Setari Cookie-uri

Ce reprezinta femeia pentru mine!

Normal ca sunt si femei cu adevarat puternice,dar foarte putine...majoritatea sunt niste "pisorcoase" cu bani de la taticu si mamica sau de la vre-un fraier,si acum si ele sunt mari femei si incearca sa se dea interesante...
Melek88_88
Postat pe 17 Octombrie 2010 08:34
De la: sunshine778, la data 2010-10-17 08:32:11TU AI CUMVA STATUTUL DE INTRETINUT(A)? PARI CAM FRUSTRAT(A)
sincer nu...nu sunt intretinuta...dar care este problema?e o tara libera...si imi pot spune parerea!!!
Melek88_88
Postat pe 17 Octombrie 2010 08:36
NICI CEI MAI INTELIGENTI OAMENI NU POT FACE UN PROST SA-SI DEA SEAMA CA E PROST
bebelusamary
Postat pe 17 Octombrie 2010 08:49
de la prea multa lipsa ii joaca neuroni farse...
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Octombrie 2010 08:53
De la: sunshine778, la data 2010-10-17 08:49:39NICI CEI MAI INTELIGENTI OAMENI NU POT FACE UN PROST SA-SI DEA SEAMA CA E PROST
Daca esti asa inteligenta,te rog sa imi explici unde gresesc...poate esti inteligenta destul ca sa ma faci sa-mi dau seama ca sunt proasta...
Melek88_88
Postat pe 17 Octombrie 2010 08:54
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-10-17 08:53:59de la prea multa lipsa ii joaca neuroni farse...
Foarte funny...lipsa de ce? PS: nu era nevoie sa te deranjezi cu comentariul oricum vorbeam despre fotbal!!!
Melek88_88
Postat pe 17 Octombrie 2010 08:58
De la: Melek88_88, la data 2010-10-17 08:58:00
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-10-17 08:53:59de la prea multa lipsa ii joaca neuroni farse...
Foarte funny...lipsa de ce? PS: nu era nevoie sa te deranjezi cu comentariul oricum vorbeam despre fotbal!!!

da da..depinde daca marcheaza sau nu...in cazul lui
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:00
O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!


Lool frate ...omul asta e plecat cu capul???.....Pai daca zice de femei ca sunt: fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire...Pai el ce este??Este tot lf..zice de noi...Dea sta il paraseste prietenele...Om plecat cu capul...
y_magdutza1997_yahoo_com
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:04
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-10-17 09:00:18
De la: Melek88_88, la data 2010-10-17 08:58:00
De la: roz5blue6lila7, la data 2010-10-17 08:53:59de la prea multa lipsa ii joaca neuroni farse...
Foarte funny...lipsa de ce? PS: nu era nevoie sa te deranjezi cu comentariul oricum vorbeam despre fotbal!!!

da da..depinde daca marcheaza sau nu...in cazul lui
Discutii matinale fara rost...subiectul de fapt era altul...cati oameni pe pamantul acesta tot atatea caractere...
Melek88_88
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:05
SA INTELEG CA PARINTII TAI NU AU DAT 2 BANI PE TINE? TREBUIE SA FIE GROAZNIC CA NICI MACAR PROPRII PARINTI SA NU TE PRETUIASCA...ATUNCI CE SA MAI VORBIM DE PRETUIREA DE SINE....CUNOSC FEMEI SINGURE CARE SI-AU TINUT COPIII IN FACULTATE,DECI INCA ODATA FEMEIA IN PRIM PLAN! SI E NORMAL CA DOAR NU ERA SA-I TRIMITA LA PRODUS.CE FACI INSA CU O DIPLOMA, ULTERIOR DEPINDE DE FORTA TA .
bebelusamary
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:09
De la: Melek88_88, la data 2010-10-17 08:27:04
De la: pickard, la data 2010-10-17 08:22:13
De la: Melek88_88, la data 2010-10-17 08:16:14
De la: pickard, la data 2010-10-17 08:11:31
De la: Melek88_88, la data 2010-10-17 08:05:46
"Fraierul nu-i chiar fraier"...stie el ce vorbeste!!!dar un lucru e cam adevarat: fara un barbat puternic langa ea o femeie nu are prea multa valoare!Tot barbatul detine "....",si nu il arata nimeni cu degetul...E adevarat ca ce face o femeie cu "..." nu face un barbat cu inteligenta...dar sa fim serioase,sa ne stim statutul...


si , uite-asa , femei ca tine , cu o mentalitate demna de sec XV , ajung sa-si transforme copiii in handicapati social cum e ,,stapanul vostru" al carui unic criteriu de superioritate il constituie cei cativa cm de carne in plus din pantaloni , sau handicapate social , al caror unic ideal de implinire este sa aiba o p**** langa ele , fara sa mai conteze daca posesorul ei este misogin , ignorant sau le trateaza ca pe niste carpe de sters pe jos .

o femeie are aceeasi valoare ca si un barbat - de fiinta umana , cu toate drepturile si indatoririle incluse .
perce_neige
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:20
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!

