Setari Cookie-uri

Ce reprezinta femeia pentru mine!

Eu cred ca a vrut sa se distreze pe seamae raspunsurlor.Sunt convinsa ca le va citi.
adinamov
Postat pe 18 Octombrie 2010 08:29
666 ZICE : FEMEIA ESTE BIPEDUL CARE TRÃIEªTE PE LÂNGÃ CASA OMULUI ªI SE HRANEªTE CU ZILELE LUI...FRIPTE !
ÎN ALTÃ ORDINE DE IDEI - BÃ STAPINUL CAPRELOR CÂND AI SCRIS TE-AI GÂNDIT LA MÃTA PROBABIL.
kudika312524
Postat pe 18 Octombrie 2010 08:30
DIRECT IN IAD CU TINE!!!! A-I VENIT DIN GRESEALA PE LUMEA ASTA!!!!
kudika200808
Postat pe 18 Octombrie 2010 08:46
Premarite "Stapan al nostru"! De ce tii neaparat sa ne faci descrierea lu' ma-ta?! Se pare ca ma-ta a "poluat aerul" cand te-a basit pe tine pe lumea asta! Ha ha ha haaaaa!

Sincer, nu stiu ce m-as face daca n-ar exista si asemenea idei... Cred ca m-as plictisi de moarte...
darksukkubus69
Postat pe 18 Octombrie 2010 09:13
De la: scorpio67, la data 2010-10-18 07:40:11
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


Si Cezar s-a vrut stapan si a fost ucis de un barbat, Napoleon la fel si a fost executat , autohtonul Ceausescu tot de mana populatiei masculine a fost capacit.Noi femeile conducem prin inteligenta , voi barbatii sunteti obsedati de puterea bruta a pumnului , pacat ca nu va folositi energia si puterea in mod mai diplomat.
Consider ca acest text nu e decat o lipsa grava de personalitate si caracter.Denota disperare si nu te face decat demn de mila pentru modul jalnic in care cersesti atentie.


Perfect de acord ! nu merita nici macar sa-i raspundem acestui ...individ.Cel mai intelept.....cedeaza! indiferenta il va durea mai mult.Nu raspundem la astfel de provocari ! NU MERITI OMULE !
kcudika
Postat pe 18 Octombrie 2010 09:36
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!

Buna ziua!
Cele spuse de tine denota ca ai o personalitate antisociala,esti o persoana retrasa,interiorizata,fara incredere in sine si in cei din jur,agresiva si rautacioasa cu inclinatii spre violenta.Probabil ai fost crescut de o mama severa,lipsit de afectiune,mai mult ca sigur esti o persoana depresiva care are nevoie urgenta de un consult de specialitate.Iti doresc insanatosire grabnica.
51160
Postat pe 18 Octombrie 2010 09:41
Daca nu citesti si nu te intereseaza parerea noastra, de ce ai mai deschis topicul asta?!
alina_miculschi
Postat pe 18 Octombrie 2010 09:52
DAR TU CATE OUA AI?PARI CAM CASTRAT MITITELULE SI TI-O SPUNE CINEVA MULT SUB 35 DE ANI SI CU UN COPIL PRINTRE REALIZARI
bebelusamary
Postat pe 18 Octombrie 2010 10:38
faza e k ejti un om bolnav.....shi ai aparerea asta despre femei doar pentru simplul fapt k ai fost tradat k s ziq asha...sau doar datorita faptului k cineva shi.a batut joq d tn....
anylssa_reyna
Postat pe 18 Octombrie 2010 11:43
ai probleme grave mai baiete,du-te si trateazate dar cred ca nu mai ai sanse de vindecare !deaia va cuplati barbati cu barbati neputinciosilor!
kudika127260
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:02
Du-te ma! Nu te cred !
lou_lou
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:15
embrionule.... mi-ai facut ziua nu am mai ras asa de mult timp...la multi neuroni! hai noroc
Lil_specialS
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:20
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


gandesti asa pt ca numai cu asemenea femei ai umblat, si apropos din punct de vedere statistic numarul de barbati scade pe zi ce trece asa ca s-ar putea sa te vedem pe tine la ZOO si sa te folosim asa pt perpetuarea speciei, dar de fapt nu cred ca esti bun pt ca esti un retardat frustrat si meriti sa fi impuscat , sau mai bine castrat, si apropos pe tine tot o femeie te-a facut, loooooser
visan_georgiana
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:21
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


daca tu nu dai 2 bani pe parerile noastre...de ce crezi ca noi am da? :))) esti un limitat mintal si atat si oricum parerea ta despre femei nu intereseaza pe nimeni...pacat ca noi toti ce am raspuns provacarii , am postat parerile...nici nu meritai bagat in seama! si mai pacat, de cele 3 min pierdute din vietile noastre, citind topicul tau :(
gabitzatanas
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:21
fetelor ,de ce ii dati satisfactie? chiar nu vedeti ca vrea doar sa se amuze?e bolnav psihic iar voi sunteti mai bolnave ca-i dati atentie!!saracul ..mi-e mila de el!!bietul de el gandac ,traieste in lumea lui ,strivit de tot ce inseamna a fi uman!!moamaaa ,ce frumos suna!!!
kmykmy_grace
Postat pe 18 Octombrie 2010 12:59

eu iau topicul tau ca o provocare ptr femei si sa creezi o anumita rumoare in randul lor , daca tu ai gandii asa despre femei cu siguranta nu ve-i gasii niciodata una care sa isi doreasca sa te ia de sot .E trist totusi si ca gand .
banalulanonim
Postat pe 18 Octombrie 2010 13:00
De la: kmykmy_grace, la data 2010-10-18 12:59:26fetelor ,de ce ii dati satisfactie? chiar nu vedeti ca vrea doar sa se amuze?e bolnav psihic iar voi sunteti mai bolnave ca-i dati atentie!!saracul ..mi-e mila de el!!bietul de el gandac ,traieste in lumea lui ,strivit de tot ce inseamna a fi uman!!moamaaa ,ce frumos suna!!!


iar eu am scris ...din plictiseala si din amuzament!!!
kmykmy_grace
Postat pe 18 Octombrie 2010 13:00
da unde era vorba de ura???? noi nu uram barbatii, din contra, ii iubim!!!!!!!!!!!!
kamitza
Postat pe 18 Octombrie 2010 13:43

ori glumeste ori e psihopat,impotent si complex1111
kudika145438
Postat pe 18 Octombrie 2010 13:53

ori glumeste ori e psihopat,impotent si complex1111
kudika145438
Postat pe 18 Octombrie 2010 13:53
Chiar nu merita raspuns provocarea ta, Don Juan-ul lui peste
aurina71
Postat pe 18 Octombrie 2010 13:54
De la: alina_miculschi, la data 2010-10-18 09:52:36Daca nu citesti si nu te intereseaza parerea noastra, de ce ai mai deschis topicul asta?!


Ca sa-l ,,citim '' noi, pe el!!
m_ada
Postat pe 18 Octombrie 2010 14:01
...nici macar la coada vacii nu merita....
kudika117876
Postat pe 18 Octombrie 2010 14:03
TU STAPAN? Ma faci sa rad.Imi pare rau sa iti spun dar o meriti cu varf si indesat...esti un NEFERICIT al sortii pe pamant.Te consideri BARBAT? Stai lin ca nu esti decat o NULITATE cu nimik in cap si cu zero barat in pantaloni...te faci de ras,sau cred ca de fapt asta nu ai cum sa constientizezi pt ca nu te duce capul.
Yellowrose
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:00
ai fost abuzat sexual de mama ta cand ai fost mic? ca alta explicatie nu-ti aflu:))))
kudika091891
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:24
esti terminat pe viata
grace004344
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:30
De la: kudika091891, la data 2010-10-18 15:24:41ai fost abuzat sexual de mama ta cand ai fost mic? ca alta explicatie nu-ti aflu:))))

Dum draq sa de duca numai atata capu?Daca intradevar ar fi asa,ti`ar mai arde de ras?
AdrianaR
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:35
De la: lucian_tristan, la data 2010-10-05 12:02:16
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
Nene , dar de ce devalorizezi atat femeile? De femei puternice ai auzit? ma refer mai ales pe plan social. Femei ce nu au nevoie de cei ca tine ,femei autonome ce au creat imperii ,ce conduc tari, uzine , lanturi de productie la nivel mondial. Nu degeaba tari precum canada , germania au femei in fruntea lor . Dincolo de feminitatea lor exista un caracter , o minte probabil mai agila decat a ta (deduc din ineptiile tale). Ori in prostia ta crezi ca barbatul e superior femeii doar pentru ca are o pereche de muschi suplimentari ? (si un penis). Imi cer scuze anticipat pentru ofensele aduse ,dar nu ma pot abtine. Multumesc.



Ai perfecta dreptate lucian_tristan!
In privinta la "ZOO" mi se pare ca acest ins "StapanulVostru" nu se prea informeaza si nu e la curent cu toate descoperile si inventiile savantilor. Peste citeva secole se pare ca vom vedea INSI ca tine doar la Zoo, caci femeile vor fi capabile sa se reproduca singure si vor si decide ele pe cine sa nasca! Eu una prefer sa nasc o viitoare "fiinta slaba, plictisitoare si de nimic" decit un degradat ca t...
? Dar pe tine cine te-a facut?
Elly_Whitesoul
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:53
Cred ca trebuie sa fii tare nesimtit sa ti permiti sa gandesti asa ! NU UITA CA SI MAMA TA E FEMEIE! Ori nu ai creier sau gandesti cu cele doua oua clocite din pantaloni, ori esti vreun obsedat sexual!
lance_topi
Postat pe 18 Octombrie 2010 15:55
io nush dc mai scrieti fetelor, oricum "chestia" asta nu citeste..deci nu e cazul sa ne pierdem timpul...deja mi l am pierdut
SELESMADA
Postat pe 18 Octombrie 2010 16:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragostea nu este niciodata mai puternica decat atunci cand te faci sa suferi!! 91 De la: shirine 31 Iulie 2009 10:10
mi`e greu sa trec peste asta ! 25 De la: kudika003451 14 Mai 2009 16:33
greu 27 De la: Max2 21 Noiembrie 2011 18:49
LGBT 8 De la: Oceansoul 24 Februarie 2009 19:05
este oare adevarat? 26 De la: catalina69 21 Octombrie 2009 12:13