Setari Cookie-uri

Ce reprezinta femeia pentru mine!

Pentru domnul care s a intitulat "Stapanul vostru"....YOU ARE A FUCKING IDIOT!!! SI MATA TOT FEMEIE E ...:))=))):)):))):))))
angelsANDbutterflyes
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:01
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:57:19
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 21:49:43
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:46:35 Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...


Da' ce, chiar e nevoie sa se abtina cineva?

I demand BLOOOOD!!!


Poti incepe cu tine:taie-ti venele! Daca esti virgina pot sa improvizez eu ceva mai placut


Ce fel de sadica as fi daca mi-as taia venele mele? Ala e masochism, sorry... Dar daca tot esti asa saritor, poate faci un pustiu de bine si mile inmanezi pe ale tale.
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:01
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 22:01:58
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:57:19
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 21:49:43
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:46:35 Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...


Da' ce, chiar e nevoie sa se abtina cineva?

I demand BLOOOOD!!!


Poti incepe cu tine:taie-ti venele! Daca esti virgina pot sa improvizez eu ceva mai placut


Ce fel de sadica as fi daca mi-as taia venele mele? Ala e masochism, sorry... Dar daca tot esti asa saritor, poate faci un pustiu de bine si mile inmanezi pe ale tale.


Bun ,am inteles, sadismul si masochismul sunt antonime pt. tine , iar cat priveste venele mele...nu pot sa-ti imprumut decat corpii mei cavernosi, doar daca stii ce sa faci cu ei, bineinteles
Mr_6pack
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:12
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 22:12:03
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 22:01:58
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:57:19
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 21:49:43
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:46:35 Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...


Da' ce, chiar e nevoie sa se abtina cineva?

I demand BLOOOOD!!!


Poti incepe cu tine:taie-ti venele! Daca esti virgina pot sa improvizez eu ceva mai placut


Ce fel de sadica as fi daca mi-as taia venele mele? Ala e masochism, sorry... Dar daca tot esti asa saritor, poate faci un pustiu de bine si mile inmanezi pe ale tale.


Bun ,am inteles, sadismul si masochismul sunt antonime pt. tine , iar cat priveste venele mele...nu pot sa-ti imprumut decat corpii mei cavernosi, doar daca stii ce sa faci cu ei, bineinteles


Oh, da... eu ma multumeam cu venele, dar vad ca tu vrei sa ma faci fericita... ma duc sa aduc bisturiul!

ah, si sadismul si masochismul sunt antonime pt oriine a fost indeajuns de curios sa caute pe goagal; De-aia se mai alatura ele doua cand se zice 'sado-masochism'...
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:16
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
roxella23
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:19
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 22:16:47
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 22:12:03
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 22:01:58
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:57:19
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 21:49:43
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:46:35 Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...


Da' ce, chiar e nevoie sa se abtina cineva?

I demand BLOOOOD!!!


Poti incepe cu tine:taie-ti venele! Daca esti virgina pot sa improvizez eu ceva mai placut


Ce fel de sadica as fi daca mi-as taia venele mele? Ala e masochism, sorry... Dar daca tot esti asa saritor, poate faci un pustiu de bine si mile inmanezi pe ale tale.


Bun ,am inteles, sadismul si masochismul sunt antonime pt. tine , iar cat priveste venele mele...nu pot sa-ti imprumut decat corpii mei cavernosi, doar daca stii ce sa faci cu ei, bineinteles


Oh, da... eu ma multumeam cu venele, dar vad ca tu vrei sa ma faci fericita... ma duc sa aduc bisturiul!

ah, si sadismul si masochismul sunt antonime pt oriine a fost indeajuns de curios sa caute pe goagal; De-aia se mai alatura ele doua cand se zice 'sado-masochism'...


Gata,ma retrag de la discutia asta ca sa nu devin sadic si...off-topic.