Esti stapanul proriilor tale frustrari,insa te ,daca s-o gasi receptaculul care sa te suporte si va da nastere copilului TAU, cum spui tu,iar acel copil va fi fata, vei gandi la fel ?
Daca esti cu adevarat BARBAT, STAPAN , cum te autonumesti, stai dracu si raspunde ,slab esti tu, fraiere,daca erai smecher, raspundeai la comentariile pe care le-ai starnit.
mdana
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:24
Hm, si eu cand am citit titlul topicului mi-am zis: "precis este un tip indragodtit pana peste cap..." cand colo, ce sa vezi si ce sa auzi!
Sigur este unul ofticat rau de tot, i-o fi dat-o in freza o tipa isteata si acum are impresia ca toate femeile se vor arunca de pe faleza in mare, ca sa se inece( ce te faci cu cele care stiu sa innoate?), cand citind "scrisele" dumnbealui, vor realiza cu " adevarat" ce valoare au.
Este de compatimit. Sau, cine stie, poate ne " incearca", fetelor...Sa vada cum stam la capitolul "stima de sine"...Stam bine "scumpete"! Pt ca ne-am nascut (multumesc Doamne!) in Romania si nu in Afganistan.
Tipul asta nici nu ar trebui bagat in seama, chiar ca-mi starneste mila.
In schimb apreciez baietii care au sarit in apararea noastra, "tipi" normali. Le doresc sa fie iubiti!
kudika227169
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:30
el e reincarnat.atata prostie intr-o singura viata nu avea cum sa acumuleze.era imposibil
cursed
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:37
Oare sunt multi din astia ca tine? Du-te mai baiatule si impuscate daca nu mai ai incredere in viata si in ceea ce-ti poate oferii,asta este sentimentul tau fata de oameni ,femeile nu sunt toate la fel,si la urma urmei suntem oameni cu totii iar tu ar trebui sa apreciezi omul pt ca si tu esti om (desii la gandirea pe care o ai ma indoiesc).Imi pare rau pentru tine
cnic
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:41
esti o alta victima a doctorului Ciomu



si mama ta tot femeie este ...despre ea ai aceeasi parere?
daianablue
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:43
Eu cred ca saracul a copiat randurile astea de pe internet si nu vrea decat sa atraga atentia...
Esti varza baiete!!!
rain_colours
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:50
De la: valy90, la data 2010-10-05 11:40:31
De la: yumy, la data 2010-10-05 11:38:09
De la: valy90, la data 2010-10-05 11:35:25
De la: babyboomboom, la data 2010-10-05 11:30:40
De la: valy90, la data 2010-10-05 11:28:26
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
Tu esti homo sigur,ori te-a parasit femeia in fata altarului si acum ai esti plin de ura. Maicata si sorata ce reprezinta pt tine?Doamne mare ti-e gradinasi multi sar gardul in ea
shhhh, el e Stapanul
Da,Stapan la coada vacii

