu mai baga in tine toate prostiile,fa sport si ai sa slabesti,lasa toate tampeniile de pastile.



As ruga multe persoane sa nu isi dea cu parerea in necunostiinta de cauza.Nu stiu care dintre noi baga in el prostii sau care face mai mult sport.Poate tu nu incapi pe w.c.,eu incap Nu mai fiti asa rautaciosi,rubrica se numeste "Produse pentru slabit",deci daca nu iti convin intrebarile nu esti obligat/a sa intri si mai ales sa raspunzi.E usor sa iti dai cu parerea,dar poate ca eu nu am un nr mare de kg, fac si sport si mananc si sanatos,dar pur si simplu mai vreau sa dau jos cateva kg.La urma urmei de ce ar trebui sa ma justific in fata cuiva ? :d Intrebarea mea e pt cei care au incercat aceste pastile.
kudika505441
Postat pe 11 Februarie 2012 16:13
Si daca nu trebuie sa te justifici atunci de ce ai facut-o?Poate pt ca am dreptate.
Broscaru
Postat pe 11 Februarie 2012 16:39
De la: Broscaru, la data 2012-02-11 16:39:23Si daca nu trebuie sa te justifici atunci de ce ai facut-o?Poate pt ca am dreptate.


Eu doar am spus cum sta treaba,oricum pe mine nu ma incalzeste cu nimic si nici nu ma afecteaza ce crezi tu,pt ca eu sunt aceeasi indiferent de parerea ta :)) iar daca tu crezi ca ai dreptate nu ai decat,spor la contraziceri cu altcineva,vad ca de asta iti arde
kudika505441
Postat pe 11 Februarie 2012 18:50
De la: Broscaru, la data 2012-02-11 13:06:20Alta din categotia celor care nu incap pe w*c cand se ca*ca .
Nu mai baga in tine toate prostiile,fa sport si ai sa slabesti,lasa toate tampeniile de pastile.


kudika226898
Postat pe 12 Februarie 2012 10:12
De la: kudika505441, la data 2012-02-11 18:50:54
De la: Broscaru, la data 2012-02-11 16:39:23Si daca nu trebuie sa te justifici atunci de ce ai facut-o?Poate pt ca am dreptate.


Eu doar am spus cum sta treaba,oricum pe mine nu ma incalzeste cu nimic si nici nu ma afecteaza ce crezi tu,pt ca eu sunt aceeasi indiferent de parerea ta :)) iar daca tu crezi ca ai dreptate nu ai decat,spor la contraziceri cu altcineva,vad ca de asta iti arde



Ba inviti fraierii la concurs pentru tampenii minune, ba intrebi, ba te certi...hotaraste-te ce vrei...
kudika226898
Postat pe 12 Februarie 2012 10:15
De la: kudika226898, la data 2012-02-12 10:15:15
De la: kudika505441, la data 2012-02-11 18:50:54
De la: Broscaru, la data 2012-02-11 16:39:23Si daca nu trebuie sa te justifici atunci de ce ai facut-o?Poate pt ca am dreptate.


Eu doar am spus cum sta treaba,oricum pe mine nu ma incalzeste cu nimic si nici nu ma afecteaza ce crezi tu,pt ca eu sunt aceeasi indiferent de parerea ta :)) iar daca tu crezi ca ai dreptate nu ai decat,spor la contraziceri cu altcineva,vad ca de asta iti arde



Ba inviti fraierii la concurs pentru tampenii minune, ba intrebi, ba te certi...hotaraste-te ce vrei...