P.S.Poate te mai gandesti cu antonimele alea
Mr_6pack
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:23
De la: luppdana, la data 2010-10-17 21:59:04Mi-e mila de tine. Cred ca intr-o buna zi o sa-ti fie rusine de ce ai scris .
luppdana
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:23
auzi tu, stapane?dupa parerea ta, asta sunt femile, nu?dar barbatii ce sunt?prelungirea inutila a penisului, stii asta, nu? acum cand se fac pana si clonari, pt ce am mai avea noi nevoie de voi ca sa facem un copilas?
roxella23
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:24
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 22:23:15
Gata,ma retrag de la discutia asta ca sa nu devin sadic si...off-topic.

P.S.Poate te mai gandesti cu antonimele alea


Ah, darn... trebuia sa tin bisturiul la indemana ca sa n-ai timp sa te razgandesti... Uff... de ce are numai Ciomu parte de fericire?

SADÍSM s. n. Tendințã anormalã spre cruzime, plãcere bolnãvicioasã de a vedea pe cineva suferind sau de a pricinui suferințe: cruzime extremã. ♦ Spec. Perversiune sexualã manifestatã prin plãcerea de a provoca partenerului suferințe fizice. – Din fr. sadisme.

MASOCHÍSM s. n. Perversiune sexualã caracterizatã prin apariția plãcerii sexuale numai în urma producerii unei dureri fizice. – Din fr. masochisme.

Uite ca am fost draguta si am cautat eu pt tine...
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:31
De la: roxella23, la data 2010-10-17 22:24:36auzi tu, stapane?dupa parerea ta, asta sunt femile, nu?dar barbatii ce sunt?prelungirea inutila a penisului, stii asta, nu? acum cand se fac pana si clonari, pt ce am mai avea noi nevoie de voi ca sa facem un copilas?


Asta imi aminteste de un banc.

De ce e nevoie de barbat?
Pentru ca inca nu s-a inventat vibratorul care sa repare televizorul



Ah, si ai uitat de spermatozoidul artificial! L-au facut sa miste in primavara pt prima data!

SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:34
Desteapto ce inseamna asta? tu crezi ca de acum daca unul e tampit sunt toti? ce te iei de regnul masculin ca fara el nu poti avea o viata. Revizuieste-ti putin gandirea in privinta asta .sau poate esti pe invers cine stie. Aici chiar iti faci de rusine regnul tau.E asta prost dar tu mai ai putin si ii atingi scopul si anume de afisa topicuri de retardati la care sa raspunda si mai retardat altii.cred ca mesajul meu e cat de cat decent asa ca nu m-as considera unul dintre aia. Si cum zicea o doamna cu fite hai pa si la multa nea.
extravagant
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:34
De la: extravagant, la data 2010-10-17 22:34:45 Aici chiar iti faci de rusine regnul tau.


Melcii vor sa spuna ceva... cica si barbatii tot din Regnul asta... Animal cica, fac parte... mai, mai, ce destepti sunt melcii astia! Si noi care punem moluscocide pe culturile de salata...
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:40
[/quote]


SADÍSM s. n. [...] ♦ Spec. Perversiune sexualã manifestatã prin plãcerea de a provoca partenerului suferințe fizice. – Din fr. sadisme.

MASOCHÍSM s. n. Perversiune sexualã caracterizatã prin apariția plãcerii sexuale numai în urma producerii unei dureri fizice. – Din fr. masochisme.
[/quote]

M-ai lamurit
Mai bine sa iti dau eu definitia antonimelor, de pe goagal, bineinteles:"ANTONIMELE sunt cuvinte cu formã diferitã ºi cu înþeles opus: mare # mic; înalt # scund; bun # rãu; sus # jos etc." PENIS#VAGIN

Mr_6pack
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:46
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


nici macar nu iti raspund fetita prostuta.....
Celia_29
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:47
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 22:46:57



SADÍSM s. n. [...] ♦ Spec. Perversiune sexualã manifestatã prin plãcerea de a provoca partenerului suferințe fizice. – Din fr. sadisme.

