Setari Cookie-uri

sunt in pana de idei...please help:D:D:D

o sa fiu scurta si foarte la obiect ca nu vreau sa va plictisesc cu detalii si alte prostii...
Sunt plecata din tara de cateva luni si in cateva zile iubitul meu o sa ma viziteze...insa problema e ca nu stiu cum sa-l primesc...adik...in aceste 2 luni nu ne-am vazut..dar bineinteles ca am vb zilnic la telefon...am tanjit dupa el si el la fel dupa mine insa...recunosc ca nu sunt o persoana foarte romatica...adik nu sunt o persoana care iubeste dulcegariile si lumanarelele cu sutele prin ksa...nu de alta dar nu vreau sa iau foc:D:D
poate cine mai inventiv imi poate da si mie o idee despre ce as putea face special pe seara in care el va veni aici...tinand cont ca intre timp a fost ziua lui de nastere si...ca imbracata cine stie cum aksa nu il pot astepta k trebe sa-l iau de la aeroport...
Va rog mult...
Astept cu nerabdare sfaturile si ideile voastre
Multumesc aticipat
micky_mouse37
Postat pe 4 Octombrie 2010 01:29
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-04 01:29:22o sa fiu scurta si foarte la obiect ca nu vreau sa va plictisesc cu detalii si alte prostii...
Sunt plecata din tara de cateva luni si in cateva zile iubitul meu o sa ma viziteze...insa problema e ca nu stiu cum sa-l primesc...adik...in aceste 2 luni nu ne-am vazut..dar bineinteles ca am vb zilnic la telefon...am tanjit dupa el si el la fel dupa mine insa...recunosc ca nu sunt o persoana foarte romatica...adik nu sunt o persoana care iubeste dulcegariile si lumanarelele cu sutele prin ksa...nu de alta dar nu vreau sa iau foc:D:D
poate cine mai inventiv imi poate da si mie o idee despre ce as putea face special pe seara in care el va veni aici...tinand cont ca intre timp a fost ziua lui de nastere si...ca imbracata cine stie cum aksa nu il pot astepta k trebe sa-l iau de la aeroport...
Va rog mult...
Astept cu nerabdare sfaturile si ideile voastre
Multumesc aticipat



hmmm poi incearca o cina romantica :D gatestei probabil ii va fi foame dupa atata drum...pune muzika ...dansati :D....iai luat cadou :>?
krisbarbie
Postat pe 4 Octombrie 2010 01:34
De la: krisbarbie, la data 2010-10-04 01:34:24
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-04 01:29:22o sa fiu scurta si foarte la obiect ca nu vreau sa va plictisesc cu detalii si alte prostii...
Sunt plecata din tara de cateva luni si in cateva zile iubitul meu o sa ma viziteze...insa problema e ca nu stiu cum sa-l primesc...adik...in aceste 2 luni nu ne-am vazut..dar bineinteles ca am vb zilnic la telefon...am tanjit dupa el si el la fel dupa mine insa...recunosc ca nu sunt o persoana foarte romatica...adik nu sunt o persoana care iubeste dulcegariile si lumanarelele cu sutele prin ksa...nu de alta dar nu vreau sa iau foc:D:D
poate cine mai inventiv imi poate da si mie o idee despre ce as putea face special pe seara in care el va veni aici...tinand cont ca intre timp a fost ziua lui de nastere si...ca imbracata cine stie cum aksa nu il pot astepta k trebe sa-l iau de la aeroport...
Va rog mult...
Astept cu nerabdare sfaturile si ideile voastre
Multumesc aticipat



hmmm poi incearca o cina romantica :D gateste-i probabil ii va fi foame dupa atata drum...pune muzika ...dansati :D....iai luat cadou :>?
krisbarbie
Postat pe 4 Octombrie 2010 01:38
De la: krisbarbie, la data 2010-10-04 01:38:25
De la: krisbarbie, la data 2010-10-04 01:34:24
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-04 01:29:22o sa fiu scurta si foarte la obiect ca nu vreau sa va plictisesc cu detalii si alte prostii...
Sunt plecata din tara de cateva luni si in cateva zile iubitul meu o sa ma viziteze...insa problema e ca nu stiu cum sa-l primesc...adik...in aceste 2 luni nu ne-am vazut..dar bineinteles ca am vb zilnic la telefon...am tanjit dupa el si el la fel dupa mine insa...recunosc ca nu sunt o persoana foarte romatica...adik nu sunt o persoana care iubeste dulcegariile si lumanarelele cu sutele prin ksa...nu de alta dar nu vreau sa iau foc:D:D
poate cine mai inventiv imi poate da si mie o idee despre ce as putea face special pe seara in care el va veni aici...tinand cont ca intre timp a fost ziua lui de nastere si...ca imbracata cine stie cum aksa nu il pot astepta k trebe sa-l iau de la aeroport...
Va rog mult...
Astept cu nerabdare sfaturile si ideile voastre
Multumesc aticipat



hmmm poi incearca o cina romantica :D gateste-i probabil ii va fi foame dupa atata drum...pune muzika ...dansati :D....iai luat cadou :>?



2 luni !?? oleu repara repede picioru la pat! se lasa cu party
Histria
Postat pe 4 Octombrie 2010 10:59
"nici imbracata...nici dezbracata...nici calare...nici pe jos..."da sa nu lasi parchetul in halul ala de murdar...o sa te murdaresti pe spate...
RUY_BLAS
Postat pe 4 Octombrie 2010 11:08
nu i-am luat cadou..pt k in loc de cadou i-am luat bilet de avio dus intors...deci eu zic k e suficient...sa nu-l invatam rasfatat k...nu e bn...
nu stiu daca o cina romantica ne-ar ajuta pt k noi chiar nu suntem genu ala de romantici..adik..nu stiu daca o sa fie impresionat de o cina si o muzica...
ceva mai mult...va rog...
multumesc frumos
micky_mouse37
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:45
mai parketu e curat mereu..cu mizeria se mai ocupa pisica mea...ce sa zic..nush...ca barbat ce supriza ti-ar placea sa gasesti..sau nush...puii mei sunt in mare dilema:((
piciaorele la pat sunt fixate bine...totul e pregatit..dar n-am cireasa de pe tort....
micky_mouse37
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:47
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-08 14:47:10mai parketu e curat mereu..cu mizeria se mai ocupa pisica mea...ce sa zic..nush...ca barbat ce supriza ti-ar placea sa gasesti..sau nush...puii mei sunt in mare dilema:((
piciaorele la pat sunt fixate bine...totul e pregatit..dar n-am cireasa de pe tort....


deci poti sa iti iei un trenci pana la genunchi pe care sa il porti pe post de rochie, si pantofiori cu toc, iar cand ajungeti acasa surpriza pe sub trenci nu este nimic, sau daca iti este frig poti lua ceva minuscul; si sa pui o sampanie la rece
visan_georgiana
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:54
asta deja i-am facut-o aksa...am mers la un suc...intr-o noapte si....sub trenci nu aveam nimic..pt k el ma intreba de ce nu ma dezbrac..nu mi-e cald...si i-am luat mana si i-am pus-o pe sold....dupa care a inteles k e vreme a sa ceara nota de plata:D:D:D
micky_mouse37
Postat pe 8 Octombrie 2010 14:59
pai atunci , nu stiu ce ai mai putea sa faci , si eu sunt ca tine nu ma omor dupa lumanarele si petale de trandafiri
visan_georgiana
Postat pe 8 Octombrie 2010 15:46
si cind este el mai infierbintat...si mai bine dispus ii soptesti usurel la urechea dreapta...ca esti insarcinata.
BEL_AMY1
Postat pe 8 Octombrie 2010 15:50
Eu cred ca ar trebui sa te porti natural...adica sa fi tu insati. Nu are rost sa te obosesti facand cine stie ce planuri.....Intr-o relatie de lunga durata comunicarea si sinceritatea sunt esentiale ....dupa parerea mea.

joy_18
Postat pe 8 Octombrie 2010 16:42
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-08 15:50:20 si cind este el mai infierbintat...si mai bine dispus ii soptesti usurel la urechea dreapta...ca esti insarcinata.