Ce concurs ? Cred ca nu stii sa citesti sau sa te exprimi.Tampenii minune ? Poate ca nu sunt doar "tampenii" ,dar ce sa faci..sunt multi frustrati pe aici care nu au bani de un abonament la sala sau produse pt. slabit. De certat nu ma cert cu nimeni,raspund asa cum mi se raspunde. Ce vreau ? Vreau sa nu se mai bage toti fraierii in subiecte in care nu se pricep sau nu sunt in stare sa dea un raspuns cat de cat util.Sport si dieta ? Chiar nu e cazul sa ma invete cineva pe mine cat sport sa fac si ce dieta sa tin,poate fac mai mult sport decat multi altii de aici care se dau mari,la un loc. Asa k gura mica
kudika505441
Postat pe 13 Februarie 2012 10:31
Dar voi cand luati asa ceva la ce va asteptati? Un om normal, un medic, nu un vanzator o sa-ti spuna din start: astea te ajuta, nu te slabesc in timp ce stai degeaba. Daca tii dieta si faci sport te ajuta enorm. Pe mine m-au ajutat. Iaca am 3 luni si o sapt de dieta deja si am slabit 8 kg. Mai mult nici nu vreau. Am luat slim and fit pana acum o sapt dar acum continui cu dieta si cu miscare, ca nu e nevoie sa iei toata viata pastile ca sa ramai bat. Si nu mai asteptati de la ele sa faca minuni daca voi nu le ajutati.
kudika_7869
Postat pe 1 Noiembrie 2012 10:45
De la: kudika_7869, la data 2012-11-01 10:45:42Dar voi cand luati asa ceva la ce va asteptati? Un om normal, un medic, nu un vanzator o sa-ti spuna din start: astea te ajuta, nu te slabesc in timp ce stai degeaba. Daca tii dieta si faci sport te ajuta enorm. Pe mine m-au ajutat. Iaca am 3 luni si o sapt de dieta deja si am slabit 8 kg. Mai mult nici nu vreau. Am luat slim and fit pana acum o sapt dar acum continui cu dieta si cu miscare, ca nu e nevoie sa iei toata viata pastile ca sa ramai bat. Si nu mai asteptati de la ele sa faca minuni daca voi nu le ajutati.
Amiiin! Asta zic si eu aici de nu stiu cat timp. Sunt suplimente, nu fac minuni, nu te fac fotomodel daca nu faci nimic altceva ca sa slabesti. Dar nah, unii stau cu mainile in san si asteapta. Ca aia care vor iphone si masini si eventual si pozitie de director dar nu fac nimic ca sa ajunga acolo.
GeorgianaBB
Postat pe 19 Noiembrie 2012 00:38
Pai nah, lenesi si comozi. Mi-am dat seama ca nu e ok sa fiu comoda cand am fost la spital si am vazut un nene care avea 180 de kg si abia incapea pe patul de consultatii. orice efort pe care-l facem se simte apoi. dar nici slabit drastic asa cum am vazut la altele ca apoi ne trezim cu osteoporza sau mai stiu eu ce.
kudika_7869
Postat pe 30 Noiembrie 2012 23:58
De la: kudika_7869, la data 2012-11-01 10:45:42Dar voi cand luati asa ceva la ce va asteptati? Un om normal, un medic, nu un vanzator o sa-ti spuna din start: astea te ajuta, nu te slabesc in timp ce stai degeaba. Daca tii dieta si faci sport te ajuta enorm. Pe mine m-au ajutat. Iaca am 3 luni si o sapt de dieta deja si am slabit 8 kg. Mai mult nici nu vreau. Am luat slim and fit pana acum o sapt dar acum continui cu dieta si cu miscare, ca nu e nevoie sa iei toata viata pastile ca sa ramai bat. Si nu mai asteptati de la ele sa faca minuni daca voi nu le ajutati.



Puteai sa nu le iei, ca tot slabeai de la dieta si miscare...
kudika226898
Postat pe 1 Decembrie 2012 10:22
De la: kudika_7869, la data 2012-11-30 23:58:32Pai nah, lenesi si comozi. Mi-am dat seama ca nu e ok sa fiu comoda cand am fost la spital si am vazut un nene care avea 180 de kg si abia incapea pe patul de consultatii. orice efort pe care-l facem se simte apoi. dar nici slabit drastic asa cum am vazut la altele ca apoi ne trezim cu osteoporza sau mai stiu eu ce.



kudika226898
Postat pe 1 Decembrie 2012 10:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fito Spray 2 De la: alexandragru 13 Martie 2016 12:45
oare sunt eu deplasata ? 7 De la: _dulcik_ 1 Mai 2009 11:19
Pastilute pt slabit.... 27 De la: Ronnie_Coleman 12 Noiembrie 2009 22:05
[VAND] Relax and Tone 1 De la: steauasl 1 Iulie 2011 11:18
Bomba arderea grasimilor, capsula verde,fat-out guava extract,incendiary bomb 3 De la: luchianramona 11 Iulie 2011 09:50