MASOCHÍSM s. n. Perversiune sexualã caracterizatã prin apariția plãcerii sexuale numai în urma producerii unei dureri fizice. – Din fr. masochisme.
[/quote]

M-ai lamurit
Mai bine sa iti dau eu definitia antonimelor, de pe goagal, bineinteles:"ANTONIMELE sunt cuvinte cu formã diferitã ºi cu înþeles opus: mare # mic; înalt # scund; bun # rãu; sus # jos etc." PENIS#VAGIN

[/quote]

Lasa puiule, tu vezi-ti de pachetelele tale ca logica e pentru altii. Ia vezi, ai muschiuleti dinaia sexy si la intercostali?
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 22:52
Un mare invatat spunea ca prin prisma viziunii despre cei din jur....tu despre femei..... te oglindesti ca individ sau mai pe intelesul tau umila jivina asa de primitiv ai ramas?nici urma de evolutie?de ce ai o parere asa minunata despre tine?.....invata sa te iubesti pe tine sa poti iubi pe cei din jur...............
concordia
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:06
De la: concordia, la data 2010-10-17 23:06:42Un mare invatat spunea ca prin prisma viziunii despre cei din jur....tu despre femei..... te oglindesti ca individ sau mai pe intelesul tau umila jivina asa de primitiv ai ramas?nici urma de evolutie?de ce ai o parere asa minunata despre tine?.....invata sa te iubesti pe tine sa poti iubi pe cei din jur...............


Mai, sincer, aici arata a boala de exces... cred ca a ratat momentul cand sa intoarca spre 'a iubi pe cei din jur'. Soselele astea din Romania...
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:09
ce va chinuiti cum sunt barbatii sau femeile? orice om indiferent de sex este inferior sau superior propriei persoane printr-o serie de lucruri: avere, inteligenta, reusite, relatii, informatii. de ce as afirma idiotenia ca femeile imi sunt inferioare? singurul raspuns este ca, pentru ca nu le-as intelege. oamenii iti sunt superiori sau inferiori in mod individual si nu grupati.
leo_
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:28
Ma doare sufletul din cauza a ceea ce citesc.
Cum poti spune ca lumea are nevoie de tipi pragmatici?
Poate e necesara o doza de pragmatism.
ok.
Dar sa nu primezepragmatismul.
Prefer romantismul.
Lasa-ma sa sper, sa visez ca inca nu e totul pierdut.
Sa-ti fie bine, OM BUN!
maria-ioana
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:32
OMUL BUN e......... OMUL DE SERVICIU.
Pentu a nu se crea confuzii.
maria-ioana
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:34
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 22:16:47
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 22:12:03
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 22:01:58
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:57:19
De la: SfDuminica, la data 2010-10-17 21:49:43
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 21:46:35 Sadismul zace latent inauntrul fiecarei fiinte umane si asteapta sa iasa la iveala in momente prielnice, ce greu e pentru majoritatea sa se abtina...


Da' ce, chiar e nevoie sa se abtina cineva?

I demand BLOOOOD!!!


Poti incepe cu tine:taie-ti venele! Daca esti virgina pot sa improvizez eu ceva mai placut


Ce fel de sadica as fi daca mi-as taia venele mele? Ala e masochism, sorry... Dar daca tot esti asa saritor, poate faci un pustiu de bine si mile inmanezi pe ale tale.


Bun ,am inteles, sadismul si masochismul sunt antonime pt. tine , iar cat priveste venele mele...nu pot sa-ti imprumut decat corpii mei cavernosi, doar daca stii ce sa faci cu ei, bineinteles


br />

ah, si sadismul si masochismul sunt antonime pt oriine a fost indeajuns de curios sa caute pe goagal; De-aia se mai alatura ele doua cand se zice 'sado-masochism'...