lol?
krisbarbie
Postat pe 8 Octombrie 2010 20:40
daca as fi insarcinata cred k ar fi cel mai frumos cadou...dar nu se poate din pakte...asa ca..tot fara idei am ramas...cred k pana la urma roaman tot la ce am crezut eu de cuviinta....adik niste wiskey si un tort mic cu o lumanarik pt ziua lui...sper sa fie multumit..daca nu..altadata nu mai primeste nimic:D:D
micky_mouse37
Postat pe 9 Octombrie 2010 22:33
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-08 14:59:26asta deja i-am facut-o aksa...am mers la un suc...intr-o noapte si....sub trenci nu aveam nimic..pt k el ma intreba de ce nu ma dezbrac..nu mi-e cald...si i-am luat mana si i-am pus-o pe sold....dupa care a inteles k e vreme a sa ceara nota de plata:D:D:D



brav.
Histria
Postat pe 10 Octombrie 2010 01:06
daca sinte-ti tineri face-ti o noapte de dragoste
kudika224927
Postat pe 10 Octombrie 2010 07:43
De la: kudika224927, la data 2010-10-10 07:43:28daca sinte-ti tineri face-ti o noapte de dragoste


brav.. inca una buna.. noapte. deci pana-n zori : brav
Histria
Postat pe 10 Octombrie 2010 11:40
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-08 14:45:27nu i-am luat cadou..pt k in loc de cadou i-am luat bilet de avio dus intors...deci eu zic k e suficient...sa nu-l invatam rasfatat k...nu e bn...
nu stiu daca o cina romantica ne-ar ajuta pt k noi chiar nu suntem genu ala de romantici..adik..nu stiu daca o sa fie impresionat de o cina si o muzica...
ceva mai mult...va rog...
multumesc frumos

Cum adica nu ajuta o cina romantica??!!! Nici tie nu iti place o cina romantica? Dar ce poate fi mai frumos de atat, lumineaza-ma si pe mine... O iesire in club e mai placuta?!
anutzzaa
Postat pe 10 Octombrie 2010 14:39
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-08 14:59:26asta deja i-am facut-o aksa...am mers la un suc...intr-o noapte si....sub trenci nu aveam nimic..pt k el ma intreba de ce nu ma dezbrac..nu mi-e cald...si i-am luat mana si i-am pus-o pe sold....dupa care a inteles k e vreme a sa ceara nota de plata:D:D:D

Adica un suc baut intr-un local e o surpriza frumoasa dar o cina romantica acasa facuta de tine nu este....hai mai ca nu stiti ce vorbiti!
anutzzaa
Postat pe 10 Octombrie 2010 14:42
cand? cand te uiti in ochii lui?!
tavi85
Postat pe 10 Octombrie 2010 14:44
De la: kudika224927, la data 2010-10-10 07:43:28daca sinte-ti tineri face-ti o noapte de dragoste

si cum se face...? se pune la copt?cat?
tavi85
Postat pe 10 Octombrie 2010 14:45
De la: krisbarbie, la data 2010-10-08 20:40:03
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-08 15:50:20 si cind este el mai infierbintat...si mai bine dispus ii soptesti usurel la urechea dreapta...ca esti insarcinata.



lol?

da ce te minunezi asa ...nu stii ca barbatii tin minte doar daca ii spui lucrurile pe care vrei sa le tina minte doar la urechea dreapta ?...asa a zis d.ala turc de face furori pe tv....gaOZ...sau cum ii zice.
BEL_AMY1
Postat pe 10 Octombrie 2010 14:45
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-08 15:50:20 si cind este el mai infierbintat...si mai bine dispus ii soptesti usurel la urechea dreapta...ca esti insarcinata.
dc strici petrecerea?
yupz_
Postat pe 10 Octombrie 2010 16:24
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-10 14:45:10
De la: krisbarbie, la data 2010-10-08 20:40:03
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-08 15:50:20 si cind este el mai infierbintat...si mai bine dispus ii soptesti usurel la urechea dreapta...ca esti insarcinata.



lol?

da ce te minunezi asa ...nu stii ca barbatii tin minte doar daca ii spui lucrurile pe care vrei sa le tina minte doar la urechea dreapta ?...asa a zis d.ala turc de face furori pe tv....gaOZ...sau cum ii zice.
Dr OZ...mie-mi place emisiunea
yupz_
Postat pe 10 Octombrie 2010 16:25

De la: anutzzaa, la data 2010-10-10 14:42:59
De la: micky_mouse37, la data 2010-10-08 14:59:26asta deja i-am facut-o aksa...am mers la un suc...intr-o noapte si....sub trenci nu aveam nimic..pt k el ma intreba de ce nu ma dezbrac..nu mi-e cald...si i-am luat mana si i-am pus-o pe sold....dupa care a inteles k e vreme a sa ceara nota de plata:D:D:D

Adica un suc baut intr-un local e o surpriza frumoasa dar o cina romantica acasa facuta de tine nu este....hai mai ca nu stiti ce vorbiti!

