Ce reprezinta femeia pentru mine!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina:
adryan_healthy Avatarul lui adryan_healthy

1 mesaj
Oras: bucuresti

un sinistru
healthy007743 Avatarul lui healthy007743

4 mesaje

Probabil ca ar trebui sa consulti un psiholog care are specializare in tratarea abnormalitatilor de comportament si grandomanie. Good luck to you and feeling sorry for your weirdness.
Raporteaza abuz de limbaj
kudika175136 Avatarul lui kudika175136

3 mesaje

ori ai fost platit pt aceasta provocare ori nu ai o dotare corespunzatoare in chiloti... si ghici ?!... nici eu nu voi citi raspunsul tau...HA
Fosta membra Kudika.ro
Bun , tipul e misogin asta e clar!!!
Dar ia uite cate " fomei " care au lastarit brusc sa-si spuna oful sunt paci .Sa va zic ceva mandrelor care urati barbatii sii considerati inferiorii vostrii: NU SUNTETI ALTCEVA DECAT ECHIVALENTUL FEMININ AL TIPULUI ASTA!!!

Marea mea greseala este ca incerc sa gasesc parti bune si-n cei pe care majoritatea ii hulesc :Pickard , Monreve, Talpa_Iute ... iar daca indraznesc sa ma supar ca-s respins pt asta si raspund la cuvinte aruncate zemeflitoare cu aceeasi moneda(poate ceva mai acida dar mesajul este acelasi) sunt judecat si condamnat ... de ce m-as mira ... sa se schimbe ceva in virutal cand in real intotdeauna am fost un exilat , intr-un fel sau altul ...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tharr, la data 2010-10-17 19:30:45Bun , tipul e misogin asta e clar!!!
Dar ia uite cate " fomei " care au lastarit brusc sa-si spuna oful sunt paci .Sa va zic ceva mandrelor care urati barbatii sii considerati inferiorii vostrii: NU SUNTETI ALTCEVA DECAT ECHIVALENTUL FEMININ AL TIPULUI ASTA!!!

Yo sa stii ca nu sunt misandra!
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty
kupidana Avatarul lui kupidana

4 mesaje

O stapine al nostru... iarta-ne greseala de a popula planeta alaturi de tine!.. Sigur ti-ai descarcat furia pe topic din cauza INDOLENTEI NOASTRE!... Poate ca acum te simti mai bine descarcindu ti veninul!.. ai grija insa sa nu ti musti limba....esti asa frustrat si nefericit k pina si mie fiinta ingrata si insensibila mi se facu mila de tine!... exista doar o singura solutie ptr. problema ta :incearca sa discuti cu un psiholog(sau psiholoaga)-nu te mai chinui atit ... VIATA E CHIAR FRUMOASA PTR. UN BARBAT ADEVARAT , .. SI POATE CINE STIE, CHIAR ALATURI DE O FEMEIE!... MULT SUCCES!
BARBU DANIELA
cursed Avatarul lui cursed

9 mesaje
Oras: braila

De la: lecteurdesprit26, la data 2010-10-17 11:04:59
De la: valy90, la data 2010-10-05 11:28:26
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
Tu esti homo sigur,ori te-a parasit femeia in fata altarului si acum ai esti plin de ura. Maicata si sorata ce reprezinta pt tine?Doamne mare ti-e gradinasi multi sar gardul in ea

Eu cred ca a fost parasit in orfelinat de mic si adoptat mai apoi de un cuplu gay...

a fost bostanit de mic
Aexandra Avatarul lui Aexandra

1 mesaj
Oras: brasov

esti un mare frustrat.cauta un psihiatru
Mr_6pack Avatarul lui Mr_6pack

318 mesaje

Dar ia uite cate " fomei " care au lastarit brusc sa-si spuna oful sunt p-aci .Sa va zic ceva mandrelor care urati barbatii sii considerati inferiorii vostrii: NU SUNTETI ALTCEVA DECAT ECHIVALENTUL FEMININ AL TIPULUI ASTA!!!

Nici macar atat.Tipul nu e decat un admin care aduce trafic pe site.

318 mesaje

De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 19:46:26
Dar ia uite cate " fomei " care au lastarit brusc sa-si spuna of-ul sunt p-aci .Sa va zic ceva mandrelor care urati barbatii si ii considerati inferiorii vostri: NU SUNTETI ALTCEVA DECAT ECHIVALENTUL FEMININ AL TIPULUI ASTA!!!

