Setari Cookie-uri

Rochite pentru orice eveniment

Buna fetelor,
stiu ca multe dintre voi va cautati ca si mine in perioda asta o rochita pentru banchet. Eu am un bal la facultate si mi-am gasit o rochita super. M-am gandit sa va spun si voua de unde mi-am luat-o, poate asa va pot ajuta sa va gasiti mai repede. Am gasit un site www.e-ivory.ro unde am gasit rochite de la SHERRI HILL, FAVIANA, JOVANI; eu mi-am ales una de la SHERRI HILL, alb cu roz, gen babydoll, super frumoasa. M-am interesat unde este magazinul lor de prezentare si m-am dus acolo si mi-am ales, nu stiam pe care s-o cumpar, toate erau foarte frumoase da' pana la urma m-am hotarat. Din cate am auzit pe langa magazinul din Bucuresti mai au unul si in Buzau si, daca ai mai mult timp la dispozitie, poti sa-ti alegi si modelul care-ti place si ti-l aduc din America pe comanda, ti-l trimit si acasa prin curier; sunt super!!! Deci, spor la cumparaturi!
maya2you
Postat pe 28 Septembrie 2010 14:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cursuri in brasov 5 De la: miki_mickaela 23 Septembrie 2010 20:06
lume lume a venit vacanta !sau cel putin vara .............. 53 De la: puiu66 16 Ianuarie 2010 18:43
RoWoW 2 De la: rashela 30 Octombrie 2010 23:00
MATURITATE 12 De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10
bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai 1 De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35