nu cred, daca ma gandesc bine si vaca e femela el e stapanul tinutului de nicaieri, venit de pe o planeta "superioara", a constat cu stupoare ca este inferior si balegii de vaca
rain_colours
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:51
VAI DE MAMA CARE TI-A DAT NASTERE SI DE EDUCATIA PRIMITA!
DACA MAMA TA NU A FOST IN STARE SA TE EDUCE ,TU PE UNDE AI UMBLAT?
TU NU AI CAP SA GINDESTI?
CE SCOALA AI FACUT TINERE?
CINE TI-AU FOST DASCALII CARE TE-AU EDUCAT?
NU POT SSA CRED CA IN MINETEA UNUI OM POATE SA EXISTE ATITA LIPSA DE RESPECT FATA DE CEA CARE IA DAT VIATA!
kudika161309
Postat pe 17 Octombrie 2010 09:54
univesul meu, tot ce este bun si frumos in lumea asta! o fiinta gingasa care merita toata iubirea si atentia mea...asta reprezinta sotia mea pentru mine.
tavi85
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:03
pentru cel ce a reusit sa descrie astfel, ce reprezinta femeia pentru el e un MARE DOBITOC, CRETIN, LABAGIU, MALFORMAT,AVORTON, INGUST MINTAL.Cu siguranta asa o fi maicasa, sorasa, si cele care iau trecut prin pat.
MARE E GRADINA LUI DUMNEZEU, e plina de ASTFEL DE DOBITOCI.
kudika078397
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:06
ma Stapanul p..i mele,numai un cocalar prost putea sa zica asa ceva...ai tupeu ma avortatule sa-i zici lui mata asa ceva in fatza...sa-i spui ce inseamna ea pentru tine,idiotule...
jago_1903
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:12
si uite cum unul care nu are ce face ne ia din timpul pretios, aducand in discutie un subiect de toata jena.mai bine du-te si ajuta un batran bolnav decat sa stai pe forumuri si sa jignesti gratuit milioane de oameni, adica FEMEI in limbajul tau de doi bani.God bless you all!
Julie
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:14
De la: jago_1903, la data 2010-10-17 10:12:25ma Stapanul p..i mele,numai un cocalar prost putea sa zica asa ceva...ai tupeu ma avortatule sa-i zici lui mata asa ceva in fatza...sa-i spui ce inseamna ea pentru tine,idiotule...
kudika090855
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:19
A fost abuzat de multe femei in viata... si acum va incerca sa vada ce inseamna un barbat si daca da peste unul ca el..va fi un fericit ca si-a gasit jumatatea
kudika090855
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:22
De la: tavi85, la data 2010-10-17 10:03:01univesul meu, tot ce este bun si frumos in lumea asta! o fiinta gingasa care merita toata iubirea si atentia mea...asta reprezinta sotia mea pentru mine.


Asta ar fi trebuit sa zica si tipul da are "nejte" probleme grave...
Barbie30
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:25
De la: Julie, la data 2010-10-17 10:14:29si uite cum unul care nu are ce face ne ia din timpul pretios, aducand in discutie un subiect de toata jena.mai bine du-te si ajuta un batran bolnav decat sa stai pe forumuri si sa jignesti gratuit milioane de oameni, adica FEMEI in limbajul tau de doi bani.God bless you all!



EU NU STIU DE CE VA AGITATI ATAT, OMUL ATAT POATE , EL ESTE GENUL DE BARBAT PE CARE(NU)SE POATE BAZA FEMEIA, FITI MAI INTELIGENTI CA EL --- IGNORANTA ESTE CEL MAI BUN RASPUNS(POATE ASA O SA VADA CAT DE STERS ESTE, CAT DE SLAB SI CRED CA AR TRB SA MA OPRESC AICI NU MERITA SA MA COBOR LA NIVELUL LUI
kudika037265
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:25
De la: StapanulVostru, la data 2010-10-05 11:18:11O jucarie sexuala
Un receptacul de care am nevoie pentru a da nastere copilului meu
O fiinta fada,mediocra,careia ii lipseste inteligenta,imaginatia si simtul umorului cu desavarsire
O sclava buna la treburile domestice
O fiinta slaba,predestinata sa caute toata viata protectia barbatului
Mediocritatea absoluta in toate domeniile
O bipeda,care cateva zile pe luna,polueaza aerul in ultimul hal
Cat de plictisitoare este viata in prezenta voastra;peste cateva secole sigur o sa va vedem doar la Zoo,la putin dupa ce o sa inventam femeia artificiala pentru nevoile sexuale si procreare

Sunt frustrat?M-a parasit oare prietena?Ati vrea voi!Pur si simplu asta reprezentati voi pt mine!
Va poruncesc sa raspundeti,si o s-o faceti,pt ca va place sa fiti umilite,asta e natura voastra!
Nu o sa citesc ce ati scris,nu dau doi bani pe parerea voastra!
healthy016516
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:32
Asta isi exprima frustrarile
tasha_79
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:35
Prea multe discutii pentru un HOMOSEXUAL !!!!
micuta_japoneza
Postat pe 17 Octombrie 2010 10:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce este iubirea??? 28 De la: greierash 1 Octombrie 2009 05:39
Ce ar trebuii sa facem... 10 De la: concordia 11 Noiembrie 2009 09:32
Relatie tata - fiica... 44 De la: Mayyyyana 15 Mai 2013 10:44
Schimbarea doar in mintea mea... 15 De la: Barbie30_ 10 August 2011 20:44
pareri... 7 De la: kudika513102 3 Martie 2012 19:15