Fosta membra Kudika.ro
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 19:48:17
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 19:46:26
Dar ia uite cate " fomei " care au lastarit brusc sa-si spuna of-ul sunt p-aci .Sa va zic ceva mandrelor care urati barbatii si ii considerati inferiorii vostri: NU SUNTETI ALTCEVA DECAT ECHIVALENTUL FEMININ AL TIPULUI ASTA!!!

E un forum pe care sunt mult mai multe femei decat barbati asa ca a stiut ce sa "arunce" pe forum.
Fosta membra Kudika.ro
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 18:51:20
De la: thadoogback, la data 2010-10-17 18:37:03
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 18:32:48
De la: thadoogback, la data 2010-10-17 18:22:14
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 18:20:31
De la: kudika317395, la data 2010-10-17 14:13:46 sunteti nebuni de legat
femeia e ceva sacru !
dar voi nu aveti nimic sfant in voi
voi masculi feroce si turbati dupa sex
de fapt sunteti niste ratatii
lumea asta nu mai are nevoie de urmasii vostrii
e prea mult si asa numai cu voi
voi ce sunteti rezultatul prezervativelor sparte sau a prea multei vodca baute

Imi esti atat de draga cat imi este Elena Udrea, imi vine sa te leg de patu' de spital (9)
tu cn esti ma maciiiooo menule

un barbat oarecare...tu?
si mai oarecare,,da dc te ai dezbracat asa ma maciomanule

Ca sa pot participa la discutii linistit, daca eram imbracat la costum sareau femeile pe mine, dar asa, la bustul gol sunt prea provocator si ele vor sta deoparte ca deh, se spune ca femeile au instincte bune ...vor prefera sa-l caute pe Mr. Right la "the guy next door", adica tipul grijuliu,responsabil,pe care se pot baza, muncitor, poa' sa aiba si putina burtica ,chelie etc...
Altfel spus pe forum doar postez cand n-am ce face, daca mi se face chef de femei, ies in oras, flirtez cu vreo 2-3 si sigur "pica" vreo 10 pana la sf. saptamanii in cauza

baaa da ce inteligent esti ba maciomanule ba
SfDuminica Avatarul lui SfDuminica

184 mesaje

Ce vorbeeeeesti?

Asta e cel mai distractiv topic pe care l-am urmarit de cand mi-am facut cont pe forum... nu datorita initiaatorului, clar... dar unele raspunsuri sunt pur si simplu hilare!
Fosta membra Kudika.ro
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 20:22:53

Ce vorbeeeeesti?

Asta e cel mai distractiv topic pe care l-am urmarit de cand mi-am facut cont pe forum... nu datorita initiaatorului, clar... dar unele raspunsuri sunt pur si simplu hilare!
cff pistruiato
kudika057313 Avatarul lui kudika057313

5 mesaje
Oras: alba-iulia

talpa Iadului e prea blanda pentru asa o creatura
Fosta membra Kudika.ro
De la: Tharr, la data 2010-10-17 19:30:45Sa va zic ceva mandrelor care urati barbatii sii considerati inferiorii vostrii: NU SUNTETI ALTCEVA DECAT ECHIVALENTUL FEMININ AL TIPULUI ASTA!!!

.... sa stii ca aceasi impresi mi-au lasat-o si mie

pe principiul, "Ba, pe-a ma-ti"
NU lsați copii s se joace cu iubirea! .... Pentru femei bogate intr n NTOVRȘIRE

318 mesaje

Mintea lui fredoneaza melodii care suna cam asa "Sunt un dar al lui D-zeu oferit femeilor,pacat ca ele nu stiu sa ma aprecieze"
AnotherWay Avatarul lui AnotherWay

106 mesaje

De la: maja, la data 2010-10-17 07:05:48V rog , stimai Domni/Doamne, care comentai pe acest topic, fii mai blnzi!
Eu , o femeie umil, l neleg i nu l judec.
E suprat, iar la suprare spui lucruri grave.
E necesar o discuie foarte deschis dintre EL i cea care i-a provocat aceast suprare.