E clar, ai baut cam mult asta seara mai fato, vorbim maine cand te trezesti
Mr_6pack
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:35
De la: Mr_6pack, la data 2010-10-17 23:35:19
E clar, ai baut cam mult asta seara mai fato, vorbim maine cand te trezesti


Ooooh... ai gasit intercostalii aia, sau i-ai cautat in ceafa? *hit* vezi la coaste
SfDuminica
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:38
gabrielaturcudoro
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:46
doamne cat esti de ingust la minte,nici nu ma mir ca te numesti , zici tu barbat!!!
gabrielaturcudoro
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:49
Fetelor..chiar nu va mai bateti capul cu acest.." stapanul vostru "...deja..dupa cum se autonumeste, spune tot..el ar vrea sa fie stapanul cuiva, sa aiba si el ceva al lui..pacat ca este inca la stadiul postere cu femei goale pe pereti si caruia ii cresc muschii la mana nemergand la sala, admirand acele postere...Nici macar gay nu l-ati putea numi pt ca jigniti comunitatea gay-lor, care credeti-ma, printre ei sunt si persoane minunate...nu il putem numi nicicum pt ca l-am alinta si i-am da prea multa importanta....
gianina17
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:49
e traumatizat....un lucru grav...din pacate nu i-a demonstrat nimeni contrariu...sunt multe femei care sufera....dar speranta moare ultima...din pacate tu numai ai asa ceva....clar e homo....sau bolnav.....
Intrebare: Ce si-a spus Dumnezeu dupa ce a creat barbatul?
Raspuns: Hmm…sigur pot sa fac ceva mai bun!
dea_dea23
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:50
De la: Barbie30, la data 2010-10-05 11:43:06
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


Daca vrei sa fi stapanul cuiva te sfatuiesc sa iti iei un caine sau o pisica! Iti cam fileaza o lampa si la tine nu mai este cazul de psiholog cu de psihiatru direct.Sper sa nu iti apara nici o femeie in cale pana te vindeci...asta daca mai ai sanse
kudika006593
Postat pe 17 Octombrie 2010 23:51
sunt aproape impresionata...probabil faptul ca iti doresti atat de mult sa fi femeie, sa t "iubeasca" si p tn in barbat te face sa spui asa ceva. orc stai linistit, homosexualiatea nu e ceva asa cumplit, asa ca tu impreuna cu baieteii tai puteti trai intr-o lume a voastra, in care inteligeta femeii inca nu a ajuns. te intelegem, pentru ca suntem pline de compasiune pentru cei slabi, iti plac barbatii si esti gelos pe concurenta p kre ti-o fac femeile. stai linistit, va veni si fat-frumos al tau pe un cal alb, sau roz, nu stiu ce preferinte aveti voi homisexuakii
preetyme_monica
Postat pe 18 Octombrie 2010 01:30
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


Si Cezar s-a vrut stapan si a fost ucis de un barbat, Napoleon la fel si a fost executat , autohtonul Ceausescu tot de mana populatiei masculine a fost capacit.Noi femeile conducem prin inteligenta , voi barbatii sunteti obsedati de puterea bruta a pumnului , pacat ca nu va folositi energia si puterea in mod mai diplomat.
Consider ca acest text nu e decat o lipsa grava de personalitate si caracter.Denota disperare si nu te face decat demn de mila pentru modul jalnic in care cersesti atentie.

Postat pe 18 Octombrie 2010 07:40
Du-te nu mai spune.....Chiar asa?
adinamov
Postat pe 18 Octombrie 2010 08:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna seara 45 De la: Fulg-de-nea 9 Octombrie 2013 18:45
Credeti in relatiile la distanta? 78 De la: pickard 9 Iulie 2011 23:43
Drame si Solutii 38 De la: erikahd2008 20 Februarie 2009 22:56
II SUNTEM DATORI MAMEI ... LA MULTI ANI MARTIE 2009 !!!! 14 De la: Aladiah 8 Martie 2009 05:00
sunt timid 35 De la: bruneagra25 12 Martie 2009 11:30