...
cum sa zic...o cina romantik pt mine nu inseamna cine stie ce pt k mereu knd manakm amandoi punem cate o lumanare pe masa si e special mere...
si iesirile in cluburi nu prea ne plac...deci plm..nici eu nus tiu ce sa mai fac acum...serios
micky_mouse37
Postat pe 10 Octombrie 2010 21:32
eu asi zice sa nu iti mai bati capul....el se va bucura ca te va vedea si tu vei fi la fel fericita....si lasa totul sa decurga de la sine....va fi mai cool...
playboy
Postat pe 10 Octombrie 2010 23:26
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-10 14:45:10
De la: krisbarbie, la data 2010-10-08 20:40:03
De la: alfredodecurtofreco, la data 2010-10-08 15:50:20 si cind este el mai infierbintat...si mai bine dispus ii soptesti usurel la urechea dreapta...ca esti insarcinata.



lol?

da ce te minunezi asa ...nu stii ca barbatii tin minte doar daca ii spui lucrurile pe care vrei sa le tina minte doar la urechea dreapta ?...asa a zis d.ala turc de face furori pe tv....gaOZ...sau cum ii zice.





gaoz=)))))))))))))))))))))))))))))) lol l-ai botezat
krisbarbie
Postat pe 11 Octombrie 2010 00:04
O mai, femei care se dau cu parerea despre cum gandesc barbatii

Planu e destul de simplu:

1. Ia-l de la aeroport
2. Adu-l acasa
3. Da-i bataie

Garantez ca fazele gen cercei noi, lenjerie intima de culoarea X sau Y, sau mai stiu eu ce alte bazaconii vor trece la fel de neobservate intr-o seara de revedere, cum au trecut intotdeauna. Eventual vezi sa fie cald la tine, poti sa ai ceva lumanari, mancare buna, ceva pat sau suprafata confortabila. Restu e de prisos.

Suntem barbati, NU ne intereseaza hainele, cerceii, tocurile si machiajul, si nu le observam, defel, niciodata.
Nu pentru ca am fi porci, ci doar ne intereseaza continutul dinauntru, nu ambalajul. Spor :)
calin_cel_groaznic
Postat pe 11 Octombrie 2010 15:37
primeste-l cu dragoste si inima plina de iubire plus o cada cu spuma si iubire cit incape. Fa exact ceea ce simti ca vrei sa faci, uneori prea multe gesturi si prea multe pregatiri il intimideaza din start si ratezi seara rom,antica
negrul_de_serviciu
Postat pe 11 Octombrie 2010 15:56
De la: calin_cel_groaznic, la data 2010-10-11 15:37:48O mai, femei care se dau cu parerea despre cum gandesc barbatii

Planu e destul de simplu:

1. Ia-l de la aeroport
2. Adu-l acasa
3. Da-i bataie

Garantez ca fazele gen cercei noi, lenjerie intima de culoarea X sau Y, sau mai stiu eu ce alte bazaconii vor trece la fel de neobservate intr-o seara de revedere, cum au trecut intotdeauna. Eventual vezi sa fie cald la tine, poti sa ai ceva lumanari, mancare buna, ceva pat sau suprafata confortabila. Restu e de prisos.

Suntem barbati, NU ne intereseaza hainele, cerceii, tocurile si machiajul, si nu le observam, defel, niciodata.
Nu pentru ca am fi porci, ci doar ne intereseaza continutul dinauntru, nu ambalajul. Spor :)


Si daca ar gandi toti ca tine, ce frumoasa ar fi viata asta ...
lusha_ubitik
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
leu/rac 7 De la: Oldside 17 Iulie 2010 17:28
de ce este suparata? 10 De la: Andra06 1 August 2010 16:20
Gay 26 De la: Mike_Dex 18 August 2014 17:03
vrei sa castigi 1 De la: gabcristi 3 Februarie 2009 12:19
Indragostita ! 5 De la: kudika_Diannnna 16 Iulie 2011 23:33