El?! ....ah da, stapanul!
Afla lucruri despre oamenii care te inconjoara,spune-le ca sti dar nu le folosi niciodata impotriva lor...se vor teme de tine toata viata.
Path Avatarul lui Path

2 mesaje

ai complexe..nu zau..
sau nu ai fost capabil sa cuceresti o fata :))
si o data ce vorbesti asa despre sexul opus..crede-ma tu esti cel mediocru....este ceva specific mediocrilor si limitatilor in gandire sa vorbeasca asa...dar stai linistit..nu esti singurul :))
kudika2728 Avatarul lui kudika2728

20 mesaje

Cu parere de rau trebuie sa iti scriu ...ca ti-as dori un lucru cat se poate de rau pe lumea asta ca in urma acestui mesaj sa afli ca mama ta a murit sau este pe moarte si atunci blestem mai mare nu cred ca trebuie sa se abata asupra ta ....si daca cumva a murit deja ...iti meriti soarta .....sau poate ce iubesti mai mult tot acolo sa ajunga...ca pe cineva ar trebui sa iubesti....si tit vei primi raspunsul....

cat esti de ingust, mizerabil si scarbos cu toata frumusetea de muschi care o porti pe fata si pe spate si cu minunea de penis dintre picioare......o sa vina si toamna intr-o zi si toate frunzele cad ...si ale evei dar si ale lui ADAM....
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika2728, la data 2010-10-17 21:20:46ca ti-as dori un lucru cat se poate de rau pe lumea asta ca in urma acestui mesaj sa afli ca mama ta a murit sau este pe moarte si atunci blestem mai mare nu cred ca trebuie sa se abata asupra ta ....si daca cumva a murit deja ...iti meriti soarta .....sau poate ce iubesti mai mult tot acolo sa ajunga

urat
justina19_86 Avatarul lui justina19_86

3 mesaje

Prin descrierea asta, TU TE PRIVESTI IN OGLINDA, sa inteleg???
Fosta membra Kudika.ro
De la: miss_darine, la data 2010-10-17 21:25:21
De la: kudika2728, la data 2010-10-17 21:20:46ca ti-as dori un lucru cat se poate de rau pe lumea asta ca in urma acestui mesaj sa afli ca mama ta a murit sau este pe moarte si atunci blestem mai mare nu cred ca trebuie sa se abata asupra ta ....si daca cumva a murit deja ...iti meriti soarta .....sau poate ce iubesti mai mult tot acolo sa ajunga

urat

Fereasca Dzeu!

318 mesaje

Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...
adeline7612 Avatarul lui adeline7612

9 mesaje

De la: mitica_1, la data 2010-10-17 17:33:58
De la: kudika313344, la data 2010-10-17 17:04:51Si noi cat ii ''cocolosim''pe barbati........cand ne insela nu-i acuzam pe ei,o acuzam pe cealalta,ei n-au nici o vina,ca deh.....barbatii sunt doar niste copii mari!
Asa ne trebuie.......

E indicat ca femeia sa mai "inchida ochii " la unele iesiri ale barbatului ca de el are nevoie la diferite greutati care apar , dar nici el sa nu exagereze si sa repecte familia , dar femeia sa fie fidela ca ea se face de ras , nu barbatul !!!!

Domnuuuu' Mitica din ce greutati salvezi o femeie?Nu mai compara... nusuntem identici, doar ne completam .
SfDuminica Avatarul lui SfDuminica

184 mesaje

De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:46:35 Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...

Da' ce, chiar e nevoie sa se abtina cineva?

I demand BLOOOOD!!!
Fosta membra Kudika.ro
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 21:49:43

normal ca nu, in felul asta admiram superioritatea "feminina"
NU lsați copii s se joace cu iubirea! .... Pentru femei bogate intr n NTOVRȘIRE
mimishor957 Avatarul lui mimishor957

190 mesaje

ESTI DEMN DE MILA,IAR MAMICA TA SARACA CRED CA DACA AR FI STIUT CE VA IESI NU TE MAI NASTEA!

318 mesaje

De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 21:49:43
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:46:35 Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...

I demand BLOOOOD!!!

Poti incepe cu tine:taie-ti venele! Daca esti virgina pot sa improvizez eu ceva mai placut
luppdana Avatarul lui luppdana

2 mesaje
Oras: sibiu

Mi-e mila de tine. Cred ca intr-o buna zi o sa-ti fie rusine de ceea ce ai scris .
Pagini: << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina: